5,0



Na základě 3 hodnocení
Hmotnost:
44 g- 44 g
- 100 g
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Czekolada gorzka 64% Cocoa Wawel 90g4 995,22 Kč/1kg
449,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mléčná čokoláda Wawel 90 G4 758,11 Kč/1kg
428,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Baton Danusia z nadzieniem czekoladowo-orzechowym 38g10 079,00 Kč/1kg
403,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g 24 balení894,49 Kč/1kg
751,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Tenké oplatkové srdíčko z rozplývajícího se mléka Milka Alpine 130g
1 068,23 Kč/1kg
138,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Luflee Alpská mléčná čokoláda Air Chocolate Čokoláda 100g
1 612,20 Kč/1kg
189,61 Kč
-28,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
161,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Miluji Milku Erdbeer
2 504,45 Kč/1kg
275,49 Kč
Prodejce: somnia24

Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka Celé ořechy 95g
737,16 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka MANDEL KARAMELL Schokolade 300,0 g
567,93 Kč/1kg
170,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka Hořká mléčná čokoláda Alpská mléčná čokoláda (85g tyčinka) + usy blok
1 907,68 Kč/1kg
213,08 Kč
-31,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,23 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Milka 295178 Milka Alpenmilch Schokolade 250,0 g
681,52 Kč/1kg
170,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka Jahodový tvarohový koláč
567,93 Kč/1kg
170,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka Naps jednotlivé čokoládové tyčinky 119g
1 107,06 Kč/1kg
131,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Zartherbe Alpenmilch hořká čokoláda s mírně hořkou chutí 90g
581,67 Kč/1kg
52,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Oreo sušenka Čokoláda s mléčným krémem a sušenkou Oreo 300g 3-pack
574,32 Kč/1kg
516,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Mleczna z Mleka Alpejskiego Milka 90g
4 244,60 Kč/1kg
424,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
696,40 Kč/1kg
69,64 Kč
Prodejce: LAVONIO

Schogetten czekolada mleczna 100 g
578,45 Kč/1kg
63,63 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
I Love Milka Mini Heart Hazelnut - pralinky z alpské mléčné čokolády s lískooříškovou krémovou náplní (40 %). - Výrobce: Mondelez Deutschland Services GmbH & Co KG Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen 1 balení
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
Mondelez Deutschland GmbH
D-28078 Bremen
Název potraviny
Pralinky z alpské mléčné čokolády s náplní z lískooříškového krému (40 %).
Seznam složek
Složení: Složení: cukr, kakaové máslo, palmový olej, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), sušené odstředěné mléko, čistý tuk z másla, lískooříšková kaše, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, E476), aromata (obsahují MLÉKO). MŮŽE OBSAHOVAT DALŠÍ OŘECHY.
Zvláštní pokyny pro skladování
Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
Průměrné výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené)
Kalorická hodnota v kJ 2283,00
Kalorická hodnota v kcal 547,00
Tuk v g 33,00
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g 18,00 ure v g 18,00
Sacharidy v g 57,00
Sacharidy, z toho cukr v g 56,00
Vláknina v g 1,90
Bílkoviny v g 5,20
Sůl v g 0,35
Další povinné údaje pro určité druhy nebo třídy potravin
5% pasta z lískových oříšků v náplni z lískooříškového krému.
Obsahuje alergeny
Sója a výrobky z ní; mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); ořechy, tj. mandle, různé druhy ořechů, pistácie a výrobky z nich; lískové ořechy (Corylus avellana) a výrobky z nich
Může obsahovat stopy ... obsahuje
Ořechy, tj. mandle, různé druhy ořechů, pistácie a výrobky z nich
Dárkové srdce I love Milka obsahuje 8 pralinek Milka ve tvaru srdce plněných jemným lískooříškovým krémem, které se rozplývají v mléčné čokoládě Milka Alpine
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- Cukr, kakaové máslo, palmový olej, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), sušené odstředěné mléko, čistý tuk z másla, lískové oříšky, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, E476), aromata (obsahují MLÉKO). MŮŽE OBSAHOVAT JINÉ OŘECHY
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2283 kj Energie kcal 547 kcal Tuky 7,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 3,9GRM Sacharidy 13GRM Sacharidy, z toho cukr 12GRM Bílkoviny 1,1GRM Sůl 0,08GRM
- Hmotnost
- 44 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Prodejní název
- Pralinky z alpské mléčné čokolády s lískooříškovou krémovou náplní (40 %).
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 837943
- Kód EAN
- 7622210928887
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- Cukr, kakaové máslo, palmový olej, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka (z MLÉKA), sušené odstředěné mléko, čistý tuk z másla, lískové oříšky, emulgátory (SÓJOVÝ lecitin, E476), aromata (obsahují MLÉKO). MŮŽE OBSAHOVAT JINÉ OŘECHY
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2283 kj Energie kcal 547 kcal Tuky 7,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 3,9GRM Sacharidy 13GRM Sacharidy, z toho cukr 12GRM Bílkoviny 1,1GRM Sůl 0,08GRM
- Hmotnost
- 44 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen
- Prodejní název
- Pralinky z alpské mléčné čokolády s lískooříškovou krémovou náplní (40 %).
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 837943
- Kód EAN
- 7622210928887
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Kinder 4008400221021, 210 g, Mléčná čokoláda, 10 kusů, Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
470,52 Kč/1kg
98,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Miluji Milku Erdbeer
2 504,45 Kč/1kg
275,49 Kč
Prodejce: somnia24

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
3 585,60 Kč/1kg
358,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,93 Kč/1kg
1 007,93 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
326,97 Kč/1kg
326,97 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 7622210928719, D, e476, 547 kcal, 56 g, 33 g, 18 g
1 567,09 Kč/1kg
258,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Směs kuliček Lindt Lindor s nejjemnější čokoládou Lindt 137g
1 532,12 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Oreo White
523,50 Kč/1kg
52,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
696,40 Kč/1kg
69,64 Kč
Prodejce: LAVONIO

Děti 4008400280127 Dětské čokoládové bonbony Čokoládové bonbony, BIG PACK 300 g
1 154,53 Kč/1kg
346,36 Kč
Prodejce: somnia24

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,67 Kč/1kg
1 067,16 Kč
Prodejce: somnia24

Milka & Lu čokoláda
912,53 Kč/1kg
79,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PRITOM K7, dětská tabletová PC s 7palcovým displejem, operačním systémem Android 13, 32 GB interní pamětí, čtyřjádrovým procesorem, Wi-Fi, určená pro děti, barva: tmavě modrá
1 379,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
503,31 Kč/1kg
188,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
1 960,80 Kč/1kg
294,12 Kč
Prodejce: somnia24

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
910,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

OREO Vanilla, Sušenka, Mléko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
328,77 Kč/1kg
70,76 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,63 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Dětské čokoládové bonbony s mléčnou krémovou náplní jednotlivě balené 200g
600,80 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka barevná kakaová čočka Alpská mléčná čokoláda s kakaovými dražé 100g
658,70 Kč/1kg
65,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
850,85 Kč
Prodejce: Cactula
945,39 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

Duplo 10 tabulka mléčné čokolády s oplatkou 182g 7-pack
713,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
559,68 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Mozartovy kuličky s nejjemnější alpskou mléčnou čokoládou 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
854,40 Kč/1kg

Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g 24 balení



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
751,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
894,49 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg