5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 795,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Comfy Pinokio Dřevěné pelety 7l - písek pro kočky a hlodavce Aquael
20,38 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
142,68 Kč
Prodejce: Aquario_pl
Hilton Cat Litter Lavender - levandulové bentonitové stelivo pro kočky 5 l
82,25 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
411,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Podestýlka pro kočky Leo - Zelený čaj
105,45 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
632,70 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Nejprodávanější
Kočičí toeste Catmat, 40x50 cm, Voděodolné, Proti zápachu, EVA, Šedé
491,39 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(33)Počet hodnocení: 33
491,39 Kč
Prodejce: alleop
JRS Cats Best UNIVERSAL JAHODA 10 L / 5,5 kg - pelety
19,30 Kč/1l
193,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Cat's Best Smart Pellets Cat Litter 2,5 kg Transparent Transparent One Size
140,23 Kč/1l
701,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Cat's Best Original 5L / 2,1kgCat's Best
0
's Best Original je hrudkující kompostovatelné stelivo pro kočky, které je 100% biologicky rozložitelné.
Lze jej jednoduše vyhodit do toalety. Cat's Best Original je až 3krát účinnější v porovnání s jinými stelivy pro kočky, protože vlhkost se ukládá v přírodních rostlinných systémech.
Stelivo pro kočky Cat's Best Original je proto úspornější než ostatní steliva pro kočky. Práce s čištěním kočičí toalety se na minimum, protože stelivo Cat's Best Original zůstává v kočičí toaletě déle a pohlcuje i ty nejnepříjemnější kočičí pachy.Výhody steliva pro kočkyCat's Best Original:
Vysoká absorpce zápachu.
Přirozeně voní - žádné umělé přísady, váže na sebe všechny nepříjemné pachy.
Stoprocentně přírodní, biologicky odbouratelné.
Stelivo Cats Best Original je biologicky odbouratelné, takže ho můžete jednoduše vyhodit do koše na bioodpad nebo do toalety (dodržujte prosím regionální předpisy o likvidaci).
Vyrobeno ze 100% rostlinných vláken.
Podestýlka Cat's Best Original využívá rostlinná vlákna získaná z pokácených jedlí a smrků, což je proces používaný pro zachování zdravých a přirozených lesů.
je 3× účinnější než ostatní steliva.
Absorpcí vlhkosti zvětšuje svůj objem až o 700 %.
Snadno se přepravuje.
Cat's Best Original se vyrábí stejně jako toaletní papír z přírodních rostlinných vláken, takže se rozpouští ve vodě a v potrubí nezůstávají žádné zbytky. Dbejte však na to, abyste vodu vždy spláchli do toalety.
Mimořádně šetrný k tlapkám koček.
Nelepí se na tlapky, a proto se nerozšiřuje po bytě.
Cats Best Öko Plus je až třikrát úspornější než běžné hrudkující stelivo pro kočky, protože tekutina je mnohem účinněji vázána v kapilárním systému přírodních rostlinných vláken.
Díky tomu je používání steliva Cats Best Öko Plus mnohem ekonomičtější než u mnoha jiných steliv pro kočky.
Cats Best ÖkoPlus se skládá z granulí z rostlinných vláken.
Je proto mnohem lehčí a lépe se s ním manipuluje než se srovnatelnými minerálními stelivy pro kočky. Díky tomu šetří hmotnost při přepravě a skladovací prostor s větší účinností a má mimořádně dobrou schopnost zadržovat zápach.
Hrudky odpadu, které stelivo pro kočky Cats Best Öko Plus produkuje, lze jednoduše zlikvidovat prostřednictvím domácí toalety, čemuž je třeba se u bentonitových a jiných druhů steliva pro kočky za každou cenu vyhnout.
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(67)Počet hodnocení: 67
195,24 Kč
Prodejce: VISO
Playshoes koupací sandály Eva dětské dřeváky BLUE 20/21
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
606,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Sada 3 kusů vzduchotěsných nádob LocknLock HPL323 – objem 2,4 litru – rozměry (délka x šířka x výška): 210 x 146 x 128 mm – vhodné pro mražení a použití v mikrovlnné troubě – nádoby Lock and Lock, dózy na potraviny, boxy na přípravu jídel
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
318,25 Kč
Prodejce: NeuertsShop
Aktenschrank >Trio< in Weiß - 57x113x34,5cm (BxHxT)
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(26)Počet hodnocení: 26
2 238,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: moebelando
2 x lithiová knoflíková baterie CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, průměr 24 mm, tloušťka 5,0 mm, typ DL2450
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(1874)Počet hodnocení: 1874
723,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
GOURMETmaxx skleněné nádoby na potraviny click-it sada 4 ks Vynikající do myčky nádobí mikrovlnné trouby mrazáku vzduchotěsné nepropustné
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(60)Počet hodnocení: 60
561,98 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Šatní skříň Šatní zrcadlo Szantal 3D (Sonoma/Sonoma) + zrcadlo
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(108)Počet hodnocení: 108
7 259,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24
10 x knoflíková baterie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 průmyslové zboží
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(203)Počet hodnocení: 203
866,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
317,94 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(43)Počet hodnocení: 43
1 080,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
Hodnocení zákazníků
Průměrné hodnocení: 5,0
5,0Na základě 1 hodnocení
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%
0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%
0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%
0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%
0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.