5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hydratační šampon pro barvené vlasy Color Care (Shampoo), 250 ml7 139,18 Kč/1kg
2 077,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Neutralizační šampon pro blond vlasy Vitamino Color Spectrum Purple Dyes (Professional Shampoo), 300 ml1 885,33 Kč/1l
565,60 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 936,20 Kč/1l
984,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Alfaparf Yellow Liss šampon 1000 ml328,93 Kč/1l
328,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lakme Teknia Color Stay Shampoo 1000 ml
704,00 Kč/1l
704,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Color Refresh Shampoo (Cocoa Brown) 300 ml
1 086,67 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joanna Szampon do włosów podkreślające odcienie czerwieni i wiśni, 200 ml
883,95 Kč/1l
176,79 Kč
Prodejce: MANADA

Lakme Teknia White Silver Shampoo 1000 ml
551,00 Kč/1l
551,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 300 ml
1 206,67 Kč/1l
362,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 300 ml
1 173,33 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kondicionér pro barvené vlasy (Color Care Conditioner), 300 ml
1 008,57 Kč/1kg
353,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Joico K-PAK Color Therapy Color-Protecting Shampoo 1000 ml
924,00 Kč/1l
924,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml
781,79 Kč/1l
781,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Lakme Teknia Hair Care Color Care Shampoo 300 ml
1 176,67 Kč/1l
353,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pečující šampon pro barvené vlasy Elumen (Color Shampoo), 1000 ml
1 023,25 Kč/1l
1 023,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 1000 ml
556,00 Kč/1l
556,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Scalp Care Detox Shampoo 1000 ml
695,00 Kč/1l
695,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lakmé Teknia Color Refresh Shampoo 300 ml je pečující šampon pro barvené vlasy, který jemně čistí vlasovou pokožku i vlasy a zároveň pomáhá zachovat a obnovit intenzitu, lesk a svěžest barvy. Šampon je ideální pro pravidelnou péči o barvené vlasy. Složení s barevnými pigmenty podporuje zachování sytosti barvy mezi jednotlivými barveními, dodává vlasům lesk a zanechává je hebké, zářivé a plné vitality. Vlastnosti Pečující tónovací šampon pro barvené vlasyJemně čistí vlasy i vlasovou pokožkuPomáhá oživit a zvýraznit intenzitu barvyDodává vlasům hydrataci a leskVhodný pro pravidelné používáníKlíčové benefity Pomáhá prodloužit a oživit sytost a zářivost barvyZanechává vlasy hebké, lesklé a vyživenéChrání vlasové vlákno před vysušovánímPřispívá ke zdravě vypadajícím vlasůmUsnadňuje rozčesávání a následnou úpravuPoužití Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasyJemně masírujte vlasovou pokožku a délky vlasů do vytvoření pěnyNechte krátce působitDůkladně opláchněteV případě potřeby postup opakujte a následně použijte kondicionér nebo masku z řady Teknia Color Refresh
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Lakmé z kolekce Teknia byly vytvořeny pro barvené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 300 ml.
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám šampon Lakmé Teknia Hair Care Coral Red (300 ml) pomůže tohoto cíle dosáhnout! Využijte výhod a předností našich produktů Lakmé a dalších kadeřnických potřeb od 100% originálních značek.objem: 300 mlTyp: ŠamponDoporučené použití: Zrzavé vlasy
Lakmé Teknia Color Refresh Korálově červený šampon 300 ml
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Lakmé z kolekce Teknia byly vytvořeny pro barvené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 300 ml.
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám šampon Lakmé Teknia Hair Care Coral Red (300 ml) pomůže tohoto cíle dosáhnout! Využijte výhod a předností našich produktů Lakmé a dalších kadeřnických potřeb od 100% originálních značek.objem: 300 mlTyp: ŠamponDoporučené použití: Zrzavé vlasy
Lakmé Teknia Color Refresh Korálově červený šampon 300 ml
- Model
- Teknia Color Refresh
- Hmotnost
- 347 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, FRAGRANCE (PARFUM), POLYQUATERNIUM-7, COCAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, LACTIC ACID, METHOXY PEG/PPG-7/3 AMINOPROPYL DIMETHICONE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, BASIC RED 51, PANTHENOL, BASIC ORANGE 31, BENZYL ALCOHOL, FURCELLARIA LUMBRICALIS EXTRACT, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, PHENOXYETHANOL, CITRUS LIMON FRUIT OIL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8429421442329
- Model
- Teknia Color Refresh
- Hmotnost
- 347 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, FRAGRANCE (PARFUM), POLYQUATERNIUM-7, COCAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, LACTIC ACID, METHOXY PEG/PPG-7/3 AMINOPROPYL DIMETHICONE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, BASIC RED 51, PANTHENOL, BASIC ORANGE 31, BENZYL ALCOHOL, FURCELLARIA LUMBRICALIS EXTRACT, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, PHENOXYETHANOL, CITRUS LIMON FRUIT OIL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8429421442329
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Lakmé Teknia Color Refresh Coral Red Mask vyživující maska s barevnými pigmenty pro oživení červených odstínů 250 ml
1 732,00 Kč/1l
433,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Color Refresh Shampoo (Saffron Cooper) 300 ml
1 103,33 Kč/1l
331,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Color Refresh Shampoo (Violet Lavender) 300 ml
1 096,67 Kč/1l
329,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé Teknia Color Refresh Violet Lavender Mask vyživující maska s barevnými pigmenty pro vlasy s fialovými odstíny 250 ml
1 304,00 Kč/1l
326,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakmé Lak-2 Instant Hair Conditioner bezoplachový kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 300 ml
832,57 Kč/1l
266,00 Kč
-16,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé - Teknia Color Stay Conditioner - Vyživující kondicionér pro barvené vlasy 300ml
297,49 Kč/1kg
297,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Voděodolný chránič matrace 180 x 200 - bezpečná ochrana matrace
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Lakme K.Therapy Bio Argan Oil 125 ml
4 320,00 Kč/1l
540,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Aktivní šampon 300 ml
712,47 Kč/1l
229,48 Kč
-15,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,74 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Color Stay Shampoo 1000 ml
704,00 Kč/1l
704,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 1000 ml
556,00 Kč/1l
556,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Color Stay Shampoo 300 ml
913,73 Kč/1l
300,76 Kč
-26,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
274,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Color Refresh Shampoo (Cocoa Brown) 300 ml
1 086,67 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé K.Therapy Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
491,52 Kč/1l
491,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia White Silver Shampoo 1000 ml
551,00 Kč/1l
551,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia White Silver Shampoo 300 ml
1 086,67 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 300 ml
1 173,33 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Peeling Shampoo For Oily Hair 300 ml
970,00 Kč/1l
291,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Lakme K.Therapy Sensitive Relaxing Shampoo 1000 ml
446,24 Kč/1l
446,24 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakmé K.Therapy Purifying Shampoo čisticí šampon pro mastnou pokožku hlavy 1000 ml
443,00 Kč/1l
443,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia Body Maker Shampoo 300 ml
1 110,00 Kč/1l
333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color - Barvící šampon s výživnými složkami, 500ml
1 189,86 Kč/1l
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Vichy Dercos Šampon proti suchým lupům 390ml - Dlouhodobý!
1 382,16 Kč/1kg
608,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Posilující olej na vlasy a pokožku hlavy Rosemary Mint (Scalp & Hair Strengthening Oil) 59 ml
7 791,02 Kč/1l
459,67 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon a kondicionér 2v1, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Výživa, Ochana, Posilující, Ošetření
1 693,95 Kč/1l
1 693,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml
2 127,86 Kč/1kg
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lakme Teknia Frizz Control Shampoo 300 ml
1 183,33 Kč/1l
355,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Peeling Shampoo For Dry Hair 300 ml
763,33 Kč/1l
229,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Cenový výkon
Šampon znám už dlouho, cena mě přesvědčila
Ohodnoceno dne 3. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Extrémně dobrý šampon
Pro zrzavé vlasy, nejlepší na trhu v současné době.
Ohodnoceno dne 13. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
405,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 353,10 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,89 Kč
Prodejce: apohealth
2 354,45 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,27 Kč
Prodejce: apohealth
2 582,70 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
342,73 Kč
Prodejce: apohealth
1 713,65 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
351,76 Kč
Prodejce: apohealth
1 758,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
601,93 Kč/1l

Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
172 472,73 Kč/1kg