5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(63)Počet hodnocení: 63




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7






4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(24)Počet hodnocení: 24

Další informace o reklamě
RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy1 682,80 Kč/1l
336,56 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Sisley Revitalising Volumising Shampoo, 500 ml, Šampon, Neprofesionální, Unisex, Všechny vlasy, Všechny barvy5 855,20 Kč/1l
2 927,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml4 920,25 Kč/1l
984,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Aveda 18084059739, 1000 ml, Šampon, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující2 439,08 Kč/1l
2 439,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Revlon Equave Detox Micellar, 100 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Všechny barvy
990,50 Kč/1l
99,05 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Uniq One All In One Shampoo 490 ml
775,51 Kč/1l
380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
716,96 Kč/1l
179,24 Kč
Prodejce: MANADA

Revlon Professional Equave Kids conditioning shampoo 300ml dětský šampon
1 003,60 Kč/1l
301,08 Kč
Prodejce: VISO

Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
406,23 Kč/1l
406,23 Kč
Prodejce: MANADA

Revlon Professional Restart Balance Scalp Soothing Cleanser Shampoo 250 ml
1 000,00 Kč/1l
250,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro děti Equave Kids (2 in 1 Shampoo) 300 ml
915,93 Kč/1l
274,78 Kč
Prodejce: VISO

Wella Professionals System Professional Hydrate Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Suché vlasy, Rozplétání vlasů, Hydratace, Hydratující, Čisticí
495,54 Kč/1l
495,54 Kč
Prodejce: MANADA

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všechny barvy
956,89 Kč/1l
956,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Revlon Flex Šampon na barvené vlasy 650ml
378,00 Kč/1kg
275,94 Kč
Prodejce: somnia24

Micelární šampon pro barvené vlasy Restart Color (Protective Micellar Shampoo), 1000 ml
495,43 Kč/1kg
523,17 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Revlon Professional Equave Kids Princess Look Shampoo 2 in 1 300 ml
930,00 Kč/1l
279,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Uniq One All In One Coconut Hair Treatment 150 ml
1 539,53 Kč/1l
230,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Fanola Keraterm, 300 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy
528,27 Kč/1l
186,47 Kč
-27,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
158,48 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Objem:
- 485 ml
- Typ produktu:
- Šampon
- Model:
- Profesionální
- Vhodné pro:
- Unisex
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Všechny vlasy
- Vhodné pro vlasy barvy:
- Všechny barvy
- Efekt šamponu:
- Čištění, Hydratující, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující
- Typ dávkovače:
- Pumpovacíc lahvička
- Složení:
- AQUA (WATER (EAU)), SODIUM LAURETH SULFATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ISOSTEARAMIDE MIPA, PEG-12 DIMETHICONE, DECYL GLUCOSIDE, PANTHENOL, QUATERNIUM-22, SODIUM CHLORIDE, POLYQUATERNIUM-10, GLYCERYL LAURATE, DISODIUM EDTA-COPPER, DISODIUM EDTA, SODIUM PCA, CITRIC ACID, KERATIN AMINO ACIDS, PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, BENZYL BENZOATE, CITRAL, PHENOXYETHANOL, ETHYLPARABEN, METHYLPARABEN, EXT. VIOLET 2 (CI 60730). Y00083.
Revlon Equave Detox Micelární šampon 485 ml
Micelární šampon s keratinem
Revlon Equave Detox Micellar Shampoo je čisticí šampon, který doplňuje řadu bezoplachových kondicionérů Revlon Professional Equave™. Micelární šampon Detox má gelovou texturu a obsahuje čisticí látky, které absorbují nečistoty prostřednictvím micel. Složení s neutrálním pH čistí vlasy, aniž by je vysušovalo. Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů a vyhlazuje jejich strukturu. Vlasy jsou po něm hladší a dodává jim lesk, ať už je upravujete jakkoli.
Vlastnosti: Slouží k péči o vlasy, které jsou odolné proti poškození a poškození:
- Micelární šampon s keratinem
- Pro větší lesk a hedvábný vzhled
- Zlepšuje přirozenou strukturu vlasů
- Regenerační složení s neutrálním pH
- Pro všechny typy vlasů
Použití:
Detoxikační šampon lze nanést přímo na vlasy a pokožku hlavy, vmasírovat a poté důkladně opláchnout. K dispozici je 485ml lahvička a praktická 100ml lahvička na cesty. Tento micelární detoxikační šampon používejte mezi mytím alespoň jednou týdně pro hloubkové čištění. Odstraňuje povrchové nečistoty a zbytky produktů.
O značce Revlon Equave
Revlon Equave účinně kombinuje rozčesávání se složením, které chrání a specificky pečuje o různé typy vlasů. Řada snadno použitelných bezoplachových kondicionérů umožňuje individuální řešení péče.
AQUA (VODA (EAU))LAURETHSULFÁT SODNÝ, PEG-7 GLYCERYLKOKOÁT, KOKAMIDOPROPYLBETAIN, ISOSTEARAMID MIPA, PEG-12 DIMETIKON, DECYLGLUKOSID, PANTHENOL, QUATERNIUM-22, CHLORID SODNÝ, POLYQUATERNIUM-10, GLYCERYLLAURÁT, DISODIUM EDTA-MĚĎ, DISODIUM EDTA, SODNÁ SŮL PCA, KYSELINA CITRONOVÁ, KERATINOVÉ AMINOKYSELINY, PARFUM (VŮNĚ), LIMONEN, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, BENZYL BENZOÁT, CITRAL, FENOXYETHANOL, ETHYLPARABEN, METHYLPARABEN, EXT. FIALOVÁ 2 (CI 60730).Y00083.
ZÁVAZNÝ SEZNAM SLOŽEK NALEZNETE PŘÍMO NA OBALU PŘÍSLUŠNÉHO VÝROBKU!
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám k dosažení vašich cílů pomůže šampon Micelar Revlon Detoxifying 485 ml! Užívejte si výhod a předností produktů Revlon a dalších kadeřnických doplňků od 100% originálních značek.
- Properties:
- Detoxikační
- Hloubkové čištění
- Typ: Vlasy
- Vlastnosti: Slouží k ochraně vlasů: Dávkovací zařízení
- Pohlaví: Unisex
- Doporučené použití: Všechny typy vlasů
- Složení: Složení pro vlasy:
- Přípravek: polyquaternium-10
- Quaternium-22
- Chlorid sodný
- Laurethsulfát sodný
- Pca sodný
- Voda (Aqua)
- Kyselina citronová
- Kokamidopropylbetain
- Decylglukosid
- Edta disodná
- Edta disodná měď
- Ethylparaben
- Parfém (parfum)
- Glyceryl laurát
- Hexyl cinnamal
- Isostearamid mipa
- Limonen
- Linalool
- Methylparaben
- Panthenol
- Peg-12 dimetikon
- Peg-7 glycerylkokoát
- Fenoxyethanol
- Citral
- Benzyl benzoát
- Keratinové aminokyseliny
- Objem: 485 ml
Revlon Professional Equave Detox Micelární šampon
Pro: Všechny typy vlasů
Revlon Professional Equave představuje micelární šampon Detox, který se dokonale hodí k naší řadě bezoplachových kondicionérů. Čistící šampon, který revolučním způsobem změní vaši vlasovou rutinu.
Vlastnosti
- Gelová textura s micelárními čisticími vlastnostmi.
- Absorbuje nečistoty a zbytky produktů.
- složení s neutrálním pH, které nevysušuje.
- Zanechává vlasy hladké a lesklé.
- Obsahuje keratin pro zlepšení struktury vlasů.
Jak používat
Šampon naneste přímo na vlasy a pokožku hlavy, vmasírujte a důkladně opláchněte. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte alespoň jednou týdně mezi jednotlivými mytími.
Výsledek
Pocit hloubkově čistých vlasů zbavených povrchových nečistot a zbytků přípravků. Hladké, hedvábné a lesklé vlasy, které jsou připravené na jakýkoli styling.
Dopřejte svým vlasům hloubkovou očistu, kterou si zaslouží, s micelárním šamponem Revlon Professional Equave Detox!
Tento micelární šampon obohacený keratinem obsahuje čisticí látky, které prostřednictvím micel absorbují nečistoty a mění strukturu vlasů v hladké, hedvábné a lesklé vlasy.
[Vlastnosti]
- Gelová textura pro hloubkový čisticí účinek
- Vyvážená hodnota PH
- Zlepšuje strukturu vlasů
- Čistí bez vysušování vlasů
- Hydratační šampon
[Použití]
Naneste malé množství šamponu obohaceného o keratin na vlasy a pokožku hlavy, jemně vmasírujte a důkladně opláchněte.
Složení
AQUA (VODA (EAU)), SODIUM LAURETH SULFATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ISOSTEARAMIDE MIPA, PEG-12 DIMETHICONE, DECYL GLUCOSIDE, PANTHENOL, QUATERNIUM-22, SODIUM CHLORIDE, POLYQUATERNIUM-10, GLYCERYL LAURATE, DISODIUM EDTA-MĚĎ, DISODIUM EDTA, SODNÁ SŮL PCA, KYSELINA CITRONOVÁ, KERATINOVÉ AMINOKYSELINY, PARFUM (VŮNĚ), LIMONEN, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, BENZYL BENZOÁT, CITRAL, FENOXYETHANOL, ETHYLPARABEN, METHYLPARABEN, EXT. FIALOVÁ 2 (CI 60730). Y00083.
Micelární šampon pro okamžité rozčesávání od Revlon Equave
Nástupce šamponu Equave Hydro Detangling Shampoo
Jemně čisticí složení obohacené o keratin, které hloubkově vyživuje vlasy. Pro hedvábnost, poddajnost a lesk.
Šampon vlasy hydratuje. Lze jej použít na všechny typy vlasů, ale nejlépe se hodí pro normální až suché vlasy. Poskytuje výjimečný pocit na vlhkých vlasech, který vydrží, i když jsou vlasy suché.
Tip a
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Revlon Professional z kolekce Equave byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem .
Zažijte okamžité oživení vlasů díky šamponu, který je důkladně čistí, aniž by je vysušoval - vlasy jsou po prvním použití výrazně jemnější, lesklejší a lépe se rozčesávají. Je ideální pro každodenní péči, podporuje zdravou pokožku hlavy a posiluje přirozenou vitalitu a odolnost vašich vlasů. Vyvážené složení je vhodné pro všechny typy vlasů a učiní z vaší péče jednoduchý a spolehlivý krok k viditelně krásným a zdravým vlasům.
Revlon EQUAVE Detoxikační micelární šampon 485ml
EQUAVE INSTANT BEAUTY detangling micelární šampon 485 ml
Revlon Equave Instant Beauty Detangling Micellar Shampoo 485ml
- Hmotnost
- 485 g
- Objem
- 485 ml
- Složení
- Aqua
- Výrobce
- Kód EAN
- 8432225137063
- Číslo produktu
- 7268569000
- Hmotnost
- 485 g
- Objem
- 485 ml
- Složení
- Aqua
- Výrobce
- Kód EAN
- 8432225137063
- Číslo produktu
- 7268569000
K tomu se hodí také

Revlon Equave Instant Detangling, Ženy, Profesionální kondicionér, Suché vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Hydratující, Vyživující, Revitalizační, Vyhlazující, Změkčující, 200 ml
1 018,80 Kč/1l
275,93 Kč
-72,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
203,76 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
744,00 Kč/1l
372,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dvoufázový kondicionér pro výživu a hydrataci Equave Instant Beauty (Hydro Nutritive Detangling Conditioner), 500 ml
1 429,12 Kč/1l
714,56 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 200 ml
1 415,00 Kč/1l
283,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
716,96 Kč/1l
179,24 Kč
Prodejce: MANADA

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Mormark

Revlon Uniq One All In One vlasová kúra 150 ml
1 970,40 Kč/1l
295,56 Kč
Prodejce: VISO

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 643,60 Kč/1l
1 832,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

TechniSat DIGITRADIO 370 CD BT, Osobní, Analogový a digitální, DAB+, FM, 87,5 - 108 MHz, 174 - 240 MHz, 10 W
4 230,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ambit

Revlon Uniq One All In One Shampoo 490 ml
775,51 Kč/1l
380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

SoBuy noční stolek úzký, noční stolek s 1 zásuvkou a 2 policemi, moderní noční stolek, úložná skříňka Noční stolek Š39xH39xV65 cm FBT49-W
1 457,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml
1 633,18 Kč/1l
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon pro děti Equave Kids (2 in 1 Shampoo) 300 ml
915,93 Kč/1l
274,78 Kč
Prodejce: VISO

sada 19 ks příslušenství pro horkovzdušnou fritézu Ninja Foodi AF400EU AF300EU AF500EU, příslušenství fritézy Airfryer silikonová forma Příslušenství pro horkovzdušnou fritézu dvouzónová fritéza Airfryer
887,40 Kč
-25,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
861,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy
406,23 Kč/1l
406,23 Kč
Prodejce: MANADA

Žiletky Gillette Fusion 5, balení 8 kusů
549,00 Kč
Prodejce: Ston-shop

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

SONGMICS Čalouněná židle s kovovými nohami, sametová, tmavě šedá
1 898,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Revlon Equave Detox Micellar, 100 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Všechny barvy
990,50 Kč/1l
99,05 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Revlon Equave Detangling kondicionér 50ml
4 663,40 Kč/1l
233,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Revlon, Equave Blonde Detangling, Vlasový kondicionér 200ml - Pro snadné rozčesávání, posiluje blond vlasy
1 434,65 Kč/1l
286,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Revlon, UniqOne Klasická Profesionální Úprava Vlasů, 150 ml
1 970,40 Kč/1l
305,48 Kč
-9,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
295,56 Kč
Prodejce: VISO

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
9 680,00 Kč/1l
968,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Posilující olej na vlasy a pokožku hlavy Rosemary Mint (Scalp & Hair Strengthening Oil) 59 ml
7 794,75 Kč/1l
459,89 Kč
Prodejce: somnia24

Revlon Orofluido Radiance Argan, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratující, Oprava, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml
399,00 Kč/1l
399,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,485 l
Ohodnoceno dne 13. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,485 l
Ohodnoceno dne 28. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,485 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
460,32 Kč
Prodejce: apohealth
2 301,60 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek šampon 1000ml + kondicionér 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 1500ml + Loreal Pro Longer kondicionér 750ml NEU
1 490,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
662,64 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,56 Kč
Prodejce: apohealth
1 682,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
339,25 Kč
Prodejce: apohealth
1 696,25 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
245,08 Kč
Prodejce: apohealth
2 450,80 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l