5,0



Na základě 1 hodnocení
Objem:
300 ml- 300 ml
- 500 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix60,64 Kč/1l
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml2 127,86 Kč/1kg
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Loreal Pro Longer šampon 300ml + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA2 309,77 Kč/1l
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 1500 ml
565,33 Kč/1l
848,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Shampoo, For Smoothening, 1500 ml
8 336,10 Kč/1kg
4 168,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel Šampon pro Blond Vlasy s Leskem, Obohacený o Prameny, 300 ml
1 283,33 Kč/1l
385,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo 300 ml
1 620,00 Kč/1l
486,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo 1500 ml
596,00 Kč/1l
894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Shampoo 300 ml
1 676,67 Kč/1l
503,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

L'Oreal Professionnel Šampon na Obnovu Vlasů Absolut Repair, 300ml
1 503,80 Kč/1l
451,14 Kč
Prodejce: Tersorte

L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo 1500 ml
472,77 Kč/1l
986,62 Kč
-277,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
709,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced 2-In-1 Shampoo & Mask 250 ml
4 185,16 Kč/1l
1 046,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

L'Oreal Professionnel Serie Expert Serioxyl Advanced Thickening Shampoo, 500ml /
1 550,92 Kč/1l
775,46 Kč
Prodejce: MANADA

L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Niacinamide Professional Shampoo 500 ml
1 226,00 Kč/1l
613,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Niacimide Professional Shampoo 1500 ml
652,00 Kč/1l
978,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression Professional Moisturizing Shampoo 300 ml
1 976,40 Kč/1l
592,92 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
L'orealPro Longer | Zhušťující šampon pro dlouhé vlasy 300 ml
Šampon Loreal Pro Longer zlepšuje především vzhled dlouhých vlasů. Jedinečné složení na bázi plnidla A-100 a aminokyseliny pomáhá obnovovat vlasová vlákna a vlasy vypadají delší. Vlasy se zdají být silnější a lesklejší v délkách. Filler A-100 vyplňuje vlasy, vyrovnává dutiny a činí prameny rovnoměrnými, hladkými a silnými. Aminokyselina obnovuje prameny a chrání je před budoucím lámáním a krepatěním. Šampon také čistí vlasy od všech nežádoucích látek, nečistot a přebytečného kožního mazu. Zanechává účes osvěžený, lehký a jemný a připravený na další kroky péče. objem: 300 ml
-Naneste trochu šamponu do dlaně a napěňte jej.
-Jemně umyjte vlasy.
-Důkladně je opláchněte vlažnou vodou.
L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer Vlasový šampon na posílení délky vlasů - 300ml / / Objevte tajemství dlouhých a silných vlasů s vlasovým šampónem L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer. Tento šampon je speciálně navržen pro posílení délky vlasů a zanechává vaše vlasy hladké, lesklé a plné života. Díky pokročilé formuli bohaté na aktivní látky vlasy posiluje a chrání před lámáním, zlepšuje jejich celkovou kondici a podporuje jejich růst. S ochrannými vlastnostmi proti tepelnému poškození je ideální volbou pro každodenní péči o vaše vlasy. / / Složení: / - Keratinová technologie pro posílení vlasů / - Vitamin B6 zvyšuje růst vlasů / - Kyselina listová intenzivně regeneruje vlasy / / Použití: / Naneste malé množství šamponu do mokrých vlasů, jemně vmasírujte do vlasové pokožky a poté důkladně opláchněte teplou vodou. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme používat společně s dalšími produkty z řady L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer. / / Objem: 300 ml / / Nechte své vlasy rozkvést s šamponem L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer a buďte hrdi na každý centimetr krásných vlasů!
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 300 ml
Profesionální ošetření pro delší, hustší a zdravější vlasy. Šampon pro obnovu délek L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer s patentovanou technologií Filler A-100 a aminokyselinami posiluje a obnovuje vlasové vlákno, zpevňuje konečky a zároveň lámavost vlasů. Jemně čistí vlasy a vlasovou pokožku a zároveň pomáhá k tomu, aby délky byly silnější, lesklejší a s obnoveným zdravějším vzhledem. Při použití v kombinaci s kondicionérem ze stejné řady Serie Expert Pro Longer pomůže tento šampon podle přístrojových testů snížit lámavost až o 94 %, zredukovat viditelné roztřepené konečky až o 17 % a dodat vlasům až 5x větší lesk.
Kondicionér L'Oréal Professionnel Série Expert je vhodný pro lámavé vlasy a pro ženy. Obsah 300 ml.
Šampon Loreal Pro Longer zlepšuje především vzhled dlouhých vlasů. Jedinečné složení na bázi plnidla A-100 a aminokyseliny pomáhá obnovovat vlasová vlákna a vlasy vypadají delší. Vlasy se zdají být silnější a lesklejší v délkách. Filler A-100 vyplňuje vlasy, vyrovnává dutiny a činí prameny rovnoměrnými, hladkými a silnými. Aminokyselina obnovuje prameny a chrání je před budoucím lámáním a krepatěním. Šampon také čistí vlasy od všech nežádoucích látek, nečistot a přebytečného kožního mazu. Zanechává účes osvěžený, lehký a jemný a připravený na další kroky péče. objem: 300 ml
-Naneste trochu šamponu do dlaně a napěňte jej.
-Jemně umyjte vlasy.
-Důkladně je opláchněte vlažnou vodou.
L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer Vlasový šampon na posílení délky vlasů - 300ml / / Objevte tajemství dlouhých a silných vlasů s vlasovým šampónem L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer. Tento šampon je speciálně navržen pro posílení délky vlasů a zanechává vaše vlasy hladké, lesklé a plné života. Díky pokročilé formuli bohaté na aktivní látky vlasy posiluje a chrání před lámáním, zlepšuje jejich celkovou kondici a podporuje jejich růst. S ochrannými vlastnostmi proti tepelnému poškození je ideální volbou pro každodenní péči o vaše vlasy. / / Složení: / - Keratinová technologie pro posílení vlasů / - Vitamin B6 zvyšuje růst vlasů / - Kyselina listová intenzivně regeneruje vlasy / / Použití: / Naneste malé množství šamponu do mokrých vlasů, jemně vmasírujte do vlasové pokožky a poté důkladně opláchněte teplou vodou. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme používat společně s dalšími produkty z řady L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer. / / Objem: 300 ml / / Nechte své vlasy rozkvést s šamponem L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer a buďte hrdi na každý centimetr krásných vlasů!
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 300 ml
Profesionální ošetření pro delší, hustší a zdravější vlasy. Šampon pro obnovu délek L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer s patentovanou technologií Filler A-100 a aminokyselinami posiluje a obnovuje vlasové vlákno, zpevňuje konečky a zároveň lámavost vlasů. Jemně čistí vlasy a vlasovou pokožku a zároveň pomáhá k tomu, aby délky byly silnější, lesklejší a s obnoveným zdravějším vzhledem. Při použití v kombinaci s kondicionérem ze stejné řady Serie Expert Pro Longer pomůže tento šampon podle přístrojových testů snížit lámavost až o 94 %, zredukovat viditelné roztřepené konečky až o 17 % a dodat vlasům až 5x větší lesk.
Kondicionér L'Oréal Professionnel Série Expert je vhodný pro lámavé vlasy a pro ženy. Obsah 300 ml.
- Model
- Pro Longer
- Hmotnost
- 0.4 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Kvalitní šampon od L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer poskytuje intenzivní péči pro zlepšení vzhledu vlasů po celou délku. Oživuje, hydratuje a dodává vlasům zdravý lesk. S obsahem řady účinných složek, včetně pantenolu a argininu, pomáhá posilovat vlasy a chránit je před poškozením. / / Složení: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Parfum, Salicylic Acid, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Coumarin, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Wheat Amino Acids, Hydrolyzed Rice Protein, Sodium Benzoate, Hydrolyzed Corn Protein.
- Výrobce
- L'Oréal
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474636974429
- Model
- Pro Longer
- Hmotnost
- 0.4 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Kvalitní šampon od L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer poskytuje intenzivní péči pro zlepšení vzhledu vlasů po celou délku. Oživuje, hydratuje a dodává vlasům zdravý lesk. S obsahem řady účinných složek, včetně pantenolu a argininu, pomáhá posilovat vlasy a chránit je před poškozením. / / Složení: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Parfum, Salicylic Acid, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Coumarin, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Wheat Amino Acids, Hydrolyzed Rice Protein, Sodium Benzoate, Hydrolyzed Corn Protein.
- Výrobce
- L'Oréal
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 3474636974429
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml
867,91 Kč/1l
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Shampoo vyživující šampon pro dlouhé vlasy 300 ml
1 628,90 Kč/1l
488,67 Kč
Prodejce: NutraBestBG

