5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Akinu MASÍČKA Jehněčí kousky pamlsek pro kočky 20 x 50 g507,27 Kč/1kg
558,00 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
Miamor Sensible Snack Huhn Pur 30g57 749,75 Kč/1kg
2 309,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
BULTI Venison – pamlsek pro kočky – 150 g696,47 Kč/1kg
104,47 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
Akinu MASÍČKA BOX Pamlsek pro kočky44,28 Kč/1kg
112,00 Kč
-16,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,20 Kč
Prodejce: Akinu

Inaba Cat Churu Bites 3x10g (30g) kočičí pamlsky sušenky plněné kuřetem a tuňákem
136,47 Kč
Prodejce: VISO

Churu Cat Kitten Tuna Recipe 4x14g
134,47 Kč
Prodejce: VISO

VITAKRAFT Cat Yums Huhn & Katzengras 40 g
2 816,75 Kč/1kg
112,67 Kč
Prodejce: VISO

Churu Cat Tuna with Cheese Recipe 4x14g
1 344,70 Kč/1kg
134,47 Kč
Prodejce: VISO

Churu Cat BOX Tuna Variety 20x40g
2 095,68 Kč/1kg
586,79 Kč
Prodejce: somnia24

Inaba Cat Churu Tidbits Tuna Recipe 3x12g kočičí pamlsky s tuňákem
273,73 Kč
Prodejce: M_plus_L

Ciao Churu Cat Hairball Tuna Recipe 4 × 14 g
269,25 Kč
Prodejce: somnia24

VITAKRAFT Cat Yums sýr 40 g
1 725,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: STREFA

Churu Cat Chicken with Salmon Recipe 4x14g
7 546,61 Kč/1kg
422,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

MIAMOR Cat Cream Poultry - pochoutky pro kočky - 6x15g
1 073,90 Kč/1kg
107,39 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Churu Cat Rolls Chicken wraps&Tuna cream 4x10g
2 425,67 Kč/1kg
145,54 Kč
Prodejce: VISO

Vitakraft Cat Grass 50 g
516,67 Kč/1kg
31,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Inaba Cat Churu Tidbits kuřecí recept 3x12g kočičí pamlsek s kuřecím masem
1 632,40 Kč/1kg
163,24 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Miamor Cat Cream Multivitamin - paštiky vitamíny 6x15g Miamor
1 011,11 Kč/1kg
91,00 Kč
Prodejce: STREFA

