Objem:

9.6 l
  • 0.1 l
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 9.6 l

Počet kusů:

1

Hmotnost:

1200 g
  • 100 g
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 400 g
    Zobrazit dostupné možnosti
  • 1200 g

Premium Cat kapsa Family Plate 1200g (12x100g)

261,01 Kč

217,51 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
257,37 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
875,07 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
‎Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
584,01 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Applaws Cat Fisch Selection 12x156g Multipack
Applaws Cat Fisch Selection 12x156g Multipack
661,94 Kč/1kg
1 310,62 Kč
-71,46 Kč
1 239,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Schesir 01070103, Kotě, Jakékoli plemeno, Tuňák, 85 g
Schesir 01070103, Kotě, Jakékoli plemeno, Tuňák, 85 g
197,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Cat kapsa White Fish for Kitten 100g
Cat kapsa White Fish for Kitten 100g
342,70 Kč/1kg
34,27 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Cat Poésie DéliSauce kapsa hovězí 85g
Cat Poésie DéliSauce kapsa hovězí 85g
1 214,24 Kč/1kg
103,21 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Brit Premium Family Plate filety v rosolovité omáčce, mix příchutí pro kočky 12 x 85 g
Brit Premium Family Plate filety v rosolovité omáčce, mix příchutí pro kočky 12 x 85 g
330,77 Kč/1kg
430,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Purina Pro Plan Cat Kitten sáček 85g
Purina Pro Plan Cat Kitten sáček 85g
939,88 Kč/1kg
79,89 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat Sterilised Salmon 2 kg
Cat Sterilised Salmon 2 kg
198,50 Kč/1kg
397,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Cat by Nature Sterilized Salmon 300g
Cat by Nature Sterilized Salmon 300g
349,57 Kč/1kg
104,87 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Iams Cat Kuře a krůta v omáčce kapsa 85g
Iams Cat Kuře a krůta v omáčce kapsa 85g
482,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
41,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Kapsička Prospera Plus Sterilized 1+, 12x 85g
Kapsička Prospera Plus Sterilized 1+, 12x 85g
172,01 Kč/1kg
198,00 Kč
-6,55 Kč
191,45 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Animonda Carny Kitten Geflügel & Rind - 400g
Animonda Carny Kitten Geflügel & Rind - 400g
724,89 Kč/1kg
326,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro CALIBRA Cat Life Adult Beef - mokrá krmiva pro kočky - 200 g
CALIBRA Cat Life Adult Beef - mokrá krmiva pro kočky - 200 g
119,75 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro PreVital KAPSA 100g HOVĚZÍ jelly
PreVital KAPSA 100g HOVĚZÍ jelly
472,20 Kč/1kg
47,22 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro MjAM 125gx12x1 Monopaquet I Cat
MjAM 125gx12x1 Monopaquet I Cat
631,35 Kč/1kg
947,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Dolina Noteci Premium, vlhké krmivo pro kočky s králíkem, 85 g
Dolina Noteci Premium, vlhké krmivo pro kočky s králíkem, 85 g
283,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Kapsička Rasco Premium Adult Multi 12x85g
Kapsička Rasco Premium Adult Multi 12x85g
191,37 Kč/1kg
213,38 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Kapsička Cat Pouch Sterilized, Turkey, Cranberries 85 g
Kapsička Cat Pouch Sterilized, Turkey, Cranberries 85 g
477,78 Kč/1kg
43,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Kaps. Pure Delight drůbeží v želé 4x85g
Kaps. Pure Delight drůbeží v želé 4x85g
248,53 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
84,50 Kč
Prodejce: LAVONIO

