5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zahradní fóliovník KARDO, 2 x 3 m1 499,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Další informace o reklamě
VINGO Grow Box Pozorovací okno Skleníkový pěstební stan Stan pro vnitřní rostliny 120x60x180 cm2 629,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Další informace o reklamě
Palram - Canopia Hliníkový skleník Hybrid 66 Green 186x185x208 cm11 613,00 Kč
Prodejce: mygardenhome

Další informace o reklamě
Palram - Canopia Hliníkový skleník Hybrid 68 zelený 247x185x208 cm13 585,00 Kč
Prodejce: mygardenhome

Pěstební stan pro rostliny Pěstební stan Skleník Box Zahrada Pěstování zeleniny Bylinky Pěstební skříňka Indoor 60 x 60 x 180 cm Květiny malé Rajčata Hydro Green Kingpower
1 919,24 Kč
-274,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 644,87 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Mucola skleník včetně měřiče vlhkosti 3 v 1 pro rostliny Growbox stan pro pokojové rostliny pěstební stan tmavá místnost studený rám černá zelená - 60x60x120cm
1 370,40 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 195,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Homebox Ambient Q100+ (rozměry: 100x100x220cm)
6 501,21 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Mucola skleník včetně měřiče vlhkosti 3 v 1 pro rostliny Growbox stan pro pokojové rostliny Pěstební stan Darkroom chladicí rám Černá zelená - 240x120x200cm
3 720,40 Kč
-350,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 370,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Zelsius Grow Tent 90 x 60 x 135 cm černý/zelený Pěstování rostlin v interiéru
2 433,28 Kč
Prodejce: CS-Trading

Pěstební stan VIVOSUN 60x60x160
4 098,42 Kč
Prodejce: Trade2u

Minipařeniště L 54x15x12cm
221,46 Kč
Prodejce: VISO

Fóliovník 143x143x195cm
1 625,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Szklarnia regał 69 x 49 x 125 cm Plonos 4921
602,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Minipařeniště M 36x22x13cm
208,92 Kč
Prodejce: VISO

Romberg Gewächshaus L (Farbe grün, Vertiefungen, Schieberegler in der Haube)
477,71 Kč
Prodejce: VISO

fóliovník 300x200x200cm
2 334,81 Kč
Prodejce: VISO

Plachta k fóliovníku 794128, 300x200x200cm
1 117,89 Kč
Prodejce: VISO

Skleník Palram Mythos - vnější rozměry: š 185 x h 250 x v 209 cm
10 808,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Tomatengewächshaus Terzigno 100x50x150cm
597,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl

Zahradní skleník 190 x 190 x 205 cm
6 719,00 Kč
-1 131,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 588,00 Kč
Prodejce: Max
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
HOMEbox Ambient Q60+, pěstební box, 60x60x160 cm, vnitřní nátěr PAR+, rámové tyče Ø 16 mm
Objevte HOMEbox Ambient Q60+, ideální pěstební box pro domácí pěstování kompaktních rostlin. Tento prostorově úsporný zázrak se dokonale vejde do malých rohů, podobně jako malá knihovna, a přesto nabízí prostor až pro pět plnohodnotných rostlin. Q60+ je vybaven přibližně 125wattovou LED lampou a inovativním vnitřním povrchem PAR+, který maximalizuje využití světla a účinně podporuje růst vašich rostlin.
Nastavitelné větrací otvory OmniFlow s ochranou proti hmyzu MicroMesh zajišťují optimální cirkulaci vzduchu a zaručují zdravé prostředí pro pěstování. Robustní materiály a velmi pevný rám zaručují dlouhou životnost. Se skleníkem HOMEbox Ambient Q60+ dosáhnete působivých výsledků sklizně na malém prostoru.
Povlak PAR+
Vnitřní nátěr PAR+ boxu HOMEbox Ambient Q60+ je klíčovým faktorem, který tento pěstební box odlišuje od levnějších modelů a ospravedlňuje jeho cenu. Ve srovnání s jednoduchými bílými nátěry nebo povrchy z mylaru, které dobře odrážejí světlo, ale často vedou k hromadění tepla, nabízí technologie PAR+ maximální odraz fotosynteticky aktivního světla (PAR) a zároveň tvorbu tepla. To znamená, že vaše rostliny získají více využitelného světla pro fotosyntézu bez škodlivého přehřívání. Na rozdíl od běžných, hladce odrážejících materiálů, jako je například Mylar, které mohou způsobovat horká místa, zajišťuje povlak PAR+ rovnoměrné rozložení světla a lepší podmínky pro pěstování. Díky tomu dosahuje HOMEbox Ambient Q60+ působivých výsledků sklizně, šetří energii a účinně chrání rostliny - investice do kvality a jistoty výnosu.
Přehled funkcí
- Výrobek používejte pouze v souladu s pokyny výrobce a v doporučeném objemu. - Chraňte před otevřeným ohněm, jiskrami nebo horkými povrchy. - Zajistěte, aby byl stan stabilní a dostatečně větraný. - Stan neinstalujte v blízkosti hořlavých materiálů. - Ve stanu používejte pouze elektrická zařízení nebo osvětlení v souladu s příslušnou třídou ochrany a předpisy. - Udržujte děti a domácí zvířata mimo dosah stanu a zařízení v něm používaných. - Při manipulaci s vodou a vlhkostí pečlivě chraňte elektrické přípojky. - Po použití se ujistěte, že je stan zcela suchý, abyste zabránili vzniku plísní. - Poškozené nebo opotřebované díly ihned vyměňte, abyste předešli nehodám. - Stan a příslušenství zlikvidujte nebo recyklujte v souladu s místními předpisy. - Chemikálie nebo znečištění likvidujte pouze vhodnými kanály.
Homebox Ambient Q60+Světlý a dokonale neprůsvitný stan s čtvercovou základnou je určen pro pěstitele požadující špičkovou kvalitu a nadstandardní podmínky pro rostliny.Výhody produktu:Rychlé, jednoduché sestavení a manipulace.Vnitřní fólie bezkonkurenčně odráží světlo, zvyšuje účinnost osvětlení a zkvalitňuje vývoj rostlin.Obsahuje vodotěsné flexibilní dno.Jednoduchý přístup do stanu.Pevné spoje.Extra silné tyče.Vhodný pro pěstování bylinek ve všech pěstebních substrátech po celý pěstební cyklus.Kvalitní .Přítah je vybaven síťkou proti škůdcům.Technické specifikace:Rozměry: 60x60x160 cmPěstební plocha: 0.36 m2Pěstební prostor: 0.58 m3Doporučené osvětlení: 1x CFL lampaPřítah/odtah: 1x 100, 1x 125, 1x 160 mm + 2x 125 mmOkno: bezNosnost konstrukce: 50 kgKe staženíProduktový list Homebox Ambient Q100Návod Homebox Ambient Q60, Q80, Q100, Q120VideoHomebox Ambient, moderní pěstební stanyJak složit stan Homebox Ambient Q120Co je to Homebox PAR+