Cat Snack Superfruits Lamb 100g
957,60 Kč/1kg
95,76 Kč
Prodejce: VISO

Churu Cat Meal Topper Tuna with Salmon Recipe 4x14g
1 727,00 Kč/1kg
138,16 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Inaba Cat Churu Tuna Recipe 4x14g (56g) Krémová Pochoutka pro kočku
Pasta z tuňáka
Neuvěřitelně chutné a zdravé pamlsky vyráběné z nejkvalitnějších surovin „human grade“, tedy v kvalitě pro lidi.
Unikátní krémové pochoutky Churu pro kočky přímo z Japonska.
Churu jsou nízkokalorické, neobsahují obiloviny a konzervanty, jsou vyráběny z masa
pocházejícího z volně chovaných kuřat, přirozeně chovaných na přísně sledovaných farmách, a z tuňáka z volného moře odloveného udržitelným a certifikovaným způsobem, bezpečným pro delfíny.
Obal je navržen speciálním způsobem, abyste mohli kočku krmit z ruky, čímž se vaše pouto ještě více prohloubí.
- Maso z tuňáka nebo kuřete je vždy první složkou
- Neobsahují obiloviny, konzervanty a umělá barviva
- Krémová, vlhká textura, kterou milují všechny kočky
- Churu je dodatečná porce vody pro málo pijící kočky
- Pamlsky Churu mají pouze 1/10 kalorií obsažených v suchých pamlscích
Složení: tuňák (30 %), tapioka, extrakt z tuňáka, kolagen, extrakt ze zeleného čaje. Doplňkové látky na kg: technologické doplňkové látky na kg: guarová guma 7,2 g, senzorické doplňkové látky 12,8 g, dietní doplňkové látky: vitamin E 310 j.m. /kg
Analytické složení: Hrubý protein (min.) 8,5 %, Hrubý tuk (min.) 0,5 %, Hrubá vláknina (max.) 0,1 %, Vlhkost (max.) 88 %, Hrubý popel (max.) 1,3 %, Vápník (min.) 0,003 %, Hořčík (max.) 0,015 %, Fosfor (min) 0,20 %, Draslík (min) 0,10 %, Taurin (min.) 0,01 %, Vitamin E (min.) 310 j.m.
Metabolická energie: 6,0 kcal/kus.
Churu masové, pyré, pro kočky s divoký,m mořský,m tuňá,kem. &Scaron,ťavnaté,, měkké, a extra lahodné, masové, mini kapsičky bez obilovin. Zdravé, mlsá,ní, s ní,zký,m obsahem kalorií,, bez konzervantů a bez umělý,ch dochucovadel. Inovativní, měkká, konzistence pamlsku Churu vá,m umožní, trá,vit společné, chví,le s va&scaron,í, kočičkou hravý,m a interaktivní,m způsobem. Dí,ky možnosti podá,vat extra chutnou grain free masovou pochoutku na způsob kočičí, kapsičky pří,mo ",z ruky", objeví,te nový, způsob odměňová,ní,. Churu bude bavit vá,s i va&scaron,í, kočku! Masové, pyré, můžete také, podá,vat stejně jako jinou kočičí, kapsičku pří,mo z misky nebo ho můžete přidat ke granulí,m pro vylep&scaron,ení, jejich chuti. Kočičí, pamlsky Churu mají, vysoký, obsah vody a dí,ky tomu jsou vhodný,m doplňkem k suché,mu krmivu nebo pro kočky, které, má,lo pijí,.
Pochoutka Churu tuňák 4x14g
Chutná lízací pochoutka pro kočky v podobě masového pyré z tuňáka.
- Lze podávat z tuby, v mističce, nebo jako příloha ke granulím.
- Vysoký obsah vody přispívá k hydrataci a podpoře močového ústrojí.
- Nízkokalorické složení vhodné pro všechnykočky.
- Bez obilovin, konzervačních látek a umělých barviv.
Složení
Tuňák, sušená tapioka, kolagen, extrakt ze zeleného čaje
Balení
4 x 14 g
Inaba Churu Tuňák 4x14 gramů
Inaba Churu Tuna 4x14 gramů je krémový doplňkový snack pro kočky s lahodnou chutí tuňáka, bohatý na vlhkost a bez obilovin. Kočky mají často tendenci pít příliš málo, což může vést k dehydrataci. Dopřejte proto své kočce tento neodolatelný kočičí snack od Churu! Tento lahodný kočičí snack se skládá z krému, který je dodáván v dávkovacích kapsičkách a je bohatý na vlhkost. Kočky milují krémovou konzistenci! Lahodná receptura je bez obilovin a obsahuje vitamin E. Bez umělých konzervantů!
- Chutný snack pro kočky
- Krém v praktických dávkovacích sáčcích
- Bohatý na vlhkost, ideální pro správnou hydrataci
- S vitamínem E
- Bez obilovin
Obsah: 4x14 gramů
Složení: tuňák (30,0 %), tapioka, extrakt z tuňáka, kolagen, extrakt ze zeleného čaje
Analytické složky: Obsah bílkovin 8,5 %, obsah tuku 0,5 %, hrubá vláknina 0,1 %, hrubé popeloviny 1,5 %, vlhkost 88,0 %, kalorický obsah 6,0 kcal/tužka
Přídatné látky: Technologické přídatné látky: Guarová guma 9,0 g. Senzorické přídatné látky: Aromata 14,0 g. Výživové přísady: Chuťové látky: Vitamín E 310IU
Inaba Churu Tuňák 56 gramů
- Krémový doplňkový snack pro kočky s lahodnou příchutí tuňáka
- Bohaté na vlhkost a bez obilovin
- Zabraňuje dehydrataci koček
- Rozděleno do praktických sáčků
- Krémová textura, kterou kočky milují
- Obsahuje vitamin E a žádné umělé konzervační látky
- Složení: tuňák (30,0 %), tapioka, extrakt z tuňáka, kolagen, extrakt ze zeleného čaje
- Analytické složky: Obsah bílkovin 8,5 %, obsah tuku 0,5 %, hrubá vláknina 0,1 %, hrubá osa 1,5 %, vlhkost 88,0 %, obsah kalorií 6,0 kcal/tubu
- Doplňkové látky: Technologické přísady - guargom 9,0 g, senzorické přísady - aroma 14,0 g, nutriční přísady - vitamin E 310iu
- Hmotnost
- 70 g
- Objem
- 0.056 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Prodejní název
- INABA
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Doplňkové látky
- nepoužije se
- Počet kusů
- 31
- Kód EAN
- 8859387700674
- Číslo produktu
- 0175007
- Výrobce
- Inaba Foods
- Schvalovací číslo
- NA
- Hmotnost
- 70 g
- Objem
- 0.056 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Prodejní název
- INABA
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Doplňkové látky
- nepoužije se
- Počet kusů
- 31
- Kód EAN
- 8859387700674
- Číslo produktu
- 0175007
- Výrobce
- Inaba Foods
- Schvalovací číslo
- NA
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Inaba Cat Churu Bites 3x10g (30g) kočičí pamlsky sušenky plněné kuřetem a tuňákem
136,47 Kč
Prodejce: VISO

Churu Cat Chicken with Shrimp Flavour Recipe 4x14g
2,40 Kč/1kg
134,47 Kč
Prodejce: VISO

Inaba Cat Churu 40x14g (560g) Krémová směs těstovin pro kočky s kuřecím masem
986,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Pochoutka Dokas-Mrazem suš. kuř. srdíčka pro kočky15g
24 931,33 Kč/1kg
373,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Vitakraft 23520, Pamlsky, Kočka, Drůbež, Vepřové, Kachna, 90 g
2 400,42 Kč/1kg
288,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Vysoce kvalitní přikrývka 135x200cm včetně polštáře 40x80cm "Antibakteriální hygienická funkce Sanitised®", pratelná na 95 stupňů, vhodná pro alergiky na domácí prach - Oeko-TEX
1 172,73 Kč
Prodejce: Bestlivings

Inaba Cat Churu 20x14g (280g) Krémová směs těstovin pro kočky s kuřecím a hovězím masem
284,72 Kč
Prodejce: VISO

SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
1 649,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Fiqops umělé 12 kusů břečťan girlanda břečťan umělé rostliny umělé závěsné břečťan pro svatební party zahrada byt balkon
562,24 Kč
-142,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
419,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Melko králíkárna pro malá zvířata 120x120x59 cm dřevěná klec pro králíky s volným výběhem
1 970,40 Kč
-100,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 870,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: melko24

Dreamies 4008429037894, Pamlsky, Kočka, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 60 g
1 057 571,40 Kč/1kg
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

MIAMOR Cat Cream Poultry - pochoutky pro kočky - 6x15g
1 073,90 Kč/1kg
107,39 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Beurer MP 41 Maniküre-/Pediküre-Set weiß (572.11)
1 107,27 Kč
Prodejce: TR8

INABA Churu Variety box Seafood - pochoutky pro kočky - 20 x 14 g
788,73 Kč/1kg
336,36 Kč
-44,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
291,83 Kč
Prodejce: VISO

Klec pro křečky WISFOR s LED osvětlením, dřevěný domeček pro drobná zvířata, klec pro myši se sklopným víkem, průhledové okénko, 100,7 x 50 x 50 cm
3 397,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Pamlsek pro kočky – Lick & Purr: Creamy Tuna Moments Mersjo 60g
436,17 Kč/1kg
26,17 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Jersey prostěradlo tmavě šedé 180x200
213,00 Kč
-11,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
202,00 Kč
Prodejce: TEXTILOMANIE

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
891,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Inaba Cat Churu Bites 3x10g (30g) kočičí pamlsky sušenky plněné tuňákem a lososem
136,47 Kč
Prodejce: VISO

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 20Hmotnost 0,37 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bulti | Sušené tyčinky pro kočky – králík – 60 g – 82 % živočišných složek – 45 % bílkovin
38,71 Kč
Prodejce: Bult-Store
645,17 Kč/1kg

Bulti | Jerky tyčinky pro kočky – pro dobrý pocit – 60 g – 82 % živočišných složek – s vysokým obsahem bílkovin – hovězí pamlsky
38,71 Kč
Prodejce: Bult-Store
645,17 Kč/1kg

Bulti | Sušené tyčinky pro kočky – kachna – 60 g – 82 % živočišného obsahu – s vysokým obsahem bílkovin
38,71 Kč
Prodejce: Bult-Store
645,17 Kč/1kg

BULTI Venison – pamlsek pro kočky – 150 g
104,47 Kč
Prodejce: Bult-Store
696,47 Kč/1kg

Krmivo pro kočky s vepřovým masem – pamlsky pro kočky se salámem 150 g – mokré krmivo pro kočky – krmivo pro kočky s vepřovým masem – krmivo pro kočky v konzervě
104,47 Kč
Prodejce: Bult-Store
696,47 Kč/1kg

JosiCat Masové tyčinky kuřecí a kachní 35g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 184,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
33 851,71 Kč/1kg

Akinu MASÍČKA Jehněčí kousky pamlsek pro kočky 20 x 50 g
558,00 Kč
Prodejce: Akinu
507,27 Kč/1kg

Akinu MŇAMKA BOX Pamlskový balíček pro kočky
288,00 Kč
Prodejce: Akinu
587,76 Kč/1kg

Akinu MASÍČKA Jehněčí kousky pamlsek pro kočky 11 x 50 g
307,00 Kč
Prodejce: Akinu
503,28 Kč/1kg

Akinu SUPRIMO Kuřecí plátky pro kočky mramorované 50 g MTP 5 ks
225,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu SUPRIMO Kachní plátky pro kočky mramorované 50 g MTP 5 ks
225,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu SUPRIMO Losos s treskou mini proužky pamlsek pro kočky 50 g MTP 5 ks
225,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu MASÍČKA BOX Pamlsek pro kočky
112,00 Kč
-16,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,20 Kč
Prodejce: Akinu
44,28 Kč/1kg

Dr. Seidel Hypoalergenní pamlsky pro kočky 50g
380,83 Kč
Prodejce: superbrandshop
3 808,30 Kč/1kg

Cat pochoutka Crispy Crunch sladový 60g
196,01 Kč
Prodejce: M_plus_L
3 266,83 Kč/1kg

Dreamies 4008429037948, Dospělý jedinec, Hovězí, 60 g
72,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 204,50 Kč/1kg

Dreamies 4008429037962, Pamlsky, Kočka, Dospělý jedinec, Losos, 60 g
74,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 236,50 Kč/1kg

Dreamies 4008429037894, Pamlsky, Kočka, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 60 g
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 057 571,40 Kč/1kg

Pamlsek pro kočky Lick & Purr – Soft Chicken Dream Mersjo 60 g
26,17 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
436,17 Kč/1kg

Pamlsek pro kočky – Crunch & Purr: Soft Chicken Biscuits Mersjo 40g
21,29 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
532,25 Kč/1kg