4,8



Na základě 19 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Filety ze sleďů Appel v ovocném, pikantním piri mango krému 200g243,15 Kč/1l
48,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Appel sleďový filet rajčatový krém z rajčat vyzrálých na slunci 100g399,20 Kč/1l
39,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Appel Feuer Röllchen filety ze sledě v pikantní omáčce šašlik 200g316,45 Kč/1l
63,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Filety ze sleďů Appel v pikantním pepřovém krému 200g244,90 Kč/1l
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě obecného v rajčatovém krému z rajčat zralých na slunci 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Appel Křehké filety ze sledě s rajčaty a kari pikantní rafinované 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Snídaně s kocovinou z filé ze sledě Appel v pikantní hořčičné omáčce 200g
268,70 Kč/1l
53,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě obecného v omáčce skyr s aromatickými bylinkami 190g
284,21 Kč/1l
54,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel sweet chilli s asijskou zeleninou sweet and hot 200g
349,20 Kč/1l
69,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel delicatessen jemné filety ze sledě v koprovém bylinkovém krému 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě obecného ve sladké rajčatové omáčce Lukullus jemně pikantní 200g
289,85 Kč/1kg
57,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jablko - Sleďový filet - Pepřový krém - 200 g plechovka
406,60 Kč/1kg
87,41 Kč
-6,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety ze sleďů Appel salsa picante v ohnivě pálivé omáčce 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety ze sledě Appel MSC ve smetanové křenové konzervě 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Appel Wellness Harmonie filety ze sledě s mangem a kari 200g
271,05 Kč/1l
54,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
296,96 Kč/1kg
148,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v rajčatové omáčce s mozzarellou a bazalkou 200g
336,65 Kč/1l
67,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety z makrely v sladké barbecue omáčce – makrela v konzervě 170 g GRAAL
305,47 Kč/1kg
100,99 Kč
-42,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,04 Kč
Prodejce: Megasam24PL

GRAAL Štětínský paprikový krém s lososem 330 g
99,72 Kč/1kg
79,92 Kč
-51%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
38,89 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Jablečná kocovina v rajčatové omáčce s okurkami a cibulí 200g
268,70 Kč/1l
53,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Filety ze sleďů Appel rajčatové po burgundsku s jemnou chutí červeného vína 200g
Křehké filety ze sledě MSC v burgundském krému s jemnou příchutí červeného vína.
Appel Feinkost GmbH & Co KGNeufelder Schanze27472 Cuxhaven
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- FILETY HERING (Clupea harengus) (60 %), rajčatový protlak, řepkový olej, voda, červené víno (5 %), cukr, brandy ocet, HOŘČICE (voda, brandy ocet, HOŘČIČNÁ SEMENA, jedlá sůl, cukr, koření), jedlá sůl, modifikovaný škrob, zahušťovadlo guma guar, PŠENIČNÝ škrob, aroma, koření.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 916 kJ / 221 kcal Tuky 17,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 2,8 g Sacharidy 4,6 g, z toho cukr 4,3 g Bílkoviny 11,3 g Sůl 1,03 g
- Hmotnost
- 230 g
- Potravinářský podnik
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Prodejní název
- Sleďové filety rajčatové po burgundsku
- Výrobce
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Číslo produktu
- 26102
- Kód EAN
- 4020500922042
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- FILETY HERING (Clupea harengus) (60 %), rajčatový protlak, řepkový olej, voda, červené víno (5 %), cukr, brandy ocet, HOŘČICE (voda, brandy ocet, HOŘČIČNÁ SEMENA, jedlá sůl, cukr, koření), jedlá sůl, modifikovaný škrob, zahušťovadlo guma guar, PŠENIČNÝ škrob, aroma, koření.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 916 kJ / 221 kcal Tuky 17,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 2,8 g Sacharidy 4,6 g, z toho cukr 4,3 g Bílkoviny 11,3 g Sůl 1,03 g
- Hmotnost
- 230 g
- Potravinářský podnik
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Prodejní název
- Sleďové filety rajčatové po burgundsku
- Výrobce
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Číslo produktu
- 26102
- Kód EAN
- 4020500922042
K tomu se hodí také

Filety ze sledě obecného v rajčatovém krému z rajčat zralých na slunci 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Appel Křehké filety ze sledě s rajčaty a kari pikantní rafinované 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel delicatessen jemné filety ze sledě v koprovém bylinkovém krému 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Feuer Röllchen filety ze sledě v pikantní omáčce šašlik 200g
316,45 Kč/1l
63,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel Křehké filety v omáčce po toskánsku 200g
269,15 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel sweet chilli s asijskou zeleninou sweet and hot 200g
349,20 Kč/1l
69,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
269,66 Kč/1kg
306,06 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
354,87 Kč/1kg
283,90 Kč
Prodejce: somnia24

Filety ze sleďů Appel v pikantním pepřovém krému 200g
244,90 Kč/1l
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
379,02 Kč/1kg
303,22 Kč
Prodejce: somnia24

Appel sleďový filet rajčatový krém z rajčat vyzrálých na slunci 100g
399,20 Kč/1l
39,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne celerový salát sladká a pikantní příchuť 370ml 6 balení
953,97 Kč/1l
352,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel ve smetaně s pikantní paprikou 200g
304,43 Kč/1kg
70,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová klobása Palatinate - sklenice 160g
578,94 Kč/1kg
92,63 Kč
Prodejce: taleoo

Filety ze sleďů Appel v ovocném, pikantním piri mango krému 200g
243,15 Kč/1l
48,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit abecední polévka
29,27 Kč/1l
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě Appel MSC ve smetanové křenové konzervě 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g
405,76 Kč/1kg
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní krémové 800g
198,81 Kč/1kg
159,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kiano Slim TV Travel Televizor 24" palců | LED HD TV | Nabíječka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Černá
2 599,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: 7way

Rajčatový protlak Oro di Parma dvojnásobně zahuštěný v plechovce 70g
436,43 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Schluckwerder marcipánový chléb v hořké čokoládě červené zlato 50g
471,80 Kč/1kg
23,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Prodejce: Serica
3 156,16 Kč/1kg

WADAKYU Bonito Flocken 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 398,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 796,26 Kč/1kg

Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
351,06 Kč
Prodejce: Serica
2 808,48 Kč/1kg

Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
351,91 Kč
Prodejce: Serica
2 815,28 Kč/1kg

Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 627,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,15 Kč/1kg

Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
456,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 522,97 Kč/1kg

La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
1 212,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,18 Kč/1kg

Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,78 Kč/1kg

Profi Pasztet z Papryką 250g
415,87 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 663,48 Kč/1kg

Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
432,03 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 200,08 Kč/1kg

Anchovies fillets in oil 45 g
429,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 534,22 Kč/1kg

Zimmermann křupavé bavorské šunkové párky 8 kusů ATG 250g plechovka 550g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
182,69 Kč
-40,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
218,83 Kč/1kg

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusů ATG 250g plechovka 565g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,34 Kč/1kg

Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
168,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,06 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
189,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
379,94 Kč/1kg

Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,74 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,76 Kč/1kg

Saupiquet Tuňáková pomazánka Classic Resealable 115g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
113,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
984,70 Kč/1kg

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
148,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,96 Kč/1kg

Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
129,99 Kč/1kg