5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg160,45 Kč/1kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera 15kg JosiDog Junior Sensitive116,64 Kč/1kg
1 749,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive123,57 Kč/1kg
1 853,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera Salmon & Potato 900 g538,08 Kč/1kg
484,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

MERA pure sensitive, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, Brambor, 12,5 kg, Bezlepkový
243,12 Kč/1kg
3 039,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Mera Dog Pure Fresh Meat Truth & Kartoffel 12,5kg
210,34 Kč/1kg
2 629,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Mera Dog 4kg Pure Sensitive Insect Protein
418,95 Kč/1kg
1 675,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

JosiDog Adult Sensitive 2,7 kg
393,74 Kč/1kg
1 063,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Forza10 Gastroenteric 10kg - Vet Diet
200,00 Kč/1kg
2 000,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ekodog

CEZZOO Premium Dog Adult 15 kg
45,53 Kč/1kg
683,00 Kč
Prodejce: CEZZOO

Forza10 Intestinal Active 10kg Vet Diet
170,00 Kč/1kg
1 700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ekodog

Forza10 Ultra Dermo Adult 10kg - Vet Diet
190,00 Kč/1kg
1 900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ekodog

VD Dog Gastrointestinal & Pancreas 2kg
270,26 Kč/1kg
554,04 Kč
Prodejce: VISO

Bozita Original Sensitive Digestion Lamb and rice - dry dog food - 3kg
291,33 Kč/1kg
873,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Krmivo IAMS Dog Adult Large Chicken 12kg
67,94 Kč/1kg
815,26 Kč
Prodejce: VISO

Acana Wild Prairie Dog 6 kg
363,13 Kč/1kg
2 178,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Josera Hypoallergenic 900 g
481,16 Kč/1kg
433,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

CEZZOO Premium Dog Adult Sensitive Lamb & Rice 15kg
63,73 Kč/1kg
956,00 Kč
Prodejce: CEZZOO

BELCANDO Senior Sensitive, 12,5 kg
161,41 Kč/1kg
2 017,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
pure sensitive - Čistota přírody pro citlivé psy
Čistá jako příroda a zaměřená na to podstatné. Toto jsou naše receptury &ldquo-pure-sensitive&ldquo, pečlivě navržené podle diety s omezeným obsahem složek (zkráceně LID). Tento výživový koncept vždy kombinuje pouze jediný zdroj surových živočišných bílkovin s jediným zdrojem sacharidů a vytváří tak vysoce chutné menu. Tím se minimalizuje riziko alergických reakcí a potravinových intolerancí. Díky různým příchutím lze i citlivým psům podávat pestrou stravu.
Dopřejte svému psovi čistotu přírody!
Jediná surová bílkovina - Vzhledem k tomu, že se používá pouze jediný zdroj živočišné surové bílkoviny, se možnost vzniku alergií.
Žádné složky obsahující lepek - Rýže je šetrnou a lehce stravitelnou alternativou jiných obilovin.
- LID - dieta s omezeným obsahem složek
- Pouze krůtí maso + pouze rýže
LID je zkratka pro Limited Ingredient Diet a popisuje koncept receptury, ve které se ingredience soustředí na to nejdůležitější. Cílem je minimalizovat riziko potravinových intolerancí, alergií nebo nesnášenlivosti složek. Všechny "pure sensitive" recepty jsou založeny výhradně na pouze jednom druhu masa nebo ryb a pouze jednom zdroji sacharidů.
Složení:
Rýže (59,5 %), krůtí bílkovina (24 %, sušená), sušená řepná dužina, játrový hydrolyzát, drůbeží tuk, lněné semínko, lignocelulóza, pivovarské kvasnice (sušené), chlorid sodný, uhličitan vápenatý, lososový olej, chlorid draselný, fosforečnan vápenatý, slunečnicový olej, čekankový inulin (0,1 %)
Analytické složky:
Hrubý protein 22 %, hrubý tuk 9 %, hrubá vláknina 2,5 %, hrubý popel 6,6 %, vápník 1,25 %, fosfor 0,8 %, sodík 0,35 %
Přídatné látky:
Vitamín A 12 000IE, vitamín D3 1.500IE, vitamin E 300 mg, vitamin C 200 mg, měď (jako síran měďnatý [II], pentahydrát) 12,5 mg, zinek (jako síran zinečnatý, monohydrát) 100 mg, zinek (jako chelát glycinu zinku hydrát (pevný)) 60 mg, Železo (jako síran železnatý, monohydrát) 250 mg, mangan (jako síran manganatý, monohydrát) 35 mg, jód (jako jodičnan vápenatý, bezvodý) 2,3 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0,35 mg
- Hmotnost
- 4000 g
- Objem
- 4 l
- Obsah vlhkosti
- 7,8%
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- Vitamin A 12 000IE, vitamin D3 1.500IE, vitamín E 300 mg, vitamín C 200 mg, měď (jako síran měďnatý [II], pentahydrát) 12,5 mg, zinek (jako síran zinečnatý, monohydrát) 100 mg, zinek (jako chelát glycinu zinečnatého hydrát (pevný)) 60 mg, Železo (jako síran železnatý, monohydrát) 250 mg, mangan (jako síran manganatý, monohydrát) 35 mg, jód (jako jodičnan vápenatý, bezvodý) 2,3 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0,35 mg
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4025877567346
- Číslo produktu
- 9106258H
- Výrobce
- MERA Tiernahrung GmbH
- Schvalovací číslo
- --
- Hmotnost
- 4000 g
- Objem
- 4 l
- Obsah vlhkosti
- 7,8%
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- Vitamin A 12 000IE, vitamin D3 1.500IE, vitamín E 300 mg, vitamín C 200 mg, měď (jako síran měďnatý [II], pentahydrát) 12,5 mg, zinek (jako síran zinečnatý, monohydrát) 100 mg, zinek (jako chelát glycinu zinečnatého hydrát (pevný)) 60 mg, Železo (jako síran železnatý, monohydrát) 250 mg, mangan (jako síran manganatý, monohydrát) 35 mg, jód (jako jodičnan vápenatý, bezvodý) 2,3 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0,35 mg
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4025877567346
- Číslo produktu
- 9106258H
- Výrobce
- MERA Tiernahrung GmbH
- Schvalovací číslo
- --
K tomu se hodí také

