5,0



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg993,33 Kč/1kg
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 25 kg Level+08
69,25 Kč/1l
1 385,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET302
806,00 Kč/1l
806,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci L+08 20 kg
65,41 Kč/1l
1 112,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie exteriér, interiér Hydroizolace balkonů Koupelna 14 kg flexibilní izolace Level+09
91,90 Kč/1l
919,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Voděodolný tmel 300 g – neviditelné utěsnění, rychleschnoucí a přetíratelný, pro koupelny, kuchyně, zahrady a venkovní použití, odolný vůči vysokým teplotám
816,67 Kč/1l
245,00 Kč
Prodejce: GrowExpert

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7kg Základní nátěr na dlaždice 1,5kg Těsnicí páska 5mb Sprcha - LEVEL+ SET333
840,00 Kč/1l
840,00 Kč
Prodejce: Izosklep

MEM Bitumen Primer Primer 5l
3 593,32 Kč/1m
898,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Level+ FLÜSSIGFOLIE IN L+08 4 kg tekutá fólie
88,33 Kč/1l
265,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Vnitřní tekutá fólie 20 Kg Koupelnová hydroizolace Pružná izolace HALBAU D01
66,59 Kč/1l
1 132,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 5,5 kg Těsnicí páska 5mb - LEVEL+ SET11
119,50 Kč/1l
478,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 9,5 kg Těsnicí páska 5mb Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET308
118,14 Kč/1l
827,00 Kč
Prodejce: Izosklep

HALBAU D02 Tekutá fólie pro vnitřní i venkovní použití 7 kg, hydroizolace balkonů a koupelen vyztužená vlákny
96,40 Kč/1l
482,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 5,5 kg Těsnicí páska 10mb LEVEL+ SET298
56,30 Kč/1m
563,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Koupelnová sprcha HALBAU SETH12
141,00 Kč/1m
705,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12 kg Těsnicí páska 15mb Koupelnová sprcha HALBAU SETH22
62,13 Kč/1m
932,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 5,5 kg Těsnicí páska 5mb + Malířský váleček LEVEL+ SET295
107,20 Kč/1m
536,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Koupelnová sprcha HALBAU SETH10
108,20 Kč/1m
541,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12 kg Páska 10mb Balkon Koupelna LEVEL+ SET527
163,13 Kč/1l
1 305,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
LEVEL+08 TEKUTÁ FÓLIE V 1K
LEVEL+ 08 TEKUTÁ FÓLIE V 1K - Profesionální produkt pro hydroizolaci podkladů v interiérech, jako jsou koupelny, toalety, kuchyně. TEKUTÁ FÓLIE LEVEL+ 08 je určena pro použití pod dlažbou, nejedná se o finální povrchovou úpravu.
PŘIPRAVENO K POUŽITÍ – před aplikací tekutou fólii v nádobě mechanicky promíchejte pomalým míchadlem a naneste štětcem, válečkem, ocelovou stěrkou nebo vhodným stříkacím zařízením.
VŠESTRANNÉ POUŽITÍ – lze použít na svislé a vodorovné povrchy v interiérech. Je určen pro betonové povrchy, cementové, vápencové, sádrové omítky, podklady obsahující sádru, cementové desky, sádrokartonové desky, sádrové vláknité desky, cementové vláknité desky a potěry. Vhodný také pro vyhřívané podlahové konstrukce.
TRVALĚ ELASTICKÝ A VODOVZDORNÝ – po zaschnutí vytváří elastický, vodotěsný, voděodolný a dobře přilnavý povlak, který je ideální pro cementová, disperzní a epoxidová lepidla pro keramické obklady.
OCHRANNÁ VRSTVA – chrání před škodlivými účinky oleje, maziv, plísní a jiných chemikálií a čisticích prostředků běžného použití.
BEZ ROZPOUŠTĚDEL – produkt neobsahuje koalescenta ani rozpouštědla, nezatěžuje životní prostředí.
OBLAST POUŽITÍ
Vodotěsná tekutá fólie pro bezešvé utěsnění podkladu s vysokou zátěží vlhkostí (kuchyně, koupelny, toalety, prádelny, sprchové kouty) pro použití před následným pokládáním keramických obkladů. Produkt je vhodný pro vytváření elastických vodotěsných a vlhkostních bariér v podlahových konstrukcích s podlahovým vytápěním. Je určen pro betonové povrchy, cementové, vápenné, sádrové omítky, podklady obsahující sádru, cementové desky, sádrokartonové desky, sádrové vláknité desky, cementové vláknité desky a potěry. Po zaschnutí vytváří elastický, vodotěsný a voděodolný nátěr. Hotová vrstva chrání před škodlivými účinky oleje, maziv, plísní, hub a dalších chemikálií a čisticích prostředků běžného použití. Je použitelný na svislé a vodorovné plochy v interiérech. Po zaschnutí vzniká porézní vrstva, která tvoří ideální podklad pro cementová, disperzní a epoxidová lepidla pro keramické obklady. Produkt neobsahuje koalescentní látky ani rozpouštědla. Nezatěžuje životní prostředí. FLÜSSIGFOLIE IN nepředstavuje konečnou povrchovou úpravu.
PŘÍPRAVA PODKLADU
Podklad nesmí být popraskaný. Podklad musí být suchý, čistý, bez prachu a mastnoty a bez starých nátěrů nebo jemných částic, které by mohly ovlivnit přilnavost tekuté fólie. Nečistoty a nestabilní vrstvy je třeba odstranit a opravit vhodným materiálem, z kovových vrstev je třeba odstranit rez a použít antikorozní nátěr. Podklad natřete základním nátěrem TIEFENGRUND LF PROFI 03 nebo 05 od LEVEL+.
TECHNICKÉ ÚDAJE
BARVA – šedá
KONZISTENCE – hustá pasta
pH – 8,0-9,0
POČET VRSTEV – 2–4
SPOTŘEBA – od 0,80 kg/m² do 1,40 kg/m²
MINIMÁLNÍ Tloušťka vrstvy – 1 mm
KRYCÍ SCHOPNOST – až 1 mm
TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU PŘI NANÁŠENÍ – od +5 °C do +25 °C
DOBY SCHNUTÍ JEDNÉ VRSTVY – od 6 do 24 hodin
CELKOVÁ DOBA VYTVRZOVÁNÍ – minimálně 7 dní
APLIKACE KERAMICKÉHO OBKLADU – po uplynutí 24 hodin po vytvrzení
ZPŮSOB APLIKACE – štětec, váleček, ocelová stěrka, stříkací zařízení
NORMA – EN 14891:2012; EN 14891:2012/AC:2012
BEZPEČNOST
Podle nařízení (ES) č. 1272/2008: nebyl klasifikován jako nebezpečný. EUH208 obsahuje 1,2 benzisothiazol 3(2H) on 1 a směs 5 chlor 2 methyl 3(2H) isothiazolon a 2 methyl 3(2H) isothiazolon (3:1). Může vyvolat alergické reakce. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek s označením. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P264 Po použití si důkladně umyjte ruce. P280 Používejte ochranné rukavice. P305+P351+P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. P501 Obsah / nádobu předat oprávněné osobě k likvidaci odpadu. Přípravek nebyl klasifikován jako škodlivý. Před použitím si přečtěte bezpečnostní list a technický list produktu. Kód odpadu: 080410 Odpady lepidel a těsnicích hmot (včetně vodotěsných) z výroby, přípravy, použití a uvádění na trh Odpady lepidel a těsnicích hmot jiné než ty, které spadají pod 08 04 09. Kód odpadu: 15 01 02 Plastové obaly. POZNÁMKA: K recyklaci odevzdávejte pouze zcela prázdné a vyčištěné obaly!
- Hmotnost
- 8000 g
- Objem
- 6 l
- Model
- RM08
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 4251659203274
- Číslo produktu
- RM08_8
- Výrobce
- Hangato GmbH
- Hmotnost
- 8000 g
- Objem
- 6 l
- Model
- RM08
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 4251659203274
- Číslo produktu
- RM08_8
- Výrobce
- Hangato GmbH
Žádné signální slovo
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
302 + P361 + P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Omyjte velkým množstvím vody
Věty o nebezpečnosti
H280 Obsahuje plyn pod tlakem; při zahřívání může vybuchnout.K tomu se hodí také

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET341
957,50 Kč/1l
1 915,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 50 m Hydroizolace koupelny Balkón Terasa B01 Level+
20,44 Kč/1m
1 022,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET302
806,00 Kč/1l
806,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí manžeta pro hydroizolaci 120x120mm Ø16 Flexibilní zóna 1 ks. Koupelna Balkon Terasa B04 SE Level+
58,33 Kč/1kg
35,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Podkladový nátěr Koupelnový sprchový kout - LEVEL+ SET321
822,00 Kč/1l
1 644,00 Kč
Prodejce: Izosklep

SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
9 124,99 Kč
-490,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 634,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 25 kg Level+08
69,25 Kč/1l
1 385,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Prahová hydroizolační páska 120 mm Butylová těsnicí páska 3 m Hydroizolace vany Sprcha Balkon Terasa B05 Level+
13,21 Kč/1kg
185,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci 12 kg L+08
80,13 Kč/1l
641,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Baterie do koupelny, vodopádový model, mosazná, s univerzální odtokovou sadou, bílá, ventil pop-up, 1 1/4 palce, umyvadlová baterie, jednopáková
1 568,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

LuxeBath bezokrajové závěsné WC krátké 49 cm bílé lesklé s nano povrchem, závěsné WC, klozet s odnímatelným sedátkem Soft-Close Soft-Close
3 438,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ECD-Germany

Draselné vodní sklo Neředěné 100% 5L Hydroizolace Těsnění Ochrana dřeva LEVEL+01
78,20 Kč/1l
391,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 10mb Základní nátěr 2L Rohož 2mb Level+ SET42
750,00 Kč/1l
1 500,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Redkey S100 Akumulátorový bazénový robot, automatický bazénový vysavač trvá 130 minut se silným sacím výkonem, 180 μm pro nadzemní/mělký bazén
3 134,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MC-Smart-Store

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci L+08 20 kg
65,41 Kč/1l
1 112,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 3 kg Level+08
99,00 Kč/1l
198,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie exteriér, interiér Hydroizolace balkonů Koupelna 14 kg flexibilní izolace Level+09
91,90 Kč/1l
919,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie 20 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
101,06 Kč/1l
1 718,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Těsnicí malta 2K 10kg Základní nátěr 1l Páska B04 10m Rohy LEVEL+SET27
1 166,00 Kč/1l
1 166,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 14 kg Level+08
68,60 Kč/1l
686,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí fólie Tekutá fólie 16kg Koupelna Sprcha Kuchyně Interiér Hydroizolace LEVEL+ RM08
48,63 Kč/1kg
778,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 9,5 kg Level+08
64,00 Kč/1kg
608,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci 7 kg
89,20 Kč/1l
446,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr 2l Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET329
567,00 Kč/1l
1 134,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-15mb, B05-4m, Podložka-2m, Rohy-3ks, Manžety 3ks, LEVEL+ SETB2
690,00 Kč/1kg
1 035,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Prahová hydroizolační páska 120 mm Butylová těsnicí páska 5 m Hydroizolace vany Sprcha Balkon Terasa B05 Level+
21,64 Kč/1kg
303,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Hydroizolační malta 2K 14kg Základní nátěr 1l Páska B04 10m Rohy Level+SET31
1 602,00 Kč/1l
1 602,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 20kg Těsnicí páska 20mb Základní nátěr 5L Rohož 2mb Level+ SET45
494,40 Kč/1l
2 472,00 Kč
Prodejce: Izosklep

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
53,40 Kč/1kg
800,95 Kč
Prodejce: bauschnell
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Udělej si to sám
Hmotnost 3 kg
Výrobek se používá k utěsnění sprchového koutu, který jsem si sám postavil. Doufám, že splní svůj slib.
Ohodnoceno dne 13. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
lze dobře zpracovat
Hmotnost 4 kg
Koupil bych znovu
Ohodnoceno dne 2. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
CS
Hmotnost 1,5 kg
Velmi dobré, s radostí znovu
Ohodnoceno dne 10. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Těsnicí fólie Tekutá fólie
Hmotnost 20 kg
Opět vše super dobré
Ohodnoceno dne 23. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Hmotnost 40 kg
Ohodnoceno dne 7. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1,5 kg
Ohodnoceno dne 16. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 16 kg
Ohodnoceno dne 31. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 4 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell
1 966,63 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 573,19 Kč
Prodejce: bauschnell
3 238,21 Kč/1kg

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 167,22 Kč
Prodejce: bauschnell
46,69 Kč/1kg

PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
27 231,17 Kč
Prodejce: bauschnell
27 231,17 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
24 861,40 Kč
Prodejce: bauschnell
2 486,14 Kč/1l

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell
993,33 Kč/1kg

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 873,24 Kč
Prodejce: bauschnell
62,44 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 601,98 Kč
Prodejce: bauschnell
544,08 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 171,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 217,13 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 678,55 Kč
Prodejce: bauschnell
55,95 Kč/1l

weber.rep KB duo Korrosionsschutz & Haftbrücke 5 kg
11 820,63 Kč
Prodejce: bauschnell
2 364,13 Kč/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 809,72 Kč
Prodejce: bauschnell
326,99 Kč/1m

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell
307,90 Kč/1kg