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Hair Rinse-Off Serum 250 ml
2 316,00 Kč/1l
579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Loreal Pro Longer šampon 300ml + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA
2 309,77 Kč/1l
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 342,24 Kč/1l
1 006,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

2 role stretch fólie transparentní - balicí fólie 23 mikronů - pohyblivá fólie cca 1,5 kg na roli
521,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

L'Oreal Professionnel Delikátní čistící šampon pro dlouhé a poškozené konečky, 500ml
1 092,56 Kč/1l
546,28 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 1500 ml
565,33 Kč/1l
848,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Shampoo 500 ml
1 214,00 Kč/1l
607,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 150 ml
2 793,33 Kč/1l
419,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer - Vlasová maska pro prodloužení a zlepšení vzhledu, 250ml
476,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Shampoo, For Smoothening, 1500 ml
8 336,10 Kč/1kg
4 168,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro longer Conditioner 500 ml
1 744,00 Kč/1l
892,17 Kč
-20,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
872,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kondicionér pro obnovu délek Serie Expert Pro Longer (Lengths Renewing Conditioner), 200 ml
2 128,00 Kč/1l
425,60 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 500 ml
1 142,00 Kč/1l
571,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pro Longer maska na vlasy Professional Mask pro ženy 500 - L'Oréal Professionnel
1 192,00 Kč/1l
596,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratol Professional Shampoo 300 ml
1 348,50 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Conditioner 750 ml
938,67 Kč/1l
704,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Hair Treatment Cream Mask, 500 ml
2 026,22 Kč/1l
1 013,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
60,64 Kč/1l
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel - Expert Pro Longer Masque Series - Maska pro obnovu délky vlasů 250 ml
2 790,96 Kč/1l
697,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA
3 989,77 Kč/1l
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color - Barvící šampon s výživnými složkami, 500ml
1 341,34 Kč/1l
670,67 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo vyživující šampon pro suché vlasy 1000 ml
772,10 Kč/1l
772,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Objem 0,5 l
Skvělý produkt... zlepšení jsou vidět hned
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l