5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vulkastrat - Profesionální zemina - Pestební substrát pro pokojové rostliny1 383 269,93 Kč/1kg
1 383,27 Kč
Prodejce: OasisofLife

Další informace o reklamě
Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg72,00 Kč/1kg
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt

Další informace o reklamě
Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro485 879,98 Kč/1kg
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife

Další informace o reklamě
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Plagron Allmix, 50 l | půdní substrát
12,08 Kč/1l
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

Půda pro výsev a řezání Plagron 25litrový sáček - ideální půda pro pěstování
21,28 Kč/1l
532,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

CANNA Terra Professional Plus, 50 litrů | půdní substrát
37,42 Kč/1l
1 870,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Biobizz All-Mix, 20 litrů | Zemina pro výsadbu
10,88 Kč/1l
217,52 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
27,45 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

BioBizz Coco-Mix 50 L - Zemina pro květináče
10,24 Kč/1l
512,06 Kč
Prodejce: BestBrandShop

COMPO 2822702004 COMPOZitruspflanzenerde 10,0 l
72,93 Kč/1kg
352,23 Kč
Prodejce: somnia24

Substrát Gramoflor - Výsev a řízkování 15 l
31,52 Kč/1kg
192,25 Kč
Prodejce: VISO

Odkyselená zahradnická rašelina pro rostliny 80 l
19,04 Kč/1kg
571,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

ALGOFLASH – výsev, řízky, přesazování 6 l
174,13 Kč/1l
1 044,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Substrát Gramoflor - Orchideje 5 l
103,70 Kč/1kg
112,00 Kč
Prodejce: Gardners
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Plagron Promix, 50 l | Půdní substrát Vyrobeno z pečlivě vybraných druhů rašeliny Neobsahuje žádná hnojiva Vysoká schopnost absorpce vody Půda Plagron Promix se skládá z nejlepších a pečlivě vybraných druhů rašeliny. Přídavek různých druhů vlákniny a perlitu zajišťuje ideální propustnost vzduchu a vynikající obsah kyslíku. Díky své jemné struktuře má tato zemina vysokou schopnost absorpce vody. Do Promixu se nepřidávají žádná hnojiva, pouze žížalí humus. Žížalí humus zajišťuje zdravý život v půdě a aktivuje živiny přidávané podle vlastního uvážení.
Plagron Promix je 100% organický produkt.Aplikace Plagron Promix není předhnojený, proto je třeba začít s hnojením od prvního dne.
- Hmotnost
- 30 kg
- Objem
- 50 l
- Model
- 7591
- Kód EAN
- 8718104121300
- Číslo produktu
- 20221116938
- Výrobce
- Hmotnost
- 30 kg
- Objem
- 50 l
- Model
- 7591
- Kód EAN
- 8718104121300
- Číslo produktu
- 20221116938
- Výrobce
K tomu se hodí také

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Plagron Allmix, 50 l | půdní substrát
12,08 Kč/1l
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Waterdrop Náhradní vodní filtr pro plně automatické kávovary Siemens® EQ6, EQ9 S700, SÜD, Brita® Intenza 575491, Bosch® TCZ7003(12)
859,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Plagron Alga Grow, 500 ml | Růstové hnojivo
2 306,79 Kč/1kg
1 545,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Plagron Growmix, 25 litrů | Půdní substrát
15,48 Kč/1l
387,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Plagron Lightmix s perlitem 25litrový pytel
15,48 Kč/1l
387,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

BioBizz Starters Pack
820,02 Kč/1l
2 460,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Biobizz All-Mix, 50 litrů | Zemina pro výsadbu
34,82 Kč/1kg
459,21 Kč
Prodejce: BestBrandShop

VEVOR pěstební box 120x120x200cm vnitřní pěstební stan, hydroponická police s oknem a dveřmi
3 927,99 Kč
-747,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 180,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU

Mucola skleník včetně měřiče vlhkosti 3 v 1 pro rostliny Growbox stan pro pokojové rostliny pěstební stan tmavá místnost studený rám černá zelená - 60x60x120cm
1 370,40 Kč
-175,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 195,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

VINGO Grow Box Pozorovací okno Skleníkový pěstební stan Stan pro vnitřní rostliny 120x60x180 cm
2 629,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
27,45 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

