4,4



Na základě 39 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli842,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Další informace o reklamě
Krmivo pro holuby univerzální směs 25kg Krmivo pro holuby45,07 Kč/1kg
1 126,75 Kč
Prodejce: boni-shop

Další informace o reklamě
20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek83,04 Kč/1kg
1 660,82 Kč
Prodejce: boni-shop

Další informace o reklamě
Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky52,14 Kč/1kg
1 303,53 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
89,72 Kč/1kg
1 004,86 Kč
Prodejce: boni-shop

5 kg slunečnicových semínek loupaných | Ideální pro mladé ptáky | Celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | 5 kg slunečnicových semínek loupaných - krmivo pro volně žijící ptáky
604,67 Kč
-105,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Slunečnicová semínka 10 kg černá přírodní divoké ptáky koně malá zvířata GiDeli
638,72 Kč
-38,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Vitakraft Vita Garden Protein Mix (1 kg)
143,88 Kč/1kg
143,88 Kč
Prodejce: VISO

ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Krmivo pro andulky 25kg
1 712,92 Kč
Prodejce: boni-shop

Leimüller Krmivo pro kachny – zrní 25 kg
35,75 Kč/1kg
893,79 Kč
Prodejce: Agrarzone

Krmivo pro kuřata Naturka Nioska 10 kg
168,00 Kč
Prodejce: Tanie-Karmy

Proso 1 kg – krmivo pro holuby, krmivo pro ptáky, krmivo pro slepice, krmivo pro papoušky
99,00 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: FRANCLEAN

Ptačí krmivo Slunečnice pro ptačí krmítko pro zimující ptáky 19 kg
41,85 Kč/1kg
795,17 Kč
Prodejce: ORBITREXEU

Černá slunečnice pro ptáky 5kg
182,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Vetafarm NeoCare - Ruční krmivo pro kuřata 2,5 kg
1 604,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Krmná pšenice, 25 kg pšeničných zrn pro slepice, kachny, husy, holuby – krmivo pro drůbež a ptáky
13,96 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: FRANCLEAN

Avicentra slunečnice černá 1kg
90,64 Kč
Prodejce: VISO

Krmivo Tropican nymfy (1,8 kg) (renovováno A+)
739,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tuková krmiva 10 kg, rozptýlené krmivo, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
Naše tukové krmivo je přirozeným doplňkovým krmivem pro volně žijící ptáky všech druhů. obsahuje hodnotnou a energeticky bohatou směs obilných vloček, sultánek, arašídů a rostlinného oleje. optimální podpora tepelné rovnováhy ptáků. tukové krmivo je ideální pro měkké jedlíky (např. sýkorky, brhlíky a kosy).
Arašídy a olej z ostropestřce mariánského dodávají cenné mastné kyseliny a živiny, zatímco směs obilovin brousí a posiluje zobáky našich opeřených přátel.
- pro všechny druhy ptáků
- pro celoroční krmení
- vysoký obsah tuku
- vysoký obsah energie
Složení
- Pšeničné vločky
- Ovesné vločky
- Ostropestřecový olej
- Sultánky
- Arašídy
Analytické složky a obsah:
- Hrubý protein: 11,90 %
- Hrubý tuk: 7,00
- Hrubá vláknina: 2,40
- Hrubý popel: 1,70
Kontrolovaná ambrózie
Poznámka:
Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, může se vzhled a směsný poměr mírně lišit.
- Hmotnost
- 10000 g
- Obsah vlhkosti
- n/a
- Druh krmiva
- Jednosložkové krmivo
- Počet kusů
- 10000
- Kód EAN
- 4058569150250
- Číslo produktu
- 42259-2
- Výrobce
- KLASEBO®
- Schvalovací číslo
- AT185
- Hmotnost
- 10000 g
- Obsah vlhkosti
- n/a
- Druh krmiva
- Jednosložkové krmivo
- Počet kusů
- 10000
- Kód EAN
- 4058569150250
- Číslo produktu
- 42259-2
- Výrobce
- KLASEBO®
- Schvalovací číslo
- AT185
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
K tomu se hodí také

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
89,72 Kč/1kg
1 004,86 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
47,97 Kč/1kg
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
901,04 Kč
Prodejce: somnia24

Gorenje RBIU309EP1, 82 l, Pultové, E, 39 dB, N-ST, 2,6 kg/24h
10 075,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: HAI-END

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (5 kg)
496,66 Kč
-108,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
388,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Slunečnicová semínka 10 kg černá přírodní divoké ptáky koně malá zvířata GiDeli
638,72 Kč
-38,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

HI závěsná ptačí vanička 20,5 cm hnědá
299,00 Kč
Prodejce: Tradior

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
460,19 Kč
Prodejce: somnia24

Dehner Natura Premium krmivo pro volně žijící ptáky, polovina / celé arašídy bez skořápky, celoroční krmivo s vysokým obsahem bílkovin / vysokým obsahem energie, vysoce kvalitní krmivo pro volně žijící ptáky, 3,4 kg
1 414,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Slunečnicová semínka 25 kg černá přírodní divoké ptáky koně malá zvířata GiDeli
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

napájecí adaptér 2v1 2000mAh U90EWE + nabíječka s kabelem micro USB pro Samsung Galaxy S7 S7edge S6edge S6 S5 S4 S3 S5 S3mini S4 mini S5 mini A7 (2016) A5 (2016)
300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

HI Krmítko pro ptáky Ranklefe Brown
479,00 Kč
Prodejce: Tradior

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli
842,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
74,59 Kč/1kg
1 342,61 Kč
Prodejce: boni-shop

