4,7



Na základě 116 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg34,50 Kč/1kg
1 380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
Hop-Sport 5 kg profesionální studiová sada litinových olympijských činek 50 mm pogumované litinové činky 50/51 mm otvor 4x1,25 kg123,80 Kč/1kg
619,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Další informace o reklamě
Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 4 x 5 kg + 2 x 2,5 kg + 4 x 1,25 kg118,87 Kč/1kg
3 566,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MarboSport

Další informace o reklamě
Hop-Sport 30kg sada činek 4x2,5+4x5 kg 30/31mm litinové závaží Gripper činky83,00 Kč/1kg
2 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

GORILLA SPORTS® činkové kotouče – sada 27,5 kg, otvor 30/31 mm, s povrchovou úpravou Tri-Grip, plast – sada závaží, sada činkových kotoučů
34,44 Kč/1kg
947,00 Kč
Prodejce: Kokiska

SCSports, litinové kotouče, 2 kusy po 10 kg
201,90 Kč/1kg
4 038,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Činkový kotouč z plastu, výplň cement, 15 kg
25,45 Kč/1kg
552,00 Kč
-167,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
384,30 Kč
Prodejce: Kokiska

Sada 20 kg závaží 4x5 kg plastové, otvor 30/31 mm
33,64 Kč/1kg
693,00 Kč
Prodejce: Kokiska

GORILLA SPORTS® olympijské zátěžové desky - sada 30kg (2 x 15kg) závaží, otvor 50mm, z plastu - zátěžové desky, sada zátěžových desek, olympijské kotouče
29,73 Kč/1kg
892,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Nejlepší sportovní činky Dumbbell PRO I Sada činek 1,25 kg až 10 kg 30/31 mm pro činky a bradla I Sada činek pro úspěšný trénink s činkami I Sada činek pro domácnost
92,83 Kč/1kg
236,17 Kč
Prodejce: Enero

Physionics Sada zátěžových desek 2 x 10 kg, 31 mm
26,90 Kč/1kg
746,00 Kč
-181,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
564,80 Kč
Prodejce: Kokiska

ScSPORTS Sada závaží 2x10 kg, plastové, průměr 30 mm
34,78 Kč/1kg
713,00 Kč
Prodejce: Kokiska

ScSPORTS kotouče 2x10 kg s úchyty, cementová výplň, 30/31 mm
33,30 Kč/1kg
715,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Zátěžový kotouč Gorilla Sports, pogumovaný, 10 kg
256,10 Kč/1kg
2 561,00 Kč
Prodejce: Kokiska

SCSports, litinový kotouč, 20 kg
201,90 Kč/1kg
4 038,00 Kč
Prodejce: Kokiska

MOVIT Stojan na činkové kotouče Stojan na činkové kotouče Odkládací plocha pro činkové kotouče do 250 kg
272,40 Kč/1kg
2 043,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Závaží 1,25kg / 28mm SPRINGOS COMPOSITE
24,00 Kč/1kg
51,00 Kč
-41%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
30,00 Kč
Prodejce: Springos

Sada frakčních kotoučů HMS CBRS SET 01 0,5 - 2,5 kg
208,00 Kč/1kg
3 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

GYRONETICS® Zátěžové desky - sada 30 kg, 2x5 kg, 2x10 kg závaží, otvor 25 mm, plast, cementopísková výplň, černá - zátěžové desky, sada zátěžových desek, sada závaží
30,07 Kč/1kg
902,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Litinové závaží 4x1,25 kg s úchyty, průměr 31 mm, černé
128,68 Kč/1kg
682,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
60 kg činkové kotouče6 x 5 kg; 8 x 2,5 kg; 8 x 1,25 kgplastové závaží činky kotouče sada
- ČINKOVÉ KAMENY: 30 kg sada skládající se z 6 x 5 kg; 8 x 2,5 kg; 8 x 1,25 kg plastových činkových kotoučů, průměr otvoru: 30/31 mm, 5 kg: průměr: 26 cm, tloušťka: 50 mm; 2,5 kg: průměr: 21 cm, tloušťka: 40 mm; 1,25 kg: průměr: 16,5 cm, tloušťka: 30 mm
- SLOŽENÍ: Vnitřek činky, složený z písku a cementu, je navíc zpevněn několika příčkami. Vnější plášť tvoří několik vrstev plastu.
- BEZPEČNOST A KOMFORT: Sada činek nemůže odjet. Zajistí to zkosená hrana. Díky vysoce kvalitnímu plastu je odkládání na podlahu velmi tiché.
- VHODNÉ PRO: Téměř všechny běžně dostupné činky mají vnější průměr 30 mm. Sada závaží má jednotný vnitřní průměr otvoru 31 mm
- MOŽNOSTI POUŽITÍ: Sada závaží je univerzálně použitelná. Ať už používáte dlouhou, krátkou, SZ nebo Super-SZ tyč, vždy cvičíte se stejnými závažími. I bez tyčí lze provádět nejrůznější cviky.
Závaží 60 kg (6x5 kg; 8x2,5 kg; 8x1,25 kg)z plastu jsou vhodná jak pro osoby, které s posilováním začínají, tak pro profesionální sportovce a neměla by chybět ani ve vaší domácí posilovně.
Jsou obzvláště cenově výhodné a přesto majívynikající kvalitu. Jejich vnitřek je tvořensměsí cementu a písku. Ta je obalena vícevrstvým vysoce kvalitním plastem, který je uvnitř dále vyztužen přídavnými výztuhami. Mají zvláštní vlastnost, že při odložení na podlahu ji nepoškrábou, a jsou obzvláště odolné.Zkosená hrana pod dobře čitelným reliéfem zabraňuje náhodnému odvalení závaží. Svnitřním průměrem otvoru 31 mmse hodí pro téměř všechny běžně dostupné činky. Používají se při klasickém silovém tréninku s činkami všeho druhu, ale i při volném tréninku pouze se závažími.
Vyberte si ty, které se hodí k vašemu stávajícímu vybavení, abyste ho mohli rozšířit, nebo si sestavte úplně nové.
Univerzální otvor o průměru 31 mm
Většina běžně dostupných činek má úchyt pro závaží s vnějším průměrem 30 mm. Plastová závaží Hop-Sport s vnitřním průměrem otvoru 31 mm se tak hodí téměř bez omezení na každou činku.
Vysoce kvalitní zpracování
Bitumová závaží Hop-Sport jsou třídou samy o sobě. Zejména jejich robustní konstrukce, vnitřní výztuže a vysoká kvalita ho plastu zaručují odolnost proti vnějšímu poškození a tvorbě trhlin. Povrch má zvlněnou strukturu, díky čemuž se závaží dobře drží v rukou. Dále je odolnější proti poškrábání než závaží s hladkým povrchem. Směs písku a cementu vyplňuje vnitřek závaží a tvoří také jejich jádro.
Zkosená hrana
Pohodlí a bezpečnost by měly být při každém tréninku na prvním místě. Z tohoto důvodu nejsou plastové činky zcela kulaté, ale jsou vybaveny zkosenými hranami. To má tu výhodu, že činky během tréninku, s činkovou tyčí nebo bez ní, nemohou odvalit. Tím je v každém případě zajištěna maximální bezpečnost při tréninku.
Bezpečné použití
Pokud by bitumenové závaží náhodou spadlo na podlahu, nemusíte se bát, že by mohlo dojít k jejímu poškození. Jsou pokryta několika vrstvami plastu, který vydrží hodně. Navíc při odložení na podlahu nevydávají téměř žádný hluk, což hlučnost při tréninku na minimum.
Možnosti použití
Plastové činky lze použít mnoha způsoby. Nejprve je můžete použít v kombinaci s dlouhou, krátkou, SZ nebo Super-SZ tyčí. Dále nic nebrání volnému tréninku bez činkových tyčí. Činky můžete použít pro cvičení jako mrtvý tah, protahování nebo dřepy.
Technické údaje
- Materiál: výplň z písku a cementu s plastovým pláštěm
- Barva: černá
- Průměr otvoru: 30/31 mm
- Hmotnost 5 kg: Průměr: 26 cm, tloušťka: 50 mm
- Hmotnost 2,5 kg: Průměr: 21 cm, tloušťka: 40 mm
- Hmotnost 1,25 kg: Průměr: 16,5 cm, tloušťka: 30 mm
- s vyraženým logem Hop-Sport a údajem o hmotnosti
Obsah dodávky:
- Sady závaží v následujících konfiguracích: 6x5 kg; 8x2,5 kg; 8x1,25 kg
- Barva
- Černá
- Výrobce
- Hop-Sport
- Hmotnost
- 60 kg
- Kód EAN
- 5902308216198
- Číslo produktu
- 2622-60
- Barva
- Černá
- Výrobce
- Hop-Sport
- Hmotnost
- 60 kg
- Kód EAN
- 5902308216198
- Číslo produktu
- 2622-60
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg
34,50 Kč/1kg
1 380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Posilovací lavice ProfiGym 1000 24807, se stojanem na činky, kulmou na nohy a motýlkem, 4násobně nastavitelná, multifunkční, 154 x 118 x 102 cm
4 134,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Hop-Sport tyč na činku 30 mm - tyč na činku dlouhá 167 cm, pochromovaná a s vroubkováním, se závitem a hvězdicovým upevněním - vyrobena z pevné oceli
111,00 Kč/1kg
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Stojan na činky k posilovací lavici
1 950,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Hop-Sport 30kg zátěžové desky 30 mm - sady činek 4x2,5kg+4x5kg
29,63 Kč/1kg
889,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 30kg sada činek 4x2,5+4x5 kg 30/31mm litinové závaží Gripper činky
83,00 Kč/1kg
2 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Činka na posilování bez závaží obouruční 7,5 kg
105,43 Kč/1kg
883,00 Kč
-176,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
706,40 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport 30kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 2x5kg+2x10kg
33,00 Kč/1kg
990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Sada činek Hop-Sport 36 kg činky činky SZ tyč zátěžové desky 30 mm, 2x5 kg, 4x2,5 kg, 6x1,25 kg
2 280,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport 30kg plastové zátěžové desky 30 mm - sady činek 8x1,25 kg+4x2,5 kg+2x5 kg
29,97 Kč/1kg
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

