1,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

MOTUL 7100 4T Motorový olej - 10W40 1 litr
360,00 Kč/1l
360,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

MOTUL 5100 4T Motorový olej - 15W50 1 litr
301,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

MOTUL 5100 4T Motorový olej - 15W50 4 litry
996,47 Kč
Prodejce: MroAuto

MOTUL 710 2T motorový olej - 1 litr
385,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

MOTUL 7100 4T Motorový olej - 10W30 1 litr
437,25 Kč
-33,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Valvoline motorový olej Durablend 10w40 OVDURABLEND10W401L
245,00 Kč/1l
245,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

MOTUL Scooter Expert 4T motorový olej - 10W40 1 litr
356,17 Kč
Prodejce: MroAuto

Motorový olej MOTUL 510 2T – 1 l
254,06 Kč
Prodejce: Amracing

MOTUL Scooter Power 4T motorový olej - 5W40 1 litr
399,29 Kč
Prodejce: MroAuto

Motorový olej RAVENOL 1111122
600,55 Kč/1l
2 402,19 Kč
Prodejce: MroAuto

Motorový olej RAVENOL 1111133
443,00 Kč/1l
443,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Převodový olej RAVENOL 1221110-004-01-999
598,79 Kč/1l
2 395,16 Kč
Prodejce: MroAuto

Valvoline olej do směsi Durablend OVDURABLEND2T1L
249,00 Kč/1l
249,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Protecton Chainsaw Oil – motorový olej, 5 litrů
1 243,02 Kč
Prodejce: Fieldyards

ENEOS Motorový olej GP4T Ultra Enduro 15W50 4l
749,25 Kč/1l
2 997,00 Kč
Prodejce: 2HMOTO

ČTYŘTAKTNÍ MOTOROVÝ OLEJ HUSQVARNA SAE30 1,4 l.
321,46 Kč/1l
450,04 Kč
Prodejce: Betkowski_Service

Olej Hp Do Silników 2-Suwowych 1:50 1L
633,05 Kč/1l
633,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 4Clients

Chladič oleje, motorový olej NISSENS 91312
1 616,55 Kč
-49,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 567,08 Kč
Prodejce: MroAuto

Olejovy chladic, motorovy olej
1 705,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Motorový olej Motul 3000 4T 10W-40, 4L
Motul 3000 4T 10W-40 je minerální motorový olej určený pro čtyřtaktní motory motocyklů, vhodný pro silniční i terénní použití. Splňuje normy API SM a JASO MA2, což zajišťuje optimální výkon motoru a spolehlivou funkci mokré spojky.
Výhody:
- Všestranné použití: Vhodný pro různé typy motocyklů s integrovanou nebo neintegrovanou převodovkou, mokrou či suchou spojkou.
- Ochrana motoru: Obsahuje vysoce kvalitní aditiva, která chrání motor před opotřebením a korozí.
- Stabilita viskozity: Udržuje konzistentní viskozitu při různých teplotách, což zajišťuje spolehlivý výkon motoru.
- Kompatibilita s katalyzátory: Vhodný pro motory vybavené katalyzátory nebo sekundárním vstřikováním vzduchu.
Použití:
- Doporučeno pro motocykly s čtyřtaktními motory, včetně těch s mokrou spojkou.
- Vhodné pro silniční i terénní motocykly, ATV, UTV a skútry.
- Před použitím se ujistěte, že viskozita 10W-40 je v souladu s doporučeními výrobce vašeho motocyklu.
- Pravidelně kontrolujte hladinu oleje a dodržujte intervaly výměny podle pokynů výrobce.
Minerální motorové mazivo. Tento výrobek je speciálně určen pro silniční a silniční motocykly, traily, terénní motocykly vybavené mimo jiné čtyřdobými motory s integrovanou převodovkou nebo bez ní a mokrou nebo suchou spojkou vyžadující normy API SL. Toto mazivo je posíleno aditivy pro extrémní tlaky, které zaručují ochranu a životnost převodů, a nabízí vysoké mazací vlastnosti pro snížení opotřebení a zvýšení životnosti motoru. Jeho složení má vysoké detergentní a dispergační vlastnosti pro udržení čistoty motoru. Toto mazivo pro zajištění nejvyššího možného tření mezi třecími deskami mokré spojky a zaručuje dokonalé sepnutí spojky při rozjezdu, akceleraci a plných otáčkách. Vhodné pro katalyzátory.
Normy: API SL / SJ / SH / SG
MOTUL 3000 4T 10W40 motorový olej - 4 litry
Se správným motorovým olejem pracuje váš motor spolehlivěji a má delší životnost. Bez ohledu na podmínky (provoz, špatné počasí atd.) - dojeďte bezpečně do cíle! Přestaňte si dělat starosti s technickými problémy: máte dokonalé řešení pro městský provoz se zastavováním a rozjížděním. Objevte ideální produkty pro každodenní dojíždění do práce a zvyšte svůj jízdní komfort se značkou MOTUL.
Minerální olej pro 4taktní motory. Vysoká smyková stabilita chrání motor a převodovku. Je kompatibilní s katalyzátory výfukových plynů. Překračuje také požadavky mnoha výrobců motocyklů. Je testován podle normy JASO MA2 a zaručuje dokonalou funkci mokré spojky.
Technické vlastnosti:
- Použití: Použití: Každodenní použití
- Typ motoru: čtyřtaktní
- Typ vozidla: Motocykl / silniční motocykl
- Kvalita: minerální
- Viskozita: 10W40
- Normy: API SL / SJ / SH / SG
- Schválení: JASO MA2
- Velikost nádoby: 4 litry
Mezinárodní normy:
- API:
- Standardy API (American Petroleum Institute) definují výkonnost motorových olejů pro benzínové motory pomocí provozních kategorií ("S"). Ty jsou odstupňovány od nejnovější servisní kategorie "SN", platné od roku 2010, po nejstarší kategorii "SJ", zavedenou v roce 2001. Je důležité poznamenat, že nejnovější servisní kategorie zahrnuje i výkonnost předchozích servisních kategorií.
- JASO:
- JASO (Japonská organizace pro automobilové normy) vypracovala vlastní normu pro oleje pro čtyřdobé motocyklové motory v podobě JASO T903. Stupně MA, MA1 a MA2 nyní usnadňují výběr motorových olejů pro motocykly, které byly speciálně vyvinuty pro mokré spojky. JASO MA2 znamená nejvyšší hodnoty tření, a tedy optimální kompatibilitu spojky při řazení - ve fázi akcelerace a také při trvale vysokých rychlostech. Oleje pro čtyřtaktní motory MOTUL splňují specifikace JASO MA2 podle nejnovější normy JASO T903. Výjimkou jsou závodní motorové oleje 300V, které naopak stávající normy překračují.
Podrobnosti o produktuObsah [litrů]: 4 Třída viskozitySAE: 10W-40Olej: Minerální olejTypnádoby: KanystrTypvozidla: MotocyklProduktová řada: 3000Model: 4TVybavenímotoru: 4-taktní
Motorovy olej
MOTUL 3000 4T motorový olej - 10W40 4 litry
- Výrobce
- Výkon akumulátoru ve voltech
- 300 V
- Výkon
- 0.01 kW
- Hmotnost
- 6 kg
- Kód EAN
- 3374650264394
- Číslo produktu
- MOTUL_107693
- Výrobce
- Výkon akumulátoru ve voltech
- 300 V
- Výkon
- 0.01 kW
- Hmotnost
- 6 kg
- Kód EAN
- 3374650264394
- Číslo produktu
- MOTUL_107693
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

MOTUL 5000 4T Motorový olej - 10W40 1 l
284,13 Kč
-36,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
248,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

MOTUL 5100 4T Motorenöl - 10W40 4 litry
1 099,00 Kč
Prodejce: 2HMOTO

MOTUL 5000 4T Motorový olej - 10W40 4 litry
1 008,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

LIQUI MOLY 4T 10W-40 Street 4 litry
1 159,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Shell Helix HX8 ECT 5W-30 5L
256,01 Kč/1l
1 280,03 Kč
Prodejce: MroAuto

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

Motul 5100 4T 4taktní motocyklový olej 10W-40 HD - 1 litr
639,27 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

Digitální hodiny s teplotním čidlem 37x17cm Velké nástěnné hodiny Budík s LED displejem
781,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Samsung GQ65S95DAT, 165,1 cm (65"), 3840 x 2160 px, OLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
88 246,37 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Nosič jízdních kol MAK3 zadní nosič 3 jízdních kol Zadní nosič jízdních kol Nosič jízdních kol
3 831,10 Kč
Prodejce: vonderpalette

Brzdová kapalina BOSCH Brzdový olej + BRAKE FLUID 1 litr
207,00 Kč/1l
207,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Třída 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolné vůči vodě, Odolnost vůči rentgenu, Černá
511,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Gril na dřevěné uhlí SunJas, přenosný gril, stolní gril, gril pro kempování, rozměry 27 x 35 x 19,5 cm, přenosný, skládací gril, BBQ, gril v kufru, skládací gril, zahradní gril
1 320,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Samsung Q7F GQ55Q7F2AU, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
18 461,67 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Dálkové ovládání PANASONIC N2QAYB000829, N2QAYB000928
334,48 Kč
Prodejce: alle_fernbedienungen

Ruhhy 135 Digitální kapesní váha 200g/0,01g
124,00 Kč
Prodejce: FDC

Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
530,04 Kč
Prodejce: MroAuto

Wiltec BBQ Sparbrand 22x20,5x4,5cm generátor studeného kouře z nerezové oceli, doba hoření až 8 h, generátor studeného kouře pro udírnu na studené uzení
2 547,78 Kč/1kg
585,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Senseo CSA230/50, Kávovar na kapsle, 0,9 l, Kávová kapsle, 1450 W, Černá, Šedá
5 422,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Ravenol HLS SAE 5W 30 Longlife Syntetický motorový olej s nízkým třením 5L
282,70 Kč/1l
1 413,49 Kč
Prodejce: MroAuto

Zadní nosič Eufab POKER-F pro jízdní kola do auta
14 903,13 Kč
Prodejce: TR8

Denver TSP-456, 20,3 cm (8"), 60 W, Bezdrátový, Párty reproduktor, Černá, Knoflíky
2 693,10 Kč
Prodejce: NESATEC

Samsung Galaxy S25+ SM-S936B/DS, 17 cm (6.7"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Černá, Modrá
48 267,85 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: G-Electronics

MOTUL 3000 4T Motorový olej - 20W50 4 litry
850,72 Kč
Prodejce: MroAuto

Ravenol FO SAE 5W 30 Syntetický motorový olej s nízkým třením pro automobily 5L
284,60 Kč/1l
1 423,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm
50 068,50 Kč/1m
3 004,11 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Mobilní klimatizace 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilní klimatizace 4v1 s WiFi/App monoblokové chlazení - dálkové ovládání, 24h časovač, odvlhčovač vzduchu
14 975,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: EveMotionGmbH

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titanová
36 899,62 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: LVS-Handel

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%100% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
100%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

SATRA | Víčko olejového filtru, klíč na olejový filtr, VW Mercedes BMW FIAT 76mm /12K
194,51 Kč
Prodejce: Luxtom

Mazací Linka. Turbokompresor Volvo S80 Ii 10-
1 070,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Ravenol SSL SAE 0W 40 plně syntetický motorový olej s hladkým chodem 5L
2 074,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
414,97 Kč/1l

Motul 5100 4T 4taktní motocyklový olej 10W-40 HD - 1 litr



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(37)Počet hodnocení: 37
639,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MOTUL Scooter Power 2T motorový olej - 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
659,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant

ČTYŘTAKTNÍ MOTOROVÝ OLEJ HUSQVARNA SAE30 0,6 l.
432,87 Kč
Prodejce: SuperMerchant
721,45 Kč/1l

Láhev na míchání paliva s olejem NEVADA- 1L
361,34 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Ravenol SMP SAE 5W 30 univerzální syntetický motorový olej s nízkým třením 1 litr
340,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
340,54 Kč/1l

Motorový olej Putoline TT Trial Pro Scented 2T 1 litrová láhev / API TC, JASO FD, TISI polosyntetický
448,22 Kč
Prodejce: NGSStores