Mera Dog 12,5kg Pure Sensitive Truthahn&Reis
196,51 Kč/1kg
2 456,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

BELCANDO Adult Power, 12,5 kg
177,36 Kč/1kg
2 217,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Mera Dog 4kg Pure Sensitive Lamm & Reis
313,14 Kč/1kg
1 252,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

MERA pure sensitive, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, Brambor, 12,5 kg, Bezlepkový
243,12 Kč/1kg
3 039,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Mera Dog Pure Fresh Meat Beef & Potato 4kg
358,48 Kč/1kg
1 433,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Mera Dog Pure Fresh Meat Truth & Kartoffel 12,5kg
210,34 Kč/1kg
2 629,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Kočka Josera
479,00 Kč/1kg
910,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Myslím si Josera High Protein Ryba 3 kg
342,59 Kč/1kg
1 027,78 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Bozita Indoor & Sterilized kuřecí suché krmivo pro kočky 10 kg
145,62 Kč/1kg
1 523,46 Kč
-67,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 456,15 Kč
Prodejce: VISO

Josera Kids, Štěně, Jakékoli plemeno, 12,5 kg
274,48 Kč/1kg
3 431,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Mera Dog Pure Mini Truthahn & Reis 4kg
328,05 Kč/1kg
1 312,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Belcando 557825, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 12,5 kg, Bezlepkový
176,94 Kč/1kg
2 211,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 2 kg, Včetně antioxidantů
450,24 Kč/1kg
900,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Myslím Josera High Protein Kuřecí 3 Kg
297,69 Kč/1kg
893,08 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Sanabelle Urinary, Senior, Játra, Drůbež, 10 kg
203,60 Kč/1kg
2 035,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Josera 400gx6 MeatLovers Junior MenuChic
887,72 Kč/1kg
355,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
63,28 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Josera Balance, Senior, Jakékoli plemeno, 12,5 kg
266,88 Kč/1kg
3 336,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

JosiDog Adult Sensitive 2,7 kg
393,74 Kč/1kg
1 063,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
162,50 Kč/1kg
2 031,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Mera Dog 4kg Pure Sensitive Insect Protein
418,95 Kč/1kg
1 675,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Josera Kids, Štěně, Jakékoli plemeno, Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Kuřecí maso, Rýže, 12,5 kg, Bezlepkový
108,00 Kč/1kg
1 349,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

JosiDog Mini 2,7 kg
393,74 Kč/1kg
1 063,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Myslím Josera Light & Vital Adult 3 kg
287,08 Kč/1kg
861,24 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
151,82 Kč/1kg
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pelíšek pro psy KINGDOG 100x75 cm personalizovaný voděodolný černý
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Myslím si Josera Mother&Puppy Losos rýže 3 kg
323,26 Kč/1kg
982,71 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Velký pelíšek pro psy - Extra velký pelíšek pro psy - šedý - velikost XXL - 118x78 cm
1 665,00 Kč
Prodejce: ModesteSHOP
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Qualität zum super Preis!
Hmotnost 12,5 kgObjem 12,5 l
Ohodnoceno dne 4. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 12,5 kgObjem 12,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg

Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 195,60 Kč
Prodejce: superbrandshop

Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg

Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg

Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
2 822,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
194,68 Kč/1kg

Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Prodejce: superbrandshop

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg

Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg

Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg

Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg

Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l

Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
2 117,68 Kč
Prodejce: SuperMerchant

POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
2 044,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Josera Bavaro 18kg Solid 20/8



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Prodejce: superbrandshop

Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 776,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
148,08 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 777,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
148,17 Kč/1kg

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Prodejce: superbrandshop