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

3 x kapsičky s kuřecím a krůtím masem, 3 x s hovězím masem a hráškem, 3 x s masem z tresky a 3 x s masem z lososa a pstruha v omáčce. Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Skvělé masové kapsičky Brit Premium pro krásu a zdraví. Výběr chutí respektuje přirozené preference koček i jejich nutriční potřeby z hlediska fáze věku či speciální výživy. Delikátní šťáva podtrhuje chuť masových kousků a dodá kočce potřebné tekutiny. Kapsičky jsou připravovány uniktání šetrnou metodou vaření v páře pro zachování originální chuti a jedinečné vůně masa. Krmný návod: viz tabulka na obale. Kapsičky s masem z krocana a kuřete: Složení: 36% maso a vedlejší produkty živočišného původu (4% kuřecí maso, 4% maso z krocana), vedlejší produkty rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky. Jakostní znaky: hrubé proteiny 8,5%, vlhkost 82%, hrubé oleje a tuky 4,5%, hrubé popeloviny 2,5%, hrubá vláknina 0,4%, vitamín D3 250 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg / kg, zinek (včetně organické složky) 10 mg / kg, mangan 2 mg / kg, jód 0,7 mg / kg, měď 0,2 mg / kg, biotin 0,1 mg / kg, taurin 450 mg / kg. Kapsičky s hovězím masem a hráškem: Složení: 32% maso a vedlejší produkty živočišného původu (4% hovězí maso), vedlejší produkty rostlinného původu (0,4% inulin), zelenina (0,4% hrách), minerální látky. Jakostní znaky: hrubé proteiny 8,,5%, vlhkost 82%, hrubé oleje a tuky 4,5%, hrubé popeloviny 2,5%, hrubá vláknina 0,4%, vitamín D3 250 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg / kg, zinek 10 mg / kg, mangan 2 mg / kg, měď 0,2 mg / kg, taurin 450 mg / kg, biotin 100 m.j./ kg. Kapsičky s masem z tresky: Složení: 28% maso a vedlejší produkty živočišného původu, 8% ryby a vedlejší výrobky z ryb (4% maso z tresky), vedlejší produkty rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky. Jakostní znaky: hrubé proteiny 8,5%, vlhkost 82%, hrubé oleje a tuky 4,5%, hrubé popeloviny 2,5%, hrubá vláknina 0,4%, vitamín D3 250 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg / kg, zinek (včetně organické složky) 10 mg / kg, mangan 2 mg / kg, jód 0,7 mg / kg, měď 0,2 mg / kg, biotin 0,1 mg / kg, taurin 450 mg / kg. Kapsičky z masem z lososa a pstruha: Složení: 28% maso a vedlejší produkty živočišného původu, 8% ryby a vedlejší výrobky z ryb (4% maso z lososa, 4% maso ze pstruha), vedlejší produkty rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky. Jakostní znaky: hrubé proteiny 8,5%, vlhkost 82%, hrubé oleje a tuky 4,5%, hrubé popeloviny 2,5%, hrubá vláknina 0,4%, vitamín D3 250 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 100 mg / kg, zinek (včetně organické složky) 10 mg / kg, mangan 2 mg / kg, jód 0,7 mg / kg, měď 0,2 mg / kg, biotin 0,1 mg / kg, taurin 450 mg / kg.

  • Velikost: 1200 g
  • Váha: 1.2000
  • Supplier: Plaček


BRIT PREMIUM CAT POUCHES MEAT PLATE 400 g (4x100 g) - 2x krocan a kuře, 2x hověz&iacute, s hr&aacute,&scaron,kem. Kompletn&iacute, pr&eacute,miov&eacute, kapsičky pro dospěl&eacute, kočky

Skvěl&eacute, masov&eacute, kapsičky Brit Premium pro kr&aacute,su a zdrav&iacute,. V&yacute,běr chut&iacute, respektuje přirozen&eacute, preference koček i jejich nutričn&iacute, potřeby z hlediska f&aacute,ze věku či speci&aacute,ln&iacute, v&yacute,živy. Delik&aacute,tn&iacute, &scaron,ť&aacute,va podtrhuje chuť masov&yacute,ch kousků a dod&aacute, kočce potřebn&eacute, tekutiny. Kapsičky jsou připravov&aacute,ny unikt&aacute,n&iacute, &scaron,etrnou metodou vařen&iacute, v p&aacute,ře pro zachov&aacute,n&iacute, origin&aacute,ln&iacute, chuti a jedinečn&eacute, vůně masa.



Brit Premium Cat Adult Multipack sáčky 12x100gBrit 0.00 Premium Multipack - 12 sáčků po 100g

Kompletní krmivo pro kočky.



Obsahuje čtyři příchutě:

  • 3x losos + pstruh
  • 3x COD Fish Cod
  • 3x kuře + krůta
  • 3x Hovězí maso + hrášek




Ingredients:

Losos + Pstruh
maso a výrobky živočišného původu 66%, ryby a rybí deriváty 18% (9% losos, 9% pstruh), výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky.


