3,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
NUXOR Dark 150g1 666,00 Kč/1kg
269,89 Kč
-19,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,90 Kč
Prodejce: Lindt

Další informace o reklamě
Czekolada gorzka 64% Cocoa Wawel 90g5 001,89 Kč/1kg
450,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wawel Miniczekolada Mleczna Z Nadzienia Karmelowym Krówkowa 39 G10 060,75 Kč/1kg
402,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mléčná čokoláda Wawel 90 G4 797,56 Kč/1kg
431,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten For Kids Alpská mléčná čokoláda s mléčným krémem 100g
616,90 Kč/1kg
61,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

okoldov nugt 100g
670,90 Kč/1kg
67,09 Kč
Prodejce: Katomix

Schogetten Černá a bílá s náplní z alpské mléčné čokolády 100g
616,90 Kč/1kg
61,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trumpf Schogetten makadamové sušenky mléčná čokoláda balení 100g
489,10 Kč/1kg
48,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Schokolade Edel-Zartbitter 100g
604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5219245008 Ritter SPORT Nugat Schokolade 250,0 g
1 175,88 Kč/1kg
293,97 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter SPORT 4015 NUGAT čokoláda 100,0 g
2 558,60 Kč/1kg
255,86 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK 1.4001.9, 100 g, Mléčná čokoláda, 4 kusů, Mléko, Ořechy, Buráky, 558 kcal, 2328 kJ
626,90 Kč/1kg
62,69 Kč
Prodejce: LAVONIO

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originální dubajská umělecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domácí l NABÍDKA!
5 198,30 Kč/1kg
611,50 Kč
-91,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
519,83 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Czekolada Alpinella z bakaliami 90 g
691,22 Kč/1kg
81,53 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
62,21 Kč
Prodejce: Katomix

Schokolade - Zartbitterschokolade 100g
486 400,01 Kč/1kg
48,64 Kč
Prodejce: taleoo

Niederegger lékořicové čokoládové pralinky 100g
1 066,70 Kč/1kg
106,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hořká NUGÁTOVÁ ČOKOLÁDA80 g - VIVANI
944,75 Kč/1kg
78,19 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
75,58 Kč
Prodejce: BioCare
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Schogetten nugátová alpská mléčná čokoláda s nugátovou krémovou náplní 100g
Lískové oříšky ve formě nugátu. Rozplývající se nugátová náplň je to, co dělá tyto Schogetten tak výjimečnými. Obalené v jemné alpské mléčné čokoládě vám kousek po kousku zprostředkují jemnou kombinaci chutí.
Ludwig Schokolade GmbH & Co. KG Senefelderstraße 44 51469 Bergisch Gladbach (D)
Schogetten Schokolade Nougat 100 g/Pack.
Schogetten čokoládový nugát 100 g/balení.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, kakaové máslo, 13% pasta z lískových oříšků, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota, sušené odstředěné MLÉKO, sušené sladké MLÉKO, čistý MÁSELNÝ tuk, emulgátor (lecitiny (SÓJA)), vanilkový extrakt, sůl Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ, jiných OŘECHŮ, SLADKÝCH ZBOŽÍ a VEJCE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 530 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2213,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 30 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 14 g Sacharidy: 56 g, z toho cukr: 55 g Bílkoviny: 7,4 g Sůl: 0,26 g
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Ludwig Schokolade GmbH & Co. KGSenefelderstraße 44 51469 Bergisch Gladbach (D)
- Prodejní název
- Jemná mléčná čokoláda s nugátovou náplní (46%)
- Výrobce
- Ludwig Schokolade
- Číslo produktu
- 10032218
- Kód EAN
- 4000607162602
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, kakaové máslo, 13% pasta z lískových oříšků, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota, sušené odstředěné MLÉKO, sušené sladké MLÉKO, čistý MÁSELNÝ tuk, emulgátor (lecitiny (SÓJA)), vanilkový extrakt, sůl Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ, jiných OŘECHŮ, SLADKÝCH ZBOŽÍ a VEJCE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 530 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2213,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 30 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 14 g Sacharidy: 56 g, z toho cukr: 55 g Bílkoviny: 7,4 g Sůl: 0,26 g
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Ludwig Schokolade GmbH & Co. KGSenefelderstraße 44 51469 Bergisch Gladbach (D)
- Prodejní název
- Jemná mléčná čokoláda s nugátovou náplní (46%)
- Výrobce
- Ludwig Schokolade
- Číslo produktu
- 10032218
- Kód EAN
- 4000607162602
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Ritter SPORT 4015 NUGAT čokoláda 100,0 g
2 558,60 Kč/1kg
255,86 Kč
Prodejce: somnia24

