4,0



Na základě 4 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sopro Sanitární silikon bílý (10) 310 ml2 355,06 Kč/1l
730,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Vanillebeige Kartusche645,07 Kč/1l
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
SOUDAL lepidlo a tmel Soudaseal 240FC šedý 290ml kartuše - 1050270,21 Kč/1kg
716,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Soudal Soudaseal MS Clear 290 ml 1115862 286,21 Kč/1l
663,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

1x silikonová kartuše, S-Polybond® SILIKONprofi Transparent | Alkoxy-silikon, 310 ml, silikonová kartuše, tmel pro vnitřní i venkovní použití v koupelnách, kuchyních, stavební silikon a mnoho dalšího. Bez MEKO
3 558,16 Kč/1l
1 103,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

HAUSA vysokoteplotní silikon HS250 trvale pružné lepení do 305°C 300ml
5 318,83 Kč/1l
1 595,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
322,26 Kč/1l
99,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Soudal Silirub AL2T 300ml bílá 120648
2 448,83 Kč/1l
734,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Parketový tmel Den Braven 280 ml teak
164,00 Kč/1kg
82,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Tmel LOCTITE 142273
5 050,00 Kč/1l
1 010,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Soudal Silirub Pro N 600ml transparentní 121064
1 054,50 Kč/1l
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tmel modrý 70-24571-20
3 125,00 Kč/1l
271,00 Kč
-21,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
250,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

PATTEX Neutrální silikon šedý 280 ml
702,39 Kč/1l
196,67 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tmel transparentní 216.910
1 529,26 Kč/1l
474,07 Kč
Prodejce: MroAuto

SILIRUB+ S8800 300ml travertin SOUDAL
2 298,71 Kč/1l
712,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sikaflex 515 černý - 600ml
793,33 Kč/1l
476,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

SOUDASEAL 215LM kartuše s tmelem 290 ml šedá na beton
2 252,76 Kč/1l
653,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Soudal Silirub+ S8100 300 ml Jasmín
2 392,33 Kč/1kg
717,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Soudal Silirub AC 300 ml černý
2 041,77 Kč/1l
632,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

LIQUI MOLY Tmel na tělo 6149 kartuše 290ml
1 765,93 Kč/1l
512,12 Kč
Prodejce: AutoTuning
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
PARKETTDICHTSTOFF je vysoce kvalitní, plastoelastický,
jednosložkový tmel na parkety na
základě akrylátové disperze.
n.a.
- Hmotnost
- 0.526 kg
- Objem
- 0.3 l
- Kód EAN
- 5411183119895
- Číslo produktu
- 124840
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.526 kg
- Objem
- 0.3 l
- Kód EAN
- 5411183119895
- Číslo produktu
- 124840
- Výrobce
Pozor
K tomu se hodí také

SOUDAL tmel na parkety světlý dub 300ml
4 929,83 Kč/1l
1 478,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Profesionální plachta 650g/m², ochranná plachta, plachta na loď, plachta na bazén, podlážka pod stan, plachta na nákladní auto, plachta na kempování a zahradu - 2x3m - 6m² - zelená
166,50 Kč/1m²
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

tillvex altán 3x3m antracitový voděodolný | pop-up skládací altán výškově nastavitelný | zahradní stan UV ochrana 50+ | párty stan s taškou na zahradu
2 288,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
759,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH

SOUDAL Tmel na parkety Javor 300ml
2 005,00 Kč/1l
601,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Soudal tmel na parkety 290ml buk 124846
3 943,67 Kč/1l
1 183,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Lustr TWINSON 2 světla - v. 15,5 cm - stříbrný - hliník/nerezová ocel
4 343,25 Kč
Prodejce: HausDerGeschenke

Doppler FLAIR 6941 nízký - polstr na židli a křeslo
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dopplershop

Happy People – Solární bazén, obdélníkový, ocelová konstrukce, rozměry 400 x 207 cm, solární kryt na bazén
630,52 Kč
Prodejce: Gomazing

Rukavice Vileda Dermo Plus "M"
72,20 Kč
Prodejce: PAKOGROUP

Designové litinové krbové kamna EEK A+ Plamen Tara, nezávislá na okolním vzduchu – 6 kW
21 330,69 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A++ až GProdejce: CasaNovae

Regály AREBOS pro vysoké zatížení 180x90x40 cm | 875 kg | 5 polic z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
970,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

HOME DELUXE - Akustický panel SONIC Oiled Oak - 1 panel, dřevo z MDF, plsť z polyesteru, lze umístit na sebe nebo vedle sebe I Zvukově izolační panel Akustické panely Nástěnný panel
2 209,38 Kč/1m²
707,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