COD Fish Cod
maso a výrobky živočišného původu 66%, ryby a rybí deriváty 18% (9% treska), výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky.


Kuřecí + krůtí
maso a výrobky živočišného původu 85 % (40 % kuřecí, 12 % krůtí), výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), minerální látky.


Hovězí maso + hrášek
maso a výrobky živočišného původu 87 % (13 % hovězího masa), výrobky rostlinného původu (0,4 % inulinu), zelenina (4 % hrášku) minerální látky.


Neobsahuje barviva ani konzervační látky.



Analýza:

Bílkoviny8,5%
Tuk4,5%
Obsah vlhkosti82%
Popel2,5%
Vláknina0,4%




Dávkování:

Hmotnost kočky (kg)2468
Počet sáčků na den1,5345


Krmivo pro kočky Brit Premium Family Plate Chunks 12x100 g

Kapsičky pro kočky - pro dospělé kočky všech plemen s normální aktivitou, receptura: hovězí, kuřecí a rybí maso, hmotnost balení 1,2 kg, bez konzervačních látek - 16,58 Kč/100 g
Hmotnost
1200 g
Objem
9.6 l
Obsah vlhkosti
82%
Druh krmiva
Kompletní krmivo
Doplňkové látky
36% maso a vedlejší produkty živočišného původu (4% kuřecí maso, 4% maso z krocana), vedlejší produkty rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky.
Počet kusů
1
Kód EAN
8595602506255
Číslo produktu
7,99
Výrobce
Schvalovací číslo
1234

Hmotnost
1200 g
Objem
9.6 l
Obsah vlhkosti
82%
Druh krmiva
Kompletní krmivo
Doplňkové látky
36% maso a vedlejší produkty živočišného původu (4% kuřecí maso, 4% maso z krocana), vedlejší produkty rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky.
Počet kusů
1
Kód EAN
8595602506255
Číslo produktu
7,99
Výrobce
Schvalovací číslo
1234
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Premium Cat kapsa Meat Plate 400g (4x100g)
Premium Cat kapsa Meat Plate 400g (4x100g)
353,80 Kč/1kg
141,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
‎Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
584,01 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 25
970,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat kapsa White Fish for Kitten 100g
Cat kapsa White Fish for Kitten 100g
342,70 Kč/1kg
34,27 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Premium Cat kapsa with Cod Fish 100g
Premium Cat kapsa with Cod Fish 100g
992,70 Kč/1kg
99,27 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Brit Premium Meat Pouch - Cat - Sterilised - Kuřecí řízek - Krmivo pro kočky 100g
Brit Premium Meat Pouch - Cat - Sterilised - Kuřecí řízek - Krmivo pro kočky 100g
981,70 Kč/1kg
98,17 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Premium Cat kapsa Fish Plate 400g (4x100g)
Premium Cat kapsa Fish Plate 400g (4x100g)
353,80 Kč/1kg
141,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
257,37 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
875,07 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Cat Fillets in Jelly Flavour box 12x85g
Cat Fillets in Jelly Flavour box 12x85g
362,00 Kč/1kg
369,24 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 216
871,00 Kč
Prodejce: Alky
Obrázek produktu pro Dehner Premium krmivo pro kočky Sensitive Multipack, mokré krmivo, pro kočky s citlivým zažíváním, po 4 ks s příchutí kuřete / hovězího / krůty, 12 sáčků po 100 g (1,2 kg)
Dehner Premium krmivo pro kočky Sensitive Multipack, mokré krmivo, pro kočky s citlivým zažíváním, po 4 ks s příchutí kuřete / hovězího / krůty, 12 sáčků po 100 g (1,2 kg)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
63,28 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 13
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro REAVET Maine Coon Complex, speciální doplňkové krmivo pro velká plemena koček - Main Coon food, krmivo pro mainské mývalí kočky, všestranná péče vhodná pro daný druh kočky
REAVET Maine Coon Complex, speciální doplňkové krmivo pro velká plemena koček - Main Coon food, krmivo pro mainské mývalí kočky, všestranná péče vhodná pro daný druh kočky
29 925,00 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 795,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Klec pro ptáky 591471, ptačí klec s hračkami, s ptačími schody, 46 x 35,5 x 99 cm, černá
Klec pro ptáky 591471, ptačí klec s hračkami, s ptačími schody, 46 x 35,5 x 99 cm, černá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 106
2 237,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Dětské kolo od 6 let 20palcove Dětské kolo Dívčí kolo s 6 rychlostmi Simano Heart Bike pudrově růžová Sun Baby
Dětské kolo od 6 let 20palcove Dětské kolo Dívčí kolo s 6 rychlostmi Simano Heart Bike pudrově růžová Sun Baby
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 21
6 017,99 Kč
-1 260,00 Kč
4 757,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik
Obrázek produktu pro Xiaomi 13T 256 GB Dual-Sim Black Neu
Xiaomi 13T 256 GB Dual-Sim Black Neu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 153
11 472,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Obrázek produktu pro Hubert 15kg
Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
837,93 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro ALIGHTUP Šatní skříň, látková konstrukce, s tyčí na ramínka, rozměry 150 x 45 x 175 cm, černá barva
ALIGHTUP Šatní skříň, látková konstrukce, s tyčí na ramínka, rozměry 150 x 45 x 175 cm, černá barva
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 740
742,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom
Obrázek produktu pro 8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 22
525,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: SHOPPINGROOM
Obrázek produktu pro Canon PIXMA TS3750i, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, A4, Přímý tisk, Černá
Canon PIXMA TS3750i, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, A4, Přímý tisk, Černá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 236
1 077,00 Kč
Prodejce: Teshop
Obrázek produktu pro L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro POLISPORT Guppy Junior Montáž zadní dětské sedačky na kolo - tmavě šedá/světle šedá
POLISPORT Guppy Junior Montáž zadní dětské sedačky na kolo - tmavě šedá/světle šedá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
2 202,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Animonda Vom Feinsten Raffinesse Kitten 24x85g Mixpack Mokré krmivo pro koťata v omáčce
Animonda Vom Feinsten Raffinesse Kitten 24x85g Mixpack Mokré krmivo pro koťata v omáčce
44,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
366,54 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Stojan na kabáty VASAGLE se zrcadlem, háčky, stojan na kabáty se sedátkem, 050
Stojan na kabáty VASAGLE se zrcadlem, háčky, stojan na kabáty se sedátkem, 050
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 382
2 051,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Blackview OSCAL Tiger 12 Android mobilní telefon bez smlouvy, 6,78" smartphone 8GB+128GB (rozšiřitelný), 64MP fotoaparát/5000 mAh/4G dual SIM/otisk prstu, šedý
Blackview OSCAL Tiger 12 Android mobilní telefon bez smlouvy, 6,78" smartphone 8GB+128GB (rozšiřitelný), 64MP fotoaparát/5000 mAh/4G dual SIM/otisk prstu, šedý
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 41
2 176,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop
Obrázek produktu pro Škrabadlo pro kočky Dominik 144 cm
Škrabadlo pro kočky Dominik 144 cm
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 482
1 023,00 Kč
-93,00 Kč
930,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Obrázek produktu pro Volný výběh pro kočky Wiltec 180 x 80 x 111,8 cm se 3 lehacími plochami, zahradní výběh pro kočky odolný proti povětrnostním vlivům, domek pro kočky s drátěným pletivem a asfaltovou střechou
Volný výběh pro kočky Wiltec 180 x 80 x 111,8 cm se 3 lehacími plochami, zahradní výběh pro kočky odolný proti povětrnostním vlivům, domek pro kočky s drátěným pletivem a asfaltovou střechou
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 76
5 453,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Obrázek produktu pro Venkovní výběh pro kočky Wiltec 140 x 187 x 187 cm, venkovní dřevěný výběh pro kočky, venkovní výběh s různými úrovněmi, výběh pro kočky na zahradu, balkon
Venkovní výběh pro kočky Wiltec 140 x 187 x 187 cm, venkovní dřevěný výběh pro kočky, venkovní výběh s různými úrovněmi, výběh pro kočky na zahradu, balkon
3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5Počet hodnocení: 17
9 659,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Obrázek produktu pro WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
123,34 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
472,38 Kč
Prodejce: velmontask

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí
Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 582,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 582,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
1 679,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
1 007,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
50,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
632,90 Kč
Prodejce: Bult-Store
65,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
754,66 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,51 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
161,94 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
494,10 Kč
Prodejce: Bult-Store
49,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
1 046,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
87,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
56,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
142,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
423,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
88,22 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg