4,5



Na základě 6 hodnocení
Objem:
8 l- 1 lZobrazit dostupné možnosti
- 3 lZobrazit dostupné možnosti
- 5 lZobrazit dostupné možnosti
- 8 l
- 17 lZobrazit dostupné možnosti
- 20 lZobrazit dostupné možnosti
Hmotnost:
12000 g- 1500 gZobrazit dostupné možnosti
- 4000 gZobrazit dostupné možnosti
- 7000 gZobrazit dostupné možnosti
- 12000 g
- 20000 gZobrazit dostupné možnosti
- 25000 gZobrazit dostupné možnosti
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg993,33 Kč/1kg
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
PCI Lastogum Abdichtung 15kg Grau183,33 Kč/1kg
2 749,88 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Pružný těsnicí nátěr OS925 černý 5 kg316,42 Kč/1kg
1 582,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ardex K 36 Ausgleichsmasse 25kg44,75 Kč/1kg
1 118,87 Kč
Prodejce: bauschnell

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 25 kg Level+08
69,25 Kč/1l
1 385,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Voděodolný tmel 300 g – neviditelné utěsnění, rychleschnoucí a přetíratelný, pro koupelny, kuchyně, zahrady a venkovní použití, odolný vůči vysokým teplotám
816,67 Kč/1l
245,00 Kč
Prodejce: GrowExpert

Hydroizolační sada Těsnicí malta 2K 10kg Základní nátěr 1l Páska B04 10m Rohy LEVEL+SET27
1 166,00 Kč/1l
1 166,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET302
806,00 Kč/1l
806,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie exteriér, interiér Hydroizolace balkonů Koupelna 14 kg flexibilní izolace Level+09
91,90 Kč/1l
919,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 20kg Těsnicí páska 20mb Základní nátěr 5L Rohož 2mb Level+ SET45
494,40 Kč/1l
2 472,00 Kč
Prodejce: Izosklep

HALBAU D02 Tekutá fólie pro vnitřní i venkovní použití 12 kg, hydroizolace balkonů a koupelen vyztužená vlákny
98,75 Kč/1l
790,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 3 kg Level+08
99,00 Kč/1l
198,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Level+ FLÜSSIGFOLIE IN L+08 4 kg tekutá fólie
88,33 Kč/1l
265,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 4 kg Těsnicí páska 5mb Level+ SET43
130,00 Kč/1l
390,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Vnitřní tekutá fólie 20 Kg Koupelnová hydroizolace Pružná izolace HALBAU D01
66,59 Kč/1l
1 132,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 5,5 kg Těsnicí páska 10mb LEVEL+ SET298
56,30 Kč/1m
563,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační malta 2K Hydroizolace balkonových teras 20 kg flexibilní hydroizolace Level+10
71,60 Kč/1l
1 074,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 4kg Páska 5mb HALBAU SETH01
72,20 Kč/1m
361,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Páska 5mb Balkon Koupelna LEVEL+ SET546
146,40 Kč/1l
732,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 9,5 kg Těsnicí páska 5mb Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET308
118,14 Kč/1l
827,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vysoce flexibilní tekutá těsnicí membrána do interiéru a exteriéru pro obklady a dřevo
VLASTNOSTI VÝROBKU
- VELMI VYSOKÁ FLEXIBILITA
- MOST FRAGILE
- ODOLNÝ PROTI MRAZU
- PŘIPRAVENÝ K POUŽITÍ
- VODOTĚSNÝ A VODOODPUDIVÝ
- TRVALE PRUŽNÁ MEMBRÁNA
- PŘEKONÁVÁ TRÁSKY
- VELMI DOBRÁ PŘILNAVOST LEPIDEL
- NA STARÉ KERAMICKÉ OBKLADY
- NA DŘEVO A DESKY NA BÁZI DŘEVA
- NA BALKONY A SCHODY
- PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ
APLIKACE
Tekutá fólie PROFI L+19 je určena pro použití na velmi náročných podkladech, jako jsou OSB desky, dřevo a jiné neprašné tuhé desky na bázi dřeva. Tekutá fólie L+19 je ideální pro použití na staré keramické obklady. Po zaschnutí vytváří vysoce elastický, k podkladu silně přilnavý, vlhkosti a vodě odolný nátěr. Hotový nátěr je trvale pružný a chrání povrch před škodlivými účinky vody, oleje, mastnoty, hub, plísní a všech chemikálií a čisticích prostředků používaných denně v domácnosti. Tekutá fólie PROFI L+19 je určena ke zhotovení trvale elastických, voděodolných nátěrů na povrchu typických stavebních podkladů v místech vystavených vysoké intenzitě vody a vlhkosti. Tekutá fólie PROFI L+19 je spolehlivou bariérou proti vodě a vlhkosti v místech, jako jsou: balkony, koupelny, sprchové kouty, toalety, prádelny, kuchyně, sklepy. Tekutá fólie se používá před pokládkou keramických obkladů. Je vhodná pro zhotovení pružných vlhkostně a vodotěsných povlaků v systémech podlahového vytápění. Díky své optimální viskozitě je tekutá fólie ideální pro lepení všech typů těsnicích pásek, manžet a rohů. Výrobek je určen pro betonové podklady, cementové a cementovápenné omítky, sádrové omítky, sádrové tvárnice, cementové desky, sádrokartonové, sádrovláknité a cementovláknité desky, cementové a anhydritové potěry. Lze použít na svislé i vodorovné plochy, v interiéru i exteriéru. Po zaschnutí vytváří film, který je ideálním podkladem pro cementová, disperzní a epoxidová lepidla na keramické obklady. Tekutý film nelze použít jako finální povrchovou úpravu. Výrobek neobsahuje koalescenty a rozpouštědla a nemá negativní vliv na životní prostředí.PŘÍPRAVA PODKLADU
Podklad by měl být stabilní, bez uvolněných částí, nepopraskaný a neměl by se prohýbat. Měl by být suchý, čistý, bez prachu, mastnoty, vosku, starých nátěrů a drobných prvků, které by mohly zhoršit přilnavost kapalného filmu. Nečistoty a vrstvy se špatnou přilnavostí by měly být odstraněny a doplněny vhodným materiálem, kovové povrchy by měly být očištěny od rzi a chráněny proti korozi. Typické podklady by měly být opatřeny základním nátěrem s hloubkovou penetrací Level+ 05 nebo Level+ 03. Nesavé dřevo, podklady na bázi dřeva a keramické obklady by měly být před aplikací tekutého filmu mechanicky očištěny, omyty roztokem louhu sodného Level+ 71 (70 % vody : 30 % louhu sodného) a poté opatřeny základním nátěrem Fliesengrund L+17.PŘÍPRAVA VÝROBKU
Před aplikací je třeba výrobek v nádobě mechanicky promíchat pomaloběžným míchadlem. Výrobek je připraven jako pasta připravená k použití, která se nesmí ředit ani kombinovat s jinými materiály.APLIKACE
Výrobek by měl být aplikován štětcem, válečkem, ocelovým plovákem nebo postřikem. Práce by měly být prováděny při teplotě podkladu a okolního prostředí mezi +5 °C a +25 °C. Doba schnutí jedné vrstvy 6 až 24 hodin. Nenanášejte příliš silnou vrstvu najednou, přebytky ihned odstraňte. Nanesení příliš silného filmu najednou prodlužuje dobu tuhnutí a může způsobit smrštění nátěru, což může vést k jeho popraskání. Následující vrstvy by se měly nanášet kolmo na předchozí vrstvu (křížová metoda). V závislosti na typu a použití chráněného povrchu nezapomeňte použít těsnicí pásky, manžety a rohy a dilatační šňůry, které jsou součástí systému. Dilatační spáry, rohy, průchody potrubí a kanalizace se nejprve utěsní speciální těsnicí páskou, těsnicími manžetami nebo manžetami tak, že se jejich okraje zataví do fólie. Těsnicí hmotu naneseme po celé ploše štětcem, válečkem, ocelovým plovákem nebo stříkáním. Další vrstvy nanášejte po zaschnutí předchozí vrstvy. S instalací keramického obkladu začněte až po úplném zaschnutí nanesených vrstev tmelu. Neprovádějte hydroizolační práce za deště, mlhy nebo silného slunečního svitu. Chraňte nově nanesenou hydroizolační vrstvu před příliš rychlým vysycháním. Nízké teploty, vysoká vlhkost vzduchu a nedostatečná cirkulace vzduchu prodlužují dobu schnutí vrstvy. Při práci venku chraňte povrch před slunečním zářením, srážkami a mrazem. Konečná spotřeba výrobku a doba schnutí závisí na vlhkosti a teplotě vzduchu, kvalitě (pórovitosti) podkladu, jeho nasákavosti a měla by být stanovena na základě individuálních zkoušek pro danou aplikaci v konkrétních podmínkách. Další stavební práce by měly být prováděny až po zaschnutí všech vrstev.ČIŠTĚNÍ NÁSTROJŮ
Nářadí a nežádoucí nečistoty během práce a bezprostředně po ní omyjte vodou. Po ukončení práce nářadí mechanicky očistěte.TECHNICKÉ ÚDAJE
BARVA - modrá KONZISTENCE - Hustá pasta pH - 8,0 - 9,0 POČET - 1-4 (minimálně 2) SPOTŘEBA - 0,80 kg/m² až 1,40 kg/m² MINIMÁLNÍ TLOUŠŤKA VRSTVY - 1 mm KRYCÍ KAPACITA - do 1 mm TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE APLIKACE - od +5 °C do +25 °C DOBA SUŠENÍ JEDNÉ VRSTVY - od 6 do 24 hodin DOBA TRVÁNÍ NÁTĚRU - minimálně 7 dní KERAMICKÉ PODLAHY - nejdříve 24 hodin po vytvrzení ZPŮSOB APLIKACE - štětcem, válečkem, ocelovým hladítkem, stříkáním. NORMA - 1504-2 DOBA POUŽITÍ - 12 měsíců od data výroby Konečné datum použitelnosti výrobku je uvedeno na obalu.SKLADOVÁNÍ A PŘEPRAVA
Výrobek by měl být chráněn před přímým slunečním zářením, mimo dosah zdrojů tepla a otevřeného ohně. Výrobek je citlivý na teploty pod bodem mrazu. Přepravujte a skladujte v originálních uzavřených obalech, v suchu při teplotách nad +5 °C.- Hmotnost
- 12000 g
- Objem
- 8 l
- Model
- LEVEL+19 FLÜSSIGFOLIE 1K PROFI
- Barva
- Oranžová
- Kód EAN
- 4251659207630
- Číslo produktu
- RM19_12
- Výrobce
- Hangato GmbH
- Hmotnost
- 12000 g
- Objem
- 8 l
- Model
- LEVEL+19 FLÜSSIGFOLIE 1K PROFI
- Barva
- Oranžová
- Kód EAN
- 4251659207630
- Číslo produktu
- RM19_12
- Výrobce
- Hangato GmbH
Pozor
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
302 + P361 + P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Omyjte velkým množstvím vody
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Věty o nebezpečnosti
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
EUH210 Na vyžádání je k o dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

1 kg voděodolného tmelu 1000 g – neviditelné utěsnění, rychleschnoucí a přetírací, do koupelny, kuchyně, na zahradu a do exteriéru, odolný vůči vysokým teplotám
603,73 Kč/1l
603,73 Kč
Prodejce: GrowExpert

Tekutá fólie 20 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
101,06 Kč/1l
1 718,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie 7 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
118,80 Kč/1l
594,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 25 kg Level+08
69,25 Kč/1l
1 385,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie 25 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
107,30 Kč/1l
2 146,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Těsnicí malta 2K 10kg Základní nátěr 1l Páska B04 10m Rohy LEVEL+SET27
1 166,00 Kč/1l
1 166,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET302
806,00 Kč/1l
806,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie 1,5 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
136,00 Kč/1l
136,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie exteriér, interiér Hydroizolace balkonů Koupelna 14 kg flexibilní izolace Level+09
91,90 Kč/1l
919,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Hydroizolační malta 2K 14kg Základní nátěr 1l Páska B04 10m Rohy Level+SET31
1 602,00 Kč/1l
1 602,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET341
957,50 Kč/1l
1 915,00 Kč
Prodejce: Izosklep

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 3 kg Level+08
99,00 Kč/1l
198,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci L+08 20 kg
65,41 Kč/1l
1 112,00 Kč
Prodejce: Izosklep

PCI Nanolight Fliesenkleber 15 kg
53,40 Kč/1kg
800,95 Kč
Prodejce: bauschnell

Hydroizolační sada Tekutá fólie 20kg Těsnicí páska 20mb Základní nátěr 5L Rohož 2mb Level+ SET45
494,40 Kč/1l
2 472,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 50 m Hydroizolace koupelny Balkón Terasa B01 Level+
20,44 Kč/1m
1 022,00 Kč
Prodejce: Izosklep

MEM Bitumen Primer Primer 5l
3 593,32 Kč/1m
898,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Plastifikátor betonu 5 l plastifikuje a zkapalňuje Level+38
39,40 Kč/1l
197,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci 12 kg L+08
80,13 Kč/1l
641,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Podkladový nátěr Koupelnový sprchový kout - LEVEL+ SET321
822,00 Kč/1l
1 644,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Balkonová elektrárna 2000W Bifacial fotovoltaické sklo / sklo solární systém kompletní sada WIFI Smart mini PV systém 2000 wattů
21 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
993,33 Kč/1kg
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell

Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchronní motor, 3000 ot/min
5 609,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Quartz primer bílý 25 kg Základní nátěr pro roubování Level+07
58,22 Kč/1l
970,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Floranica Obruba záhonu dřevěná 10 x 200 cm, Neošetřené – zahradní palisáda z borovice, ohebná obruba trávníku
376,50 Kč/1m
848,00 Kč
-95,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
753,00 Kč
Prodejce: Pemicont

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 14 kg Level+08
68,60 Kč/1l
686,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Samolepicí nástěnné panely sada 10 ks 30x60 cm - moderní obklady stěn - lze flexibilně řezat na míru, snadno se čistí, odpuzují vodu - mramorový vzhled, kamenný vzhled, vzhled dřeva
931,07 Kč
Prodejce: HOOZSHOP

Hydroizolační malta terasa balkon bazén 20kg Dichtschlämme 2K SUPER FLEX L+22
169,29 Kč/1l
1 185,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodávka rychlejší, než bylo uvedeno, a dobře se s ním pracuje
Objem 5 lHmotnost 7 kg
Dobře se zpracovává, dodržuje to, co slibuje
Ohodnoceno dne 28. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 3 lHmotnost 4 kg
Ohodnoceno dne 17. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 20 lHmotnost 25 kg
Ohodnoceno dne 20. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 17 lHmotnost 20 kg
Ohodnoceno dne 12. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 8 lHmotnost 12 kg
Ohodnoceno dne 26. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 5 lHmotnost 7 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell
1 966,63 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 573,19 Kč
Prodejce: bauschnell
3 238,21 Kč/1kg

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 167,22 Kč
Prodejce: bauschnell
46,69 Kč/1kg

PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
27 231,17 Kč
Prodejce: bauschnell
27 231,17 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
24 861,40 Kč
Prodejce: bauschnell
2 486,14 Kč/1l

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell
993,33 Kč/1kg

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 873,24 Kč
Prodejce: bauschnell
62,44 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 601,98 Kč
Prodejce: bauschnell
544,08 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 171,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 217,13 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 678,55 Kč
Prodejce: bauschnell
55,95 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 809,72 Kč
Prodejce: bauschnell
326,99 Kč/1m

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell
307,90 Kč/1kg