4,8



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku0,42 Kč/1kg
542,36 Kč
Prodejce: LaProve

Další informace o reklamě
Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g294,28 Kč/1kg
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mestemacher bílkové tousty se spoustou bílkovin 4 porce 260g311,77 Kč/1kg
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,52 Kč/1kg
52,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chléb Méně - chléb se semínky bez mouky a droždí 350g
254,34 Kč/1kg
137,98 Kč
-48,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
89,02 Kč
Prodejce: taleoo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - Vysokoproteinový zábal 225 g
418,62 Kč/1kg
94,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

Proteinový chléb - tmavý (7 porcí)
581,63 Kč/1kg
285,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Celozrnný špaldový chléb 375g
159,20 Kč/1kg
59,70 Kč
Prodejce: taleoo

Knusperbrot – Proteinový snack, 110 g | BYODO
701,55 Kč/1kg
77,17 Kč
Prodejce: taleoo

E'sener špaldový chléb - plátky 500g
260,20 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný chléb s lněným semínkem 375g
107,76 Kč/1kg
40,41 Kč
Prodejce: taleoo

Nízkosacharidový chléb - vydatný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

PINSA400 g - TERRASANA
484,95 Kč/1kg
193,98 Kč
Prodejce: taleoo

Celozrnný rýžový chléb 375g
276,00 Kč/1kg
103,50 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mestemacher Vysokoproteinový chléb s bílkem, mandlemi a spoustou bílkovin 250g
Tento chléb obsahuje o 61 % méně sacharidů než běžné celozrnné pečivo a poskytuje 2,6krát více bílkovin. Velké kousky mandlí jsou obzvlášť křupavé a chutné. Nízkosacharidový chléb s vysokým obsahem bílkovin a 5 % mandlí.
Mestemacher GmbH,Am Anger 1633332 Gütersloh- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Voda, celozrnná žitná mouka, směs vaječných bílků (11 %) (pšeničný protein, hrachový protein), sójová mouka (5 %), mandle (5 %), slunečnicová semínka (4 %), pšeničné otruby, sójová mouka (3 %), zlaté lněné semínko, sůl, sušená syrovátka, droždí, žitná mouka, regulátor kyselosti: diacetát sodný. Může obsahovat stopy JINÝCH STROMOVÝCH OŘECHŮ a SEMÍNEK SEMÍNEK,E262(ii)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 961 kj Energie kcal 230 kcal Sacharidy 7,6 GRM Sacharidy d. cukr 1 GRM Bílkoviny 8,8 GRM Tuky 4,2 GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 GRM Sůl 0,6 GRM
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Prodejní název
- Mandlový proteinový chléb
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 844947
- Kód EAN
- 4000446011574
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Seznam přísad
- Voda, celozrnná žitná mouka, směs vaječných bílků (11 %) (pšeničný protein, hrachový protein), sójová mouka (5 %), mandle (5 %), slunečnicová semínka (4 %), pšeničné otruby, sójová mouka (3 %), zlaté lněné semínko, sůl, sušená syrovátka, droždí, žitná mouka, regulátor kyselosti: diacetát sodný. Může obsahovat stopy JINÝCH STROMOVÝCH OŘECHŮ a SEMÍNEK SEMÍNEK,E262(ii)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 961 kj Energie kcal 230 kcal Sacharidy 7,6 GRM Sacharidy d. cukr 1 GRM Bílkoviny 8,8 GRM Tuky 4,2 GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 GRM Sůl 0,6 GRM
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Mestemacher GmbHAm Anger 16, 33332 Gütersloh
- Prodejní název
- Mandlový proteinový chléb
- Výrobce
- Mestemacher
- Číslo produktu
- 844947
- Kód EAN
- 4000446011574
K tomu se hodí také

Mestemacher proteinový chléb s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem bílkovin 250g
294,28 Kč/1kg
73,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher bílkové tousty se spoustou bílkovin 4 porce 260g
311,77 Kč/1kg
81,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g
292,92 Kč/1kg
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,52 Kč/1kg
52,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher proteinový chléb s vlašskými ořechy bez konzervantů 250g
294,24 Kč/1kg
73,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - jemný 160g
998,31 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Sagrotan Hygienický čistič pračky 250ml
651,64 Kč/1l
162,91 Kč
Prodejce: AromaQueen

Kölln 6750832005 Kölln HIGH PROTEIN Haferflocken 450 g, 1 St.
250,71 Kč/1kg
112,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ALPINE UHT MLÉKO (min. 1,5% TUKU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
44,84 Kč/1l
69,50 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,84 Kč
Prodejce: taleoo

Exquisit LTO1207-030C, Horní plnění, 7,5 kg, B, 80 dB, 1200 ot/min, C
11 137,17 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: HausDerGeschenke

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Filety ze sledě obecného v rajčatovém krému z rajčat zralých na slunci 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Jogurt naturalny gęsty Bakoma 370 g
103,25 Kč/1kg
76,12 Kč
-45%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
41,30 Kč
Prodejce: Megasam24PL

KoRo MUS_005, Afghánistán, Austrálie, Chile, Itálie, Pákistán, Portugalsko, Španělsko, USA, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
1 027,22 Kč/1kg
513,61 Kč
Prodejce: somnia24

Křupavý chléb s nízkým obsahem sacharidů - slunečnicová semínka 200g
487,00 Kč/1kg
97,40 Kč
Prodejce: taleoo

Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
326,97 Kč/1kg
261,58 Kč
Prodejce: somnia24

Mestemacher Náš čistý ovesný chléb s vybranými olejninami 300g
316,03 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen Pumpernickel regionální chléb 500g
115,86 Kč/1kg
57,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chléb Méně - chléb se semínky bez mouky a droždí 350g
254,34 Kč/1kg
137,98 Kč
-48,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
89,02 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher Kebab Bread Pšeničný plochý chléb na kebab Döner 400g
184,90 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Panini - Royal 188g
312,29 Kč/1kg
90,99 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,71 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher chléb s dýňovými semínky Celozrnný žitný chléb s dýňovými semínky 500g
115,42 Kč/1kg
57,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový toast 400g
351,00 Kč/1kg
140,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjakové špagety v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše dorazilo v pořádku
Velmi dobrý proteinový chléb
Ohodnoceno dne 16. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg

Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 208,20 Kč/1kg

Krakersy Bekon Laj 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
418,08 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 180,80 Kč/1kg

Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg

Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg

PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg

Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg

Kukuřičný chléb se šťávou Aurora



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
101,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,33 Kč/1kg

Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
68,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,72 Kč/1kg

Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg

Tortilla Wraps 240g
188,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
787,46 Kč/1kg

BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
456,02 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
912,04 Kč/1kg

KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg

Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg

Leimer Panat směs strouhanky s jemným kořením a vejcem 2500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
272,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,93 Kč/1kg

Light&Cross Crispbread Vital



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg

Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg

Mestemacheršpaldový a zelený špaldový chléb bohatý na vlákninu 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg

Mestemacher Vysokoproteinový chléb s vaječným bílkem, mandlemi a spoustou bílkovin 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg