5,0



Na základě 3 hodnocení
Hmotnost:
2500 g- 2500 g
- 12000 gZobrazit dostupné možnosti
Objem:
2.5 l- 2.5 l
- 12 lZobrazit dostupné možnosti
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ACANA Dog Puppy - suchá krmiva pro psy - 11,4 kg203,20 Kč/1kg
2 336,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg2 117,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Purina Dog Chow Puppy Lamb, Štěně, 14 kg92,87 Kč/1kg
1 300,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wiejska Zagroda Turkey with Lamb M dry dog food 20kg2 628,90 Kč/1kg
2 803,91 Kč
-175,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 628,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

N&D Pumpkin Dog Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5 Kg
231,92 Kč/1kg
579,79 Kč
Prodejce: VISO

Farmina N&D Gf Pumpkin Lamb & Blueberry Adult Střední/
140,97 Kč/1kg
1 691,69 Kč
Prodejce: VISO

N&D OCEAN DOG Adult Mini Salmon & Cod & Melon 2,5kg
333,78 Kč/1kg
834,45 Kč
Prodejce: VISO

FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB & BLUEBERRY PUPPY 7 kg
173,29 Kč/1kg
1 213,00 Kč
Prodejce: VISO

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

N&D ND Quinoa, suché krmivo pro dospělé psy plemen mini, 2,5 kg
348,97 Kč/1kg
872,43 Kč
Prodejce: VISO

Farmina Pet Food N&D Ancestral Grain Canine, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Jehněcí, 2,5 kg
682,00 Kč/1kg
1 705,00 Kč
Prodejce: STREFA

Farmina N&D Gf Pumpkin Boar & Apple Adult Mini 7Kg
0,19 Kč/1kg
1 327,81 Kč
Prodejce: VISO

Farmina N&D Dog Prime Adult Mini 2,5 kg suché krmivo pro dospělé psy malých plemen s jehněčím masem a borůvkami
624,52 Kč/1kg
1 711,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Farmina Pet Food N&D Quinoa, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Jehněcí, 2,5 kg
348,97 Kč/1kg
918,00 Kč
-45,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
872,42 Kč
Prodejce: VISO

N&D Pumpkin DOG Adult Mini Boar & Apple 800g
301,19 Kč
Prodejce: VISO

N&D SPIRULINA DOG Puppy Mini Lamb & Wolfberry 2kg
0,44 Kč/1kg
909,18 Kč
Prodejce: VISO

FARMINA N&D ANCESTRAL GRAIN DOG MEDIUM & MAXI 12 kg
119,15 Kč/1kg
1 429,84 Kč
Prodejce: VISO

BOZITA Original Adult Flavour+ Reindeer - suchá krmiva pro psy - 12 kg
95,75 Kč/1kg
1 149,03 Kč
Prodejce: VISO

WIEJSKA ZAGRODA Turecko s jablkem M Puppy - suchá krmiva pro psy - 9kg
178,50 Kč/1kg
1 606,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dog by Nature Adult S 3kg
131,10 Kč/1l
393,29 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Receptura jehněčí, dýně a borůvky. Kompletní krmivo pro štěňata a březí nebo kojící feny.
SLOŽENÍ
jehněčí (24%), dehydrovaný jehněčí protein (24%), hrachový škrob, kuřecí tuk, dehydrovaný protein ze sledě, sušená dýně (5%), sledě, sušená vejce, rybí olej (ze sledě), hrachová vláknina, sušená mrkev, vojtěšková moučka, kuřecí chrupavka (zdroj glukosaminu a chondroitin sulfátu), čekankový inulin, fruktooligosacharidy, extrakt z kvasnic (zdroj mannooligosacharidů), sušené borůvky (0,5 %), sušený špenát, psyllium slupky a semínka (0,3 %), sušené jablko, sušený pomeranč, sušené granátové jablko, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kurkuma (0,2 %), extrakt z aloe vera.
SLOŽKY A VÝŽIVA
DOPLŇKY NA 1 KG
Vitamíny, provitamíny a další chemicky definované látky s podobnými účinky: vitamín A (3a672b) 16000 IU; vitamín D3 (3a671) 1600 IU; vitamín E (3a700) 600 mg; vitamín C (3a300) 160 mg; niacin (3a314) 40 mg; D-pantothenát vápenatý (3a841) 16 mg; vitamín B2 8 mg; vitamín B6 (3a831) 6,4 mg; vitamín B1 (3a820) 4,8 mg; biotin (3a880) 0,40 mg; kyselina listová (3a316) 0,48 mg; vitamín B12 0,1 mg; cholinchlorid (3a890) 2800 mg; beta-karoten [3a160(a)] 1,5 mg. Směsi stopových prvků: zinek (chelát zinku s methioninovým hydroxyanalogy) (3b6.10) 163,8 mg; mangan (chelát manganu s methioninovým hydroxyanalogy) (3b5.10): 64,6 mg; železo [chelát železa(II) s glycinem hydratovaný] (3b108): 58,3 mg; měď (chelát mědi s methioninovým hydroxyanalogy) (3b4.10): 15,8 mg; selen (inaktivované kvasnice obohacené selenem) (3b811): 0,00088 mg. Aminokyseliny, jejich soli a podobné produkty: DL-methionin, technicky čistý (3c301) 6000 mg; taurin (3a370) 1000 mg; L-karnitin (3a910) 300 mg. Smyslové doplňkové látky: extrakt ze zeleného čaje 100 mg; extrakt z rozmarýnu. Antioxidanty: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (1b306(i)).
ANALÝZA
Hrubý protein 35,00 %; Hrubý tuk 20,00 %; Hrubá vláknina 1,90 %; vlhkost 9,00 %; Hrubý popel 8,10 %; Vápník 1,10 %; Fosfor 0,91 %; Omega-6 3,40 %; Omega-3 0,90 %; DHA 0,50 %; EPA 0,30 %; Glukosamin 1400 mg/kg; Chondroitin sulfát 1100 mg/kg.
ENERGETICKÁ HODNOTA
EM Kcal/Kg 4139 - Mj/Kg 17,31
Krmivo N&D Dog Adult Mini Grain Free Pumpkin Lamb & Blueberry 2,5kg
Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen bez obilovin.
- Základ tvoří jehněčí maso, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a minerálů. Díky jehněčímu masu je tak krmivo vhodné také pro psy s citlivým zažíváním.
- Borůvky jsou přírodním antioxidantem.
- Bez barviv, chemie a konzervantů.
- Neobsahuje lepek ani GMO.
- Výhradně s obsahem přírodních antioxidantů, výtažků bohatých na tokoferol, který umožňuje konzervaci přírodním způsobem.
- Baleno v ochranné atmosféře. Při procesu balení se kyslík nahrazuje dusíkem, který zaručuje přírodní konzervaci produktu.
- Vysoký obsah vysoce kvalitních vitamínů, které se díky přídavku "za studena" vyznačují delší trvanlivostí.
Dýně je výbornou surovinou při léčbě průjmových stavů, zácpách a jiných trávicích obtížích. Dýně obsahuje hodně vlákniny a má nízký obsah kalorií, cholesterolu a tuku. Dále obsahuje velké množství antioxidantů a vitamínů A,C, E a K a minerální látky (měď, železo, hořčík, draslík zinek, vápník, měď a fosfor).
Složení
Čerstvé vykostěné jehně (22%), sušené jehněčí maso (20%), hrachový škrob (20%), živočišný tuk, sušená dýně (5%), sušená celá vejce, čerstvý herring, sušený herring, rybí olej, sušená dřeň z červené řepy, vláknina z hrášku, sušené mrkve, sušená vojtěška, inulin, fruktooligosacharidy, mannanoligosacharidy, prášek z borůvek (0.5%), sušená jablka, prášek z granátových jablek, sušený sladký pomeranč, prášek ze špenátu, psyllium (0.3%), prášek z černého rybízu, chlorid sodný, sušené pivovarské kvasnice, kořen kurkumy (0.2%), glukosamin, chondroitin sulfát, extrakt z afrikánu (zdroj luteinu).
Doplňkové látky na 1kg – nutriční doplňkové látky
Vitamín A 15000IU; Vitamín D3 1500IU; Vitamín E 600mg; Vitamín C 150mg; Niacin 37.5mg; kyselina panthotenová 15mg; Vitamín B2 7.5mg; Vitamín B6 6mg; Vitamín B1 4.5mg; Vitamín H 0.38mg; kyselina listová 0.45mg; Vitamín B12 0.1mg; cholin chlorid 2500mg; Beta-karoten 1.5mg; chelát zinku analogické metioninové hydrolázy 910mg; chelát manganu analogické metioninové hydrolázy 380mg; chelát železa analogické metioninové hydrolázy 250mg; chelát mědi analogické metioninové hydrolázy 88mg; selenometionin 0,4mg; DL-Metionin 4000mg; Taurin 1000mg; L-karnitin 300mg, extrakt z aloe vera 1000mg; extrakt ze zeleného čaje 100mg; extrakt z rozmarýnu. Antioxidanty: extrakty tokoferolu z rostlinných olejů.
Analytické složky
Hrubý protein 28.00%; čisté tuky a oleje 18.00%; hrubá vláknina 2.90%; popel 8.60%; Vápník 1.40%; Fosfor 1.10%; Omega-6 3.30%; Omega-3 0.90%; DHA 0.50%; EPA 0.30%; Glukosamin 1200mg/kg; Chondroitin 900mg/kg.
N&D Grain Free Pumpkin ,Lamb & Blueberry Adult ,Mini ,Dog
Jehně, dý,ně a borůvka.
Kompletní, krmivo pro dospělé, psy.
Složení,: Jehně (22%), dehydratovaný, protein z jehněte (20%), hrachový, &scaron,krob, kuřecí, tuk, su&scaron,ená, dý,ně (5%), su&scaron,ená, vejce, sleď, dehydratovaný, protein ze sledě, rybí, olej (ze sledě), vlá,knina z hrachu, su&scaron,ené, mrkve, su&scaron,ená, vojtě&scaron,ka, inulin, fruktooligosacharidy, extrakt z kvasnic (zdroj mannanoligosacharidů), su&scaron,ené, borůvky (0,5%), su&scaron,ené, jablko, su&scaron,ené, graná,tové, jablko, su&scaron,ený, sladký, pomeranč, su&scaron,ený, &scaron,pená,t, semena Psyllium husk (0,3%), chlorid sodný,, su&scaron,ené, pivovarské, kvasnice, kurkuma (0,2%), glukosamin, chondroitin sulfá,t.
Doplňkové, lá,tky na 1kg &ndash, nutriční, doplňkové, lá,tky: Vitamí,n A 15000IU, Vitamí,n D3 1500IU, Vitamí,n E 600mg, Vitamí,n C 150mg, Niacin 37.5mg, Kalcium D-Pantothená,t 15mg, Vitamí,n B2 7.5mg, Vitamí,n B6 6mg, Vitamí,n B1 4.5mg, Biotin 0.38mg, Kyselina listová, 0.45mg, Vitamí,n B12 0.1mg, Cholin chlorid 2500mg, Betakaroten 1.5mg, Zinek (chelá,t zinku hydroxy analogu methioninu): 163.8mg, Mangan (chelá,t manganu hydroxy analogu methioninu): 64.6mg, Železo (chelá,tová, forma Železa(II), hydrá,t): 58.3mg, Měď (chelá,t mědi hydroxy analogu methioninu): 15.8mg, Selen (inaktivované, kvasinky obohacené, selenem): 0.00088mg, DL-Metionin, technicky čistý, 4000mg, Taurin 1000mg, L-karnitin 300mg. Senzorické, doplňkové, lá,tky: extrakt ze zelené,ho čaje 100mg, extrakt z rozmarý,nu. Antioxidanty: extrakty tokoferolu z rostlinný,ch olejů.
Analytické, složky: Hrubý, protein 28.00%, hrubý, tuk 18.00%, hrubá, vlá,knina 2.90%, vlhkost 9.00%, hrubý, popel 8.60%, Vá,pní,k 1.10%, Fosfor 0.80%, Omega-6 3.30%, Omega-3 0.90%, DHA 0.50%, EPA 0.30%, Glukosamin 1200mg/kg, Chondroitin sulfá,t 900mg/kg.
Popis
- Rozměry
- 2,5 kg
- Hmotnost
- 2500 g
- Objem
- 2.5 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Prodejní název
- Farmina
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Hund
- Doplňkové látky
- Bez konzervačních látek; Bez umělých vůní; Bez umělých barviv; Bez umělých aromat; Bez lepku; Bez obilovin; Hypoalergenní
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8010276033277
- Číslo produktu
- GSHB_action_8010276033277
- Výrobce
- Farmina Pet Food
- Schvalovací číslo
- NA
- Rozměry
- 2,5 kg
- Hmotnost
- 2500 g
- Objem
- 2.5 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Prodejní název
- Farmina
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Hund
- Doplňkové látky
- Bez konzervačních látek; Bez umělých vůní; Bez umělých barviv; Bez umělých aromat; Bez lepku; Bez obilovin; Hypoalergenní
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8010276033277
- Číslo produktu
- GSHB_action_8010276033277
- Výrobce
- Farmina Pet Food
- Schvalovací číslo
- NA
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

N&D Pumpkin Dog Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5 Kg
231,92 Kč/1kg
579,79 Kč
Prodejce: VISO

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

N&D Pumpkin Dog Puppy Medium & Maxi Lamb & Blueberry 2,5 Kg
262,85 Kč/1kg
657,13 Kč
Prodejce: VISO

Farmina N&D Gf Pumpkin Lamb & Blueberry Adult Střední/
140,97 Kč/1kg
1 691,69 Kč
Prodejce: VISO

FARMINA N&D GF PUMPKIN LAMB & BLUEBERRY PUPPY 7 kg
173,29 Kč/1kg
1 213,00 Kč
Prodejce: VISO

N&D OCEAN DOG Adult Mini Salmon & Cod & Melon 2,5kg
333,78 Kč/1kg
834,45 Kč
Prodejce: VISO

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

N&D ND Quinoa, suché krmivo pro dospělé psy plemen mini, 2,5 kg
348,97 Kč/1kg
872,43 Kč
Prodejce: VISO

Farmina Pet Food N&D Ancestral Grain Canine, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Jehněcí, 2,5 kg
682,00 Kč/1kg
1 705,00 Kč
Prodejce: STREFA

N&D LG DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 2,5kg
510,54 Kč
Prodejce: VISO

Pelíšek pro psa Sheena M 26591, ortopedický, šedý
1 047,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Farmina N&D Dog Prime Adult Mini 2,5 kg suché krmivo pro dospělé psy malých plemen s jehněčím masem a borůvkami
624,52 Kč/1kg
1 711,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Mobilní telefon Fisher-Price 3 v 1 s medvědem snů
1 058,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Farmina N&D Gf Pumpkin Boar & Apple Adult Mini 7Kg
0,19 Kč/1kg
1 327,81 Kč
Prodejce: VISO

N&D Pumpkin DOG Adult Mini Boar & Apple 800g
301,19 Kč
Prodejce: VISO

Farmina Pet Food N&D Quinoa, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Jehněcí, 2,5 kg
348,97 Kč/1kg
918,00 Kč
-45,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
872,42 Kč
Prodejce: VISO

Farmina Pet Food 8010276033635, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 2,5 g
763 560,02 Kč/1kg
1 908,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Vánoční stromek - španělská jedle - elegantní a tradiční tvar - kovový stojan - 2,20 m
309,40 Kč/1kg
3 217,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

N&D LG DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 800g
282,27 Kč
Prodejce: VISO

Unold 58850, 1,5 l, Šedá, Bílá, Dospělý, Obdélníkový, Plast, Nerezová ocel, Nerezová ocel
935,31 Kč
Prodejce: somnia24

Bosch 52190015, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 15 kg, Bezlepkový
122,78 Kč/1kg
1 841,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Farmina N&D Gf Pumpkin Lamb & Blueberry Puppy Medium/
150,83 Kč/1kg
1 809,95 Kč
Prodejce: VISO

BELCANDO Finest GF Lamb prémiové suché krmivo pro psy 4kg
326,48 Kč/1kg
1 305,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

WISFOR pelíšek pro psy ortopedický, pohovka pro psy, polštář pro psy, pratelný a protiskluzový a snímatelný potah, D: 83x57x25cm
1 358,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST (subtropická), 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Bílá
9 335,57 Kč
-417,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 918,56 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Katomix

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

Zrcadlo v celé délce, toaletní zrcadlo, stojací zrcadlo, 45*155 cm, montáž na stěnu a podlahový stojan
1 751,99 Kč
-532,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 219,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OrberStore

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

Belcando 557825, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 12,5 kg, Bezlepkový
176,94 Kč/1kg
2 211,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré!!!
Hmotnost 2,5 kgObjem 2,5 l
Chutná to dobře, mňam, můj pes to miluje, ukazuje, že je šťastný a spokojený a vrtí ocasem při čekání na další porci. Dávám jí ho i jako pamlsek při výcviku. Cena je dobrá. Doporučuji. Jedno mínus, krmivo je cítit po rybách, pokud to nikomu nevadí, lze toto krmivo doporučit.
Ohodnoceno dne 29. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 2,5 kgObjem 2,5 l
Ohodnoceno dne 3. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 2,5 kgObjem 2,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg

Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 195,60 Kč
Prodejce: superbrandshop

Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg

Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg

Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
2 822,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
194,68 Kč/1kg

Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Prodejce: superbrandshop

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg

Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg

Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg

Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg

Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l

Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
2 117,68 Kč
Prodejce: SuperMerchant

POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
2 044,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Josera Bavaro 18kg Solid 20/8



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Prodejce: superbrandshop

Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 776,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
148,08 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 777,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
148,17 Kč/1kg

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Prodejce: superbrandshop