5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Fanola No Yellow 2 x 1000 ml stříbrný šampon440,97 Kč/1l
881,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Šampon Fanola No Yellow 5x350ml3 299,80 Kč/1l
1 189,93 Kč
-35,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon neutralizující žluté tóny vlasů (Blonde Perfecting Purple Shampoo), 70 ml
554,00 Kč/1kg
277,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Repair šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 621,20 Kč/1l
1 621,20 Kč
Prodejce: Tersorte

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Moisture Repair, 70 ml, Šampon, Neprofesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
4 371,43 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico Moisture Recovery Shampoo vyživující šampon pro suché vlasy 1000 ml
636 674,97 Kč/1kg
764,01 Kč
Prodejce: Tersorte

Phyto Purple No Yellow Shampoo tónovací šampon pro neutralizaci žlutých tónů 250 ml
358 559,98 Kč/1kg
358,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Pharmacygreek

Šampon neutralizující žluté tóny vlasů Pro You The Toner (Neutralizing Shampoo), 350 ml
1 403,26 Kč/1l
491,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Šampon pro neutralizaci žlutých tónů barvených a melírovaných vlasů Goodbye Yellow, 1000 ml
560,89 Kč/1l
560,89 Kč
Prodejce: Tersorte

Lazartigue Neutralize Anti-Yellowing Purple Shampoo neutralizující šampon pro neutralizaci žlutých tónů 250 ml
1 196,44 Kč/1l
299,11 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Fialový šampon neutralizující žluté tóny 5 (Salon No Yellow Shampoo), 300 ml
1 014,10 Kč/1l
304,23 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Šampon pro neutralizaci žlutých tónů barvených a melírovaných vlasů Goodbye Yellow, 300 ml
1 173,30 Kč/1l
368,99 Kč
-17,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
351,99 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Revlon Professional Restart Color Strengthening Purple Cleanser tónovací šampon pro neutralizaci žlutých tónů 1000 ml
647,48 Kč/1l
647,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Inebrya BLONDesse Blond Miracle Shampoo 1000 ml
390,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alcina Color Šampon Violet 200 ml
2 235,00 Kč/1l
447,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Schwarzkopf Professional Good Bye Yellow Neutralizing Bonding Wash šampon pro neutralizaci žlutých tónů 300 ml
1 638,53 Kč/1l
491,56 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Šampon proti nežádoucím teplým odstínům
Zažijte okamžité oživení vlasů díky šamponu, který je důkladně čistí, aniž by je vysušoval - vlasy jsou po prvním použití výrazně jemnější, lesklejší a lépe se rozčesávají. Je ideální pro každodenní péči, podporuje zdravou pokožku hlavy a posiluje přirozenou vitalitu a odolnost vašich vlasů. Vyvážené složení je vhodné pro všechny typy vlasů a učiní z vaší péče jednoduchý a spolehlivý krok k viditelně krásným a zdravým vlasům.
Moroccanoil Blonde Perfecting Purple Shampoo 200ml
- Model
- Color Care
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Moroccanoil Fioletowy szampon do włosów, 200ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 7290113140035
- Číslo produktu
- 35928
- Model
- Color Care
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Moroccanoil Fioletowy szampon do włosów, 200ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 7290113140035
- Číslo produktu
- 35928
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Šampon neutralizující žluté tóny vlasů (Blonde Perfecting Purple Shampoo), 70 ml
554,00 Kč/1kg
277,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
1 383,92 Kč/1l
1 383,92 Kč
Prodejce: Tersorte

Hloubkově hydratační maska s arganovým olejem na suché vlasy (Intense Hydrating Mask), 75 ml
6 080,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kondicionér neutralizující žluté tóny vlasů Color Care (Blonde Perfecting Purple Conditioner), 200 ml
3 025,00 Kč/1l
605,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Repair šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 621,20 Kč/1l
1 621,20 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Dry Texture, Vlasový sprej, Ženy, Všechny vlasy, 205 ml, Dodávající texturu, HYDROFLUOROCARBON 152A, BUTANE, SD ALCOHOL 40B (ALCOHOL DENAT.), VP/VA COPOLYMER, ZEOLITE, ARGANIA...
4 160,00 Kč/1l
852,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 910,87 Kč/1l
1 910,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Brumes du Maroc tělový sprej 100 ml UNISEX
2 790 000,07 Kč/1kg
558,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner kondicionér s hydratačním účinkem 500 ml
1 708,00 Kč/1l
854,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Moroccanoil Treatment Original, Olej na vlasy, 25 ml, Ženy, Všechny vlasy, Výživa, Lesklý, Vyhlazující, Arganový olej
15 600,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
4 193,75 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 50ml
21 572,20 Kč/1l
1 078,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Moroccanoil Treatment Light 25 ml
16 480,00 Kč/1kg
412,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydratační šampon s arganovým olejem pro všechny typy vlasů (Hydrating Shampoo), 70 ml
4 628,57 Kč/1l
324,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil 7290016494341, Kudrnaté vlasy, Hydratující, Výživa, Revitalizační, Lesklý, Změkčující, 250 ml, Láhev, AquaCetearyl AlcoholHydrogenated Ethylhexyl OlivateBehentrimonium MethosulfateCetyl..., 1 kusů
1 916,00 Kč/1l
479,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Moroccanoil Intense Curl 300ml, Krém na vlasy, Unisex, Kudrnaté vlasy, 300 ml, Hydratující, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička
3 359,50 Kč/1l
1 007,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Smooth Smoothing Lotion uhlazující mléko pro nepoddajné vlasy 75 ml
18 014,53 Kč/1l
1 351,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kondicionér pro definici kudrnatých vlasů od Joanna Professional - 200 g
617,05 Kč/1l
123,41 Kč
Prodejce: Visage

Moroccanoil Moisture Repair, 70 ml, Šampon, Neprofesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
4 371,43 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Color Complete Protect & Prevent Spray bezoplachová péče pro barvené vlasy 160 ml
5 183,81 Kč/1l
829,41 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Extra Volume, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
2 124,00 Kč/1l
531,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Šampon na jemné vlasy pro extra objem účesu (Extra Volume Shampoo), 70 ml
3 512,88 Kč/1kg
281,03 Kč
Prodejce: MANADA

Moroccanoil Texture Clay, Vosk na vlasy, 75 ml, Unisex, Všechny vlasy, Dávkovač, Tvarovací
9 589,20 Kč/1l
719,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Ochranný sprej před tepelnou úpravou vlasů Moroccanoil Perfect Defense, 75 ml
12 497 888,70 Kč/1kg
1 124,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kulatý kartáč Ceramic + ION 45 mm
1 303,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,2 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l