5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Royal Canin Maxi Adult 5+, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, Rýže, 15 kg161,50 Kč/1kg
2 422,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Royal Canin Canin Mini Adult317,75 Kč/1kg
1 271,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Veterinary Urinary S/O Loaf 12x200g mokré krmivo pro psy paštika pro struvitové kameny
616,67 Kč/1kg
1 480,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Royal Canin Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Drůbež, 7,5 kg
210,67 Kč/1kg
1 579,99 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic Small 1kg suché krmivo pro psy malých plemen s potravinovými intolerancemi
417,17 Kč/1kg
429,69 Kč
Prodejce: VISO

ROYAL CANIN VHN Anallergenic suchá krmiva pro psy 1,5kg
401,56 Kč/1kg
602,34 Kč
Prodejce: VISO

ROYAL CANIN Hypoalergické pamlsky pro psy - 230 g
398,96 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Royal Canin Renal, Dospělý jedinec, Maso, 85 g
387,45 Kč/1kg
464,94 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Feline Urinary S/O Morsels, Dospělý jedinec, 85 g
467,71 Kč/1l
664,35 Kč
-187,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
477,06 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin 3182550793735, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 3 kg
208,51 Kč/1kg
625,54 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic 12x200g mokrá paštika pro psy s potravinovými intolerancemi
774,92 Kč/1kg
1 859,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Royal Canin 9003579011980, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 100 g
6 381,29 Kč/1l
542,41 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Yorkshire Terrier Junior - 500 g
445,04 Kč/1kg
222,52 Kč
Prodejce: VISO

Purina Pro Plan FORTIFLORA pro psy 30x1g
32 600,00 Kč/1kg
978,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Krmivo EUKANUBA Veterinary Diets Intestinal 5kg
192,20 Kč/1kg
961,00 Kč
Prodejce: STREFA

CALIBRA VD Dog Struvite - suchá krmiva pro psy - 2 kg
265,80 Kč/1kg
552,87 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Medium Adult, Dospělý jedinec, Střední (11 - 25kg), 15 kg
206,90 Kč/1kg
3 103,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Veterinary Dog Neutered Adult Medium 9 kg suché krmivo pro sterilizované psy středních plemen
2 653,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Advance Veterinary Diet Dog Urinary Urinewegen
2 844,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, 100 g
7 802,70 Kč/1kg
780,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Royal Canin Veterinary Urinary S/O 12x100g
Mokré Krmivo V Omáčce Pro Psy Na Struvitové Kameny
Kompletní dietní krmivo pro dospělé psy, vytvořené k rozpouštění struvitových kamenů a prevenci jejich opětovného výskytu, díky vlastnostem okyselujícím moč, nízkému obsahu hořčíku a snížené hladině bílkovin, které jsou však vysoce kvalitní.
Výhody:
Rozpouštění struvitových kamenů
Pomáhá rozpouštět všechny typy struvitových kamenů.
Zředění moči
Zředění moči chrání před tvorbou struvitových a oxalátovo-vápenatých kamenů.
Snížené nasycení moči (RSS)
Pomáhá snížit koncentraci iontů, které přispívají k tvorbě krystalů.
DOPORUČENÍ: Před použitím se poraďte s veterinárním lékařem.
Složení: maso a výrobky živočišného původu, obiloviny, oleje a tuky, rostlinné bílkovinné extrakty, výrobky rostlinného původu, minerální látky, cukry.
PŘÍSADY (na 1 kg krmiva): Dietní přísady: Vitamin D3: 210 IU, E1 (Železo): 3,5 mg, E2 (Jód): 0,25 mg, E4 (Měď): 2 mg, E5 (Mangan): 1,1 mg, E6 (Zinek): 11 mg - Technologické přísady: (regulátor kyselosti) Hydrogensíran sodný: 1,107 g.
Analytické složky: Hrubý protein: 8 % - Hrubé oleje a tuky: 5,5 % - Hrubý popel: 1,5 % - Hrubá vláknina: 1,2 % - Vlhkost: 79 % - Taurin (celkem): 0,115 % - Vápník: 0,15 % - Fosfor: 0,14 % - Sodík: 0,27 % - Hořčík: 0,012 % - Draslík: 0,15 % - Chloridy: 0,37 % - Síra: 0,2 % - Látky okyselující moč: Síran vápenatý: 0,25 % - DL-methionin: 0,03 % - Zdroje bílkovin: Drůbeží maso - Vedlejší produkty z drůbeže - Vedlejší produkty z vepřového masa - Vepřová krevní moučka - Pšeničný lepek.
Nečekejte, objednejte ještě dnes! Zajistěte svému psovi zdraví a pohodlí díky krmivu ROYAL CANIN Urinary s/o Dog!
Dietní kompletní krmivo pro dospělé psy.
Složení: maso a vedlejší výrobky živočišného původu, obiloviny, oleje a tuky, bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, cukr. Nutriční doplňkové látky: Vitamin D3: 210 m.j., E1 (železo): e2 (jód): 0,25 mg, E4 (měď): 2 mg, E5 (mangan): 1,1 mg, E6 (zinek): 11 mg; Technologické přísady: (regulátor kyselosti) hydrogensiřičitan sodný: 1,107 g
- Hmotnost
- 1350 g
- Objem
- 1.2 l
- Model
- Urinary S/O Canine
- Obsah vlhkosti
- NA
- Prodejní název
- Royal Canin
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Pes
- Doplňkové látky
- v popisu je uvedeno
- Počet kusů
- 12
- Kód EAN
- 9003579010013
- Číslo produktu
- 124596
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
- Hmotnost
- 1350 g
- Objem
- 1.2 l
- Model
- Urinary S/O Canine
- Obsah vlhkosti
- NA
- Prodejní název
- Royal Canin
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Pes
- Doplňkové látky
- v popisu je uvedeno
- Počet kusů
- 12
- Kód EAN
- 9003579010013
- Číslo produktu
- 124596
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
K tomu se hodí také

Royal Canin Urinary S/O (can), Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kukuřice, Játra, 410 g
1 002,29 Kč/1kg
410,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Drůbež, 7,5 kg
210,67 Kč/1kg
1 579,99 Kč
Prodejce: VISO

Krmivo pro psy Royal Canin Urinary SO Moderate Calorie 12 x 100 g
285,97 Kč/1l
343,17 Kč
Prodejce: velmontask

Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal 12x200g mokrá paštika pro psy s poruchami trávení
752,94 Kč/1kg
1 807,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Royal Canin Veterinary Urinary S/O Loaf 12x200g mokré krmivo pro psy paštika pro struvitové kameny
616,67 Kč/1kg
1 480,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra..., 7,5 kg
375,26 Kč/1kg
2 814,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Royal Canin Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, Rýže, Zeleninová, 14 kg
293,71 Kč/1kg
4 112,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin VD Dog Dry Gastro Intestinal 15 kg
178,51 Kč/1kg
2 677,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat, Univerzální, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra..., Drůbež, Rýže, 6 kg
231,23 Kč/1kg
1 387,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Gastro Intestinal Junior, Štěně, Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 10 kg
353,69 Kč/1kg
3 536,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Royal Canin Gastro Intestinal, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 400 g
468,60 Kč/1kg
187,44 Kč
Prodejce: VISO

Royal Vet Canine Urinary S/O Lp18 13Kg
329,55 Kč/1kg
4 284,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

ROYAL CANIN Veterinary Diet Cat Urinary 3,5 kg
347,70 Kč/1kg
1 216,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
217,05 Kč/1kg
2 604,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin BHN Adult Shih Tzu 12x85g Mokré krmivo paštika pro psy plemene Shih Tzu
369,80 Kč/1l
377,20 Kč
Prodejce: velmontask

Royal Canin Gastro Intestinal, Dospělý jedinec, 4 kg, Včetně antioxidantů
383,43 Kč/1kg
1 533,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

ROYAL CANIN VHN URINARY S/O MOD. CAL. DOG 6,5kg -krmivo pro psy s nadváhou, které rozpouští struvitové kameny, 550780919
1 634,53 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Satiety Weight Management (can), Dospělý jedinec, Játra, Vepřové, Drůbež, 410 g
464,68 Kč/1kg
190,52 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Drůbež, 85 g
475,51 Kč/1kg
485,02 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Hepatic, Dospělý jedinec, Rýže, Zeleninová, 12 kg
240,50 Kč/1kg
2 885,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, 7 kg, Včetně antioxidantů
298,04 Kč/1kg
2 086,27 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 12 kg
366,58 Kč/1kg
4 398,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 2 kg snižuje riziko potravinových intolerancí
944,25 Kč/1kg
1 888,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic Small 1kg suché krmivo pro psy malých plemen s potravinovými intolerancemi
417,17 Kč/1kg
429,69 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Renal Select, Dospělý jedinec, 4 kg, Včetně antioxidantů
400,05 Kč/1kg
1 600,20 Kč
Prodejce: VISO

Pelíšek pro psa Sheena M 26591, ortopedický, šedý
1 047,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic 12x200g mokrá paštika pro psy s potravinovými intolerancemi
774,92 Kč/1kg
1 859,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Royal Canin Labrador Retriever Sterilised, Dospělý jedinec, Labradorský retrívr, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, Rýže, 12 kg
242,61 Kč/1kg
2 911,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Urinary U/C Low Purine, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra..., 2 kg
530,00 Kč/1kg
1 060,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1,35 kgObjem 1,2 l
Ohodnoceno dne 17. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 4 kgObjem 4 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Royal Canin Labrador Retriever Sterilised, Dospělý jedinec, Labradorský retrívr, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, Rýže, 12 kg
2 911,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
242,61 Kč/1kg

Probiotické pamlsky pro psy na trávení a střevní mikroflóru, prebiotika, vláknina, bez chemie - ProbioticChew



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
489,00 Kč
Prodejce: Netscroll

Royal Canin Maxi Adult 5+, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, Rýže, 15 kg
2 422,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
161,50 Kč/1kg

Royal Canin Maxi Puppy, Štěně, Velký (26 až 44 kg), Rýže, Zeleninová, 15 kg
2 360,62 Kč
Prodejce: SuperMerchant
157,37 Kč/1kg

Royal Canin Canin Mini Adult



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 271,01 Kč
Prodejce: superbrandshop
317,75 Kč/1kg

Bosch My Friend Kroketten 20kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 041,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
52,10 Kč/1kg

Krmivo EUKANUBA Senior Large rich in fresh chicken 15kg
1 265,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant
83,42 Kč/1kg

GAME DOG Muscle Booster - doplňky pro psy - 400 g
970,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin SHN Mini Adult 12+ 1,5 kg, suché krmivo pro starší psy malých plemen, vhodné pro psy od 12 let



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
782,94 Kč
Prodejce: superbrandshop
521,96 Kč/1kg

Royal Canin Mini Ageing 12+, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 3,5 kg
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant
229,46 Kč/1kg