5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tyčinky Daim, čokoláda, 36 kusů2 286,39 Kč/1kg
2 304,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Toblerone Original - 20 x 100 gramů1 133,54 Kč/1kg
2 267,08 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Baton Danusia z nadzieniem czekoladowo-orzechowym 38g10 079,00 Kč/1kg
403,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Čokoládové tyčinky Eszet 8 mléčných čokoládových tyčinek 75g balení po 20 kusech692,22 Kč/1kg
1 038,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HELLMA 70101526 Espresso-Bohnen in Zartbitterschokolade Genießerbox
6 275,23 Kč/1kg
276,11 Kč
Prodejce: somnia24

HELLMA Mandeln in Kakaohlle, Genieáerbox
3 947,92 Kč/1kg
284,25 Kč
Prodejce: somnia24

Hellma 70000174 Čokoládové zrnkové espresso
1 996,03 Kč/1kg
834,34 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sarotti Napolitains jednotlivě balené švýcarské čokoládové tyčinky 1000g
819,46 Kč/1kg
819,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
1 550,09 Kč/1kg
1 401,28 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Čokoládová tyčinka Raffaello s kokosem a mandlovým krémem 90g
753,78 Kč/1kg
67,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24

Schogetten Stracciatella bílá čokoláda s kakaovými kousky 100g
742,30 Kč/1kg
74,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

HELLMA 70000185 Hellma Waldbeere Schoko 380St.
1 420,67 Kč/1kg
823,99 Kč
Prodejce: somnia24

Hellma 70000176 Kokos-Krispy Weiße Schokolade
1 879,52 Kč/1kg
785,64 Kč
Prodejce: somnia24

Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Merci - Čokoláda Merci Finest Selection 400gr | 1 krabička | 8 kusů
9 311,42 Kč/1kg
3 724,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

KitKat, 10 kusů v balení, 415 g
811,02 Kč/1kg
340,63 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Cadbury Wonderful Cocoa Multipack
564,65 Kč/1kg
104,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
HELLMA Gastronomie-Service GmbH
90425 Norimberk, Německo
Název potraviny
Sortiment mandlí a extrudovaných cereálií obalených v ochucené hořké, bílé nebo mléčné čokoládě.
Seznam složek
Složení Limone-Krispy: Bílá čokoláda 96 % (cukr, kakaové máslo 29 %, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka (MLÉKO), sušené odstředěné mléko, emulgátor: SOJALECITHIN (E322); aromata), extrudované obiloviny 4% (rýžová mouka, cukr, odtučněný kakaový prášek 5%, slunečnicový olej), poleva: arabská guma (E414), šelak (E904). Složení Tiramisu-Krispy: Bílá čokoláda 47,5 % (cukr, kakaové máslo 29 %, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka (MLÉKO), odtučněné sušené mléko, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin (E322); aromata), mléčná čokoláda 47,5 % (cukr, kakaové máslo 25,5 %, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota 7,5 %, odtučněné sušené mléko, emulgátor: SOJALECITHIN (E322); aromata), extrudované obiloviny 3 % (rýžová mouka, cukr, odtučněný kakaový prášek 5 %, slunečnicový olej), kávová pasta 1,4 % (kávový koncentrát Arabica 47 %, cukr, glukóza, palmový tuk, emulgátor: SOJALECITHIN (E322)), poleva: arabská guma (E414), šelak (E904); aromata. Složení Espresso-Krispy: Hořká čokoláda 92 % (kakaová hmota 50 %, cukr, kakaový tuk 5 %, emulgátor: SOJALECITHIN (E322); aromata), extrudované obiloviny 5 % (rýžová mouka, cukr, odtučněný kakaový prášek 5 %, slunečnicový olej), kakaové máslo, kávový prášek 1 %, glazovací látka: arabská guma (E414), šelak (E904). Složení Arancia-Krispy: Hořká čokoláda 96 % (kakaová hmota 50 %, cukr, kakaové máslo 5 %, emulgátor: SOJALECITHIN (E322); aromata), extrudované obiloviny 4 % (rýžová mouka, cukr, odtučněný kakaový prášek 5 %, slunečnicový olej), poleva: arabská guma (E414), šelak (E904). Kakao: minimálně 55 %. - Mandorla Bianca - Složení: Bílá čokoláda 62 % (cukr, kakaové máslo 29 %, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka (MLÉKO), sušené odtučněné mléko, emulgátor: SOJALECITHIN (E322); aromata), pražené MANDLE 36 %, poleva: arabská guma (E414), šelak (E904).
Čisté množství v jednom balení
310,00 g
Zvláštní pokyny pro skladování
Skladování při teplotě 18-25 °C; relativní vlhkost 25 %, ztráta jasu při vystavení vlhkosti a teplu.
Průměrné výživové hodnoty na 100 g
Kalorická hodnota v kJ 2272,00
Kalorická hodnota v kcal 543,00
Tuk v g 31,80
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g 17.40
Sacharidy v g 54,90
Sacharidy, z toho cukr v g 47,90
Bílkoviny v g 7,80
Sůl v g 0,10
Třída přídatných látek
Emulgátor; glazovací látka
Přídatné látky E-čísla
E322 Lecitiny; E414 Arabská guma; E904 Šelak
Výživové vlastnosti
Bezlepkové podle nařízení (ES) č. 41/2009
Obsažené alergeny
Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; sója a výrobky z ní; mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); ořechy, tj. mandle, různé druhy ořechů, pistácie a výrobky z nich; mandle (Amygdalus communis L.) a výrobky z nich
Vaše příjemná cesta po Itálii
V italském výběru na vás čeká pět různých čokoládových pochoutek, kterými můžete svým hostům osladit horký nápoj s italskou atmosférou. Každá krabička obsahuje 40 porcí v pěti typických italských příchutích.
V atraktivní směsné krabičce koženého vzhledu je k dispozici 200 jednotlivě balených porcí.
Jako gastronom a hostitel můžete nyní podávat ke kávovým specialitám skutečný kousek dolce vita s čokoládovými pochoutkami z limitované edice Italian Selection.
- V lahodných a typicky italských příchutích
- Součástí balení jsou následující příchutě: (extrudované cereálie v mléčné čokoládě s příchutí tiramisu), Limone Krispy (extrudované cereálie v bílé čokoládě s příchutí citronu), Espresso Krispy (extrudované cereálie v hořké čokoládě s příchutí kávy), Mandorla Bianca (mandle v bílé čokoládě), Arancia Krispy (extrudované cereálie v hořké čokoládě s příchutí pomeranče)
- Vysoce kvalitní obaly s motivy italských měst
- Výrobky jsou původně vyrobeny v Itálii a neobsahují lepek
Alergeny: mandle, mléko, sója
Pokyny pro skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte před teplem.
Čistá hmotnost:
hmotnost: 310 g v balení
1,55 g na kus
Číslo výrobku výrobce: 60118880
Výrobce / Vyrobeno pro:
HELLMA Gastronomie-Service GmbH, Forchheimer Straße 4, 90425 Norimberk - Německo
pět různých pochoutek v čokoláděObsah: po 40 kusech Mandorla Bianca, Espresso Krispy, Arancia Krispy, Tiramisu Krispy, Limone Krispy
Molto bene - italský výběr od HELLMATChytré čokoládové bonbony italského výběru od společnosti HELLMA k vám přicházejí s italskou atmosférou v podobě lahůdek v čokoládě.Oslaďte si každý horký nápojV italském výběru se můžete těšit na pět různých specialit s typickými italskými příchutěmi:Mandorla BiancaTiramisu KrispyEspresso KrispyArancia KrispyLimone KrispyTyto důmyslné čokoládové kuličky se podávají ke kávě a dalším horkým nápojům a na první pohled zaujmou svým kvalitním obalem s motivy italských měst.S krabičkou na míchání ve vzhledu kůže200 jednotlivě balených čokoládových pochoutek se dodává ve stylové krabičce na míchání ve vzhledu kůže, kterou jistě budete chtít nechat na stole, až budete svým hostům předkládat extravagantní čokoládové bonbony Italian Selection od společnosti HELLMA.přesvědčte se sami! informace podle nařízení o informacích o potravinách naleznete zde.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota viz podrobnosti Nařízení o informacích o potravináchTuky viz podrobnosti Nařízení o informacích o potravináchKteré nasycené mastné kyseliny viz podrobnosti Nařízení o informacích o potravináchKteré mononenasycené mastné kyseliny viz podrobnosti Nařízení o informacích o potravináchKteré polynenasycené mastné kyseliny viz podrobnosti Nařízení o informacích o potravináchSacharidy viz podrobnosti Nařízení o informacích o potravináchKteré Cukr viz podrobnosti Nařízení o potravináchz čehož polyhydrické alkoholy viz podrobnosti Nařízení o potravináchz čehož škrob viz podrobnosti Nařízení o potravináchvláknina viz podrobnosti Nařízení o potravináchproteiny viz podrobnosti Nařízení o potravináchsůl viz podrobnosti Nařízení o potravináchvitamíny a minerální látky viz podrobnosti Nařízení o potravinách
Italská výběrová cukrářská směs 5 x 40 kusůPolyuretan= 200 kusů v plechovce
HellmaItalian Selection Mix 5 příchutí (balení 200 ks)
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Složení Limone-Krispy: Bílá čokoláda 96 % (cukr, kakaové máslo 29 %, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka (mléko), sušené odstředěné mléko, emulgátor: sójový lecitin; aromata), extrudované obiloviny 4 % (rýžová mouka, cukr, odtučněný kakaový prášek 5 %, slunečnicový olej), polevový prostředek
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g / 100 ml - Energie: 2396 kJ / 572 kcal, Tuky: 38 g, Nasycené mastné kyseliny: 14 g, Sacharidy: 40 g, Cukr: 37 g, Bílkoviny: 14 g, Sůl: 0,16 g
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nichObiloviny a výrobky z nichStopy mléka, sóji a mandlíSkořápkové plody a ořechy
- Hmotnost
- 310 g
- Potravinářský podnik
- HELLMA Gastronomie Service GmbH Forchheimer Strasse 4 90425 Nürnberg Deutschland
- Prodejní název
- Sortiment mandlí a extrudovaných cereálií obalených v ochucené hořké, bílé nebo mléčné čokoládě.
- Výrobce
- Hellma
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 60118880
- Kód EAN
- 4003148188803
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- Složení Limone-Krispy: Bílá čokoláda 96 % (cukr, kakaové máslo 29 %, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka (mléko), sušené odstředěné mléko, emulgátor: sójový lecitin; aromata), extrudované obiloviny 4 % (rýžová mouka, cukr, odtučněný kakaový prášek 5 %, slunečnicový olej), polevový prostředek
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g / 100 ml - Energie: 2396 kJ / 572 kcal, Tuky: 38 g, Nasycené mastné kyseliny: 14 g, Sacharidy: 40 g, Cukr: 37 g, Bílkoviny: 14 g, Sůl: 0,16 g
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nichObiloviny a výrobky z nichStopy mléka, sóji a mandlíSkořápkové plody a ořechy
- Hmotnost
- 310 g
- Potravinářský podnik
- HELLMA Gastronomie Service GmbH Forchheimer Strasse 4 90425 Nürnberg Deutschland
- Prodejní název
- Sortiment mandlí a extrudovaných cereálií obalených v ochucené hořké, bílé nebo mléčné čokoládě.
- Výrobce
- Hellma
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 60118880
- Kód EAN
- 4003148188803
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.
677,04 Kč/1kg
668,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
425,18 Kč/1kg
797,21 Kč
Prodejce: somnia24

Langnese Honey Sticks pultový stojan s 80 tyčinkami 640g
665,95 Kč/1kg
426,21 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Genie PS 120, Elektrické ořezávátko, Průhledná, Bílá, 1,2 cm, 9 mm, Baterie, AA
359,00 Kč
Prodejce: AAOcz

Intenso 7501511, Baterie na jedno použití, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 1250 mAh
700,49 Kč
Prodejce: somnia24

nabbi Podstavec pod slunečník MPOR 10 l - antracit
220,41 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

HELLMA 60114575 Výběr Obsah krabičky: 200 kusů 1,43 g v krabičce
1 831,28 Kč/1kg
527,41 Kč
Prodejce: somnia24

HELLMA 70101526 Espresso-Bohnen in Zartbitterschokolade Genießerbox
6 275,23 Kč/1kg
276,11 Kč
Prodejce: somnia24

Hellma 70000174 Čokoládové zrnkové espresso
1 996,03 Kč/1kg
834,34 Kč
Prodejce: somnia24

Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
427,85 Kč/1kg
479,19 Kč
Prodejce: somnia24

HELLMA Mandeln in Kakaohlle, Genieáerbox
3 947,92 Kč/1kg
284,25 Kč
Prodejce: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Euroelectronics

Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
1 229,19 Kč/1kg
634,26 Kč
Prodejce: somnia24

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24

20kusové balení vakuových sáčků na oblečení s těsným ventilem a ruční pumpou - STORAGEBAG
469,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

LUMILED solární pohádková světla venkovní 30x LED 10,6 M solární pohádková světla venkovní světelná koule IP44 teplá bílá 3000K blikající velikonoční žárovky solární řetěz
2 145,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Solární rádio, solární rádio na kliku s LED svítilnou, nouzové rádio AM/FM, baterie 2000 mAh, dynamo na kliku, powerbanka pro smartphone
606,99 Kč
-121,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
485,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zelurxx

3 zásobníky na brambory česnekový hrnec cibulový hrnec zásobní nádoby šedé matné
699,99 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Kávovar na kapsle Nespresso Lattissima One EN510.W, bílý
5 292,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Heunec 1259, Medvídek
430,15 Kč
Prodejce: M_plus_L

heimtexland ® Eyelet Scarf Neprůhledná, ale průsvitná záclona Dekorativní šátek Uni Eyelet Curtain Type117 Apple green
315,12 Kč
Prodejce: Heimtexland

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Černý rybíz, Mandarinka, Gardénie
5 462,50 Kč/1l
546,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Relaxdays 10027276, 1 kusů
731,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Šatní skříň Dětská šatní skříň Šatní skříň se závěsnými dveřmi 105 cm Bílá/Bílá Figo 06
5 429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi, velmi chutné
Počet kusů 1Hmotnost 0,31 kg
Rychlé dodání, všech 5 druhů čokoládových bonbonů je lahůdkou pro chuťové buňky, velmi chutné s espressem nebo jen tak mezi tím pro "italskou chvilku".
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi chutné
Počet kusů 1Hmotnost 0,31 kg
Malé křupavé kuličky s různými příchutěmi jsou vynikající s šálkem kávy. Jsem nadšená, je to něco jiného.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg