4,8



Na základě 19 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli842,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Další informace o reklamě
Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Další informace o reklamě
Agrarzone Krmivo pro volně žijící ptáky Allround 20 kg36,28 Kč/1kg
725,67 Kč
Prodejce: Agrarzone

Další informace o reklamě
Leimüller Krmivo pro kachny – zrní 25 kg35,75 Kč/1kg
893,79 Kč
Prodejce: Agrarzone

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Slunečnicová semínka 25 kg černá přírodní divoké ptáky koně malá zvířata GiDeli
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Dehner Natura Premium – kuličky pro sýkorky bez síťky, celoroční krmivo pro volně žijící ptáky s vysokým obsahem bílkovin a energie, krmivo pro volně žijící ptáky, 100 kusů po 90 g (9 kg), karton z výroby s certifikátem FSC®
1 787,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Knedlíky pro sýkorky ideální pro hmyzožravé ptáky
311,09 Kč/1kg
139,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Krmivo pro andulky 25kg
1 214,48 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo pro divoké ptáky arašídové tyčinky, 2 kusy
74,20 Kč
Prodejce: boni-shop

Avicentra směs do krmítek 500g
66,15 Kč
Prodejce: VISO

Vetafarm NeoCare - Ruční krmivo pro kuřata 2,5 kg
1 604,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Křupavý pastinák pro všechny papoušky 125g
277,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek
82,25 Kč/1kg
1 645,00 Kč
Prodejce: boni-shop

SHOKUMOTSU Miruwamu 20g - larvy moučných červů SHOKUMOTSU
1 627,50 Kč/1l
32,55 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Avicentra slunečnice černá 1kg
86,40 Kč
Prodejce: VISO

Černá slunečnice pro ptáky 5kg
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krmivo pro ptáky, tučné krmivo pro volně žijící ptáky, knedlíky pro sýkorky 100 x cca 90 g bez síťky
Doplňkové krmivo pro volně žijící ptáky
Sýkorkové knedlíky lze zavěsit na zahradu po celý rok. Jedná se o nejoblíbenější tukové krmivo pro volně žijící ptáky.
- 100% přírodní složky
- Kontrolovaná kvalita Ambrosia
- Pro všechny volně žijící ptáky
Hmotnost jednoho knedlíku cca 90 g
Složení: pšenice, hovězí lůj, slunečnicová semena, oves, kukuřice, čirok, uhličitan vápenatý
Upozornění:
Naše knedlíčky pro sýkorky neobsahují žádné atraktanty ani zvýrazňovače chuti. Dejte volně žijícím ptákům čas, aby si na knedlíčky pro sýkorky zvykli.
Může trvat i několik dní, než je přijmou. Měli byste mít také na paměti, že volně žijící ptáci se chovají k potravě různě v závislosti na ročním období. Je možné, že některé sýkorkové knedlíčky nemají ideální tvar nebo jsou při rozbité.
Naše tukové kuličky jsou bez přídatných látek a mají přirozenou vazbu. Při vysokých teplotách (např. při doručování v donáškovém vozidle) může přirozená vazba zeslábnout. Rozbité kuličky můžete použít jako rozptylové krmivo. Při nižších teplotách mají tukové kuličky tvrdší konzistenci. Knedlíky jednoduše lehce rozdrťte rukou.
Ptákům tak usnadníte příjem potravy v chladném období. Skladujte na chladném a suchém místě.Před nákupem si přečtěte tento návod.
- Hmotnost
- 9000 g
- Obsah vlhkosti
- 8%
- Složení krmiva
- Pšenice, hovězí lůj, slunečnicová semena, oves, kukuřice, čirok, uhličitan vápenatý
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Počet kusů
- 100
- Kód EAN
- 4058569150281
- Číslo produktu
- 42262-1
- Výrobce
- KLASEBO®
- Schvalovací číslo
- AT185
- Hmotnost
- 9000 g
- Obsah vlhkosti
- 8%
- Složení krmiva
- Pšenice, hovězí lůj, slunečnicová semena, oves, kukuřice, čirok, uhličitan vápenatý
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Počet kusů
- 100
- Kód EAN
- 4058569150281
- Číslo produktu
- 42262-1
- Výrobce
- KLASEBO®
- Schvalovací číslo
- AT185
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
K tomu se hodí také

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Přijímač DVB-T2 HDMI HD Digitální přehrávač médií USB TV TV HEVC H.265 PVR Ready IPTV Timeshift Internet Ethernet SCART DVB-T MPEG 4 Retoo
728,99 Kč
Prodejce: Retoo

Čokoládové zmrzlinové kapsle Moritz v kornoutu 200 g
271,60 Kč/1kg
54,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

wildtier liebe Edel Mehlwürmer sušené 800g I Sušené moučné červy pro ptáky a ježky I Sušené moučné červy, krmivo pro ptáky - hmyzí krmivo pro zahradní ptáky
1 975,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

5 kg slunečnicových semínek loupaných | Ideální pro mladé ptáky | Celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | 5 kg slunečnicových semínek loupaných - krmivo pro volně žijící ptáky
604,67 Kč
-105,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
557,90 Kč
Prodejce: somnia24

10 x knoflíková baterie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 průmyslové zboží
866,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli
842,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 90 × 200
1 519,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

20 sukulentů v květináči 5,5, 5 odrůd 8-15 cm - LE Sukulenty
435,77 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

SANILO® Blooming WC sedátko, poklop na WC přímo od výrobce, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko
1 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WCShop24

Ortopedický polštář 40x80 s paměťovou pěnou pro individuální pohodlí při spánku
1 179,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

3 kusy Jahodník cca 30 cm Arbutus unedo - jahodník - zimní kvetoucí a středomořský keř
433,34 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
397,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

vidaXL WC sedátko s tichým zavíráním bílé oválné
554,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Slunečnicová semínka 25 kg černá přírodní divoké ptáky koně malá zvířata GiDeli
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

KOTARBAU® Ptačí budka, krmítko, dřevěná ptačí budka 22,4 x 26 x 21,5 cm, krmítko se střechou, budka pro vrabce, přírodní mořený vzhled, ptačí budka k zavěšení
578,92 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (5 kg)
496,66 Kč
-108,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
388,50 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: ZIVELA

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Logitech B100, Pro praváky i leváky, Optický, USB Typ-A, 800 DPI, Černá
198,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Tablet 10,1palcový Android 10 3G mobilní telefon Tablety s 64 GB paměti Slot pro SIM kartu 8MP fotoaparát WiFi Bluetooth GPS Quad Core HD IPS dotykový
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Zahradní lehátko Merxx "Ipanema" - eukalyptus, včetně polštáře červená/béžová
3 926,62 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Kaufland

2x Samsung Galaxy Nabíjecí kabel USB typu C Datový kabel Rychlonabíječka pro S9 S10 A50 White
149,99 Kč/1m
179,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

plast team 22320803 plast team úložný box HOME BOX, 30 litrů, transparentní
409,31 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Euroelectronics

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů bez síťky
62,13 Kč/1kg
1 273,76 Kč
Prodejce: boni-shop

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů se síťkou
49,88 Kč/1kg
897,85 Kč
Prodejce: boni-shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
84% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
84%16% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
16%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalita se hodí
Hmotnost 20,5 kg
Kvalita je dobrá, moji ptáci se těší na nadcházející zimu - je o ně dobře postaráno! Rychlé dodání, rád znovu.
Ohodnoceno dne 30. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
sýkorkové knedlíky
Hmotnost 9 kg
dodávka dorazila hned druhý den a ani jeden knedlík nebyl rozbitý. Vrabci a sýkorky je milují.
Ohodnoceno dne 26. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sýkorkové knedlíky
Hmotnost 20,5 kg
Dodávka byla velmi rychlá a kvalita jako vždy velmi dobrá
Ohodnoceno dne 7. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Hmotnost 9 kg
Ptáci na zahradě ho s láskou přijímají.
Ohodnoceno dne 27. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sýkorkové knedlíky
Hmotnost 20,5 kg
Rychlé dodání, dobře zabalené a také snědené ptáky.
Ohodnoceno dne 3. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nic není rozbité! Dobrá kvalita.
Hmotnost 18 kg
Dobrá kvalita.
Ohodnoceno dne 26. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše proběhlo velmi dobře! Moc děkuji
Hmotnost 20,5 kg
Všechno bylo v pořádku!
Ohodnoceno dne 5. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
dobré
Hmotnost 9 kg
dobrý
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(134)Počet hodnocení: 134
842,04 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop
34,30 Kč/1kg

Krmivo pro andulky 25kg
1 214,48 Kč
Prodejce: boni-shop

Tukové krmivo 10 kg, krmivo pro ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
609,64 Kč
Prodejce: boni-shop
60,96 Kč/1kg

20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek
1 645,00 Kč
Prodejce: boni-shop
82,25 Kč/1kg

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 295,17 Kč
Prodejce: boni-shop
51,81 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 273,76 Kč
Prodejce: boni-shop
62,13 Kč/1kg