MINIO go for it, pokojové dveře, interiérové dveře "SALWADOR IV", 90 cm, řemeslná dubová/černá barva
4 800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minio

Daniel Hechter 7 781532 netkaná tapeta 10,05 m x 0,53 m A.S. Creation vzor motivy černá zlatá tapeta grafická
107,95 Kč/1m²
575,00 Kč
Prodejce: DIMEX-ART

Actona Seaford, Černá, Dub, 5 police/polic, Ocel, Dřevo, Matný, Černá
4 142,00 Kč
Prodejce: D2design

Přídavný gabion typ 4 100 cm x 100 cm x 40 cm (D x V x H), velikost ok 5 cm x 10 cm, spirála
1 653,24 Kč
Prodejce: Gabiona

Nástěnný dřevěný stůl Wandila
1 807,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24

byLIVING SPREE zrcadlová skříňka / Matný antracitový korpus se zrcadlovými dvířky / Nástěnná skříňka s funkcí tichého zavírání / Včetně LED osvětlení / Koupelnová skříňka se zásuvkou a spínací skříňkou / Š 80, V 60, H 20 cm
4 306,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

SANILO® WC sedátko s mechanismem Soft-Close a rychloupínáním Marble Cobalt, WC sedátko přímo od výrobce, WC sedátko, WC sedátko, WC poklop
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WCShop24

Paulmann Pro Strip LED Strip Silver P25 827
1 305,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: PaulmannLicht

Baterie na teplou vodu s topnou spirálou.
1 045,36 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Mucola privacy screen strips double picket fence 10x rigid PVC privacy screen fence film fence strips fence screen windbreak - antracitový
1 445,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Seltmann Weiden Liberty Pure Colors laguna modrý šálek na kávu 0,26 l
412,48 Kč
Prodejce: HausDerGeschenke

SONGMICS Stojící regál, regál na knihy, úložný regál, 5 polic, kuchyňský regál, police, 30 x 75 x 150 cm, nosnost do 650 kg, nastavitelné police GLR030B01
1 122,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Přídavný gabion typu 3 100 cm x 50 cm x 30 cm (D x V x H), velikost ok 10 cm x 10 cm, C-kroužek
892,05 Kč
Prodejce: Gabiona

Travní traktor STIGA Estate 384 M, 5,8 kW, zadní výhoz
53 000,00 Kč
Prodejce: Betkowski_Service
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%25% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
25%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super tmel a rychlé dodání
Objem 0,3 l
S tmelem se snadno pracuje, barva je přesně podle mého vkusu, nazval bych ji (světlý buk).
Ohodnoceno dne 10. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,28 l
Ohodnoceno dne 20. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,3 l
Ohodnoceno dne 20. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,3 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sikabond-126 Maximum Tack 300ml Bau- und Montageklebstoff Schwarz



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 896,21 Kč
Prodejce: bauschnell
19 654,03 Kč/1l

Delphi Tools aku vytlačovací pistole 600 ml – na kartuše i sáčky, 10 trysek, pracovní rukavice



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 499,99 Kč
Prodejce: iLogic
2 499,98 Kč/1l

FÖRCH Korrostop konvertor rzi L296, 400ml
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 946,90 Kč/1l

SOPRO Silic.(29) béžový 310ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l

Sopro sanitární silikon pergamon (27) 310 ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon Jasmine (28) 310 ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 433,61 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon šedý 15 Těsnění spár Těsnicí silikon 310ml
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 355,06 Kč/1l

Sopro Sanitární silikon bílý (10) 310 ml
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 355,06 Kč/1l

Soudal Silicone SILIRUB IG Black 600 ml
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 176,22 Kč/1l

ARDEX SE Sanitär-Silicon Zementgrau 310ml
315,20 Kč
Prodejce: bauschnell
1 016,77 Kč/1l

Silikonové Mazivo Cx80 Silikon Duo-Spray
548,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 195,40 Kč/1kg

Silikon pro RTV formy, tekutý kaučuk do 0,5 kg
478,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Profesionální Černý Vysokoteplotní Silikon 310 Ml - Cx-063
413,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 335,45 Kč/1l

Profesionální Silikon 310 Ml Vysokoteplotní Bezbarvý - Cx-297
406,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 312,87 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Manhattan matt Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,95 Kč
Prodejce: bauschnell
92,40 Kč/1kg

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Zementgrau Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, transparentní, 300 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Titangrau Kartusche



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,58 Kč
Prodejce: bauschnell
645,27 Kč/1l

Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, šedá, 300 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(26)Počet hodnocení: 26
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell
645,07 Kč/1l