4,9



Na základě 16 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg34,50 Kč/1kg
1 380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
Hop-Sport 5 kg profesionální studiová sada litinových olympijských činek 50 mm pogumované litinové činky 50/51 mm otvor 4x1,25 kg123,80 Kč/1kg
619,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
HS HOP-SPORT 90 KG sada litinových činek 2x15kg + 4x10kg + 4x5kg81,00 Kč/1kg
7 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
Hop-Sport 30kg sada činek 4x2,5+4x5 kg 30/31mm litinové závaží Gripper činky83,00 Kč/1kg
2 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Gorilla Sports: Sada plastových kotoučů, 4 kusy po 2,5 kg, 4 kusy po 5 kg
33,60 Kč/1kg
1 008,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS® olympijské zátěžové desky - sada 30kg (2 x 15kg) závaží, otvor 50mm, z plastu - zátěžové desky, sada zátěžových desek, olympijské kotouče
29,73 Kč/1kg
892,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS® Olympia: Kotouče na činky – 15 kg, průměr otvoru 50 mm, litina – závaží, sada kotoučů na činky, činky
116,40 Kč/1kg
1 746,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport 30kg plastové zátěžové desky 30 mm - sady činek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg
29,97 Kč/1kg
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport Profi Studio Ø 50 mm Olympia pogumovaná litinová zátěžová deska 15 KG
108,60 Kč/1kg
1 629,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Gorilla Sports Zátěžový kotouč, plast, 5 kg
165,60 Kč/1kg
828,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Sada zátěžových kotoučů, plast, 27,5 kg
24,78 Kč/1kg
855,00 Kč
-171,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
684,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Zátěžový kotouč, 50/51mm, 2,5 kg
137,92 Kč/1kg
331,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Zátěžový kotouč, litinový, 1,25 kg
214,40 Kč/1kg
268,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Zátěžový kotouč Gorilla Sports, pogumovaný, 20 kg
250,15 Kč/1kg
5 003,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Zátěžový kotouč Gorilla Sports, litinový, 15 kg
82,27 Kč/1kg
1 234,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Litinový činkový kotouč, 5 kg
105,51 Kč/1kg
517,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Zátěžový kotouč, černá, 10 kg
113,30 Kč/1kg
1 288,00 Kč
-121,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 167,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Zátěžový kotouč, chromovaný, 5 kg
139,00 Kč/1kg
695,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Litinový činkový kotouč, pogumovaný, 2,5 kg
125,19 Kč/1kg
323,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Zátěžový kotouč, chromovaný, 1,25 kg
259,20 Kč/1kg
324,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Plastový zátěžový kotouč je ideální pro začátečníky. Plastové kotouče s 30/31 mm jsou již známé. Tato klasika je nyní k dispozici také jako verze Olympia Gripper s 50/51 mm. Velmi dobře se hodí pro cílený trénink různých svalových skupin, jako jsou triceps, biceps nebo svaly hrudníku. Robustní a k podlaze šetrné plastové kotouče jsou k dispozici v různých verzích.
Technické údaje:
- hmotnost: 5 kg
- průměr: 28,2 cm
- výška: 27 cm
- tloušťka: 5 cm
- průměr otvoru: 51 mm
- vhodné pro tyče: 50 mm
- barva: černá/červená
- materiál výplně: cement
- potažení: plast
- logo Gorilla Sports a informace o KG
- ergonomický design pro snadné zvedání
Obsah balení:
- 1 x kotouč
- Výrobce
- Gorilla Sports
- Délka
- 0.282 m
- Hmotnost
- 4.8 kg
- Kód EAN
- 4250663114576
- Číslo produktu
- 101213-00007-0010
- Výrobce
- Gorilla Sports
- Délka
- 0.282 m
- Hmotnost
- 4.8 kg
- Kód EAN
- 4250663114576
- Číslo produktu
- 101213-00007-0010
K tomu se hodí také

Gorilla Sports Činkový kotouč Olympia, plast, 10 kg
43,90 Kč/1kg
439,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Činkový kotouč Olympia, plast, 2,5 kg
71,25 Kč/1kg
171,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS Sada kotoučů, plast, 2 kusy po 15 kg, průměr 50/51 mm
32,30 Kč/1kg
969,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Činkový kotouč Olympia, plast, 15 kg
43,17 Kč/1kg
600,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Tunturi WT80 Leverage Gym, 150 kg, Černá, 1140 mm, 1644 mm, 1820 mm, 54 kg
33 810,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Gorilla Sports Sada úchopů, 2 kusy
781,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Činkový kotouč Olympia, plast, 1,25 kg
106,67 Kč/1kg
128,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport 5 kg profesionální studiová sada litinových olympijských činek 50 mm pogumované litinové činky 50/51 mm otvor 4x1,25 kg
123,80 Kč/1kg
619,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 10 kg profesionální studiová sada litinových olympijských činek 50 mm pogumované litinové činky sada činek 50/51 mm otvor 4x2,5 kg
111,90 Kč/1kg
1 119,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport olympijská tyč 50 mm - tyč na činku dlouhá 165 cm, pochromovaná a s vroubkováním, s pružinovými úchyty - vyrobena z pevné oceli
175,00 Kč/1kg
2 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Gorilla Sports: Sada plastových kotoučů, 4 kusy po 2,5 kg, 4 kusy po 5 kg
33,60 Kč/1kg
1 008,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS® činkové kotouče – sada 27,5 kg, otvor 30/31 mm, s povrchovou úpravou Tri-Grip, plast – sada závaží, sada činkových kotoučů
34,44 Kč/1kg
947,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Sada činek MOVIT PRO, litinové úchyty, 4x 1,0 kg, závaží
108,25 Kč/1kg
433,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Sada zátěžových kotoučů, 2 x 10 kg
36,85 Kč/1kg
737,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS® olympijské zátěžové desky - sada 30kg (2 x 15kg) závaží, otvor 50mm, z plastu - zátěžové desky, sada zátěžových desek, olympijské kotouče
29,73 Kč/1kg
892,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS® olympijské zátěžové desky - sada 30 kg (2 x 5 kg + 2 x 10 kg) závaží, otvor 50 mm, z plastu - zátěžové desky, sada zátěžových desek, olympijské desky
30,67 Kč/1kg
920,00 Kč
Prodejce: Kokiska

HS HOP-SPORT 90 KG sada litinových činek 2x15kg + 4x10kg + 4x5kg
81,00 Kč/1kg
7 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 30 mm činka - 40 cm činka, pochromovaná, vyrobená z pevné oceli - činka se závitem a hvězdicovým uzávěrem
196,00 Kč/1kg
490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport tyč na činku 30 mm - tyč na činku dlouhá 167 cm, pochromovaná a s vroubkováním, se závitem a hvězdicovým upevněním - vyrobena z pevné oceli
111,00 Kč/1kg
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Nastavitelná posilovací lavice
2 129,00 Kč
-218,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 911,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Stojan na činky k posilovací lavici
1 950,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Posilovací stroj ProfiGym 2000 24808, černý, 135 x 103 x 201 cm
10 195,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Aerobic Steppbrett
1 094,35 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Gorilla Sports Sada zátěžových kotoučů 2 x 5 kg
40,10 Kč/1kg
401,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Chromovaná činková tyč, 42 cm
191,60 Kč/1kg
479,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Sada zátěžových desek 2 x 2,5 kg
59,60 Kč/1kg
298,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport 40 kg profesionální studiová sada litinových olympijských činek 50 mm pogumované litinové činky sada činek 50/51 mm otvor 2x20 kg
92,50 Kč/1kg
3 700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

SONGMICS Sada činek, sada činek 12 kg, šestihran, neoprenové činky
996,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Hop-Sport olympijská činka 50 mm - činka dlouhá 50 cm, pochromovaná, vyrobená z pevné oceli - činka s pružinovými zámky
223,73 Kč/1kg
1 320,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 30kg sada činek 4x2,5+4x5 kg 30/31mm litinové závaží Gripper činky
83,00 Kč/1kg
2 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
94% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
94%6% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
6%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše perfektní
Kvalita jako obvykle od Gorilla Sports top
Ohodnoceno dne 2. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita jako vždy
Mám již několik disků, vždy spokojen
Ohodnoceno dne 8. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Dobré zátěžové desky, dobrý produkt
Ohodnoceno dne 17. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojený
Jsou přesně podle popisu
Ohodnoceno dne 2. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 15. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
žádná stížnost ;)
Dobrý produkt
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(170)Počet hodnocení: 170
1 380,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ
34,50 Kč/1kg

SCSports Sada litinových kotoučů, 4 kusy po 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(115)Počet hodnocení: 115
1 549,00 Kč
Prodejce: Kokiska
77,45 Kč/1kg

Kotouč MASTER 15 kg kov (pár)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 823,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
188,24 Kč/1kg

IRONLIFE Pogumovaný kotouč Premium rubber 20 kg OL
1 490,00 Kč
Prodejce: DomafitFitness
149,00 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada litinových závaží s otvorem ø30/31 mm / 2 x 10 kg + 2 x 5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 335,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Marbo Sport 60 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 20 kg + 2 x 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 183,00 Kč
Prodejce: MarboSport
119,72 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinová závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 5 kg + 6 x 2,5 kg + 4 x 1,25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 566,00 Kč
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada litinových závaží s otvorem ø30/31 mm / 4 x 5 kg + 4 x 2,5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 335,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Marbo Sport 60 kg sada štíhlých litinových závaží Litinové závaží s otvorem ø30/31 mm / 2 x 15 kg + 2 x 10 kg + 2 x 5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
6 670,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Marbo Sport 50 kg sada štíhlých litinových závaží Litinové závaží s otvorem ø30/31 mm / 2 x 25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
6 516,00 Kč
Prodejce: MarboSport
130,32 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 4 x 5 kg + 2 x 2,5 kg + 4 x 1,25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 566,00 Kč
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 4 x 5 kg + 4 x 2,5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 566,00 Kč
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 10 kg + 2 x 5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 566,00 Kč
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg

Marbo Sport 60 kg olympijská sada závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 15 kg + 2 x 10 kg + 2 x 5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 183,00 Kč
Prodejce: MarboSport
119,72 Kč/1kg

Marbo Sport 50 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
6 798,00 Kč
Prodejce: MarboSport
135,96 Kč/1kg

Rebel Active 20kg asfaltový kotouč průměr otvoru 31 mm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 582,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
79,11 Kč/1kg

Sada litinových závaží Marbo Sport Tri-Grip s otvorem ø30/31 mm | sada 30 kg / 2 x 10 kg + 2 x 5 kg
3 335,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Sada litinových závaží Marbo Sport Tri-Grip s otvorem ø30/31 mm | sada 60 kg / 2 x 15 kg + 2 x 10 kg + 2 x 5 kg
6 670,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Marbo Sport 30kg sada pogumovaných zátěžových desek Tri-Grip z litiny Litinové závaží s otvorem ø30/31 mm / 4 x 5 kg + 4 x 2,5 kg
3 848,00 Kč
Prodejce: MarboSport
128,27 Kč/1kg