5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G408,55 Kč/1l
265,56 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Amino Instantní gulášová polévka s vepřovým masem a paprikou 59 g x 6 kusů6 599,50 Kč/1kg
395,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Drůbeží koncentrát CHEF je vhodný do polévek a omáček 1000ml617,22 Kč/1kg
734,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hrnec na hrachovou polévku143,63 Kč/1kg
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
154,21 Kč/1kg
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Eierstich je klasická polévková příloha Hotové jídlo 125g
60,13 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi ungarische Gulasch Suppe Dosensuppe 5x 200 ml
483,66 Kč/1l
483,66 Kč
Prodejce: somnia24

Menzi Srbská fazolová polévka s pikantními bílými fazolemi 400ml
195,20 Kč/1l
78,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi polévka z volského ocasu extra rafinovaná s červeným vínem 800ml
222,47 Kč/1l
177,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka
233,89 Kč/1kg
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Unox Hollandse Tomato Soep 570 ml – Krémová rajčatová polévka, praktická a chutná
438,63 Kč/1kg
250,02 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Unox-Cup-a-a-Group-Vegetable 175ml | Box a 21 -bag
1 775,18 Kč/1kg
1 198,77 Kč
-602,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
596,46 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Unox Ossenstaartsoep 570 ml – Hotová polévka, tradiční chuť
438,63 Kč/1kg
250,02 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,38 Kč/1kg
18,38 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,56 Kč
Prodejce: Katomix

Cibulová polévka Menzi po francouzsku (400ml plechovka)
163,07 Kč/1l
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Topstar® 71487S07 Otočná židle Titan® Junior - černá/fialová
5 973,67 Kč/1kg
358,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Menzi kuřecí polévka extra koncentrovaná silná příchuť 400ml
423,87 Kč/1l
169,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuřecí polévka s nudlemi 30g
1 942,67 Kč/1kg
58,28 Kč
Prodejce: taleoo

Krakus Żurek Tradycyjny 1 L
75,63 Kč/1l
75,63 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
Gulášová polévka s libovým hovězím masem, houbami, cibulí a paprikou připravená ke konzumaci.
Menzi GmbH
Bockhorster Landweg 9
33775 Versmold
Typický pokrm maďarské kuchyně, vydatně připravený s cibulí, paprikou a houbami.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 4200 ml
- Seznam přísad
- Voda, vařené hovězí maso (10 %), cibule, paprika, houby, PŠENIČNÁ mouka, sójová omáčka (voda, SÓJOVÉ boby, jedlá sůl, PŠENIČNÁ mouka), rajčatový protlak, modifikovaný škrob, likérové víno (obsahuje barvivo: siřičitan amonný karamel), slunečnicový olej, cukr, koření SÓJA, kvasničný extrakt, jedlá sůl, koření, zahušťovadlo: guma guar, guma svatojánský chléb; aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ)274 Energie (kcal)65 Tuky (g)2,8 z toho nasycené mastné kyseliny (g)0,7 Sacharidy (g)5,8 z toho cukr (g)2,6 Bílkoviny (g)4,3 Sůl (g)1,2
- Alergeny
- Může obsahovat: sójové boby a výrobky z nichObiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 4200 g
- Potravinářský podnik
- Menzi GmbHBockhorster Landweg 9 33775 Versmold
- Prodejní název
- Menzi kotlíková gulášová polévka
- Výrobce
- Menzi
- Číslo produktu
- MZI/41205
- Kód EAN
- 4016900412054
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 4200 ml
- Seznam přísad
- Voda, vařené hovězí maso (10 %), cibule, paprika, houby, PŠENIČNÁ mouka, sójová omáčka (voda, SÓJOVÉ boby, jedlá sůl, PŠENIČNÁ mouka), rajčatový protlak, modifikovaný škrob, likérové víno (obsahuje barvivo: siřičitan amonný karamel), slunečnicový olej, cukr, koření SÓJA, kvasničný extrakt, jedlá sůl, koření, zahušťovadlo: guma guar, guma svatojánský chléb; aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ)274 Energie (kcal)65 Tuky (g)2,8 z toho nasycené mastné kyseliny (g)0,7 Sacharidy (g)5,8 z toho cukr (g)2,6 Bílkoviny (g)4,3 Sůl (g)1,2
- Alergeny
- Může obsahovat: sójové boby a výrobky z nichObiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 4200 g
- Potravinářský podnik
- Menzi GmbHBockhorster Landweg 9 33775 Versmold
- Prodejní název
- Menzi kotlíková gulášová polévka
- Výrobce
- Menzi
- Číslo produktu
- MZI/41205
- Kód EAN
- 4016900412054
K tomu se hodí také

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Eierstich je klasická polévková příloha Hotové jídlo 125g
60,13 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vepřovo-hovězí guláš Pamapol 500 g
227,38 Kč/1kg
113,69 Kč
Prodejce: Katomix

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Abricome Judias con Chorizo Fazole s paprikovou klobásou 420g
142,26 Kč/1kg
59,75 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
154,21 Kč/1kg
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Srbská fazolová polévka s pikantními bílými fazolemi 400ml
195,20 Kč/1l
78,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
269,66 Kč/1kg
306,06 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
379,02 Kč/1kg
303,22 Kč
Prodejce: somnia24

KuchenMeister čokoládový piškotový dort s čokoládovými lupínky 400g
198,77 Kč/1kg
79,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Ravioli in pikanter Soße
175,35 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Krakus Šunka Premium 300 g
335,83 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,75 Kč
Prodejce: Katomix

Menzi Djuvec Pikantní a lahodný rýžový pokrm na balkánský způsob 400g
194,50 Kč/1kg
77,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bärenmarke trvanlivé mléko 3,8 % tuku ultra-vysoký tepelný zábal 1000 ml
72,02 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Bihunsuppe Indonesia Skleněná nudlová polévka s kuřecím masem 390 ml
133,05 Kč/1l
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 800ml
264,01 Kč/1l
211,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
3 964,91 Kč/1kg
436,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Pasztet Rolnik - Drůbeží a vepřová paštika 130 g
86,29 Kč/1kg
41,83 Kč
-71%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
12,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
424,00 Kč/1kg
53,00 Kč
Prodejce: YUMZA

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
kotlíková gulášová polévka
chutná velmi dobře a je v ní hodně zeleniny, hub atd., děkuji.
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
gulášová polévka
chutná velmi lahodně
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
265,56 Kč
Prodejce: Heartforcards
408,55 Kč/1l

Amino Instantní gulášová polévka s vepřovým masem a paprikou 59 g x 6 kusů



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
395,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 599,50 Kč/1kg

Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
448,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 491,33 Kč/1kg

Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g
396,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 670,86 Kč/1kg

Instantová rajčatová polévka Amino 61 g
395,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 599,50 Kč/1kg

Gulášová polévka Menzi připravená k podávání



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
946,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,28 Kč/1kg

Drůbeží koncentrát CHEF je vhodný do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
734,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,22 Kč/1kg

CHEF Houby tekutý koncentrát do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
734,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
594,73 Kč/1kg

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,64 Kč/1kg

Koncentrát hovězího vývaru CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
734,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,22 Kč/1kg

Hrnec na hrachovou polévku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,63 Kč/1kg

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,21 Kč/1kg

Vermicelli Suppe



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
82,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
206,35 Kč/1l

Jemyjemy Okurkový koláč s vepřovým masem 450 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
424,25 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
942,78 Kč/1kg

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
233,89 Kč/1kg

Zimmermann polévka se slaninovými knedlíčky připravená ke konzumaci masový vývar 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,85 Kč/1kg

Polévkové kostky z humra Langbein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(25)Počet hodnocení: 25
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
713,00 Kč/1kg

Zeleninové polévkové pasty



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
176,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
440,95 Kč/1kg

Kuřecí polévkové pasty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
220,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
552,27 Kč/1kg

Jürgen Langbein Feine Küche Kachní vývar do omáček a polévek 500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,86 Kč/1l