5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
KBruShop Farmasi Spirulina Nutriplus 60 tablet11 002,32 Kč/1l
805,37 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Další informace o reklamě
Pure Encapsulations CoQ10 L-karnitin fumarát kapsle, 60 kapslí. Kapsle19 299,66 Kč/1kg
1 679,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Witamina ADEK 20 ml - Dr. Jacob's30 400,00 Kč/1l
608,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Pure Encapsulations Kapsle Cognitive Aminos, 60 kapslí. Kapsle23 333,33 Kč/1l
1 050,00 Kč
Prodejce: apohealth

allcura Aloe Vera šťáva z celých listů, 500 ml roztok
364,00 Kč/1l
182,00 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Ostenice poln Elixr 500 ml pro revitalizaci pdy
1 127,84 Kč/1l
563,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Doppelherz Amino Acids Vital Capsules 100 kapslí
411 129,98 Kč/1l
411,13 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Msm 2000+Vitamin C Acerola Extract Tablety 365 kapslí
634,36 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Activlab Pharma ADEK Vita - Komplex vitamínů A, D, E a K pro zdraví, 60 kapslí
1 571,33 Kč/1l
94,28 Kč
Prodejce: RealPharm

Casida Magnesium Glycinate Capsules Vital, 120 kapslí
4 382,14 Kč/1kg
574,06 Kč
Prodejce: apohealth

Biostile Q10 + Selen - 30 kapslí s koenzymem Q10, selenem a vitamíny A, C, E
34 166,11 Kč/1l
614,99 Kč
Prodejce: Biostile

Pure Encapsulations Vitamin C liposomální kapsle, 60 kapslí
10 248,22 Kč/1kg
748,12 Kč
Prodejce: apohealth

Probiotika, komplex laktobacilů a bifidobakterií 90 veganských kapslí
16 218,14 Kč/1kg
697,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GELENCIUM Enzymový komplex kapsle s bromelainem, 100 kapslí
11 149,74 Kč/1kg
858,53 Kč
Prodejce: apohealth

Alsifemin mateří kašička a vitamin E v kapslích s ženšenem, 120 kapslí
6 498,96 Kč/1kg
500,42 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Scitec Nutrition C 1000 + Bioflavonoids 100 kapslí / Vitamin C / Vitamin C obohacený o bioflavonoidy
4 288,90 Kč/1l
428,89 Kč
Prodejce: VISO

Aura Natura Fermentura Bladder Vital - s D-manózou, extraktem z brusinek - 60 veganských kapslí
642,11 Kč/1l
642,11 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Magnesium Citrate Capsules Vital, 120 kapslí
3 416,40 Kč/1kg
512,46 Kč
Prodejce: apohealth

Pure Encapsulations Selenový komplex, 90 kapslí
24 015,59 Kč/1kg
816,53 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Aloesový nápoj s vysokým obsahem aloe vera je přírodní doplněk stravy, který je bohatý na živiny pro posílení zdraví a imunitního systému. Tento výživný nápoj obsahuje také vitamín C, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a podporuje správnou funkci imunitního systému. S 500 ml obsahu vám tento produkt poskytne dlouhodobou podporu vašemu tělu. Užijte si blahodárné účinky aloe vera ve sklenici každý den!
- Objem
- 500 ml
- Seznam přísad
- Aloe vera šťáva, kyselina citronová (regulátor kyselosti)
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 0.5 g
- Potravinářský podnik
- EkaMedica GmbH
- Prodejní název
- Doplňky stravy
- Výrobce
- EKAMEDICA
- Model
- Aloe vera Saft mit Fruchtfleisch
- Verze
- 500 ml
- Označení množství
- 500 ml
- Počet kusů
- 10
- Doporučená spotřeba
- Dvakrát denně 25 ml půl hodiny před jídlem.
- Kód EAN
- 5902596671037
- Objem
- 500 ml
- Seznam přísad
- Aloe vera šťáva, kyselina citronová (regulátor kyselosti)
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 0.5 g
- Potravinářský podnik
- EkaMedica GmbH
- Prodejní název
- Doplňky stravy
- Výrobce
- EKAMEDICA
- Model
- Aloe vera Saft mit Fruchtfleisch
- Verze
- 500 ml
- Označení množství
- 500 ml
- Počet kusů
- 10
- Doporučená spotřeba
- Dvakrát denně 25 ml půl hodiny před jídlem.
- Kód EAN
- 5902596671037
Bezpečnostní pokyny
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

allcura Aloe Vera šťáva z celých listů, 500 ml roztok
364,00 Kč/1l
182,00 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Ostenice poln Elixr 500 ml pro revitalizaci pdy
1 127,84 Kč/1l
563,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
1 897,96 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

DECCART | 3D stropní kazety | Nástěnné panely | Lamely na desce | Stěnové akustické | Bílý rám | 100x50 cm | 0,5 m²
67,36 Kč/1m
67,36 Kč
Prodejce: Homeek

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
891,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Epsomská sůl 3 kg Hořká sůl Síran hořečnatý Koupelová sůl Koupel nohou Peeling Zahrada GiDeli
116,66 Kč/1kg
349,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

HOME DELUXE - Akustický panel SONIC Oiled Oak - 1 panel, dřevo z MDF, plsť z polyesteru, lze umístit na sebe nebo vedle sebe I Zvukově izolační panel Akustické panely Nástěnný panel
2 209,38 Kč/1m²
707,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Rozkládací pohovka COSTWAY se 2 polštáři, rozkládací pohovka se 6stupňovým nastavením opěradla, rozkládací pohovka pro lenochy, podlahová pohovka do ložnice, obývacího pokoje a na balkon šedá
5 160,99 Kč
-477,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 683,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Zvlhčovač vzduchu Aroma difuzér Ultrazvukový LED Olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapie Pokoj Kancelář Jóga Čisté aroma Světlo Dřevo Hnědý Retoo
238,99 Kč
Prodejce: Retoo

Barbie HCD47, 3 rok/roky
1 638,00 Kč
Prodejce: Capi-cap

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
397,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Zvlhčovač vzduchu s aromaterapií Ruhhy 22739
711,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Vivienne Sabo - Řasenka pro umělecký objem Cabaret Premiere - černá
33 876,67 Kč/1l
335,99 Kč
-31,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
304,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kamína Prity K1D
11 100,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A++ až GProdejce: KAMINKO

Jasmín hvězdnatý 30-50 cm - stálezelený, voňavý a odolný Trachelospermum jasminoides
111,98 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PURE CHEMICAL | Avokádový olej 100%, prvotřídní kvalita, 1 litr
670,08 Kč/1l
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Krakus Šunka Premium 300 g
335,67 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

SAFLAX - Japonský třešňový květ - Prunus serulata - 30 Semena
11 380,00 Kč/1kg
113,80 Kč
Prodejce: SAFLAX

Odvlhčovač vzduchu 550 ml – odvlhčovací granule, pro místnosti do 50 m², proti vlhkosti, plísním a zápachům, bezhlučný, bez elektřiny, s dlouhou životností
60,23 Kč
Prodejce: Bestlivings

Samsung Galaxy S25 , 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Námořnická modrá
19 204,61 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Shop-Mediarado

3.12 Odvlhčovač vzduchu Ultra Fresh (4 kusy), včetně 2x 400g granulátu. # 4 kusy #
1 103,55 Kč/1kg
441,42 Kč
Prodejce: Special-trends

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Hmotnost 0,5 gPočet kusů 10
Lze míchat se vším (nápoje, smoothie, limonády,...), čistý také funguje, téměř neutrální chuť. Jsem spokojená. Děkuji.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
940,45 Kč
Prodejce: apohealth
8 549,55 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 191,93 Kč
Prodejce: apohealth
32 214,32 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 492,59 Kč
Prodejce: apohealth
7 389,06 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 436,84 Kč
Prodejce: apohealth
6 682,98 Kč/1kg

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 186,82 Kč
Prodejce: apohealth
14 473,41 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 031,98 Kč
Prodejce: apohealth
15 402,69 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 568,55 Kč
Prodejce: apohealth
8 861,86 Kč/1kg

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
981,10 Kč
Prodejce: apohealth
16 351,67 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 006,76 Kč
Prodejce: apohealth
9 934,46 Kč/1kg

SpermidineLIFE Original 365+ kapsle na podporu obnovy vlastních buněk, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 480,66 Kč
Prodejce: apohealth
9 139,88 Kč/1kg

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
836,01 Kč
Prodejce: apohealth
1 503,62 Kč/1kg

Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsle, 180 ks.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 467,03 Kč
Prodejce: apohealth
6 791,81 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
978,18 Kč
Prodejce: apohealth
739,92 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
261,95 Kč
Prodejce: apohealth
689,34 Kč/1kg

Kurkuma + Piperin 90 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
299,00 Kč
Prodejce: Blendea
3 147,37 Kč/1kg