4,7



Na základě 61 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
HUGS by Akinu Silika gel levandule stelivo pro kočky 7,2 l40,14 Kč/1l
289,00 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
Bentonitová podestýlka pro kočky levandule LAVENDER 10l15,90 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Další informace o reklamě
8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Další informace o reklamě
Bentonitové stelivo pro kočky 5 l, levandulové, hrudkující, jemnozrnné a málo prašné37,80 Kč/1l
189,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Memfis

Vitakraft 14035, Granule, 2,2 kg, 5 l, Modrá, Zelená, Bílá
149,03 Kč/1l
745,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Silikonové stelivo pro kočky - 3,8 litru - Antibakteriální, bezprašné
114,46 Kč/1l
434,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

Podestýlka Biokat's Diamond Care Fresh 8l
39,73 Kč/1kg
391,55 Kč
-85,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,23 Kč
Prodejce: VISO

Kočkolit CATCLIN 8 l
51,12 Kč/1l
408,96 Kč
Prodejce: VISO

Calitti Strong Lavender - stelivo pro kočky, vysoce absorpční se svěží levandulovou vůní
58,20 Kč/1kg
345,72 Kč
-54,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
290,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

CATSAN Hygiene plus, Granule, 20 l, Bílá, Papírová taška
72,40 Kč/1l
1 447,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Cat's Best ÖkoPlus stelivo pro kočky 10l
31,90 Kč/1l
319,00 Kč
Prodejce: STREFA

Calitti - Arena de Silikat pro kočky | Arena de Silikat Premium Crystals | Antibakteriální pro kočky | 3,8 L
77,10 Kč/1l
292,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Calitti Crystals - Silikonové Stelivo Pro Kočky
56,31 Kč/1l
350,79 Kč
-136,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Písek pro kočku Catlink smíšené kotilo
162,18 Kč/1kg
624,95 Kč
-45,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
579,00 Kč
Prodejce: iKable

DIAMENTIQ Ocean Breeze - Kočičí záchod - 3,8 L
93,11 Kč/1l
353,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Flamingo Cat Litter Bentonite Lavend Scent12Kg
80,95 Kč/1kg
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hilton Cat Litter Lavender - levandulové bentonitové stelivo pro kočky 5 l
82,34 Kč/1l
411,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Leo Katzenstreu - Levandule
253,08 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

DIAMENTIQ 4 kg PŘÍRODNÍ hrudkující stelivo pro kočky z organického tofu
131,28 Kč/1kg
531,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky Antibakteriální kočičí písek | Sada 8 x 3,8 l = 30 l
CALITTI Crystals Lavenda Silikonové stelivo 8x3,8L Calitti® CRYSTALS je silikonové stelivo pro nejnáročnější kočky a jejich majitele. Okamžitě pohlcuje tekutiny a během několika sekund odstraňuje nepříjemný zápach. Díky bezprašnému složení je zcela bezpečná pro lidi a alergické kočky. Zabraňuje také růstu bakterií, takže je neuvěřitelně snadné a trvanlivé udržovat váš domov v čistotě. A ušetřený čas můžete věnovat své milované kočce. Obsahuje: 8 kusů. - Crystals Lavender - Silikonové stelivo 3,8l= 30,4 l / 13,20 KG Antibakteriální - Díky bezprašnému složení je výrobek zcela bezpečný pro lidi a kočky s alergiemi. Snadné čištění - Silikátové stelivo také zabraňuje růstu bakterií, takže můžete snadno udržovat svůj domov dlouho čistý. Získaný čas můžete využít ke hře se svým domácím mazlíčkem. Kontrola zápachu - Silikátová podestýlka okamžitě absorbuje tekutinu a během několika sekund eliminuje nepříjemný zápach.
- Hmotnost
- 13.2 kg
- Model
- Lavenda
- Barva
- BíláFialová
- Kód EAN
- 5908269904600
- Číslo produktu
- CALITTI-SILIKON-LAWENDA-8PAK
- Výrobce
- Calitti
- Hmotnost
- 13.2 kg
- Model
- Lavenda
- Barva
- BíláFialová
- Kód EAN
- 5908269904600
- Číslo produktu
- CALITTI-SILIKON-LAWENDA-8PAK
- Výrobce
- Calitti
K tomu se hodí také

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l
29,61 Kč/1l
900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 4 ks 4 x 3,8 l = 15,2 l
36,84 Kč/1l
560,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální stelivo pro kočky | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l
27,96 Kč/1l
1 700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22 l
32,02 Kč/1l
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Vitakraft 14035, Granule, 2,2 kg, 5 l, Modrá, Zelená, Bílá
149,03 Kč/1l
745,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22,8 l
34,21 Kč/1l
780,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální stelivo pro kočky se svěží levandulovou vůní | Sada 2 x 3,8 l = 7,6 l
52,50 Kč/1l
399,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky se svěží levandulovou vůní | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l
31,25 Kč/1l
1 900,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Monstera deliciosa, výška cca 50 cm – Laťan, vynikající pokojová rostlina, zelená rostlina vhodná do obývacího pokoje, kanceláře, do stylu "Urban Jungle" a pro zelené úpravy interiérů
231,27 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Závěsová lišta 120 cm, dvoukolejnicová, s vnitřním vedením, z plastu, s tichým chodem, pro záclony a závěsy
168,79 Kč
Prodejce: Bestlivings

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 597,60 Kč
Prodejce: onoplus

Vysavač na okna Window Cleaner 2.0
1 240,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Ariel Touch Of Lenor Fresh Air Proszek do prania uniwersalny, 5,5 kg (PRODUKT Z NIEMIEC)
130 206,67 Kč/1kg
935,16 Kč
-153,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
781,24 Kč
Prodejce: LAVONIO

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Premium Crystals Silicate Litter | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 4 ks 4 x 3,8 l = 15 l
29,61 Kč/1l
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Červená, Suchý, Cyklónový, Holá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
2 360,35 Kč
Prodejce: Elektrochram

VASAGLE rohový regál, regál na knihy, žebříkový regál se 4 policemi, průmyslový design
907,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

SANILO® Ložní prádlo 135x200 cm, 100% nejjemnější bavlna, 2 díly, povlak na peřinu, povlak na polštář 80x80 cm - Marble Black
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WCShop24

Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

SONGMICS (3 ks) Balkonový nábytek, sada zahradního nábytku, 1 stůl, 2 židle, skleněná deska, černá barva
3 048,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

heimtexland ® 2 kusy termo zatemňovací závěsy ochrana proti slunci izolace proti chladu zatemňovací závěsy řasící páska závěs typ139 stříbrná VxŠ 245 x 135 cm
727,53 Kč
Prodejce: Heimtexland

Lacoste Touch of Pink EDT 90 ml W
9 522,22 Kč/1l
857,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Toaleta pro kočky Vadigran s okrajem „Iriz“ 42 x 30,5 x 10 cm, šedá
665,77 Kč/1kg
203,06 Kč
Prodejce: VISO

8x 3,8L Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Levandule – Kočkolit, bezprašné & vysoce savé
17,47 Kč/1l
531,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Brectan - Scindapsus - Epipremnum - kvetinác 12cm - pokojová rostlina
189,45 Kč
Prodejce: Exotenherz

Kühlakku 2-tlg.
233,33 Kč/1m
35,00 Kč
Prodejce: MAT-Group
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%3% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
3%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%5% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
5%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi jemná kočičí podestýlka s minimálním prašením
Model Micro
Ve srovnání s mnoha jinými silikátovými stelivy má příjemně jemnou zrnitost a je výrazně příjemnější pro kočičí tlapky. Vázání pachů je velmi dobré, absorpce vlhkosti funguje spolehlivě a tvorba prachu je minimální. Zvláště pozitivní je jemná struktura, protože mnoho silikátových steliv je výrazně hrubších. Moje kočka ho velmi dobře přijímá a určitě ho koupím znovu.
Ohodnoceno dne 21. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi jemné silikátové stelivo
Model Micro
Větší krystalky vždy kočce zústávaly mezi prsty tlapek, zatímco toto je v podstatě jemné jako křemičitý říční písek, díky čemuž z tlapek vypadne - a ani na předložce před WC kočky nelze zaznamenat, že by se stelivo vynášelo dále ven, natož aby jej kočka roznášela po místnosti, jako předtím. - Určitě koupím i příště větší množství, bude-li skladem.
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kočičí stelivo.
Model Silicate
Výrobek byl dodán včas a pečlivě zabalen. Opravdu se mi líbil. Doufám, že se bude líbit i mé kočce. Moc děkuji
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Opravdu skvělé
Model Silicate
Jsem velmi spokojená a množství mi připadá naprosto dostačující. Jedno balení nám na jednu kočku vystačí asi na 5 dní.
Ohodnoceno dne 23. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Model Micro
To se mi moc líbí... moje kočky bohužel chodí jen na silikátovou podestýlku
Ohodnoceno dne 25. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré ze zkušenosti
Model Micro
Objednávám s odstupem času znovu a znovu, protože nejen já, ale i náš chlupatý čumák si s ním dobře rozumí.
Ohodnoceno dne 1. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kočičí písek
Model Lavenda
Písek je velmi dobrý a nic se z něj nešíří
Ohodnoceno dne 29. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vrh
Model Micro
Kvalitní stelivo, moje kočka ho hned přijala, děkuji.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

5x jednorázová kočičí toaleta PH CONTROL, s bentonitovou podestýlkou 5x2,7l + lopatka
610,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
45,66 Kč/1kg

HUGS by Akinu Sandy Silika gel (jemný - 0,5 - 2 mm) stelivo pro kočky 7,2 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
247,00 Kč
Prodejce: Akinu
34,31 Kč/1l

HUGS by Akinu Silika gel bílý stelivo pro kočky 3,6 l
131,00 Kč
Prodejce: Akinu
36,39 Kč/1l

HUGS by Akinu Silika gel levandule stelivo pro kočky 7,2 l
289,00 Kč
Prodejce: Akinu
40,14 Kč/1l

Bentonitová podestýlka pro kočky levandule LAVENDER 10l
159,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
15,90 Kč/1l

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky se svěží levandulovou vůní | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 900,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
31,25 Kč/1l

HILTON Super hrudkující tofu stelivo 5x2,5 kg
1 313,33 Kč
Prodejce: SuperMerchant
515,03 Kč/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální stelivo pro kočky | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 700,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
27,96 Kč/1l

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkující - podestýlka pro rostliny - 6x2,5kg
1 160,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
464,40 Kč/1kg

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky Antibakteriální kočičí písek | Sada 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
980,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
74,24 Kč/1kg

Super Benek Přírodní kukuřičná podestýlka 35l / 22kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
32,68 Kč/1l

PETKIT Tofu stelivo pro kočky 5 v 1 2 sáčky 7,2 kg - aktivní uhlí, splachovací
2 595,58 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
360,50 Kč/1l

Cats Best 10kg Smart kočičí stelivo s granulemi



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(12)Počet hodnocení: 12
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
35,29 Kč/1l

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
955,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
38,24 Kč/1l

HILTON Bentonitová podestýlka s aktivním uhlím bílá 4x5l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
621,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
124,27 Kč/1l

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
900,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
29,61 Kč/1l

Arena Bazyl 20 L 18 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
30,42 Kč/1l

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22,8 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
780,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
34,21 Kč/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(22)Počet hodnocení: 22
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
17,27 Kč/1l

Podestýlka pro kočky Leo - příroda



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
253,08 Kč/1kg