Objevte HOMEbox Ambient Q60+, ideální pěstební box pro domácí pěstování kompaktních rostlin. Tento prostorově úsporný zázrak se dokonale vejde do malých rohů, podobně jako malá knihovna, a přesto nabízí prostor až pro pět plnohodnotných rostlin. Q60+ je vybaven přibližně 125wattovou LED lampou a inovativním vnitřním povrchem PAR+, který maximalizuje využití světla a účinně podporuje růst vašich rostlin.
Nastavitelné větrací otvory OmniFlow s ochranou proti hmyzu MicroMesh zajišťují optimální cirkulaci vzduchu a zaručují zdravé prostředí pro pěstování. Robustní materiály a velmi pevný rám zaručují dlouhou životnost. Se skleníkem HOMEbox Ambient Q60+ dosáhnete působivých výsledků sklizně na malém prostoru.
Povlak PAR+
Vnitřní nátěr PAR+ boxu HOMEbox Ambient Q60+ je klíčovým faktorem, který tento pěstební box odlišuje od levnějších modelů a ospravedlňuje jeho cenu. Ve srovnání s jednoduchými bílými nátěry nebo povrchy z mylaru, které dobře odrážejí světlo, ale často vedou k hromadění tepla, nabízí technologie PAR+ maximální odraz fotosynteticky aktivního světla (PAR) a zároveň tvorbu tepla. To znamená, že vaše rostliny získají více využitelného světla pro fotosyntézu bez škodlivého přehřívání. Na rozdíl od běžných, hladce odrážejících materiálů, jako je například Mylar, které mohou způsobovat horká místa, zajišťuje povlak PAR+ rovnoměrné rozložení světla a lepší podmínky pro pěstování. Díky tomu dosahuje HOMEbox Ambient Q60+ působivých výsledků sklizně, šetří energii a účinně chrání rostliny - investice do kvality a jistoty výnosu.
Přehled funkcí
- Kompaktní design: Nezabere více místa než malá knihovna.
- Optimální využití světla: Díky vnitřní povrchové úpravě PAR+.
- Flexibilní větrání: Nastavitelné větrací otvory OmniFlow s ochranou proti hmyzu MicroMesh.
- Superpevné rámové tyče (Ø 16 mm), zesílené plastové konektory.
- Zipy Total-Blackout - zipy odolné proti světlu zabraňují rozptýlenému světlu.
- Robustní a špínu odpuzující materiály pro dlouhou životnost.
- Velikost (ve složeném stavu): 60 x 60 x 160 cm
- Plocha: 0,36 m2
- Maximální zatížení: 50 kg
- Tyče rámu: Super stabilní, Ø 16 mm
- Trubky: 100 mm (1 x zadní), 125 mm (1 x levá strana, 2 x Ø 125 mm OmniFlow airvent vpravo a vlevo)
- Zipy: Zipy: zcela zatemňující, neprůhledné
- 1x pěstební box HOMEbox Ambient Q60+
- Výrobek používejte pouze v souladu s pokyny výrobce a v doporučeném objemu. - Chraňte před otevřeným ohněm, jiskrami nebo horkými povrchy. - Zajistěte, aby byl stan stabilní a dostatečně větraný. - Stan neinstalujte v blízkosti hořlavých materiálů. - Ve stanu používejte pouze elektrická zařízení nebo osvětlení v souladu s příslušnou třídou ochrany a předpisy. - Udržujte děti a domácí zvířata mimo dosah stanu a zařízení v něm používaných. - Při manipulaci s vodou a vlhkostí pečlivě chraňte elektrické přípojky. - Po použití se ujistěte, že je stan zcela suchý, abyste zabránili vzniku plísní. - Poškozené nebo opotřebované díly ihned vyměňte, abyste předešli nehodám. - Stan a příslušenství zlikvidujte nebo recyklujte v souladu s místními předpisy. - Chemikálie nebo znečištění likvidujte pouze vhodnými kanály.
HOMEbox Ambient Q60+ 60 × 60 × 160 cm Vysoce kvalitní pěstební box Optimálně reflexní vnitřní povrchová úprava PAR+ Vysoká nosnost Produktové řady HOMEbox Ambient a Vista jsou navrženy v moderní béžové barvě, která je dokonale začlení do obytného prostoru. Jsou k dispozici v mnoha různých velikostech, takže se najde něco pro každou místnost a každý účel. Tyto vysoce kvalitní vnitřní skleníky mají také mnoho výhod a jsou vhodné pro všechny běžné způsoby pěstování. Jsou zcela neprůhledné (zipy nepropouštějící světlo) a mají optimálně reflexní vnitřní povrchovou úpravu PAR+. Díky tomu se na rostliny odráží více energie podporující růst a méně tepla. Patentované průduchy OmniFlow umožňují pěstitelům optimalizovat regulaci proudění vzduchu. Od velikosti 200 x 200 x 220 cm nejsou vzduchové otvory OmniFlow integrované a doporučuje se aktivní větrání. Díky optimalizovaným trubicím a jemným sítím proti hmyzu ve vzduchových průduších poskytují množárny HOMEbox vynikající ochranu proti škůdcům. Množírny jsou vyrobeny z robustních, práškově lakovaných ocelových tyčí, zesílených háků a spojovacích prvků, jakož i z přesně opracovaných plastových spojů, které odolávají vysokému zatížení. Všechny modely jsou vybaveny vodotěsnou policí a přídavnou pevnou stanovou podlahou.
Vnitřní skleníky HOMEbox se snadno instalují bez použití nářadí. HOMEbox Ambient Q60+ má půdorysnou plochu 0,36 m² a zabírá velmi málo místa.
Pěstební box je ideálně osvětlen kompaktní zářivkou.Technické údaje Rozměry: 60 × 60 × 160 cm Plocha podlahy: 0,36 m² Trubka A: 1 x 100 mm Trubka B: 1 x 125 mm Trubka C: 1 x 160 mm OmniFlow-Airvent: ø 125 mm (vlevo/vpravo) Maximální zatížení: 50 kg
HOMEbox Ambient Q60+
Pořiďte si HOMEbox Ambient Q60+ a pěstujte si doma bylinky, zeleninu nebo květiny. Zabere jenmísto malé knihovny, ale přesto pojme až 5 vzrostlých rostlin.
Vzhledem k rozměrům60 × 60 × 160 cm jetento pěstební stan nejlépe osvětlenLED lampami pro malé pěstební stany .Technologie PAR+ vnitřního potahu umožňuje zabránit nadměrnému vývinu tepla při zachování velmivysokých hodnot odrazu pro lepší výnosy.
Informace o výrobku
- Navrženo v Německu
- Velikost ve smontovaném stavu: 60 × 60 × 160 cm
- Pěstební plocha: 0,36 m²
- Doporučené osvětlení: 150 W
- Robustní, neprůhledné materiály odpuzující nečistoty
- Vnější materiál z odolného polyesteru
- Vodotěsná a odnímatelná vnitřní podlaha zabraňuje nehodám
- otvor A: 100 mm (vzadu)
- otvor B: 125 mm (levá strana)
- otvor C: 160 mm (střecha)
- OmniFlow-Airvent: 2x Ø 125 mm (vlevo/vpravo)
- Síťka proti hmyzu MicroMesh s velikostí ok 700 mikrometrů
- Bílý vnitřní nátěr PAR+
- Kovový rám 16 mm; stabilní, přesně opracované plastové spojky
- Světluodolné zipy
- Maximální nosnost: 50 kg
Rozsah dodávky
- HOMEbox Ambient Q60+ včetně příslušenství
Homebox Ambient Q60+Světlý a dokonale neprůsvitný stan s čtvercovou základnou je určen pro pěstitele požadující špičkovou kvalitu a nadstandardní podmínky pro rostliny.Výhody produktu:Rychlé, jednoduché sestavení a manipulace.Vnitřní fólie bezkonkurenčně odráží světlo, zvyšuje účinnost osvětlení a zkvalitňuje vývoj rostlin.Obsahuje vodotěsné flexibilní dno.Jednoduchý přístup do stanu.Pevné spoje.Extra silné tyče.Vhodný pro pěstování bylinek ve všech pěstebních substrátech po celý pěstební cyklus.Kvalitní .Přítah je vybaven síťkou proti škůdcům.Technické specifikace:Rozměry: 60x60x160 cmPěstební plocha: 0.36 m2Pěstební prostor: 0.58 m3Doporučené osvětlení: 1x CFL lampaPřítah/odtah: 1x 100, 1x 125, 1x 160 mm + 2x 125 mmOkno: bezNosnost konstrukce: 50 kgKe staženíProduktový list Homebox Ambient Q100Návod Homebox Ambient Q60, Q80, Q100, Q120VideoHomebox Ambient, moderní pěstební stanyJak složit stan Homebox Ambient Q120Co je to Homebox PAR+
- Šířka
- 0.31 m
- Délka
- 0.83 m
- Hmotnost
- 8.2 kg
- Model
- 5686
- Plocha
- 0.36 m²
- Barva
- Béžová
- Kód EAN
- 4260220922018
- Číslo produktu
- 401-011-347
- Výrobce
- Homebox
- Šířka
- 0.31 m
- Délka
- 0.83 m
- Hmotnost
- 8.2 kg
- Model
- 5686
- Plocha
- 0.36 m²
- Barva
- Béžová
- Kód EAN
- 4260220922018
- Číslo produktu
- 401-011-347
- Výrobce
- Homebox
K tomu se hodí také

Homebox Ambient Q80+ 80 x 80 x 180 cm
4 930,47 Kč
Prodejce: BestBrandShop

ATS (300W) PRO LED (27 µmol/J 816 µmol/s) | Rostoucí osvětlení od společnosti Lumatek
9 752,94 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Mucola skleník včetně měřiče vlhkosti 3 v 1 pro rostliny Growbox stan pro pokojové rostliny pěstební stan tmavá místnost studený rám černá zelená - 60x60x120cm
1 370,40 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 195,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Zelsius Grow Tent 90 x 60 x 135 cm černý/zelený Pěstování rostlin v interiéru
2 433,28 Kč
Prodejce: CS-Trading

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Homebox Ambient Q100+ (rozměry: 100x100x220cm)
6 501,21 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Homebox Ambient Q120+ 120 x 120 x 220 cm
7 683,32 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Mucola skleník včetně měřiče vlhkosti 3 v 1 pro rostliny Growbox stan pro pokojové rostliny Pěstební stan Darkroom chladicí rám Černá zelená - 240x120x200cm
3 720,40 Kč
-350,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 370,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Homebox Ambient Q100 100 x 100 x 200 cm
5 650,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Homebox Ambient R120S, 120 x 60 x 180 cm
4 809,63 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Pěstební stan pro rostliny Pěstební stan Skleník Box Zahrada Pěstování zeleniny Bylinky Pěstební skříňka Indoor 60 x 60 x 180 cm Květiny malé Rajčata Hydro Green Kingpower
1 919,24 Kč
-274,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 644,87 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Prima Klima Filtr s aktivním uhlím Industry Line K1608 880 - 1150 m³/h, 160 mm
6 039,83 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BioBizz Light-Mix 20 L - Zemina pro květináče
9,06 Kč/1l
181,26 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Pěstební stan Zelsius 120 x 90 x 145 cm černý/zelený Pěstování pokojových rostlin
2 433,28 Kč
Prodejce: CS-Trading

Pěstební stanice pro rostliny, rozměry 40x40x120 cm, značka Kingpower
1 315,62 Kč
-82,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 233,31 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

BioBizz Starters Pack
820,02 Kč/1l
2 460,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Growbox rostlina lampa plné spektrum, propagátor vnitřní skleník stmívatelný časovač, množení sada 4 množení hrnce vnitřní klíčení
685,86 Kč
-95,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
590,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Homebox Ambient R80S 80 x 60 x 70 cm
2 899,79 Kč
Prodejce: BestBrandShop

VINGO Grow Box Pozorovací okno Skleníkový pěstební stan Stan pro vnitřní rostliny 120x60x180 cm
2 629,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Wolketon Grow Tent Growbox Skleník pro vnitřní rostliny 120*60*180 cm
4 591,72 Kč
-1 962,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 629,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Pěstební stan pro rostliny Pěstební stan Skleník Box Zahrada Pěstování zeleniny Bylinky Pěstební skříňka Indoor 240 x 120 x 200 cm Květiny malé Rajčata Hydro Green Kingpower
5 211,72 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Biobizz All-Mix, 20 litrů | Zemina pro výsadbu
10,88 Kč/1l
217,52 Kč
Prodejce: BestBrandShop

ZELSIUS Grow Tent 40 x 40 x 160 cm černý/zelený Pěstování pokojových rostlin
972,58 Kč
Prodejce: CS-Trading

Homebox Ambient Q120 120 x 120 x 200 cm
6 259,77 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Plagron Allmix, 50 l | půdní substrát
12,08 Kč/1l
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

HIGHWERK Growzelt 240 x 120 x 180 cm, „MyHomeGrow“ Grow Tent pro šikmé stropy, černá zelená
3 893,98 Kč
Prodejce: CS-Trading

120W 468 LED rostlinná lampa plné spektrum rostlinné světlo vnitřní rostliny rostou lampa rostou lampa
1 389,69 Kč
-148,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 240,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

VEVOR Growbox 122 x 61 x 183 cm Skleník z 22mm ocelového rámu a tkaniny 2000D Oxford Growtent Nosnost 60 kg Pěstební skříň Vhodná pro 150 W světlo Indoor grow stan
2 840,99 Kč
-919,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 921,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Garden Highpro PROFAN ventilátor s klipsem 15cm
449,00 Kč
Prodejce: Ventishop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. února 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Vše perfektní, kdykoliv znovu!+++++
Ohodnoceno dne 8. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

UISEBRT Prémiový hliníkový skleník 310x250x205cm, 7,75m² Walk-in zahradní skleník se zesílenou základnou, střešním oknem a dveřmi, odolný vůči povětrnostním vlivům a teplotám pro rajčata, zeleninu a rostliny



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
13 282,99 Kč
Prodejce: BojiaHome

UISEBRT Hliníkový skleník Premium 380x250x205cm, 9,5m², zahradní skleník se zesíleným základem, střešním oknem a dveřmi, odolný vůči povětrnostním vlivům a teplotám, pro rajčata, zeleninu a rostliny



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
15 287,99 Kč
-1 002,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 285,99 Kč
Prodejce: BojiaHome

MAR-POL Fóliovník zahradní 300x200x200 cm M85000
1 703,66 Kč
Prodejce: Luxtom

Fóliovník TOOLPORT 4x10 m, stabilní a odolný, fólie z PE s gramáží 180g/m² odolná proti roztržení, bílá, průsvitná



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(7)Počet hodnocení: 7
9 990,00 Kč
Prodejce: PROFIZELT24

Skleník Palram - Canopia Glory 8x16 dvoustěnné plechy 10 mm včetně základů, okapů, automatického otevírání oken 244,5 x 483,5 cm šedý



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
53 608,00 Kč
Prodejce: mygardenhome

VIVOSUN Smart Grow Kit Max 60x60x180 165 Watt



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
18 188,01 Kč
Prodejce: Trade2u

UISEBRT Hliníkový skleník Premium 280x180x195cm, 5,04m² Walk-in zahradní skleník se zesíleným základem, střešním oknem a dveřmi, odolný vůči povětrnostním vlivům a teplotám pro rajčata, zeleninu a rostliny



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
9 774,99 Kč
-351,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
9 423,99 Kč
Prodejce: BojiaHome

LARS360 Hliníkový skleník 380x250x205cm, 9,5m² Walk-in zahradní skleník se zesíleným základem, střešním oknem, dveřmi, odolný proti povětrnostním vlivům a teplotám pro zeleninu, rostliny a rajčata



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
15 287,99 Kč
-1 002,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 285,99 Kč
Prodejce: BojiaHome

Sluneční fóliový skleník 295L x 100W x 80H cm



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(27)Počet hodnocení: 27
981,60 Kč
Prodejce: AOSOM-DE

COSTWAY mini skleník se studeným rámem, třípatrový záhon se sklápěcí střechou, množírna se 2 dveřmi, skleník, skříňka na množení pro balkonovou zahradu, hnědá, 71x41x133cm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 754,99 Kč
-125,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 629,99 Kč
Prodejce: FDSGmbH

Skleník Palram - Canopia Glory 8x12 dvoustěnné desky 10 mm včetně základů, dešťových žlabů, automatického otevírání oken 244,5 x 364 cm šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
43 724,00 Kč
Prodejce: mygardenhome

Zahradní fóliovník KARDO, 2 x 3 m



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 499,00 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

UISEBRT Prémiový hliníkový skleník 230x180x195cm, 4,14m² Walk-in zahradní skleník se zesíleným základem, střešním oknem a dveřmi, odolný vůči povětrnostním vlivům a teplotám pro rajčata, zeleninu a rostliny



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
8 420,99 Kč
Prodejce: BojiaHome

Wiltec automatický otvírač oken skleníku, max. otevření 45 cm, max. zatížení 7 kg, otvírač pro skleník s chladicím rámem bez regulace teploty proudu



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
824,99 Kč
Prodejce: WilTec

AREBOS Fóliový skleník Premium 120x186x190 cm | 2 úrovně, police, úspora místa



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 190,41 Kč
Prodejce: AREBOS

COSTWAY Ochranný stan na rostliny, pevný zahradní stan s kovovým rámem, 6 kovovými kolíky, roletou a přepravní taškou, ochranný stan na zeleninu 310 x 200 x 200 cm



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 657,99 Kč
Prodejce: FDSGmbH

Skleník COSTWAY 3 v 1 s vyvýšeným záhonem, květinový záhon se dvěma okny, obdélníkový pařeniště, kovový květináč, PVC fólie, na balkon, 202 x 101 x 81 cm



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
1 880,99 Kč
Prodejce: FDSGmbH

Outsunny Fóliový skleník Skleník na rajčata s oknem



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(14)Počet hodnocení: 14
4 433,90 Kč
Prodejce: AOSOM-DE

Fóliovník TOOLPORT 3x8 m, stabilní a odolný, s okny–fólie z PE s gramáží 180g/m² odolná proti roztržení, bílá, průsvitná



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(7)Počet hodnocení: 7
7 890,00 Kč
-700,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 190,00 Kč
Prodejce: PROFIZELT24

Palram - Canopia Hliníkový skleník Hybrid 610 Grey 306x185x208 cm



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(9)Počet hodnocení: 9
14 834,00 Kč
Prodejce: mygardenhome