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Stracciatella bílá čokoláda s kakaovými kousky 100g
742,30 Kč/1kg
74,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer Prinzen roll dvojité čokoládové sušenky s kakaovou náplní 400g
225,50 Kč/1kg
90,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Joghurt-Erdbeer 10030063 100g
489,10 Kč/1kg
48,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch-Haselnuss 100g
798,20 Kč/1kg
79,82 Kč
Prodejce: LAVONIO

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
657,18 Kč/1kg
496,83 Kč
Prodejce: somnia24

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
674,40 Kč/1kg
674,40 Kč
Prodejce: somnia24

Toblerone Švýcarská mléčná čokoláda s medovým nugátem 100g
48,40 Kč/1kg
48,40 Kč
Prodejce: AllSafe

Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Krakus Šunka Premium 300 g
335,83 Kč/1kg
100,75 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Schogetten For Kids Alpská mléčná čokoláda s mléčným krémem 100g
616,90 Kč/1kg
61,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Každý den citronový čaj instantní nápoj v prášku 400g 6-pack
477,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
424,00 Kč/1kg
53,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Pikantní roztíratelný vepřový salám (‘nduja di Spilinga)
1 361,11 Kč/1l
245,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Ritter SPORT 5979546003 Ritter SPORT Coffee Duo Schokolade 218,0 g
1 278,58 Kč/1kg
278,73 Kč
Prodejce: somnia24

Milka 771906 Naps Mix 1,0 kg
1 010,36 Kč/1kg
1 010,36 Kč
Prodejce: somnia24

Trumpf Aero Delicate White Air Chocolate s jemnou vanilkovou příchutí 100g
616,90 Kč/1kg
61,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten karamelové brownie s náplní a kousky kakaových sušenek 100g
616,90 Kč/1kg
61,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládové zmrzlinové kapsle Moritz v kornoutu 200 g
271,60 Kč/1kg
54,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Weisse-Schokolade 10030056 100g
489,10 Kč/1kg
48,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alpia Noisette Alpská mléčná čokoláda s mletými lískovými oříšky 100g
548,10 Kč/1kg
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Milka kravské placičky 100g tyčinka
696,40 Kč/1kg
69,64 Kč
Prodejce: LAVONIO

Schulte domino s dvojitou náplní v hořké čokoládě 250g
367,12 Kč/1kg
91,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Schogetten Stracciatella bílá čokoláda s kakaovými lupínky 100g
Hmotnost 0,1 kg
Vše dobré vše skvělé čokoláda vypadá a chutná výborně.
Ohodnoceno dne 15. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Hmotnost 0,1 kg
Funguje skvěle.
Ohodnoceno dne 20. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pozor
Hmotnost 0,1 kg
nekupujte!!!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Čokoládové tyčinky Eszet 8 mléčných čokoládových tyčinek na chléb 75g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
518,90 Kč/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
852,67 Kč
Prodejce: Cactula
947,41 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
603,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
591,57 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

merci® 640601 merci® Petits Pralinen 125 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
80,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
642,96 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Hot Wheels překvapení vejce, sada 4 ks, čokoládové vejce, dětská hračka, sbírka
445,89 Kč
-47,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
398,00 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
11 705,88 Kč/1kg

Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g 24 balení



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
751,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
894,49 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg