4,9



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ORIJEN Large Breed Adult - suchá krmiva pro psy - 11,4 kg273,05 Kč/1kg
3 140,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg160,45 Kč/1kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera 15kg JosiDog Junior Sensitive116,64 Kč/1kg
1 749,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive123,57 Kč/1kg
1 853,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Josera JOSIDOG MINI, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), 900 g, Bezlepkový
464,16 Kč/1kg
417,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
63,28 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch 5208003, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 3 kg
229,41 Kč/1kg
688,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Bosch 5219003, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 3 kg, Bezlepkový
265,76 Kč/1kg
797,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bosch 12,5 kg PLUS pstruh a brambory
150,30 Kč/1kg
1 878,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

BOSCH Soft Adult Duck and Potatoes - suchá krmiva pro psy - 12,5 kg
157,73 Kč/1kg
1 971,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Renal, Dospělý jedinec, 2 kg
288,25 Kč/1kg
576,50 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Medium Light Weight Care, Dospělý jedinec, Drůbež, 3 kg
238,33 Kč/1kg
714,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Drůbež, Rýže, 2 kg
299,62 Kč/1kg
599,24 Kč
Prodejce: VISO

Belcando 557825, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 12,5 kg, Bezlepkový
176,94 Kč/1kg
2 211,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Royal Canin Mini Exigent 1kg, Dospělý jedinec, Zeleninová, 1 kg
296,42 Kč/1kg
296,42 Kč
Prodejce: VISO

Josera Kids, Štěně, Jakékoli plemeno, 12,5 kg
274,48 Kč/1kg
3 431,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

JosiDog Adult Sensitive 2,7 kg
393,74 Kč/1kg
1 063,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Royal Canin CCN Mini Exigent 3 kg suché krmivo pro dospělé psy malých a vybíravých plemen
267,70 Kč/1kg
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
134,35 Kč/1kg
2 015,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
BAVARO Task 23/9 &ndash- Kompletní krmivo pro dospělé psy.
Krmivo BAVARO Task 23/9 je ideální pro psy, kteří jsou málo vytížení nebo nejsou denně v provozu
každý den.
Složení:
Obiloviny, maso a vedlejší výrobky živočišného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu, surový tuk, minerální látky
Analytické složky:
Hrubé bílkoviny 23,0 %, hrubý tuk 9,0 %, hrubá vláknina 2,7 %, hrubý popel 7,0 %, vápník 1,40 %, fosfor 0,70 %
Přídatné látky:
13.vitamín A, 1 300 I.U. Vitamín D3, 90 mg vitamínu E, 135 mg železa (monohydrát síranu železnatého[II]), 120 mg zinku (hydrát glycin-chelátu zinku (pevný)), 14 mg manganu (oxid manganatý[II]), 16 mg mědi (hydrát glycin-chelátu mědi[II] (pevný)), 1,50 mg jódu (jodičnan vápenatý, bezvodý), 0,20 mg selenu (seleničitan sodný), antioxidant, ,
Krmný návod:
Vezměte prosím na vědomí, že uvedená množství jsou pouze orientační a měla by být přizpůsobena stavu krmení a úrovni aktivity vašeho zvířete. Vždy svému zvířeti nabízejte čerstvou pitnou vodu. Skladujte prosím na chladném, tmavém a suchém místě. Po použití balení pevně uzavřete.
| / 24 h | neaktivní | aktivní |
| 5 kg | 90 g | 120 g |
| 10 kg | 155 g | 205 g |
| 20 kg | 260 g | 349 g |
| 30 kg | 350 g | 470 g |
| 40 kg | 440 g | 585 g |
| 60 kg | 595 g | 795 g |
| 80 kg | 735 g | 985 g |
Josera Bavaro Task Adult je suché krmivo pro dospělé psy všech plemen. Obsahuje 23 % bílkovin a 9 % tuku, čímž podporuje zdraví svalů. Bez cukru, sóji, laktózy a konzervačních látek. Krmivo podporuje klouby a je vhodné pro psy všech velikostí (2–80 kg). Hlavní příchutí je kuře. Balení: 18 kg pytel.
CARUNO-2026-03-17-15:24:07BAVARO Task 23/9 &ndash- Kompletní krmivo pro dospělé psy.
Krmivo BAVARO Task 23/9 je ideální pro psy, kteří jsou málo cvičeni nebo nejsou používáni každý den.
- Rozměry
- 18 kg
- Hmotnost
- 18020 g
- Objem
- 18 l
- Model
- Task 23/9
- Verze
- Dospělí
- Obsah vlhkosti
- 7,8%
- Prodejní název
- JOSERA
- Složení krmiva
- Dodržujte pokyny výrobce.
- Druh krmiva
- Jednosložkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Pes
- Doplňkové látky
- v popisu je uvedeno
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4032254743620
- Číslo produktu
- 100509
- Výrobce
- Bavaro
- Schvalovací číslo
- --
- Rozměry
- 18 kg
- Hmotnost
- 18020 g
- Objem
- 18 l
- Model
- Task 23/9
- Verze
- Dospělí
- Obsah vlhkosti
- 7,8%
- Prodejní název
- JOSERA
- Složení krmiva
- Dodržujte pokyny výrobce.
- Druh krmiva
- Jednosložkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Pes
- Doplňkové látky
- v popisu je uvedeno
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4032254743620
- Číslo produktu
- 100509
- Výrobce
- Bavaro
- Schvalovací číslo
- --
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
1 405,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Yaheetech 16dílná ohrádka pro štěňata venkovní ohrada pro štěňata, 2 dveře, 60 cm V
5 061,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

AVANA vodítko pro psy s krátkou rukojetí, reflexní vodítko | 2 polstrované poutka na ruku | 1,5 metru dlouhé vodítko pro velké a střední psy – černé
369,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Mluvící vycpaná zvířata Křeček opakuje elektronické domácí zvířata hračka pro dítě děti opakovat funkce mluvící křeček dárky Retoo
251,99 Kč
-104,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
147,79 Kč
Prodejce: Retoo

Vícenásobná zásuvková lišta s vypínačem Schuko s dětskou ochranou 4násobná 3m
369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
3 333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Topper ze studené pěny 180x200 vhodný pro alergiky - Topper na matraci pro všechny postele a matrace
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Josera 15kg JosiDog Junior Sensitive
116,64 Kč/1kg
1 749,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Josera JOSIDOG MINI, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), 900 g, Bezlepkový
464,16 Kč/1kg
417,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bosch 5208003, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 3 kg
229,41 Kč/1kg
688,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Losos, 2 kg
250,70 Kč/1kg
501,40 Kč
Prodejce: VISO

Leonardo Cat Food 758725, Dospělý jedinec, 7,5 kg
333,74 Kč/1kg
2 503,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
63,28 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Medium Light Weight Care, Dospělý jedinec, Drůbež, 3 kg
238,33 Kč/1kg
714,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Sterilised 37, Dospělý jedinec, 10 kg
223,94 Kč/1kg
2 239,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
151,82 Kč/1kg
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch 10 kg Sanabelle Sensitive Drůbež
268,54 Kč/1kg
2 685,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Myslím si Josera High Protein Ryba 3 kg
342,59 Kč/1kg
1 027,78 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 2 kg, Včetně antioxidantů
450,24 Kč/1kg
900,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Suché krmivo pro kočky Josera JosiCat Tasty Beef 650 g
1 365,94 Kč/1kg
887,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sanabelle Adult Geflugel s drůbežím 10kg
189,65 Kč/1kg
2 216,81 Kč
-320,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 896,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Royal Canin Renal, Dospělý jedinec, 2 kg
288,25 Kč/1kg
576,50 Kč
Prodejce: VISO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
86% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
86%14% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
14%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Suché krmivo s nízkým obsahem bílkovin (ideální pro psy trpící leishmaniózou)
Hmotnost 18,02 kg
Dobré krmivo pro psy! Byl spokojen s kvalitou a cenou! Jelikož můj pes trpí leishmaniózou, je toto nízkobílkovinné suché krmivo ideální!!!
Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Suché krmivo pro psy Bavaro
Hmotnost 18 kg
Spokojeni všichni! Vhodné i pro psy trpící leishmaniózou, protože má nízký obsah bílkovin!
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 18 kg
Ohodnoceno dne 29. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 18,02 kg
Ohodnoceno dne 20. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 18,02 kg
Ohodnoceno dne 1. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 18 kg
Ohodnoceno dne 8. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 18 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg

Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 195,60 Kč
Prodejce: superbrandshop

Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg

Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg

Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
2 822,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
194,68 Kč/1kg

Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Prodejce: superbrandshop

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg

Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg

Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg

Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg

Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l

Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
2 117,68 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Josera Bavaro 18kg Solid 20/8



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Prodejce: superbrandshop

Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 776,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
148,08 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 777,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
148,17 Kč/1kg

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Prodejce: superbrandshop