4,1



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sheba Kitten, výběr příchutí, 40x85g. Kompletní vlhké krmivo pro koťata s lososem a kuřetem v omáčce195,00 Kč/1kg
662,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g171,77 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mokré krmivo pro kočky Rafi Cat Adult s krůtím masem v konzervě 400 g752,97 Kč/1l
301,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Vitakraft 35294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Turecko, 85 g, Bez umělých barviv949,92 Kč/1kg
484,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
215,94 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Leonardo Cat Food 756246, Kotě, Drůbež, 400 g
542,17 Kč/1kg
1 301,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Mokré krmivo pro kastrované kočky s tuňákem Rafi Cat Adult 400 g
389,69 Kč/1kg
175,36 Kč
Prodejce: Dragtek-com

MjAMjAM 1104M1, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, Mrkev, Kuřecí maso, Srdce, Dýně, 400 g, Bez obilovin
404,73 Kč/1kg
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Gebirgssee, mokré krmivo bez obilovin, pro dospělé kočky, losos/pstruh, 6 x 400 g konzerva (2,4 kg)
947,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Hügelland Kitten, mokré krmivo bez obilovin / cukru, pro mladé kočky, kuře, 6 x 400 g konzerva (2,4 kg)
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

LEONARDO Drink Duck 20x40g
1 565,16 Kč/1kg
1 252,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Moonlight Dinner MIX BOX 24 x 80g
1 363,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

LEONARDO buvolí + borůvky 16x 85g
1 142,26 Kč/1kg
1 553,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Josera 30001654, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g, Bez obilovin
7 825,88 Kč/1kg
665,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

MjAMjAM 4260512870324, Dospělý jedinec, Mrkev, Kuřecí maso, 200 g, Bez obilovin
464,58 Kč/1kg
557,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

animonda Carny 83083, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Králík, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 016,78 Kč/1kg
91,51 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Bozita 4916, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Králík, 370 g, Bez obilovin, Bez sóji
519,15 Kč/1kg
244,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Miamor 74071, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Tuňák, 100 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
410,00 Kč/1kg
41,00 Kč
Prodejce: STREFA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Příchuť krmiva:
- Králík
- Kapacita:
- 400 g
- Fáze života zvířete:
- Dospělý jedinec
- Typ dávkovače:
- Sklenice
- Bez sóji:
- Ano
- Bez umělých barviv:
- Ano
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín D3, Vitamín E
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 973 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 4,07 kJ
- Bílkoviny:
- 10%
- Obsah tuku:
- 5%
- Hrubá vláknina:
- 0,3%
- Hrubý popel:
- 2%
- Obsažená vlhkost:
- 80%
- Obsah vitamínu D3:
- 200 IU/kg
- Obsah vitamínu E:
- 50 mg/kg
- Obsah zinku:
- 20 mg/kg
- Obsah manganu:
- 2 mg/kg
- Obsah jódu:
- 0,2 mg/kg
- Obsah taurinu:
- 1000 mg/kg
- Vápník:
- 0,3%
- Fosfor:
- 0,2%
- Počet kusů v balení:
- 6 kusů
- Země původu:
- Německo
Kočky jsou stejně jako jejich divoké protějšky skutečnými masožravci. Z tohoto důvodu se zpracovávají pouze čerstvé masné výrobky. Vzhledem k vysoké biologické hodnotě těchto produktů potřebuje vaše kočka k pokrytí svých denních potřeb poměrně malé množství.
- Hmotnost
- 2400 g
- Objem
- 2.4 l
- Obsah vlhkosti
- 80,0 %
- Složení krmiva
- Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (65 %, z toho 25 % králičí, + masový vývar 34 %); minerální látky (0,5 %); vaječné skořápky, sušené (0,5 %)
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Doplňkové látky
- Vitamin D3 200 I.U.; Vitamin E 50 mg; Taurin 1 000 mg; Mangan (jako síran manganatý(II)) 2 mg; Zinek (jako síran zinečnatý, monohydrát) 20 mg; Jód (jako jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,2 mg
- Počet kusů
- 6
- Kód EAN
- 4002633101853
- Číslo produktu
- 756216
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- DE 05 554 0018 13
- Hmotnost
- 2400 g
- Objem
- 2.4 l
- Obsah vlhkosti
- 80,0 %
- Složení krmiva
- Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (65 %, z toho 25 % králičí, + masový vývar 34 %); minerální látky (0,5 %); vaječné skořápky, sušené (0,5 %)
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Doplňkové látky
- Vitamin D3 200 I.U.; Vitamin E 50 mg; Taurin 1 000 mg; Mangan (jako síran manganatý(II)) 2 mg; Zinek (jako síran zinečnatý, monohydrát) 20 mg; Jód (jako jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,2 mg
- Počet kusů
- 6
- Kód EAN
- 4002633101853
- Číslo produktu
- 756216
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- DE 05 554 0018 13
K tomu se hodí také

Leonardo Cat Food 756256, Dospělý jedinec, Játra, 2,4 kg
547,10 Kč/1kg
1 313,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
215,94 Kč
Prodejce: Dragtek-com

3 kusy LED noční světlo Zásuvka Noční lampa Zásuvka Světlo pro dětský pokoj, bílá a teplá bílá
359,84 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Kerbl Katzenspielzeug 2in1 Catch the TailFeather (70x53x5cm) gelb/grau 81666
699,22 Kč
Prodejce: TR8

LEONARDO čisté drůbeží maso 6x 800g
391,78 Kč/1kg
1 880,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Leonardo Cat Food 756126, Dospělý jedinec, Drůbež, 200 g
753,82 Kč/1kg
904,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

LEONARDO Bohaté na kachnu 6x 800g
363,84 Kč/1kg
1 746,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Leonardo Cat Food 756246, Kotě, Drůbež, 400 g
542,17 Kč/1kg
1 301,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

Dehner Wild Nature Krmivo pro kočky Auwald, mokré krmivo bez obilovin / bez cukru, pro dospělé kočky, jelen / krůta, 6 x 400 g plechovka (2,4 kg)
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
257,37 Kč/1kg
875,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Whiskas Adult Can 12x400g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky s kuřecím masem v želé
182,08 Kč/1kg
895,34 Kč
-21,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
873,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dehner Wild Nature, krmivo pro kočky Heidetal, vlhké krmivo bez obilovin a cukru, vhodné pro dospělé kočky, s příchutí králíka/kuřete, 6 x 400g konzervy (2,4 kg)
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

LEONARDO Drink Duck 20x40g
1 565,16 Kč/1kg
1 252,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

G&G Tender kusy.w.wing.415g
58,14 Kč/1l
24,13 Kč
Prodejce: Katomix

MjAMjAM 1104M1, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, Mrkev, Kuřecí maso, Srdce, Dýně, 400 g, Bez obilovin
404,73 Kč/1kg
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sheba 40x85g Nature’s Collection Výběr chutí Mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce 4 příchutě
193,25 Kč/1kg
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mokré krmivo, krmivo pro kočky, jehněčí, animonda Vom Feinsten 32x100g Kitten – pro rostoucí kočky v prvním roce života
349,20 Kč/1kg
1 117,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Hoch, mokré krmivo bez obilovin, pro dospělé kočky, kachna / krůta, 6 x 400 g konzerva (2,4 kg)
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Royal Canin FHN Kitten Instinctive 12x85g Mokré krmivo v rosolu pro koťata do 12 měsíců věku
480,49 Kč/1kg
490,10 Kč
Prodejce: velmontask

Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dospělý jedinec, Hovězí, Drůbež, 4 kg, Bez obilovin
586,16 Kč/1kg
2 344,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Mokré krmivo pro kastrované kočky s tuňákem Rafi Cat Adult 400 g
389,69 Kč/1kg
175,36 Kč
Prodejce: Dragtek-com

WHISKAS® Dry Junior karton s kuřecím masem 5 x 800g
224,58 Kč/1kg
898,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Venkovní výběh pro králíky včetně ochranné plachty
1 025,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Citroník Meyerův -Lisa- 30 cm bez plodů Citrus Meyer Lemon
182,58 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Kurník 3x6x2 m, kurník, klec pro drobná zvířata, výběh, výběh pro drobná zvířata, voliéra, venkovní výběh, klec pro slepice, drůbežárna, pozinkovaný ocelový rám se střechou
4 999,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Laiham

Trendyplants - Strelitzia Nicolai - Rajský pták - pokojová rostlina - výška 150-170 cm - velikost květináče Ø21cm
1 499,28 Kč
Prodejce: Trendyplants
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
64% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
64%18% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
18%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%18% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
18%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání, skvělý produkt
Hmotnost 1,2 kg
Moje kočka má toto mokré krmivo vždy ráda. Nemá žádné alergie a chutná jí. Ale v Kauflandu jsem našla jen malé konzervy! A dodání bylo super rychlé, což je také velmi důležité. Jsem velmi spokojená. Prodejce mohu doporučit
Ohodnoceno dne 16. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
krmivo pro kočky
Hmotnost 2,4 kg
dobré. přesné
Ohodnoceno dne 13. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kočky to přijaly velmi dobře
Hmotnost 1,2 kg
Objednám znovu, moc hezky voní a kočky samy olizují plechovku. Za mě osobně oba palce nahoru
Ohodnoceno dne 9. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1,2 kg
Ohodnoceno dne 17. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1,2 kg
Ohodnoceno dne 17. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1,2 kg
Ohodnoceno dne 16. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 2,4 kg
Ohodnoceno dne 16. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 2,4 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 582,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 582,11 Kč/1kg

Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
1 007,92 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,60 Kč/1kg

Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
632,90 Kč
Prodejce: Bult-Store
65,93 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
754,66 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,51 Kč/1kg

TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
161,94 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,47 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1kg

Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
494,10 Kč
Prodejce: Bult-Store
49,61 Kč/1kg

krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg

Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg

Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
1 046,89 Kč
Prodejce: Bult-Store
87,24 Kč/1kg

Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
56,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
142,45 Kč/1kg

BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg

Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
423,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
88,22 Kč/1kg

BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg

BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg

BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg