4,3



Na základě 62 hodnocení
Hop-Sport skládací posilovací lavice HS-1055 - s kulatým stolem, motýlkem a kleštěmi na nohy - včetně sady závaží 105 KG činka, tyč na kroucení a činky, závaží 4x10+6x5+4x2,5+6x1,25
7 700,00 Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 30 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Další informace o reklamě
Posilovací lavice Hop-Sport HS-2050HB, skládací a stabilní posilovací lavice, multifunkční a nastavitelná posilovací lavice, nosnost až 160 kg1 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
Posilovací lavice pod velkou činku MASTER Rambo 37 327,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Skládací posilovací lavice Hop-Sport HS-2040 - multifunkční posilovací lavice ideální pro bench press nebo trénink celého těla2 700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Posilovací lavice Hop-Sport HS-1065 + curl desk - včetně sady závaží 75 KG: činka, curl bar & dumbbell bar, závaží/váhové desky
7 900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

PHYSIONICS Multifunkční lavice, 170 x 130 x 205 cm, černá
4 527,00 Kč
Prodejce: Kokiska

HAMMER Bermuda XT, Olympijská posilovací lavice, 150 kg, Černá, Červená, Stříbrná, 1310 mm, 1800 mm, 1230 mm
9 751,98 Kč
-2 438,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 313,52 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Posilovací lavice Hop-Sport 1080 plochá lavice se stojanem na činky Posilovací lavice Workout bench
2 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Nastavitelná posilovací lavice Hop-Sport HS-1095 se stojanem na činky a stolem na kroucení - tréninková lavice pro bench press
6 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Stojan na činky k posilovací lavici
1 950,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Posilovací lavice Hop-Sport HS-1065 + věž na stahování latek a stůl na kroucení - včetně sady závaží 106 KG: činka, tyč na kroucení a činky, závaží/váhové desky
12 900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Posilovací lavice s odkládací plochou
2 898,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Posilovací lavice Wiltec skládací do 230 kg se stojanem na činky Multifunkční lavice šikmá a rovná lavice Posilovací lavice Nastavitelná tréninková lavice pro cvičení s činkami a dumbbellem v domácnosti Fitness
183,78 Kč/1kg
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

HOP-SPORT Stojan na činky – Stojan na činkové kotouče Stojan na činky pro krátké činky Odkládací plocha pro závaží a činkové tyče do 200 kg
2 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Zipro posilovací lavice s držákem na činky Core – skládací lavice pro bench press Plochá lavice s hrazdou pro dipy Nosnost až 230 kg Úspora místa
2 079,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sada činek Hop-Sport CAST 146 kg, 1x činka, 1x SZ tyč a 2x činka včetně 18 zátěžových desek 2x20kg,2x15kg,2x10kg,4x5kg,4x2,5kg,4x1,25kg
13 900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

vidaXL Tréninková lavice se stojanem, činkou a sadou činek 60,5 kg
7 282,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

GORILLA SPORTS® lanový kladkostroj – pro posilovací stanici, délka 173 cm, 30 mm, nosnost až 50 kg, chrom – lanový kladkostroj, kladkostroj na latissimus, lanová věž, tyč na latissimus, věž na latissimus, lanová stanice
1 496,00 Kč
Prodejce: Kokiska

CCLIFE Dumbbell rack Dumbbell tree Stojan na činky Dumbbell rack
3 018,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sadačinek105 KG obsahuje:Posilovací lavici 1055, 1x tyč na činky, 1x tyč na činky, 8x hvězdicové upevnění, plastové zátěžové desky v následujícím uspořádání: 4 x 10 kg, 6 x 5 kg, 4 x 2,5 kg, 6 x 1,25 kg.
Hledáte vhodné vybavení, které vám umožní vybudovat libovolné svaly? Naše tréninková lavice je ideální pro silový trénink. S tímto strojem můžete procvičovat svaly hrudníku, ramen, tricepsů, předloktí, nohou a horní části zad. Posilovací lavice má motýlek, stůl na kroucení a lis na nohy a lze ji složit, abyste ušetřili místo.
Sada činek se zátěžovou lavicí se dodává v 5 baleních. Upozorňujeme, že jednotlivá balení mohou být doručena v různé dny!
Speciální vlastnosti posilovací lavice
pevná ocelová konstrukce s vysoce kvalitním práškovým nástřikem
třícestně nastavitelné opěradlo (nastavitelný sklon)
Bezpečnostní tyč pro závaží
Sedák a opěradlo z vysoce kvalitního plastu (polstrované polyuretanovou pěnou)
posilovací lavici lze složit a uložit, aby se ušetřilo místo
Technické údaje
Rozměry sestavené posilovací lavice: výška: 112 cm, šířka: 121 cm, délka: 162 cm
Rozměry ve složeném stavu d/š/v: 96 cm/63 cm/175 cm
Hmotnost zařízení: 17 kg
Opěradlo: délka: 90 cm, šířka: 31 cm
Sedák: délka: 28 cm, šířka: 30 cm
Stojan na činky: max. nosnost: 140 kg, vzdálenost: 58 cm
max. nosnost kleští na nohy: 40 kg, max. nosnost jednoho ramene motýla: 40 kg
Nosnost: 200 kg včetně tělesné hmotnosti
Výška postavy: do 180 cm
Barbell bar:
Délka: 167 cm
Průměr: 30 mm
Hmotnost: cca 9 kg
Maximální nosnost: 140 kg
Délka držáku kotouče: 2 x 31 cm
Šířka rukojeti: 105 cm
2 chromované hvězdicové zámky
SZ loketní tyč:
Délka: 120 cm
Hmotnost SZ loketní tyče: cca 7 kg
Průměr tyče: 30 mm
Délka držáku kotouče: 2 x 19 cm
Vnitřní rozměr: 80 cm
Materiál: masivní pevná ocel, pochromovaná
Maximální nosnost: 130 kg
Včetně chromovaných hvězdicových spojovacích prvků
Tyče na činky:
Průměr: 30 mm
Délka: 45 cm
Materiál: Dutá ocel, chromovaná
Hmotnost činky: cca 0,75 kg
Délka držáku kotouče: 2 x 16,5 cm
Délka vroubkování: 12 cm
maximální nosnost: 50 kg
Včetně plastových hvězdicových spojovacích prvků
Plastové zátěžové kotouče:
Materiál: pískocementová výplň s plastovým pláštěm
Barva: černá
Průměr otvoru: 30/31 mm
Hmotnost 1,25 kg: Průměr: 18 cm, tloušťka: 25 mm
Hmotnost 2,5 kg: Průměr: 22 cm, tloušťka: 35 mm
Hmotnost 5 kg: průměr: 26 cm, tloušťka: 45 mm
s vyraženým logem Hop-Sport a označením KG
- Barva
- Černá
- Výrobce
- Hop-Sport
- Výška
- 112 cm
- Délka
- 162 cm
- Šířka
- 121 cm
- Výškově nastavitelné
- Ne
- Hmotnost
- 105 kg
- Maximální nosnost
- 200 kg
- Kód EAN
- 5902308209398
- Číslo produktu
- 1446
- Barva
- Černá
- Výrobce
- Hop-Sport
- Výška
- 112 cm
- Délka
- 162 cm
- Šířka
- 121 cm
- Výškově nastavitelné
- Ne
- Hmotnost
- 105 kg
- Maximální nosnost
- 200 kg
- Kód EAN
- 5902308209398
- Číslo produktu
- 1446
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg
34,50 Kč/1kg
1 380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 30kg zátěžové desky 30 mm - sady činek 4x2,5kg+4x5kg
29,63 Kč/1kg
889,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

HOP SPORT Power Tower s hrazdou, stanicí na dipy a expandérem – výškově nastavitelná posilovací stanice pro domácí použití a kalisteniku, nosnost 150 kg
3 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Gorilla Sports Sada úchopů, 2 kusy
781,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop

Home Fitness Code posilovací stanice, multifunkční posilovací stanice, fitness stanice, multistation, multistation set, výškově nastavitelná dip stanice, tyč na vzpírání do 150 kg, pro domácí trénink, X20I00K026
2 939,99 Kč
-240,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Veslovací trenažér 24044, skládací, s displejem, 8 úrovněmi odporu, nosnost 100 kg, magnetický setrvačník, 172 x 55 x 55 cm
5 144,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Hop-Sport 60kg zátěžové desky 30 mm - sady činek 6x5, 8x2,5, 8x1,25 kg
28,17 Kč/1kg
1 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Hop-Sport 30kg plastové zátěžové desky 30 mm - sady činek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg
29,97 Kč/1kg
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sony Interactive Entertainment Playstation 5 Slim, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
22 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EE-Shop

Zipro One S Cvičební kolo pro domácnost Magnetické kolo do 110 kg Magnety Cvičební kolo Fitness kolo Fitness kolo Domácí trenažér Kardio kolo Počítač Fitness vybavení pro domácnost
2 429,00 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Mobilní klimatizace 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilní klimatizace 4v1 s WiFi/App monoblokové chlazení - dálkové ovládání, 24h časovač, odvlhčovač vzduchu
14 975,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: EveMotionGmbH

FCH 18 ks 60 x 60 cm sada podlahových rohoží Sada ochranných rohoží s koncovými díly Podkladové rohože Ochrana podlahy Ochranné rohože Podložka pod puzzle Podložka pod bazén
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Trizand, tricepsový popruh, délka 70 cm, pro posilovací zařízení a silový trénink
152,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palců kolo pro dívky muže a ženy 21 rychlostí (6 rychlostí pro 20 palců) Holland městské kolo
7 550,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Merax čalouněná postel 180x200 cm s roštem a úložným prostorem, hydraulická postel s boxspringy, sametová postel s boxspringy, funkční postel ve tvaru ucha, šedá barva
9 275,99 Kč
-627,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 648,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Ninja AF300, Horkovzdušná fritéza, 7,6 l, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Dvojitý
3 846,81 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

Amazon Echo Dot Kids (5.Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Vícebarevný, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 254,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

FISCHER 85898 FISCHER řetězový zámek na kolo, délka: 900 mm, černý
688,60 Kč
-173,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
515,55 Kč
Prodejce: TR8

ADGO® Plastová stahovací páska 200X4,8 100 ks
96,97 Kč
Prodejce: ADGOshop

Robotický vysavač Pet Hair Koberce 2600Pa Úklidové roboty HEPA
4 299,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Jinpoli ANION hula hoop s masážními hroty břišní trenažér 105 cm fitness 0,85 kg
573,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

GORILLA SPORTS® činkové kotouče – sada 27,5 kg, otvor 30/31 mm, s povrchovou úpravou Tri-Grip, plast – sada závaží, sada činkových kotoučů
34,44 Kč/1kg
947,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Zahradní polyratanový set Fort Myers 200101, 4-dílná sada
6 124,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Domácí trenažér pro domácí použití – indoorové kolo s tichým setrvačníkem 10 kg – s nastavitelným odporem – LCD displejem – pohodlným sedlem – pro dom
3 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,59 Kč/1l
335,59 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Morelenet

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Boxovací pytel, 100 x 35 cm. Pytel na cvičení boxu. Trénink boxu. Box
3 126,00 Kč
-625,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 500,80 Kč
Prodejce: Kokiska
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
68% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
68%18% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
18%3% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
3%2% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
2%10% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
10%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Hmotnost 75 kg
Můj syn je spokojen.super !!!!
Ohodnoceno dne 1. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Uzdrav se‘
Hmotnost 75 kg
Všechno je super
Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ok
Hmotnost 75 kg
Ok
Ohodnoceno dne 21. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Hmotnost 105 kg
Dobrý
Ohodnoceno dne 29. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojený
Hmotnost 38 kg
vše se podařilo. Tak by to mělo být
Ohodnoceno dne 28. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše jako na obrázcích
Hmotnost 105 kg
Nejedná se o profesionální zařízení Plní svůj účel
Ohodnoceno dne 30. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Posilovací lavice
Hmotnost 38 kg
Dobrý návod k montáži, naprosto dostačující pro soukromé použití.
Ohodnoceno dne 8. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Fitness
Hmotnost 38 kg
Velmi dobré
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Zipro posilovací lavice s držákem na činky Core – skládací lavice pro bench press Plochá lavice s hrazdou pro dipy Nosnost až 230 kg Úspora místa



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(46)Počet hodnocení: 46
2 079,00 Kč
Prodejce: Morelenet

Zipro Profi skládací lavice na činky Jacked – nastavitelná šikmá lavice a negativní lavice (7+3 stupně) Extra silné polstrování Odolná tréninková lavice pro domácí použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(46)Počet hodnocení: 46
1 949,00 Kč
-90,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 859,00 Kč
Prodejce: Morelenet

Stojan na činky Body & Mind pro neoprenové činky – prostorově úsporný 3patrový stojan na činky v černé barvě – kompaktní stojan na činky pro domácí posilovnu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
290,93 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

SucceBuy – lavice na břišní svaly s prohnutým opěradlem, výškově nastavitelná v 5 polohách (1425 × 470 × 675 mm), posilovač zad (nosnost 226 kg) pro domácí cvičení, silový trénink a posilování celého těla
1 763,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Masážní stůl, inverzní lavice s šedým rámem, různé barvy, barva:56 sanitaire
23 272,45 Kč
Prodejce: ClinicCare

Masážní stůl, inverzní lavice s šedým rámem, různé barvy, barva:50 malinová
23 272,45 Kč
Prodejce: ClinicCare

Lavice na tlak s velkou činkou, leg press a kolenní opěrkou Preacher 2 v 1 HMS LS7688
10 910,42 Kč
-564,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 345,95 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Posilovací lavice pod velkou činku MASTER Rambo 3
7 327,30 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Zipro Nocardio Nastavitelná tréninková lavice – lavice na činky pro domácí trénink, multifunkční lavice na činky se závažími Sklopná, nastavitelná, multifunkční



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(46)Počet hodnocení: 46
4 699,00 Kč
Prodejce: Morelenet

Zipro činková lavice Superset – s volně stojícím stojanem na činky, včetně curlové lavice a trenažéru na nohy, nastavitelná šikmá lavice a negativní lavice, nosnost až 270 kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(46)Počet hodnocení: 46
5 059,00 Kč
Prodejce: Morelenet

Posilovací lavice pod velkou činku MASTER Nemesis
5 331,09 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Zipro posilovací lavice nastavitelná Pumpiron – masivní posilovací lavice s nosností až 350 kg Profil Šikmá lavice a rovná lavice pro domácí posilovnu Včetně transportních koleček



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(46)Počet hodnocení: 46
3 529,00 Kč
Prodejce: Morelenet

Lavice pod činku HMS Premium LS3050 posilovací lavice se závažími skládací nastavitelná multifunkční



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 649,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Posilovací bradla MASTER
4 795,52 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Posilovací lavice Hop-Sport HS-2050HB, skládací a stabilní posilovací lavice, multifunkční a nastavitelná posilovací lavice, nosnost až 160 kg



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
1 690,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Multifunkční posilovací lavice Zipro Ripped – posilovací stanice s butterfly leg curlerem, včetně curl pultu a dip stanice, nastavitelná šikmá lavice s odkládacím prostorem na činky



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(46)Počet hodnocení: 46
3 299,00 Kč
Prodejce: Morelenet

Trenažér zad Marbo Sport MH-L116



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 389,00 Kč
-313,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 076,00 Kč
Prodejce: MarboSport

Oboustranně nastavitelná posilovací lavice Marbo Sport MH-L114
3 464,00 Kč
Prodejce: MarboSport

Posilovací lavice MASTER Sit Up
4 381,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant