5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Objem:
300 ml- 300 ml
- 500 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml172 472,73 Kč/1kg
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml713,93 Kč/1l
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Tresemmé | Šampon proti lámavosti vlasů - 828 ml - Posilující šampon - Šampon proti lámavosti vlasů - Péče o vlasy314,00 Kč/1l
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo 1500 ml596,00 Kč/1l
894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro odbornou péči o šedivé a zesvětlené vlasy L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver 500ml
626,31 Kč
Prodejce: MANADA

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Loreal SE Silver šampon 500ml Serie Expert
1 863,44 Kč/1l
931,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L'Oreal Professionnel Šampon na Obnovu Vlasů Absolut Repair, 300ml
1 332,93 Kč/1l
399,88 Kč
Prodejce: Tersorte

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer Vlasový šampon na posílení délky vlasů - 300ml
1 026,43 Kč/1l
307,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel - Expert Vitamino Color Resveratrol Shampoo - Šampon 300ml
359,00 Kč/1kg
359,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L´Oréal Professionnel Série Expert Silver Shampoo vyživující šampon pro šedivé vlasy 300 ml
1 171,87 Kč/1kg
468,75 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Šampon a kondicionér Montibello
411,18 Kč/1l
411,18 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Redken Acidic Bonding Concentrate šampon 1000 ml
1 318,14 Kč/1l
1 318,14 Kč
Prodejce: somnia24

Sebastian DarkOil Šampon pro hladkost a lesk 1000 ml
1 224,00 Kč/1l
1 224,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders

CHI ShineCare Smoothing Shampoo uhlazující šampon pro hebkost a lesk vlasů 355 ml
898,59 Kč/1l
319,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Šampon Schwarzkopf Gliss Aqua Revive 370 ml
258,59 Kč/1l
95,68 Kč
Prodejce: LAVONIO

Barvičí šampon pro vlasy - Platinová Blond 69 - 40 ml
1 054,25 Kč/1l
42,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

Echosline Discipline Shampoo uhlazující šampon proti krepatění vlasů 300 ml
464,97 Kč/1l
185,90 Kč
-46,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
139,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
L'orealBlondifier Gloss | Šampon pro blond vlasy 300 ml
Loreal Blondifier Gloss je lesklý šampon pro blond vlasy. Kosmetický přípravek usnadňuje každodenní péči o velmi světlé vlasy, proměňuje matné a drsné prameny v účes fenomenálně lesklý a třpytivý s tisíci odlesky při každém pohybu hlavy. Šampon Loreal Blondifier Gloss dodává světlým pramenům lesk, zesiluje jejich barevný tón, zabraňuje vymývání pigmentů a předchází matnosti. Výtažek z bobulí acai obsažený ve složení vyživuje účes a regeneruje poškozené, lámavé a problematické vlasy.Šampon Loreal Blondifier Gloss je pro vás vhodný, pokud:- máte blond vlasy (barvené nebo přírodní), - sníte o lesklých a zářivých vlasech, - chcete pro své vlasy maximální výživu, ale ne na úkor rychlejší ztráty barvy. Tři skutečné výsledky, které získáte s šamponem Loreal Blondifier Gloss:- šetrné čištění blond vlasů, - maximální lesk pro světlé vlasy, - uhlazení pramenů a regenerace poškozených míst vlasů.objem:300 ml
- Smíchejte malé množství s trochou vody v dlani.
- Naneste na vlasy a rozetřete po pokožce hlavy a pramenech. Chvíli masírujte, abyste odstranili nečistoty, prach a přebytečný olej.
- Zbytky důkladně opláchněte.
Šampon L'Oreal Professionnel pro blond vlasy s leskem je dokonalou volbou pro oživení vaší blond hřívy. Díky obohacení o prameny poskytuje vašim vláskům intenzivní péči a dodává jim zářivý lesk. S touto formulí se vaše vlasy stanou hladkými a snadno se upravujícími. Vydejte se na cestu ke krásným a zdravým blond vlasům s tímto šamponem od L'Oreal Professionnel.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky L´Oréal Professionnel z kolekce Série Expert byly vytvořeny pro blond vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 300 ml.
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Blondifier Gloss, Acai Polyphenols, Hair Shampoo, 300 ml
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Blondifier Gloss, Acai-Polyfenoly, šampon na vlasy, osvěžující a zesvětlující, 300 ml
Loreal Blondifier Gloss je lesklý šampon pro blond vlasy. Kosmetický přípravek usnadňuje každodenní péči o velmi světlé vlasy, proměňuje matné a drsné prameny v účes fenomenálně lesklý a třpytivý s tisíci odlesky při každém pohybu hlavy. Šampon Loreal Blondifier Gloss dodává světlým pramenům lesk, zesiluje jejich barevný tón, zabraňuje vymývání pigmentů a předchází matnosti. Výtažek z bobulí acai obsažený ve složení vyživuje účes a regeneruje poškozené, lámavé a problematické vlasy.Šampon Loreal Blondifier Gloss je pro vás vhodný, pokud:- máte blond vlasy (barvené nebo přírodní), - sníte o lesklých a zářivých vlasech, - chcete pro své vlasy maximální výživu, ale ne na úkor rychlejší ztráty barvy. Tři skutečné výsledky, které získáte s šamponem Loreal Blondifier Gloss:- šetrné čištění blond vlasů, - maximální lesk pro světlé vlasy, - uhlazení pramenů a regenerace poškozených míst vlasů.objem:300 ml
- Smíchejte malé množství s trochou vody v dlani.
- Naneste na vlasy a rozetřete po pokožce hlavy a pramenech. Chvíli masírujte, abyste odstranili nečistoty, prach a přebytečný olej.
- Zbytky důkladně opláchněte.
LOreal Professionnel Blondifier Gloss šampon pro zesvětlené nebo blond vlasy
Šampon L'Oreal Professionnel pro blond vlasy s leskem je dokonalou volbou pro oživení vaší blond hřívy. Díky obohacení o prameny poskytuje vašim vláskům intenzivní péči a dodává jim zářivý lesk. S touto formulí se vaše vlasy stanou hladkými a snadno se upravujícími. Vydejte se na cestu ke krásným a zdravým blond vlasům s tímto šamponem od L'Oreal Professionnel.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky L´Oréal Professionnel z kolekce Série Expert byly vytvořeny pro blond vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 300 ml.
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Blondifier Gloss, Acai Polyphenols, Hair Shampoo, 300 ml
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Blondifier Gloss, Acai-Polyfenoly, šampon na vlasy, osvěžující a zesvětlující, 300 ml
- Model
- Blondifier Gloss
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Klíčové ingredience: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betain, glycerin, acrylates copolymer, parfum, citric acid, sodium benzoate, sodium hydroxide, polyquaternium-10, salicylic acid, hexylene glycol, limonen, linalool, benzyl salicylate, benzyl alcohol, methyl cocoate, benzoic acid, citronellol, arginine.
- Výrobce
- L'Oréal
- Kód EAN
- 3474636974382
- Číslo produktu
- 131344
- Model
- Blondifier Gloss
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Klíčové ingredience: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betain, glycerin, acrylates copolymer, parfum, citric acid, sodium benzoate, sodium hydroxide, polyquaternium-10, salicylic acid, hexylene glycol, limonen, linalool, benzyl salicylate, benzyl alcohol, methyl cocoate, benzoic acid, citronellol, arginine.
- Výrobce
- L'Oréal
- Kód EAN
- 3474636974382
- Číslo produktu
- 131344
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Vyživující šampon pro zářivé blond vlasy L'Oreal Professionnel Blondifier 500ml
593,72 Kč
Prodejce: Tersorte

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 500 ml
1 142,00 Kč/1l
571,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
597,29 Kč/1l
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratol Professional Shampoo 300 ml
1 348,50 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Conditioner 750 ml
938,67 Kč/1l
704,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken - Volume Injection Conditioner 300ml
2 633,63 Kč/1l
790,09 Kč
Prodejce: somnia24

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo 1500 ml
596,00 Kč/1l
894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro odbornou péči o šedivé a zesvětlené vlasy L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver 500ml
626,31 Kč
Prodejce: MANADA

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color - Barvící šampon s výživnými složkami, 500ml
1 113,00 Kč/1l
556,50 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 018,65 Kč/1l
763,99 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml
1 399,77 Kč/1l
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Professional Shampoo 300 ml
2 277,67 Kč/1l
683,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Milk_Shake - Integrity Nourishing Shampoo - Vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000ml
1 412,96 Kč/1kg
1 412,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo 1500 ml
472,77 Kč/1l
986,62 Kč
-277,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
709,16 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel, Repairing and Illuminating Shampoo für gesträhntes oder blondiertes Haar, Blondifier Gloss, 500ml
1 326,82 Kč/1l
663,41 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinoa Shampoo 300 ml
1 703,83 Kč/1l
511,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml
615,95 Kč/1l
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel - Expert Vitamino Color Resveratrol Shampoo - Šampon 300ml
359,00 Kč/1kg
359,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Redken All Soft šampon 1000 ml
1 293,69 Kč/1l
1 293,69 Kč
Prodejce: somnia24

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Shampoo vyživující šampon pro dlouhé vlasy 300 ml
1 628,90 Kč/1l
488,67 Kč
Prodejce: NutraBestBG

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 329,86 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 250 ml
2 020,00 Kč/1l
505,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Regenerační Šampon 500ml
1 220,00 Kč/1l
610,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Loreal SE Silver šampon 500ml Serie Expert
1 863,44 Kč/1l
931,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

L´Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Professional Shampoo posilující šampon pro řídnoucí vlasy 500 ml
1 365,15 Kč/1kg
748,10 Kč
Prodejce: Parfumtoi

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Shampoo, For Smoothening, 1500 ml
8 569,10 Kč/1kg
4 284,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,89 Kč
Prodejce: apohealth
2 354,45 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,27 Kč
Prodejce: apohealth
2 582,70 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
342,73 Kč
Prodejce: apohealth
1 713,65 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
351,76 Kč
Prodejce: apohealth
1 758,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
601,93 Kč/1l

Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
172 472,73 Kč/1kg