SCSports, litinové kotouče, 2 kusy po 10 kg
201,90 Kč/1kg
4 038,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Činka Hop-Sport 52 cm - pochromovaná činka s vroubkovaným povrchem, závit s hvězdicovým uzávěrem - Ø 30 mm dutá ocel
372,50 Kč/1kg
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

GORILLA SPORTS® činkové kotouče – sada 27,5 kg, otvor 30/31 mm, s povrchovou úpravou Tri-Grip, plast – sada závaží, sada činkových kotoučů
34,44 Kč/1kg
947,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport 60kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 2x10, 6x5, 4x2,5 kg
32,47 Kč/1kg
1 948,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Physionics Činková chromovaná tyč 120 cm, hvězdicové zámky
139,00 Kč/1kg
973,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Sada úchopů, 2 kusy
781,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport SZ tyč 30 mm - tyč na kroucení 120 cm dlouhá, vyrobená z pevné oceli, pochromovaná - tyč na činky se závitem a hvězdicovým upevněním
105,57 Kč/1kg
739,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Gorilla Sports pojistné uzávěry, 2 kusy, pružinové, 30/31 mm
2 090,00 Kč/1kg
209,00 Kč
Prodejce: Kokiska

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg
186,25 Kč/1kg
745,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Posilovací lavice Hop-Sport HS-1080 se sadou činek 39 KG činky 4x5 kg; 4x2,5 kg
4 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Hop-Sport trenažér na břicho hyperextenze skládací HS-1016
1 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Gorilla Sports Sada posilovacích tyčí, pružinové zámky
101,56 Kč/1kg
1 828,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Gorilla Sports Sada ochranných podložek, černá, 8 ks
826,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Hop-Sport skládací posilovací lavice HS-1055 - s kulatým stolem, motýlkem a kleštěmi na nohy - včetně 75 KG sady činek, tyče na kroucení a činky, závaží 2x10+4x5+4x2,5+6x1,25
6 800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

Rotoped RapidPace 24042, se setrvačníkem 10 kg, vč. řemenového pohonu a plynulého odporu, s LCD displejem
4 959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

PHYSIONICS Multifunkční lavice, 170 x 130 x 205 cm, černá
4 527,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Emerio SEW-121820, Modrá, Bílá, Poloautomatický šicí stroj, Šití, 4 kroky, Elektrický
1 537,57 Kč
Prodejce: velmontask
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
82% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
82%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%1% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
1%3% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
3%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
TOP!
Hmotnost 30 kg
Rychlé dodání, přesvědčivý produkt se skvělým poměrem cena/výkon a velmi dobrý zákaznický servis!!! Dříve jsem měl ocelové zátěžové desky, ale s naší parketovou podlahou si moc nerozuměly a vždy hrozilo, že se zátěžový válec sám o něco odvalí. To už je naštěstí minulostí :-).
Ohodnoceno dne 26. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Více než spokojen!
Hmotnost 60 kg
Se závažími jsem velmi spokojená, zákaznická podpora je velmi zdvořilá a vstřícná a do 3 dnů mi vyměnila 10kg závaží, protože jedno bohužel dorazilo rozbité. Ostatním mohu jen doporučit.
Ohodnoceno dne 13. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vřele doporučujeme
Hmotnost 30 kg
Skvělé produkty za velmi příznivou cenu. Navíc superrychlé doručení. Velmi dobře zabalené. Jsme naprosto spokojeni
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojený zákazník
Hmotnost 60 kg
Jsem spokojený se zbožím, poměr cena/výkon je v pořádku, rychlé a kvalitní doručení.
Ohodnoceno dne 14. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré činky
Hmotnost 60 kg
Činky jsou skvělé. Žádná výplň neuniká a závaží nezapáchají. Jsou dobře vyrobené. Podle mého názoru je poměr cena/výkon těžko překonatelný. Jednoznačné doporučení ke koupi!
Ohodnoceno dne 14. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super závaží
Hmotnost 30 kg
Na rozdíl od mnoha negativních recenzí, že zboží přišlo obsazené nebo neúplné, mohu jen říci, že všechny disky jsou ve stavu 1A nové a nepůsobí negativním dojmem kvality. Jsem tedy velmi spokojen. Balení bylo také velmi dobré.
Ohodnoceno dne 7. srpna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vysoká hmotnost - lehká dodávka
Hmotnost 30 kg
Povrch působí dobře, celkově disky působí kvalitním dojmem. Dobrá je také zploštělá (červená) plocha na vnějším rádiusu, která zabraňuje odvalování disků: díky tomu lze disky snadno skladovat ve svislé poloze.
Ohodnoceno dne 20. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt za dobrou cenu
Hmotnost 30 kg
Zátěžové desky jsou dobře vyrobené. Cena byla skvělá. Co víc si přát?
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(170)Počet hodnocení: 170
1 380,00 Kč
Prodejce: Hop-Sport_CZ
34,50 Kč/1kg

SCSports Sada litinových kotoučů, 4 kusy po 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(115)Počet hodnocení: 115
1 549,00 Kč
Prodejce: Kokiska
77,45 Kč/1kg

Kotouč MASTER 15 kg kov (pár)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 823,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
188,24 Kč/1kg

IRONLIFE Pogumovaný kotouč Premium rubber 20 kg OL
1 490,00 Kč
Prodejce: DomafitFitness
149,00 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada litinových závaží s otvorem ø30/31 mm / 2 x 10 kg + 2 x 5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 335,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Marbo Sport 60 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 20 kg + 2 x 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 183,00 Kč
Prodejce: MarboSport
119,72 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinová závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 5 kg + 6 x 2,5 kg + 4 x 1,25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 566,00 Kč
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada litinových závaží s otvorem ø30/31 mm / 4 x 5 kg + 4 x 2,5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 335,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Marbo Sport 60 kg sada štíhlých litinových závaží Litinové závaží s otvorem ø30/31 mm / 2 x 15 kg + 2 x 10 kg + 2 x 5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
6 670,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Marbo Sport 50 kg sada štíhlých litinových závaží Litinové závaží s otvorem ø30/31 mm / 2 x 25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
6 516,00 Kč
Prodejce: MarboSport
130,32 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 4 x 5 kg + 2 x 2,5 kg + 4 x 1,25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 566,00 Kč
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 4 x 5 kg + 4 x 2,5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 566,00 Kč
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg

Marbo Sport 30 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 10 kg + 2 x 5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 566,00 Kč
Prodejce: MarboSport
118,87 Kč/1kg

Marbo Sport 60 kg olympijská sada závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 15 kg + 2 x 10 kg + 2 x 5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 183,00 Kč
Prodejce: MarboSport
119,72 Kč/1kg

Marbo Sport 50 kg sada olympijských závaží z litiny Litinové závaží s otvorem ø50/51 mm / 2 x 25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
6 798,00 Kč
Prodejce: MarboSport
135,96 Kč/1kg

Rebel Active 20kg asfaltový kotouč průměr otvoru 31 mm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 582,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
79,11 Kč/1kg

Sada litinových závaží Marbo Sport Tri-Grip s otvorem ø30/31 mm | sada 30 kg / 2 x 10 kg + 2 x 5 kg
3 335,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Sada litinových závaží Marbo Sport Tri-Grip s otvorem ø30/31 mm | sada 60 kg / 2 x 15 kg + 2 x 10 kg + 2 x 5 kg
6 670,00 Kč
Prodejce: MarboSport
111,17 Kč/1kg

Marbo Sport 30kg sada pogumovaných zátěžových desek Tri-Grip z litiny Litinové závaží s otvorem ø30/31 mm / 4 x 5 kg + 4 x 2,5 kg
3 848,00 Kč
Prodejce: MarboSport
128,27 Kč/1kg