5 kg slunečnicových semínek loupaných | Ideální pro mladé ptáky | Celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | 5 kg slunečnicových semínek loupaných - krmivo pro volně žijící ptáky
604,67 Kč
-105,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

10 kg slunečnicových semínek loupaných | Ideální pro mladé ptáky | Celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | 10 kg slunečnicových semínek loupaných - krmivo pro volně žijící ptáky
869,00 Kč
-63,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
805,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (20 kg)
744,85 Kč
-106,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
638,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Vitakraft Vita Garden Protein Mix (1 kg)
143,88 Kč/1kg
143,88 Kč
Prodejce: VISO

ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky
52,14 Kč/1kg
1 303,53 Kč
Prodejce: boni-shop

wildtier liebe Edel Mehlwürmer sušené 800g I Sušené moučné červy pro ptáky a ježky I Sušené moučné červy, krmivo pro ptáky - hmyzí krmivo pro zahradní ptáky
1 975,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období, prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (1 kg)
413,83 Kč
-108,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
305,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Dehner Natura Premium krmivo pro volně žijící ptáky, obilné krmivo / měkké krmivo, celoroční krmivo s vysokým obsahem bílkovin / vysokým obsahem energie, vysoce kvalitní krmivo pro volně žijící ptáky, 5 kg
1 392,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období, prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (30 kg)
938,39 Kč
-77,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
860,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Sada na stavbu budky pro ptáky (velká), barva: červená (jako ocas bobra)
1 701,81 Kč
-493,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 208,49 Kč
Prodejce: ManufakturMartinshof

Mucola ptačí budka ptačí krmítko dřevěná ptačí vila ptačí domky krmení silo krmení hnízdní budka ptačí budka - bílá / šedá
1 692,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Esschert Design Ptačí krmítko na noze Ptačí vana Krmící miska Zahradní litina
542,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů se síťkou
63,32 Kč/1kg
1 139,77 Kč
Prodejce: boni-shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
69% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
69%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%5% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
5%3% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
3%8% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
8%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Divoké ptactvo ji miluje
Hmotnost 25 kg
Toto krmivo si opravdu rád objednávám Na zahradě máme spoustu volně žijících ptáků a já je pravidelně krmím. Rychlé odeslání
Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné krmivo pro ptáky, ptáci ho milují!
Hmotnost 25 kg
Zdá se, že je velmi chutné. Ptáci se dlouho neptají, kdy krmítko naplním...
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Hmotnost 25 kg
Zboží bylo podle očekávání, "obsah tuku" by měl být vyšší, ale může být zvýšen i s rostlinným olejem!
Ohodnoceno dne 26. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ideální pro volně žijící a zahradní ptáky
Hmotnost 25 kg
Líbí se mi zejména to, že neobsahuje celá zrna. Pouze vločky, které jsou opravdu jen minimálně naolejované. Díky tomu zůstává zobák a peří čisté a ruce nemastné.
Ohodnoceno dne 22. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krmivo pro ptáky
Hmotnost 25 kg
Skvělý produkt. Přesně odpovídá popisu. Rychlé dodání a velmi dobré balení!
Ohodnoceno dne 24. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojen
Hmotnost 25 kg
Rychlé a dobré dodání. Výrobek splňuje mé očekávání.
Ohodnoceno dne 16. února 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Superpotraviny - jsou dobře přijímány.
Hmotnost 25 kg
Tlusté krmivo je velmi dobře přijímáno všemi ptáky na naší zahradě. Prodejce je rychlý s expedicí, měli jsme dobrou a rychlou komunikaci, když jsme měli dotaz. Mohu jen doporučit.
Ohodnoceno dne 22. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ptačí zob
Hmotnost 25 kg
Dobře, ptáci to mají rádi
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
842,04 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 199,32 Kč
Prodejce: boni-shop
47,97 Kč/1kg

Krmivo pro andulky 25kg
1 712,92 Kč
Prodejce: boni-shop

Krmivo pro holuby univerzální směs 25kg Krmivo pro holuby



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 126,75 Kč
Prodejce: boni-shop
45,07 Kč/1kg

Tukové krmivo 10 kg, krmivo pro ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
991,83 Kč
Prodejce: boni-shop
99,18 Kč/1kg

20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek
1 660,82 Kč
Prodejce: boni-shop
83,04 Kč/1kg

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 303,53 Kč
Prodejce: boni-shop
52,14 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 345,40 Kč
Prodejce: boni-shop
65,63 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 342,61 Kč
Prodejce: boni-shop
74,59 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 041,16 Kč
Prodejce: boni-shop
115,68 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
964,85 Kč
Prodejce: boni-shop
107,21 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 gramů se síťkou



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 347,26 Kč
Prodejce: boni-shop
74,85 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková premium s hmyzem 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 016,03 Kč
Prodejce: boni-shop
112,89 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 004,86 Kč
Prodejce: boni-shop
89,72 Kč/1kg

Krmivo pro volně žijící ptáky 20 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
699,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 15 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
579,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 10 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(135)Počet hodnocení: 135
476,69 Kč
-16,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,99 Kč
Prodejce: Posh

Gecko Nutrition Banana Papaya – krmivo: gekon korunovaný, Felsum 100 g
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (bez slupek) – krmivo pro volně žijící ptáky bez slupek, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 535,70 Kč
Prodejce: Agrarzone
61,43 Kč/1kg