4,6



Na základě 37 hodnocení
Hmotnost:
30 kg- 30 kg
- 60 kg
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg34,50 Kč/1kg
1 380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
Hop-Sport 5 kg profesionální studiová sada litinových olympijských činek 50 mm pogumované litinové činky 50/51 mm otvor 4x1,25 kg123,80 Kč/1kg
619,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
Hop-Sport 30kg plastové zátěžové desky 30 mm - sady činek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg29,97 Kč/1kg
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
HS HOP-SPORT 90 KG sada litinových činek 2x15kg + 4x10kg + 4x5kg81,00 Kč/1kg
7 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

SCSports, litinové kotouče, 2 kusy po 10 kg
201,90 Kč/1kg
4 038,00 Kč
Prodejce: Kokiska

MOVIT sada závaží na činky s gumovým úchyt, 1,25 kg, litina
88,30 Kč/1kg
637,00 Kč
-191,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
445,90 Kč
Prodejce: Kokiska

Sada 20 kg závaží 4x5 kg plastové, otvor 30/31 mm
33,64 Kč/1kg
693,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Nejlepší sportovní činky Dumbbell PRO I Sada činek 1,25 kg až 10 kg 30/31 mm pro činky a bradla I Sada činek pro úspěšný trénink s činkami I Sada činek pro domácnost
72,91 Kč/1kg
743,69 Kč
Prodejce: Enero

Physionics Sada kotoučů na činky s průměrem 27mm, 2 x 7,5 kg
32,53 Kč/1kg
697,00 Kč
-209,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
487,90 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Litinový činkový kotouč, pogumovaný, 1,25 kg
194,49 Kč/1kg
247,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS® Kotouče na činky - 50 mm, 25 kg, jednotlivě, lité železo, guma - nárazové kotouče, závaží na činky, olympijské, kotouče, závaží
283,04 Kč/1kg
7 076,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS® Olympia: Kotouče na činky – 15 kg, průměr otvoru 50 mm, litina – závaží, sada kotoučů na činky, činky
116,40 Kč/1kg
1 746,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS® olympijské zátěžové desky - sada 30kg (2 x 15kg) závaží, otvor 50mm, z plastu - zátěžové desky, sada zátěžových desek, olympijské kotouče
29,73 Kč/1kg
892,00 Kč
Prodejce: Kokiska

ScSPORTS sada závaží na činky 2 x 1,25 kg
27,56 Kč/1kg
86,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Iron Gym - Zátěžové desky 4 x 5 kg
78,31 Kč/1kg
1 566,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lebula

Hop-sport Sada litinových kotoučů 2x20 kg
164,50 Kč/1kg
3 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada litinových závaží 2x10kg 20kg otvor 31mm kotouč REBEL
130,67 Kč/1kg
1 306,68 Kč
Prodejce: velmontask

Bitumenová zátěžová sada 8x1,25kg 4x2,5kg 2x5kg 30kg 31mm desky Rebel
29,10 Kč/1kg
872,89 Kč
Prodejce: velmontask

Sada olympijských závaží z litiny 2x15kg 30kg 51mm Rebel kotouče
63,10 Kč/1kg
1 893,14 Kč
Prodejce: evomag

Insportline, litinové závaží Castblack, 10 kg, průměr 30 mm
58,00 Kč/1kg
580,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
30 kg činkové kotouče Litinové závaží 8 x 1,25 kg; 4 x 2,5 kg; 2 x 5 kg Φ 30 mm
- ČINKOVÉ KAMENY: 30 kg sada skládající se z: 2 x 5 kg; 4 x 2,5 kg; 8 x 1,25 kg litinové činky Průměr otvoru 30/31 mm, 5 kg: průměr: 22 cm, tloušťka: 28 mm; 2,5 kg: průměr: 16,7 cm, tloušťka: 21 mm; 1,25 kg: průměr: 12,7 cm, tloušťka: 19 mm;
- KVALITA: Sada závaží byla odlita z čistého litiny v jednom kuse. Aby byla zajištěna dlouhá životnost a odolnost proti korozi, byla pokryta vysoce kvalitním lakem.
- MOŽNOSTI POUŽITÍ: Lze je použít jako sadu činek v kombinaci s klasickými činkami nebo jako volná závaží jako náhradu za kettlebells.
- PŘESNOST: Díky průměru otvoru 31 mm se tyto litinové činky, ať už 5 kg, 10 kg, 15 kg nebo 20 kg, hodí na všechny běžně dostupné činkové tyče.
- OTVORY: Umožňují ideální manipulaci se sadou závaží. Ať už pro osazení závaží, nebo pro volný trénink.
30 kg (8x1,25 kg; 4x2,5 kg; 2x5 kg)z litiny jsou pro zkušené sportovce i pro lidi, kteří se zaměřují na výrobky nejvyšší kvality, absolutní nutností, kterou si nemůžete nechat ujít.
Jsoupokryty speciálním lakem, aby je nepoškodilo vnější poškození a koroze. Jejich hlavní použití je v silových sportech, protože byly speciálně konstruovány právě pro tento účel.Tvar byl navržen tak, aby se jich na činku (bez ohledu na typ) vešlo několik najednou.Průměr otvoru 31 mmje univerzální, takže činky pasují na všechny standardní činky, které jsou na trhu k dispozici. Činky jsou k dispozici ve velikostech 5 kg, 10 kg, 15 kg a 20 kg. Neměli byste si nechat ujít jednu velmi zvláštní výhodu našich litinových činek! Jsouodlity z jednoho kusu, ale mají speciální otvory, které vám umožní činky dobře držet v ruce, abyste s nimi mohli cvičit i bez činkové tyče.
Univerzální průměr otvoru 31 mm
S průměrem otvoru 31 mm se litinové činky hodí na všechny běžně dostupné činkové tyče, jejichž úchyt má průměr 30 mm.
Výhody
Pokud se rozhodnete trénovat s litinovými činkami, udělali jste správnou volbu. Jsou extrémně odolné. Celý povrch je potažen vysoce kvalitním lakem, který jim dodává určitý lesk, chrání je před korozí a vnějšími poškozeními a zaručuje dlouhou životnost po mnoho let.
Optimální velikost
Litinové činky od Hop-Sport jsou speciálně navrženy pro silový trénink. Optimální velikost vnitřního průměru každé činky vám umožňuje nasadit různé velikosti závaží na jednu a tutéž činku. Můžete tak trénovat individuálně s různými závažími, což má pozitivní vliv na váš silový trénink.
Pohodlné úchyty
Všechny závaží (5 kg, 10 kg, 15 kg a 20 kg) jsou vybaveny rukojeťmi s otvory. Ty vám účinně pomáhají při jejich přenášení nebo při osazování činek. Díky otvorům v rukojetích je můžete navíc použít jako samostatné tréninkové příslušenství. Lze je například použít jako náhradu za kettlebells. Snadno se od sebe odlišují, protože každý z nich má jasně označené ražby.
Možnosti použití
Litinové činky můžete používat několika způsoby. Buď je použijete klasickým způsobem k tréninku v kombinaci s dlouhou nebo krátkou činkou, nebo se rozhodnete pro takzvaný volný trénink. Při volném tréninku nepoužíváte činku a činky používáte k cvičení, jako je mrtvý tah, protahování nebo dřepy.
Technické údaje
- Průměr otvoru: 30/31 mm
- 5 kg: průměr: 22 cm, tloušťka: 2,8 cm
- 2,5 kg: průměr: 16,7 cm, tloušťka: 2,1 cm
- 1,25 kg: průměr: 12,7 cm, tloušťka: 1,9 cm
- s vyraženým logem Hop-Sport a údajem o hmotnosti
Obsah balení:
- Činky v následující konfiguraci: 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg
- Barva
- Černá
- Výrobce
- Hop-Sport
- Hmotnost
- 30 kg
- Kód EAN
- 5902308223653
- Číslo produktu
- 30kg/SetC
- Barva
- Černá
- Výrobce
- Hop-Sport
- Hmotnost
- 30 kg
- Kód EAN
- 5902308223653
- Číslo produktu
- 30kg/SetC
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Hop-Sport 30kg sada činek 4x2,5+4x5 kg 30/31mm litinové závaží Gripper činky
83,00 Kč/1kg
2 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Sada litých činek Hop-Sport 37kg SZ tyč 30mm, 1x tyč na kroucení, 2x činky, 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
4 089,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 30 mm činka - 40 cm činka, pochromovaná, vyrobená z pevné oceli - činka se závitem a hvězdicovým uzávěrem
196,00 Kč/1kg
490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 30kg litinové talíře 30 mm - sady činek: 2x5kg+2x10kg
83,00 Kč/1kg
2 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 30kg plastové zátěžové desky 30 mm - sady činek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg
29,97 Kč/1kg
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 60 kg sada činek 2x10kg + 6x5kg + 4x2,5kg 30/31mm litinové činky Gripper
81,50 Kč/1kg
4 890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

