5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix60,64 Kč/1l
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Loreal Absolut Repair Shampoo 1500ml + Loreal Vitamino Colour Shampoo 1500ml583,31 Kč/1l
1 749,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Loreal Pro Longer šampon 1500ml + Loreal Pro Longer kondicionér 750ml NEU640,86 Kč/1l
1 490,93 Kč
-49,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 441,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer Vlasový šampon na posílení délky vlasů - 300ml
979,77 Kč/1l
293,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Shampoo, For Smoothening, 1500 ml
8 336,10 Kč/1kg
4 168,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Loreal SE Silver šampon 500ml Serie Expert
1 863,44 Kč/1l
931,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Regenerační šampon pro velmi poškozené vlasy Serie Expert Absolut Repair (Instant Resurfacing Shampoo), 500 ml - náhradní náplň
1 266,20 Kč/1l
633,10 Kč
Prodejce: Tersorte

Pro Longer šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel
895,32 Kč/1l
1 476,16 Kč
-133,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 342,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Loreal Pro Longer šampon 300ml + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA
2 309,77 Kč/1l
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel, Repairing and Illuminating Shampoo für gesträhntes oder blondiertes Haar, Blondifier Gloss, 500ml
1 375,52 Kč/1l
687,76 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
479,59 Kč/1kg
479,59 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro odbornou péči o šedivé a zesvětlené vlasy L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver 500ml
626,31 Kč
Prodejce: MANADA

SE Abs. Rep. šampon 500ml Serie Expert Absolut Repair Lip
2 377,40 Kč/1l
1 188,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

L´Oréal Professionnel Série Expert Blondifier Gloss Shampoo šampon pro lesk vlasů 500 ml
2 377,40 Kč/1l
1 188,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Wella Intense Repair, 250 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Ochana, Čisticí, Oprava, Vyhlazující
2 418,52 Kč/1l
604,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Regenerační Šampon 500ml
1 220,00 Kč/1l
610,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo 300 ml
1 620,00 Kč/1l
486,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo 300 ml
1 676,67 Kč/1l
503,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Šampon L'Oreal Professionnel Series Expert Pro Longer 500 ml
Profesionální šampon pro dlouhé vlasy
Šampon Pro Longer od L'Oréal Professionnel Paris je vhodný pro každého, kdo chce mít plnější délky a konečky. Profesionální složení obohacené o Filler A-100 a aminokyseliny pomáhá posilovat vlasové vlákno. V kombinaci s kondicionérem Pro Longer jsou vlasy hladší, lesklejší a konečky plnější.
Vlastnosti:
- Šampon pro obnovu délky dlouhých vlasů
- s Filler A 100 a aminokyselinami
- posiluje konečky
- vhodný pro všechny typy vlasů
Použití:
- Šampon rovnoměrně rozetřete po mokrých vlasech, napěňte a poté důkladně opláchněte.
O řadě Expert Pro Longer:
- Dlouhé a upravené vlasy jsou vždy v módě - ať už v každodenním životě, nebo na přehlídkovém mole. Ale pouze silné, husté vlasy se zdravými konečky umožňují perfektní úpravu dlouhých vlasů. L'Oréal Professionnel vyvinul řadu péče o vlasy Serie Expert Pro Longer pro všechny ženy, které nechtějí obětovat ani centimetr své dlouhé hřívy.
AQUA / VODA / EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, CHLORID SODNÝ, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DIMETHICONE, CITRIC ACID, HEXYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, AMODIMETHICONE, CARBOMER, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TRIDECETH-10, GLYCERIN, SALICYLIC ACID, GLYCOL DISTEARATE, ARGININE, PANTHENOL, MICA, BENZYL SALICYLÁT, BENZYLALKOHOL, PEG-100 STEARÁT, LINALOOL, STEARETH-6, FENOXYETHANOL, LIMONEN, COCO-BETAIN, TRIDECETH-3, HYDROXYCITRONELLAL, CI 77891 / OXID TITANIČITÝ, CITRONELLOL, ALFA-ISOMETHYL IONONON, AMINOPROPYL TRIETHOXYSILAN, KYSELINA OCTOVÁ, KYSELINA FUMAROVÁ, POLYQUATERNIUM-6, TETRASODIUM EDTA, PARFUM / VŮNĚ
Šampon Pro Longer byl vyvinut speciálně pro dlouhé vlasy. Posilující a zhušťující šampon je obohacen o inovativní patentovanou aminokyselinovou výplň A 100. Tato aminokyselina zajišťuje doplnění vlasového vlákna zevnitř. Šampon zabraňuje lámání vlasů. Vlasy jsou důkladně vyčištěné. Vlasy jsou hedvábně jemné a mají krásný lesk. Pro dosažení optimálních výsledků používejte v kombinaci s ostatními produkty řady Pro Longer.
Šampon L'Oréal Pro Longer zajišťuje pružné a dlouhé vlasy. Šampon obsahuje profesionální složení s Filler-A100 a aminokyselinami, které podporují posílení vlasového vlákna. Vlasy jsou hladší a lesklejší.
Bodové obnovení šamponu.
Šampon obnovující délku vlasů obohacený o aminokyseliny a FILLER-A100. Obnovuje délky a vyplňuje konečky pro delší, silnější a zdravější vlasy.
Objevte další produkty L'Oréal Professionnel Serie Expert zde.
L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer Shampoo je zhušťující a regenerační šampon, určený pro dlouhé vlasy s oslabenými a roztřepenými konečky. Díky patentované technologii Filler-A100 a aminokyselinám pomáhá posilovat vlasové vlákno, obnovovat hustotu délek a redukovat třepení, čímž podporuje zdravý a silný vzhled dlouhých vlasů.Vlastnosti:Šetrně čistí a posiluje dlouhé vlasy od kořínků po konečkyFiller-A100 vyplňuje slabá místa ve vlasovém vlákněAminokyseliny podporují obnovu a růst vlasůZanechává vlasy pružné, hebké a plné objemuVhodný pro každodenní použitíKlíčové benefity:Viditelně redukuje roztřepené konečkyZhušťuje vlasová vlákna a posiluje délkyZlepšuje kvalitu vlasů bez zatíženíDodává vlasům zdravý lesk a hebkostPraktické 500ml balení pro pravidelné používáníPoužití:Naneste dostatečné množství šamponu na mokré vlasyJemně vmasírujte do pokožky hlavy a délek vlasů, poté opláchnětePro maximální efekt pokračujte s Pro Longer Conditioner nebo MaskS L'Oréal Professionnel Pro Longer Shampoo získáte dlouhé, silné a zdravě vypadající vlasy – od kořínků až po konečky.
Loreal SE Pro Longer Shampoo 500ml Expert Series
pro dlouhé vlasy s tenkými konečky - Obnova délek a vyplnění konečků - Silný a hustý růst vlasů - Ochrana před lámáním vlasů
Šampon PRO LONGER 500 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer Professional šampon 500 ml
- Model
- Serie Expert Pro Longer
- Hmotnost
- 620 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- INGREDIENTES: AQUA / WATER / EAU • SODIUM LAURETH SULFATE • SODIUM CHLORIDE • COCAMIDOPROPYL BETAINE • DIMETHICONE • CITRIC ACID • HEXYLENE GLYCOL • SODIUM BENZOATE • SODIUM HYDROXIDE • AMODIMETHICONE • CARBOMER • GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE • TRIDECETH-10 • GLYCERIN • SALICYLIC ACID • GLYCOL DISTEARATE • ARGININE • PANTHENOL • MICA • BENZYL SALICYLATE • BENZYL ALCOHOL • PEG-100 STEARATE • LINALOOL • STEARETH-6 • PHENOXYETHANOL • LIMONENE • COCO-BETAINE • TRIDECETH-3 • HYDROXYCITRONELLAL • CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • CITRONELLOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • AMINOPROPYL TRIETHOXYSILANE • ACETIC ACID • FUMARIC ACID • POLYQUATERNIUM-6 • TETRASODIUM EDTA • PARFUM / FRAGRANCE
- Výrobce
- L'Oréal
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474636975846
- Číslo produktu
- 43040
- Model
- Serie Expert Pro Longer
- Hmotnost
- 620 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- INGREDIENTES: AQUA / WATER / EAU • SODIUM LAURETH SULFATE • SODIUM CHLORIDE • COCAMIDOPROPYL BETAINE • DIMETHICONE • CITRIC ACID • HEXYLENE GLYCOL • SODIUM BENZOATE • SODIUM HYDROXIDE • AMODIMETHICONE • CARBOMER • GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE • TRIDECETH-10 • GLYCERIN • SALICYLIC ACID • GLYCOL DISTEARATE • ARGININE • PANTHENOL • MICA • BENZYL SALICYLATE • BENZYL ALCOHOL • PEG-100 STEARATE • LINALOOL • STEARETH-6 • PHENOXYETHANOL • LIMONENE • COCO-BETAINE • TRIDECETH-3 • HYDROXYCITRONELLAL • CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • CITRONELLOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • AMINOPROPYL TRIETHOXYSILANE • ACETIC ACID • FUMARIC ACID • POLYQUATERNIUM-6 • TETRASODIUM EDTA • PARFUM / FRAGRANCE
- Výrobce
- L'Oréal
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474636975846
- Číslo produktu
- 43040
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml
867,91 Kč/1l
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Kondicionér Série Expert Pro Longer Conditioner
2 531,60 Kč/1l
506,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel - Expert Pro Longer Masque Series - Maska pro obnovu délky vlasů 250 ml
2 790,96 Kč/1l
697,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 1500 ml
565,33 Kč/1l
848,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Bio Argan Oil 125 ml
4 320,00 Kč/1l
540,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Conditioner 750 ml
938,67 Kč/1l
704,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 150 ml
2 793,33 Kč/1l
419,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Hair Treatment Cream Mask, 500 ml
2 026,22 Kč/1l
1 013,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Shampoo vyživující šampon pro dlouhé vlasy 300 ml
1 628,90 Kč/1l
488,67 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Pro Longer maska na vlasy Professional Mask pro ženy 500 - L'Oréal Professionnel
1 192,00 Kč/1l
596,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Conditioner 500 ml
1 744,00 Kč/1l
892,17 Kč
-20,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
872,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 342,24 Kč/1l
1 006,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml
3 608,00 Kč/1l
451,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel Delikátní čistící šampon pro dlouhé a poškozené konečky, 500ml
1 092,56 Kč/1l
546,28 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
479,59 Kč/1kg
479,59 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Professional Shampoo 300 ml
1 986,67 Kč/1l
596,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer - Vlasová maska pro prodloužení a zlepšení vzhledu, 250ml
476,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel, Repairing and Illuminating Shampoo für gesträhntes oder blondiertes Haar, Blondifier Gloss, 500ml
1 375,52 Kč/1l
687,76 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Kondicionér pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer (Lengths Renewing Conditioner), 200 ml
2 128,00 Kč/1l
425,60 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Keter Manor Pent Shed š 183,5 x h 111 x v 200 cm, barva šedá
11 690,00 Kč
Prodejce: PENTA

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

SE Abs. Rep. šampon 500ml Serie Expert Absolut Repair Lip
2 377,40 Kč/1l
1 188,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Kbelík na kosmetiku Spirella, objem 3 litry, nerezová vnitřní nádoba "Riku", odpadkový koš do koupelny
750,93 Kč
Prodejce: bath_ambiente24

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
4 007,92 Kč/1l
1 001,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kerastase Resistance Bain Extentioniste, Kąpiel wzmacniająca do włosów, 250ml
3 342,64 Kč/1l
835,66 Kč
Prodejce: VISO

Šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
4 417,24 Kč/1l
1 104,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Už žádné staticky nabité vlasy.
Objem 0,3 l
Moje vlasy jsou velmi jemné a postrádají objem. Od té doby, co jsem začala používat tento šampon, jsou mé vlasy poddajnější, mají větší pružnost a už nejsou staticky nabité. Líbí se mi, že jsem zásilku obdržela do 2 dnů.
Ohodnoceno dne 9. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Prima
Objem 1,5 l
Vše perfektní! Rychlé dodání a skvělý produkt za dobrou cenu
Ohodnoceno dne 24. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,5 l
Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Ohodnoceno dne 19. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Ohodnoceno dne 27. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l