5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Matrix ColorLast, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Ochara barvy, Vyživující, Ochana, Oprava, Lesklý, Posilující692,93 Kč/1l
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Jemné vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy503,93 Kč/1l
503,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Aveda 18084059777, 1000 ml, Šampon, Ženy, Barevné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, Lesklý2 439,08 Kč/1l
2 439,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Aveda 18084014332, 1000 ml, Šampon, Ženy, Suché vlasy, Jemné vlasy, Všechny barvy, Vyživující, Změkčující, Hydratující2 276,69 Kč/1l
2 276,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Matrix Biolage Hydra Source - hydratační šampon s aloem, 250ml
2 007,36 Kč/1l
501,84 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Blonďatá
769,72 Kč/1l
769,72 Kč
Prodejce: Katomix

SYOSS REPAIR Shampoo, 440 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
241,73 Kč/1l
106,36 Kč
Prodejce: LAVONIO

Aveda 18084059722, 200 ml, Šampon, Ženy, Jemné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující
3 457,85 Kč/1l
691,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No.4 Bond Maintenance, 100 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
12 350,00 Kč/1l
1 235,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biffidi

Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
1 592,00 Kč/1l
398,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

BJÖRK Höjd Volume Conditioner, Ženy, Řídké vlasy, Jemné vlasy, Všechny barvy, Hlasitost, 250 ml, Pumpovacíc lahvička
1 627,96 Kč/1l
406,99 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella Professionals Invigo Volume Boost, 300 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
832,57 Kč/1l
249,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aveda 18084998052, 1000 ml, Šampon, Ženy, Jemné vlasy, Všechny barvy, Vyživující
1 434,00 Kč/1l
1 434,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

SYOSS Volume Shampoo, 440 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
1 165,32 Kč/1l
541,26 Kč
-28,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
512,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Schwarzkopf 4015100812374, 250 ml, Šampon, Neprofesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
1 184,40 Kč/1l
296,10 Kč
Prodejce: somnia24

Wella Nutricurls Shampoo 250 Ml, 250 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Kudrnaté vlasy, Všechny barvy
2 017,64 Kč/1l
504,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

SYOSS 4015100814859, 440 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
1 206,02 Kč/1l
530,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy
1 885,25 Kč/1l
1 885,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Aveda 18084019474, 50 ml, Šampon, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující
2 200,00 Kč/1l
150,00 Kč
-40,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
406,23 Kč/1l
406,23 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Vhodné pro:
- Ženy
- Model:
- Profesionální kondicionér
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Jemné vlasy
- Vhodné pro vlasy barvy:
- Všechny barvy
- Kondicionér efekt:
- Hlasitost
- Objem:
- 1000 ml
- Typ dávkovače:
- Láhev
- Složení:
- AQUA / WATER, CETEARYL ALCOHOL, BRASSICAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, ACTINIDIA CHINENSIS FRUIT WATER / KIWI FRUIT WATER, BENZYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, SCLEROTIUM GUM, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / SUNFLOWER SEED OIL, TARTARIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, SALICYLIC ACID, GLYCERYL STEARATE, KAOLIN, TOCOPHEROL, GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL, GERANIOL, CHARCOAL POWDER, POLYGLYCERIN-10, POLYGLYCERYL-10 MYRISTATE, POLYGLYCERYL-10 STEARATE, CITRIC ACID, SODIUM DEHYDROACETATE
- Neobsahuje:
- Paraben, Silikon, Syntetické barvivo
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Kondicionér Matrix Biolage R.A.W. Uplift. Lehká objemová péče pro jemné a zplihlé vlasy. Kiwi a kaolinový jíl posilují vlasy. Kondicionér neobsahuje silikony, sulfáty, parabeny a umělá barviva, skládá se z 95 % ze složek přírodního původu, a je proto až z 98 % biologicky odbouratelný. Použití: Vmasírujte do vlhkých vlasů předem umytých šamponem Uplift, nechte 1-2 minuty působit a důkladně opláchněte.
MTX R.A.W kondicionér 1000ml Uplift Matrix Biolage
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Zažijte chuť luxusu a obdarujte své tělo.
- Výrobce
- Kód EAN
- 0884486285195884486285195
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Zažijte chuť luxusu a obdarujte své tělo.
- Výrobce
- Kód EAN
- 0884486285195884486285195
K tomu se hodí také

Matrix Biolage Hydra Source - hydratační šampon s aloem, 250ml
2 007,36 Kč/1l
501,84 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix R.A.W. Uplift, Ženy, Profesionální kondicionér, Jemné vlasy, Všechny barvy, Hlasitost, 325 ml
4 380,12 Kč/1l
1 423,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Blonďatá
769,72 Kč/1l
769,72 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix Hydrasource, Unisex, Neprofesionální kondicionér, Suché vlasy, Rozplétání vlasů, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, 200 ml, Tuba
2 758,05 Kč/1l
551,61 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix Biolage SmoothProof - Vyhlazující Šampon pro Lesklé Vlasy 250ml
2 007,36 Kč/1l
501,84 Kč
Prodejce: Katomix

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 970,82 Kč/1l
985,41 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matrix ColorLast, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Ochara barvy, Vyživující, Ochana, Oprava, Lesklý, Posilující
692,93 Kč/1l
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
260,42 Kč/1kg
260,42 Kč
Prodejce: Tersorte

CHI Silk Infusion, Ženy, Všechny vlasy, Proti kudrnacení, Hydratační, Hydratující, Ochana, Oprava, Revitalizační, Lesklý,..., 150 ml, Láhev, Alkohol, Gluten, Paraben, Síran
4 488,47 Kč/1l
673,27 Kč
Prodejce: somnia24

Insight Rebalancing Rebalancing Shampoo čisticí šampon pro mastné vlasy 900 ml
3 615,95 Kč/1kg
3 435,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

American Crew 3-in-1, 450 ml, 3v1 šampon, kondicionér a sprchový gel, Neprofesionální, Pánské, Revitalizační, Lesklý, Změkčující, Láhev
699,84 Kč/1l
314,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Yankee Candle A CALM & QUEIT PLACE - Sampler 49g
96,32 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

CHI Aloe Vera Curls Defined Moisturizing Curl Cream stylingový krém pro dokonalé vlny 147 ml
3 484,76 Kč/1l
512,26 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionální permanentní barva na vlasy pro všechny typy vlasů 6 60 g
6 065,50 Kč/1l
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Conditioner 200 ml
1 770,00 Kč/1l
354,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-Pak Szampon odbudowujący do włosów, 1000ml
821,19 Kč/1l
821,19 Kč
Prodejce: NutraBestBG

2026 Fat skládací elektrokolo nákladní kolo 20 palců 48V 21Ah baterie, hydraulické kotoučové brzdy elektrokolo, elektrické nákladní kolo 180 kg, tříkolka E Bike
50 315,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Swiffer 5413149750470
10 338,44 Kč/1m²
607,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Uppercut Deluxe Clay Pomade 70 g – Matná Pomáda na Vlasy | Silná Fixace a Přirozená Textura
7 308,75 Kč/1kg
1 461,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

UISEBRT 360 X 300 cm markýza se sklopným ramenem hliníková markýza s upínacím mechanismem markýza proti slunci markýza na balkon ochrana proti slunci ruční klika tmavě šedá
5 438,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: BojiaHome

Xiaomi Mi Portable Photo Printer White Neu
5 558,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Matrix Total Results Miracle Creator Multi-Tasking Treatment 20 Benefits 190 ml
2 142,68 Kč/1l
407,11 Kč
Prodejce: MANADA

Svíčka ve skle DUHA POMERANČ vonná 170g
499,82 Kč/1kg
84,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

GKhair Gold Kondicionér pro lesk vlasů Denní použití Květinová vůně Unisex 250ml
684,56 Kč/1l
405,85 Kč
-234,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,14 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tigi Recovery, 750 ml, Šampon, Neprofesionální, Unisex, Obarvené vlasy, Neživé vlasy, Oprava, Lesklý
1 021,47 Kč/1l
766,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

BioSilk Vlasová Terapie Mini 15ml
4 054,00 Kč/1l
60,81 Kč
Prodejce: AllYour

Vyvýšený záhon s policí 119x53x90cm - hnědý
1 734,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Yankee Candle 1205363E, Kulatý, Růžová, 1 kusů
2 190,91 Kč/1kg
92,80 Kč
-48%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,20 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Elektrický skútr pro seniory Elektrický invalidní vozík Scooter Mobility aid 6km/h 56801
24 658,45 Kč
Prodejce: Tiptopmaker
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Rychlé dodání, dobře zabalené. Produkt bezchybný.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
460,53 Kč
Prodejce: apohealth
2 302,65 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 1500ml + Loreal Pro Longer kondicionér 750ml NEU
1 490,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
662,64 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
245,19 Kč
Prodejce: apohealth
2 451,90 Kč/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
986,93 Kč/1kg

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,71 Kč
Prodejce: apohealth
1 683,55 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
339,40 Kč
Prodejce: apohealth
1 697,00 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
601,93 Kč/1l

Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
172 472,73 Kč/1kg