SCSports, litinové kotouče, 2 kusy po 10 kg
201,90 Kč/1kg
4 038,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport 30kg zátěžové desky 30 mm - sady činek 4x2,5kg+4x5kg
29,63 Kč/1kg
889,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Posilovací lavice Hop-Sport 1080 plochá lavice se stojanem na činky Posilovací lavice Workout bench
2 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport sada litinových činek 2 - Sada činek 40kg včetně tréninkových rukavic
3 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 39kg litinová činka sada činek sada činek činka činka 30mm, 1x činka, 2x činky, závaží: 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
4 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 60 kg sada činek 2x15kg +2x10kg +2x5kg 30/31mm litinové činky Gripper
4 890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 30kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 2x5kg+2x10kg
33,00 Kč/1kg
990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Diagonální posilovač tricepsů s hvězdicovým zapínáním
116,58 Kč/1kg
1 399,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Posilovací stroj ProfiGym 2000 24808, černý, 135 x 103 x 201 cm
10 195,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Stojan na činky k posilovací lavici
1 950,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Stojan na činky
201,39 Kč/1kg
1 450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Hop-Sport olympijská tyč 50 mm - tyč na činku dlouhá 165 cm, pochromovaná a s vroubkováním, s pružinovými úchyty - vyrobena z pevné oceli
175,00 Kč/1kg
2 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport Profi Studio Ø 50 mm Olympia pogumovaná litinová zátěžová deska 15 KG
108,60 Kč/1kg
1 629,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 10 kg profesionální studiová sada litinových olympijských činek 50 mm pogumované litinové činky sada činek 50/51 mm otvor 4x2,5 kg
111,90 Kč/1kg
1 119,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Stojan na činky HOP SPORT se 7 držáky na kotouče – stabilní odkládací plocha pro činky, jednoruční činky a stojan na dlouhé činky Držák na činky do 350 kg
3 090,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Hop-Sport 5 kg profesionální studiová sada litinových olympijských činek 50 mm pogumované litinové činky 50/51 mm otvor 4x1,25 kg
123,80 Kč/1kg
619,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

MOVIT Stojan na činkové kotouče Stojan na činkové kotouče Odkládací plocha pro činkové kotouče do 250 kg
272,40 Kč/1kg
2 043,00 Kč
Prodejce: Kokiska

SCSports Sada litinových kotoučů, 4 kusy po 5 kg
77,45 Kč/1kg
1 549,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Elektrická koloběžka 700 W Escooter s APP a Bluetooth Skládací hliníková koloběžka E-Scooter - bílá
9 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Hop-Sport 60kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 2x10, 6x5, 4x2,5 kg
32,47 Kč/1kg
1 948,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada 2 litinových činek Hop-Sport - Sada činek 60 kg včetně tréninkových rukavic
5 220,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
78% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
78%14% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
14%3% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
3%3% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
3%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Hmotnost 20 kg
Zátěžové desky jsou opravdu super, dělají skvělý dojem, mohu je ostatním jen doporučit.
Ohodnoceno dne 8. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Hmotnost 20 kg
Ohodnoceno dne 9. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé zátěžové desky
Hmotnost 30 kg
Položka působí dobrým dojmem. Jsem spokojen.
Ohodnoceno dne 6. května 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Litinové zátěžové desky.
Hmotnost 60 kg
Dobrá kvalita, zejména otvory v kotouči jsou dobré. Lze s nimi provádět různé cviky a lépe se s nimi manipuluje. I když jsou ceny v současné době kvůli Coroně příliš vysoké, jejich koupě nelituji a mohu je jen doporučit.
Ohodnoceno dne 20. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je skvělé!!!
Hmotnost 40 kg
Zboží super pěkné a špičkové ...Mega rychlé dodání tam, takže některé společnosti mohou vidět něco mimo ....Více než spokojeni pokračovat tak ...
Ohodnoceno dne 15. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zátěžové desky
Hmotnost 20 kg
Nahoře. Dodání do dvou dnů. Bezvadné zboží. Co víc si přát?
Ohodnoceno dne 5. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše nahoře
Hmotnost 20 kg
Dodávka dorazila velmi rychle a dobře zabalená. Zátěžové desky jsou jako vždy špičkové, objednával jsem je několikrát. Nemůžu říct nic negativního. Top
Ohodnoceno dne 17. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Top velmi objemný
Hmotnost 20 kg
Top
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(204)Počet hodnocení: 204
1 380,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ
34,50 Kč/1kg

SCSports Sada litinových kotoučů, 4 kusy po 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(115)Počet hodnocení: 115
1 549,00 Kč
Prodejce: Kokiska
77,45 Kč/1kg

Kotouč MASTER 15 kg kov (pár)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 823,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
188,24 Kč/1kg

Hop-Sport 5 kg profesionální studiová sada litinových olympijských činek 50 mm pogumované litinové činky 50/51 mm otvor 4x1,25 kg



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
619,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ
123,80 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada litinových závaží s otvorem ø30/31 mm / 2 x 10 kg + 2 x 5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 335,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinová závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 5 kg + 6 x 2,5 kg + 4 x 1,25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 566,00 Kč
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada litinových závaží s otvorem ø30/31 mm / 4 x 5 kg + 4 x 2,5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 335,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 4 x 5 kg + 2 x 2,5 kg + 4 x 1,25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 566,00 Kč
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 4 x 5 kg + 4 x 2,5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 566,00 Kč
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 10 kg + 2 x 5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 566,00 Kč
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg

Marbo Sport 60 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 20 kg + 2 x 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 183,00 Kč
Prodejce: MarboSport
119,72 Kč/1kg

Marbo Sport 60 kg sada štíhlých litinových závaží Litinové závaží s otvorem ø30/31 mm / 2 x 15 kg + 2 x 10 kg + 2 x 5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
6 670,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Marbo Sport 50 kg sada štíhlých litinových závaží Litinové závaží s otvorem ø30/31 mm / 2 x 25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
6 516,00 Kč
Prodejce: MarboSport
130,32 Kč/1kg

Marbo Sport 60 kg olympijská sada závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 15 kg + 2 x 10 kg + 2 x 5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 183,00 Kč
Prodejce: MarboSport
119,72 Kč/1kg

Marbo Sport 50 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
6 798,00 Kč
Prodejce: MarboSport
135,96 Kč/1kg

Sada litinových závaží Marbo Sport Tri-Grip s otvorem ø30/31 mm | sada 30 kg / 2 x 10 kg + 2 x 5 kg
3 335,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Marbo Sport 30kg sada pogumovaných závaží Tri-Grip z litiny Litinová závaží s otvorem ø30/31 mm / 2 x 10 kg + 2 x 5 kg
3 848,00 Kč
Prodejce: MarboSport
128,27 Kč/1kg

Hop-Sport 30kg litinové talíře 30 mm - sady činek: 2x5kg+2x10kg



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(37)Počet hodnocení: 37
2 490,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ
83,00 Kč/1kg

Hop-Sport 30 kg sada činek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5kg 30/31mm Gripper litinové činky



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(37)Počet hodnocení: 37
2 490,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ
83,00 Kč/1kg

Hop-Sport 30kg sada činek 4x2,5+4x5 kg 30/31mm litinové závaží Gripper činky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(99)Počet hodnocení: 99
2 490,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ
83,00 Kč/1kg