BioBizz Light-Mix 20 L - Zemina pro květináče
9,06 Kč/1l
181,26 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Pěstební stanice pro rostliny, rozměry 40x40x120 cm, značka Kingpower
1 315,62 Kč
-82,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 233,31 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

ATS (300W) PRO LED (27 µmol/J 816 µmol/s) | Rostoucí osvětlení od společnosti Lumatek
9 752,94 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Květináč čtvercový Tradiční 19 cm Antracitová 3,5 L kapacita plantážník Plast
54,00 Kč
Prodejce: botle

BiobizzGrow, 1 l | Tekuté hnojivo
581,99 Kč/1l
581,99 Kč
Prodejce: TR8

BioBizz Coco-Mix 50 L - Zemina pro květináče
10,24 Kč/1l
512,06 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Growbox rostlina lampa plné spektrum, propagátor vnitřní skleník stmívatelný časovač, množení sada 4 množení hrnce vnitřní klíčení
685,86 Kč
-95,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
590,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Biobizz All-Mix, 20 litrů | Zemina pro výsadbu
10,88 Kč/1l
217,52 Kč
Prodejce: BestBrandShop

312 LED lampa pro rostliny Rostoucí lampa s plným spektrem Rostoucí lampa pro pokojové rostliny Světlo pro rostliny
1 320,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Plagron Sugar Royal - 250 ml. Láhev prémiového posilovače květu
3 575,80 Kč/1l
893,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Clonex gel na řezání 50ml stimulátor kořenů a podpora růstu
33 080,00 Kč/1kg
1 654,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

4x T5 LED lampa pro rostliny Plné spektrum světla pro rostliny Rozšiřitelná rostoucí lampa pro pokojové rostliny
954,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Plagron Royal Mix , 50 l.
13,06 Kč/1l
653,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Izrielar grow box kompletní sada, vnitřní skleník se 100W LED s plným spektrem stmívání, uhlíkový filtr, ventilátor, pěstební stan, pěstební stan, 60x60x140
5 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SA-WLONG
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
první krém
Hmotnost 30 kg
Koupil jsem si článek, protože se mi líbí...ale bude rychle doručen
Ohodnoceno dne 11. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 30 kg
Ohodnoceno dne 6. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 14,62 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dr.Soil přírodní substrát pro orchideje rodu Cymbidium a pseudobulbus v 1litrovém sáčku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
233,74 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil
181,74 Kč/1l

Dr.Soil přírodní substrát pro kaktusy a sukulenty v sáčku o objemu 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
233,74 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil
181,74 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 2 x 500 g - 10 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
410,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU
41,05 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
570,66 Kč
-19,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
550,67 Kč
Prodejce: KOTARBAU
0,18 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
947,39 Kč
Prodejce: OasisofLife
947 389,96 Kč/1kg

Zavlažovací koule - 8 ks. Gardlov 21043



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
260,00 Kč
Prodejce: LED21
530,61 Kč/1kg

Vulkastrat - Profesionální zemina - Pestební substrát pro pokojové rostliny
1 383,27 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 383 269,93 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
639,71 Kč
Prodejce: OasisofLife
639 709,97 Kč/1kg

Univerzální zemina 30 l - zemina pro pokojové rostliny a zahradu - s
819,19 Kč
Prodejce: OasisofLife
819 189,96 Kč/1kg

Puda pro orchideje 1 l - Profesionální kura pro orchideje - Provzdušnená a
767,91 Kč
Prodejce: OasisofLife
767 909,96 Kč/1kg

Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(44)Počet hodnocení: 44
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
72,00 Kč/1kg

Vulkastrat - profesionální zemina - substrát pro hydroponii a pokojové rostliny
1 101,23 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 101 229,95 Kč/1kg

FIBOTHERM Trockenschüttung 1-5mm 50l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
363,86 Kč
Prodejce: bauschnell
7,28 Kč/1l

Hydrogel Soil for Flowers Gelové kuličky 25 000 ks
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 528,65 Kč/1kg

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(101)Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
24,01 Kč/1kg

Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife
485 879,98 Kč/1kg

Seno pelety Zahradní mulc - Mulcovací pelety z lucního sena a jecmenné slámy
280,75 Kč
Prodejce: OasisofLife
280 749,99 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
383,31 Kč
Prodejce: OasisofLife
383 309,98 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
254,86 Kč
Prodejce: OasisofLife
254 859,99 Kč/1kg

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell
4,84 Kč/1l