Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml606,62 Kč/1l
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Uniq One All In One Shampoo 490 ml
775,51 Kč/1l
380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Professional Uniq One All In One Coconut Treatment bezoplachová péče pro všechny typy vlasů 150 ml
2 120,40 Kč/1l
410,96 Kč
-92,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,06 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
716,96 Kč/1l
179,24 Kč
Prodejce: MANADA

Revlon Uniq One šampon 100 ml
2 578,70 Kč/1l
257,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
420,00 Kč/1l
420,00 Kč
Prodejce: MANADA

Revlon Equave Detox Micellar, 485 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Všechny barvy
1 135,48 Kč/1l
550,71 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Blonďatá
769,28 Kč/1l
769,28 Kč
Prodejce: Katomix

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Re-Start Hydratační šampon 50ml
5 665,20 Kč/1l
283,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Goldwell Dualsenses Silver Shampoo 250 ml
1 664,84 Kč/1l
416,21 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Revlon, Purifying Shampoo, Hair Shampoo, Sebum Control, 650 ml
210,57 Kč/1l
136,87 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Palmers Coconut Oil Shampoo 400 ml
1 032,15 Kč/1l
412,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Revlon Orofluido Radiance Argan šampon 50ml
4 641,60 Kč/1l
232,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Colour Brilliance šampon 1000 ml
554,68 Kč/1l
554,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml
3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
RevlonUniq One Coconut | Kokosová kúra na vlasy 10v1 150ml
Revlon Uniq One Coconut 10v1 Treatment je první produkt svého druhu na trhu, který nabízí 10 důležitých výhod pro vlasy. Ideální pro každodenní použití. Jedinečný koncept péče o vlasy, který porušuje všechna pravidla na trhu pro tento typ výrobků.Kokosová verze kultovní kúry je skutečnou pastvou pro smysly! Exotická, hřejivá, lehce nasládlá a zahalující vůně je fenomenálně revitalizující. Nastříkejte si tuto kokosovou mlhu na vlasy a okamžitě pocítíte příliv pozitivních vibrací! Tato senzační vlasová kúra, kterou vřele doporučujeme milovníkům nádherně vonících specialit, napravuje suché a poškozené vlasy, dodává jim lesk a hebkost, chrání je před teplem a zanechává je hedvábné a lesklé. Chrání také barvené vlasy a usnadňuje jejich narovnávání a rozčesávání. Zabraňuje třepení konečků, poskytuje dlouhotrvající fixaci a dodává vlasům objem. Deset skutečných účinků kúry Revlon Uniq One Coconut 10v1:- opravuje suché a poškozené vlasy, - dodává lesk a uhlazení kudrnatým vlasům, - chrání před teplem, - poskytuje hedvábnou hladkost, - chrání barvené vlasy, - usnadňuje narovnávání, - poskytuje neuvěřitelné rozčesávání, - poskytuje dlouhotrvající fixaci, - zabraňuje roztřepeným konečkům, - umožňuje dodat vlasům požadovaný tvar.Obsah:150ml
Návod k použití: Vložte do vlasů a nechte je rozčesat:
- Aplikujte na vlhké nebo suché vlasy. Neoplachujte.
- Na vlhké vlasy - nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti 20 cm.
- Na suché vlasy - rozetřete přípravek v dlaních a naneste na vlasy od poloviny délky. množství závisí na délce vlasů.
Revlon Uniq One All In One Coconut Hair Treatment 150 ml je všestranný bezoplachový sprej na vlasy, který kombinuje 10 klíčových benefitů v jednom produktu a navíc vás okouzlí lahodnou vůní kokosu. Je ideální pro každodenní použití na všechny typy vlasů a poskytuje kompletní ochranu, výživu i styling.Vlastnostibezoplachové složení pro snadnou a rychlou aplikacitropická kokosová vůněvhodný pro suché, poškozené i barvené vlasyuniverzální použití na mokré i suché vlasyobjem: 150 mlKlíčové benefityregeneruje suché a poškozené vlasyhydratuje a dodává leskchrání před tepelným poškozenímusnadňuje rozčesávání a stylingpředchází třepení konečkůzamezuje krepatění a poletování vlasůprodlužuje trvanlivost účesuposiluje vlasové vlákno a zvyšuje jeho pružnostzlepšuje strukturu vlasůosvěžuje a provoní vlasy během dnePoužitíNa mokré vlasy: nastříkejte ze vzdálenosti cca 20 cm, rozčešte a upravteNa suché vlasy: aplikujte do dlaní a vetřete do délek a konečků pro uhlazeníneoplachujtepoužívejte denně nebo dle potřebyTento sprej je ideální volbou pro každého, kdo hledá rychlé, účinné a voňavé řešení pro komplexní péči o vlasy s okamžitými i dlouhodobými výsledky.
Vlasová kúra Revlon Professional Uniq One All In One Coconut Hair Treatment 10 in 1 150 ml nabízí dokonalou všestrannou ochranu, dodává větší lesk, pružnost a regeneruje suché a poškozené vlasy. Bohaté složení poskytuje vlasům intenzivní hydrataci, chrání je před účinky tepla a UV záření, účinně bojuje proti roztřepeným konečkům a krepatění a chrání barvu vlasů před vyblednutím. Vyživující vlasová kúra navíc dodává vlasům příjemnou vůni kokosového mléka a usnadňuje jejich rozčesávání.
Uniq One Coconut je jedinečná péče, která viditelně vyživuje a zkrášluje vlasy od kořínků až po konečky. 10 účinků v jednom produktu! Vhodné pro všechny typy vlasů. Příjemná vůně kokosu, pražených mandlí a vanilky. Účinky:opravuje strukturu suchých a poškozených vlasů,dodává lesk a kontroluje krepatění,chrání vlasy před teplem,dodává hebkost a hedvábnou texturu,chrání barvu pomocí UVA a UVB filtrů,usnadňuje rozčesávání a žehlení,pomáhá vlasy překvapivě dobře rozčesávat,pomáhá vlasům déle udržet tvar,bojuje proti roztřepeným konečkům,dodává objem.PoužitíNalijte malé množství Uniq One Coconut do dlaní a vmasírujte do délek a konečků vlasů.náš tipVyzkoušejte i další produkty Uniq One!
Zažijte okamžité oživení vlasů díky šamponu, který je důkladně čistí, aniž by je vysušoval - vlasy jsou po prvním použití výrazně jemnější, lesklejší a lépe se rozčesávají. Je ideální pro každodenní péči, podporuje zdravou pokožku hlavy a posiluje přirozenou vitalitu a odolnost vašich vlasů. Vyvážené složení je vhodné pro všechny typy vlasů a učiní z vaší péče jednoduchý a spolehlivý krok k viditelně krásným a zdravým vlasům.
UNIQ ONE COCONUT All-in-One-Haarkur 150 ml
Revlon All In One Hair Treatment Coconut Spray 150ml
Revlon Uniq One Coconut 10v1 Treatment je první produkt svého druhu na trhu, který nabízí 10 důležitých výhod pro vlasy. Ideální pro každodenní použití. Jedinečný koncept péče o vlasy, který porušuje všechna pravidla na trhu pro tento typ výrobků.Kokosová verze kultovní kúry je skutečnou pastvou pro smysly! Exotická, hřejivá, lehce nasládlá a zahalující vůně je fenomenálně revitalizující. Nastříkejte si tuto kokosovou mlhu na vlasy a okamžitě pocítíte příliv pozitivních vibrací! Tato senzační vlasová kúra, kterou vřele doporučujeme milovníkům nádherně vonících specialit, napravuje suché a poškozené vlasy, dodává jim lesk a hebkost, chrání je před teplem a zanechává je hedvábné a lesklé. Chrání také barvené vlasy a usnadňuje jejich narovnávání a rozčesávání. Zabraňuje třepení konečků, poskytuje dlouhotrvající fixaci a dodává vlasům objem. Deset skutečných účinků kúry Revlon Uniq One Coconut 10v1:- opravuje suché a poškozené vlasy, - dodává lesk a uhlazení kudrnatým vlasům, - chrání před teplem, - poskytuje hedvábnou hladkost, - chrání barvené vlasy, - usnadňuje narovnávání, - poskytuje neuvěřitelné rozčesávání, - poskytuje dlouhotrvající fixaci, - zabraňuje roztřepeným konečkům, - umožňuje dodat vlasům požadovaný tvar.Obsah:150ml
Návod k použití: Vložte do vlasů a nechte je rozčesat:
- Aplikujte na vlhké nebo suché vlasy. Neoplachujte.
- Na vlhké vlasy - nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti 20 cm.
- Na suché vlasy - rozetřete přípravek v dlaních a naneste na vlasy od poloviny délky. množství závisí na délce vlasů.
Uniq One Coconut je unikátní kúra, která viditelně ošetřuje a zkrášluje vlasy od kořínků po konečky. 10 účinků v jediném přípravku! Pro všechny typy vlasů. Příjemná vůně kokosu, pražených mandlí a vanilky. Ideální péče pro vaše vlasy!
Bezoplachový sprej na vlasy
Revlon All-In-One Hair Treatment Coconut Spray 150 ml
Revlon Uniq One All In One Coconut Hair Treatment 150 ml je všestranný bezoplachový sprej na vlasy, který kombinuje 10 klíčových benefitů v jednom produktu a navíc vás okouzlí lahodnou vůní kokosu. Je ideální pro každodenní použití na všechny typy vlasů a poskytuje kompletní ochranu, výživu i styling.Vlastnostibezoplachové složení pro snadnou a rychlou aplikacitropická kokosová vůněvhodný pro suché, poškozené i barvené vlasyuniverzální použití na mokré i suché vlasyobjem: 150 mlKlíčové benefityregeneruje suché a poškozené vlasyhydratuje a dodává leskchrání před tepelným poškozenímusnadňuje rozčesávání a stylingpředchází třepení konečkůzamezuje krepatění a poletování vlasůprodlužuje trvanlivost účesuposiluje vlasové vlákno a zvyšuje jeho pružnostzlepšuje strukturu vlasůosvěžuje a provoní vlasy během dnePoužitíNa mokré vlasy: nastříkejte ze vzdálenosti cca 20 cm, rozčešte a upravteNa suché vlasy: aplikujte do dlaní a vetřete do délek a konečků pro uhlazeníneoplachujtepoužívejte denně nebo dle potřebyTento sprej je ideální volbou pro každého, kdo hledá rychlé, účinné a voňavé řešení pro komplexní péči o vlasy s okamžitými i dlouhodobými výsledky.
Vlasová kúra Revlon Professional Uniq One All In One Coconut Hair Treatment 10 in 1 150 ml nabízí dokonalou všestrannou ochranu, dodává větší lesk, pružnost a regeneruje suché a poškozené vlasy. Bohaté složení poskytuje vlasům intenzivní hydrataci, chrání je před účinky tepla a UV záření, účinně bojuje proti roztřepeným konečkům a krepatění a chrání barvu vlasů před vyblednutím. Vyživující vlasová kúra navíc dodává vlasům příjemnou vůni kokosového mléka a usnadňuje jejich rozčesávání.
Uniq One Coconut je jedinečná péče, která viditelně vyživuje a zkrášluje vlasy od kořínků až po konečky. 10 účinků v jednom produktu! Vhodné pro všechny typy vlasů. Příjemná vůně kokosu, pražených mandlí a vanilky. Účinky:opravuje strukturu suchých a poškozených vlasů,dodává lesk a kontroluje krepatění,chrání vlasy před teplem,dodává hebkost a hedvábnou texturu,chrání barvu pomocí UVA a UVB filtrů,usnadňuje rozčesávání a žehlení,pomáhá vlasy překvapivě dobře rozčesávat,pomáhá vlasům déle udržet tvar,bojuje proti roztřepeným konečkům,dodává objem.PoužitíNalijte malé množství Uniq One Coconut do dlaní a vmasírujte do délek a konečků vlasů.náš tipVyzkoušejte i další produkty Uniq One!
Zažijte okamžité oživení vlasů díky šamponu, který je důkladně čistí, aniž by je vysušoval - vlasy jsou po prvním použití výrazně jemnější, lesklejší a lépe se rozčesávají. Je ideální pro každodenní péči, podporuje zdravou pokožku hlavy a posiluje přirozenou vitalitu a odolnost vašich vlasů. Vyvážené složení je vhodné pro všechny typy vlasů a učiní z vaší péče jednoduchý a spolehlivý krok k viditelně krásným a zdravým vlasům.
UNIQ ONE COCONUT All-in-One-Haarkur 150 ml
Revlon All In One Hair Treatment Coconut Spray 150ml
- Model
- Uniq One All in One
- Hmotnost
- 197 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- AQUA (WATER) (EAU), CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM (FRAGRANCE), HEXYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, HYDROXYISOHEYXL-3-CYCLOHEXENE , AMYL CINNAMAL, EUGENOL, ISOPROPYL ALCOHOL, CYCLOPENTASILOXANE, PANTHENOL, QUARTERNIUM-80, SILK AMINO ACIDS, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PROPYLENE GLYCOL, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, METHYLISOTHIAZOLINONE.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- UnisexŽeny
- Kód EAN
- 8432225129907
- Číslo produktu
- 7262881000
- Model
- Uniq One All in One
- Hmotnost
- 197 g
- Objem
- 150 ml
- Složení
- AQUA (WATER) (EAU), CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM (FRAGRANCE), HEXYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, HYDROXYISOHEYXL-3-CYCLOHEXENE , AMYL CINNAMAL, EUGENOL, ISOPROPYL ALCOHOL, CYCLOPENTASILOXANE, PANTHENOL, QUARTERNIUM-80, SILK AMINO ACIDS, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PROPYLENE GLYCOL, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, METHYLISOTHIAZOLINONE.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- UnisexŽeny
- Kód EAN
- 8432225129907
- Číslo produktu
- 7262881000
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Revlon, UniqOne Klasická Profesionální Úprava Vlasů, 150 ml
1 970,40 Kč/1l
305,48 Kč
-9,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
295,56 Kč
Prodejce: VISO

Revlon Uniq One Kokosová Kúra pro Vlasy 150 ml
1 963,33 Kč/1l
294,50 Kč
Prodejce: VISO

Revlon UniqOne Super10r 300ml, 300 ml, Ženy, Všechny vlasy, Oprava, Revitalizační, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, Posilující, Dávkovač, 1 kusů
1 373,93 Kč/1l
412,18 Kč
Prodejce: VISO

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Hloubkově hydratační maska s arganovým olejem na suché vlasy (Intense Hydrating Mask), 75 ml
6 080,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Dry Texture, Vlasový sprej, Ženy, Všechny vlasy, 205 ml, Dodávající texturu, HYDROFLUOROCARBON 152A, BUTANE, SD ALCOHOL 40B (ALCOHOL DENAT.), VP/VA COPOLYMER, ZEOLITE, ARGANIA...
4 151,12 Kč/1l
850,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Uniq One maska na vlasy Lotus Flower pro ženy 150 - Revlon Professional
2 111,40 Kč/1l
316,71 Kč
Prodejce: VISO

iPhone 14 / iPhone 14 Plus ochranná fólie na fotoaparát, tvrzené sklo, krycí sklo, fólie, ochranné sklo, 2 kusy
217,96 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

MIADOMODO Sada jídelních židlí, bílá, 2 kusy
3 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Revlon Uniq One All In One Shampoo 490 ml
775,51 Kč/1l
380,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profiparfemy_cz

Revlon Uniq One All In One vlasová kúra 150 ml
1 970,40 Kč/1l
295,56 Kč
Prodejce: VISO

Olaplex Salon Intro Kit sada pro velmi poškozené vlasy 3 x 525 ml
1 738,46 Kč/1l
6 128,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Revlon Uniq One All In One Hair Treatment 150 ml
2 126,67 Kč/1l
319,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všechny barvy
990,21 Kč/1l
990,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
716,96 Kč/1l
179,24 Kč
Prodejce: MANADA

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Shampoo 1500 ml
576,00 Kč/1l
864,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Wella Fusion, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
678,03 Kč/1l
678,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
420,00 Kč/1l
420,00 Kč
Prodejce: MANADA

Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo posilující šampon pro poškozené vlasy 500 ml
890,46 Kč/1l
445,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Revlon Professional Uniq One All In One posilující bezoplachový sprej pro poškozené vlasy 150 ml
1 970,40 Kč/1l
295,56 Kč
Prodejce: VISO

Revlon Professional Uniq One All In One Coconut Treatment bezoplachová péče pro všechny typy vlasů 150 ml
2 120,40 Kč/1l
410,96 Kč
-92,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
318,06 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Šampon pro hrubé barvené vlasy Invigo Color Brilliance (Color Protection Shampoo), 500 ml
1 232,00 Kč/1l
616,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml
1 633,18 Kč/1l
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Dvoufázový kondicionér pro výživu a hydrataci Equave Instant Beauty (Hydro Nutritive Detangling Conditioner), 500 ml
755,86 Kč/1l
377,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l