Objem:
1000 ml- 300 ml
- 1000 ml
Montibello Color Correction Stop Yellow Shampoo 1000 ml
611,89 Kč
611,89 Kč / 1l
plus 140,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Šampon Fanola No Yellow 5x350ml3 299,80 Kč/1l
1 189,93 Kč
-35,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Szampon do włosów blond neutralizujący żółty odcień, 1000ml531,93 Kč/1l
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
1 031,00 Kč
-45,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon Colour Correction Stop Orange Montibello (300 ml)
1 053,67 Kč/1kg
488,05 Kč
-171,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
316,10 Kč
Prodejce: Tersorte

Goldwell Dualsenses Colour Brilliance šampon 1000 ml
554,68 Kč/1l
554,68 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell Elumen Color Shampoo 250 ml
8 942,00 Kč/1kg
894,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lakme K.Therapy Repair Shampoo 300ml
883,37 Kč/1l
265,01 Kč
Prodejce: MANADA

Šampon a kondicionér Montibello
454,93 Kč/1l
454,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Yellow Liss šampon 1000 ml
328,93 Kč/1l
328,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 250 ml
1 091,72 Kč/1l
286,93 Kč
-14,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Montibello Morphosse šampon pro předúpravu 500 ml
989,30 Kč/1l
494,65 Kč
Prodejce: Tersorte

Goldwell. Šampon Elumen Color (30 ml)
6 455,33 Kč/1l
193,66 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell Elumen Color Shampoo 250 ml
1 296,72 Kč/1l
324,18 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Joico K-PAK Color Therapy Color-Protecting Shampoo 300 ml
1 063,33 Kč/1l
319,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-PAK Color Therapy Color-Protecting Shampoo 50 ml
4 380,00 Kč/1l
219,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

PLANTUR 39 Color Blond Colour Conditioner
1 434,27 Kč/1l
215,14 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Goldwell Dualsenses Color Revive šampon Cool Brown 250 ml
2 559,52 Kč/1l
639,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Redken Color Extend Blondage Shampoo 300 ml
1 880,00 Kč/1l
564,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
MontibelloColour Correction Stop Yellow | Veganský šampon s pigmenty pro odstranění žlutých tónů u blond vlasů 1000ml
Montibello Colour Correction Stop Yellow Shampoo je veganský šampon s pigmenty pro odstranění žlutých tónů v blond vlasech. Tento profesionální kosmetický přípravek promění blond vlasy k nepoznání během několika málo okamžiků! Intenzivní fialové pigmenty neutralizují nežádoucí žluté a teplé tóny a promění barvu v nádherně chladný, ledový a jednoduše fenomenální odstín. Žluté tóny na světlých pramenech jsou pro blondýnky skutečnou nepříjemností, protože se objevují pravidelně a takové časté barvení je velmi nepříjemné a neekonomické. Řešením této situace je používat každých několik umytí šampon proti pigmentaci. Šampon Montibello Colour Correction Stop Yellow je ideální pro blondýnky úrovně 7-10 a zároveň vyživuje prameny tím, že jim dodává hebkost, lesk a pružnost díky výtažkům z rýže a ovsa. Veganský výrobek. Objem:1000 ml
Při ošetření používejte ochranné rukavice.
Přípravek rovnoměrně naneste na mokré vlasy a použijte přibližně 8 g přípravku v závislosti na délce vlasů.
Pro jemnou neutralizaci nechte přípravek na vlasech působit 1-3 minuty.
Pro neutralizaci intenzivnějších odstínů naneste větší množství přípravku (přibližně 12 g) a nechte působit 3-5 minut.
Vlasy důkladně opláchněte.
Pro silnější tónovací účinek naneste přípravek znovu.
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám šampon Colour Correction Stop Yellow Montibello pomůže tohoto cíle dosáhnout! Užívejte si výhod a předností našich produktů Montibello a dalších kadeřnických potřeb od 100% originálních značek. vlastnosti: Změkčuje barvu a zabraňuje žloutnutíTyp: Šampon
Montibello Color Correction Stop Yellow Shampoo 1000 ml
Montibello Colour Correction Stop Yellow Shampoo je veganský šampon s pigmenty pro odstranění žlutých tónů v blond vlasech. Tento profesionální kosmetický přípravek promění blond vlasy k nepoznání během několika málo okamžiků! Intenzivní fialové pigmenty neutralizují nežádoucí žluté a teplé tóny a promění barvu v nádherně chladný, ledový a jednoduše fenomenální odstín. Žluté tóny na světlých pramenech jsou pro blondýnky skutečnou nepříjemností, protože se objevují pravidelně a takové časté barvení je velmi nepříjemné a neekonomické. Řešením této situace je používat každých několik umytí šampon proti pigmentaci. Šampon Montibello Colour Correction Stop Yellow je ideální pro blondýnky úrovně 7-10 a zároveň vyživuje prameny tím, že jim dodává hebkost, lesk a pružnost díky výtažkům z rýže a ovsa. Veganský výrobek. Objem:1000 ml
Při ošetření používejte ochranné rukavice.
Přípravek rovnoměrně naneste na mokré vlasy a použijte přibližně 8 g přípravku v závislosti na délce vlasů.
Pro jemnou neutralizaci nechte přípravek na vlasech působit 1-3 minuty.
Pro neutralizaci intenzivnějších odstínů naneste větší množství přípravku (přibližně 12 g) a nechte působit 3-5 minut.
Vlasy důkladně opláchněte.
Pro silnější tónovací účinek naneste přípravek znovu.
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám šampon Colour Correction Stop Yellow Montibello pomůže tohoto cíle dosáhnout! Užívejte si výhod a předností našich produktů Montibello a dalších kadeřnických potřeb od 100% originálních značek. vlastnosti: Změkčuje barvu a zabraňuje žloutnutíTyp: Šampon
Montibello Color Correction Stop Yellow Shampoo 1000 ml
- Hmotnost
- 1100 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- aqua
- Výrobce
- Montibello
- Kód EAN
- 8429525430161
- Hmotnost
- 1100 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- aqua
- Výrobce
- Montibello
- Kód EAN
- 8429525430161
K tomu se hodí také

Montibello Colour Correction Stop Yellow Shampoo 300 ml
941,23 Kč/1l
282,37 Kč
Prodejce: MANADA

Šampon Colour Correction Stop Orange Montibello (300 ml)
1 053,67 Kč/1kg
488,05 Kč
-171,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
316,10 Kč
Prodejce: Tersorte

Montibello Smart Touch Reset My Hair Treatment Plus obnovující kondicionér ve spreji 12v1, 150 ml
2 140,67 Kč/1l
321,10 Kč
Prodejce: Tersorte

Montibello Morphosse šampon pro předúpravu 500 ml
989,30 Kč/1l
494,65 Kč
Prodejce: Tersorte

Milk_Shake Spray Přírodní péče Bezoplachový kondicionér
1 840,00 Kč/1l
644,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Montibello Gold Oil Essence Tsubaki vlasový olej, 30 ml
9 331,00 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Venkovní markýza Vodotěsná sluneční clona pro zahradní terasu Balkon Oxford Látková markýza čtvercová 4X4m (šedá, 4x4m)
1 499,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Montibello Ultra Repair Mask pro suché a poškozené vlasy, 200 ml
1 707,72 Kč/1kg
426,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Montibello Decode Volume - Raise Up - Crema Peinado Volume Extremo 200ml
1 886,40 Kč/1l
377,28 Kč
Prodejce: Tersorte

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Milk_Shake Integrity Vyživující kondicionér 300ml
2 146 666,56 Kč/1kg
644,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Montibello Denuee permanentní barva bez amoniaku 10.1 60ml
3 791,67 Kč/1l
227,50 Kč
Prodejce: Tersorte

Montibello Shine Hair Mask Blond Perfector pro zářivé blond vlasy, 200 ml
1 724,72 Kč/1kg
431,18 Kč
Prodejce: MANADA

Montibello Silaplex 2 Bond Restorer 500ml
1 998,48 Kč/1l
999,24 Kč
Prodejce: Tersorte

Olaplex Salon Intro Kit sada pro velmi poškozené vlasy 3 x 525 ml
1 738,46 Kč/1l
6 128,07 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Montibello Hop Smooth Hydration šampon pro suché a krepaté vlasy, 300 ml
862,60 Kč/1l
323,85 Kč
-65,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
258,78 Kč
Prodejce: MANADA

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

Vánoční stromek - španělská jedle - elegantní a tradiční tvar - kovový stojan - 2,20 m
309,40 Kč/1kg
3 217,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Montibello Silaplex 1 Bond Reinforcer 500ml
4 567,90 Kč/1l
2 283,95 Kč
Prodejce: Tersorte

Planetární kuchyňský robot 1700W
2 054,34 Kč
Prodejce: Ellano

Kondicionér pro suché vlasy Insight, 900 ml
3 458,42 Kč/1kg
3 285,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Montibello HOP Red Reflects šampon 300ml
1 159,43 Kč/1l
347,83 Kč
Prodejce: Tersorte

Šampon pro hrubé barvené vlasy Invigo Color Brilliance (Color Protection Shampoo), 500 ml
1 232,00 Kč/1l
616,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
851,43 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml
1 555,63 Kč/1l
466,69 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
36 497,38 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Morelenet

Platinový Blond Toner pro Neutralizaci Žlutých Tónů, 150ml
1 073,40 Kč/1l
161,01 Kč
Prodejce: MANADA

So Colour Pre-Bonded 10Av 90Ml
2 519,30 Kč/1kg
258,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

ZMH LED stropní světlo Teplý bílý stropní lampa 25,5CM 17W Moderní černý geometrický design lampa do ložnice obývacího pokoje chodby vstupu kuchyně
910,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: ZMH

Kanwod prací vysavač Superwash 1400 W, vysavač na koberce a čalouněný nábytek, univerzální vysavač na mokré a suché vysávání koberců s 20litrovou nádrží
2 100,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Antiparazitární Šampon Sulsena proti Lupům, 150ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(12)Počet hodnocení: 12
263,00 Kč
Prodejce: EDANTI
1 753,33 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(49)Počet hodnocení: 49
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
685,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
685,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l