4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg160,45 Kč/1kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera 200062, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový194,50 Kč/1kg
2 431,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový162,50 Kč/1kg
2 031,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Myslím si Josera Adult Jahněčí rýže 12,5 kg172,39 Kč/1kg
2 154,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
63,28 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Krmivo pro psy s hovězím masem a zeleninou, 15 kg suchého krmiva pro dospělé psy, vyvážené – Dr. John
1 313 329,94 Kč/1l
1 313,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
1 405,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bosch MAXI ADULT, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), 3 kg
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Josera Salmon & Potato, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Brambor, Losos, 12,5 kg
311,76 Kč/1kg
3 897,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Dehner Wild Nature krmivo pro psy Heidetal, suché krmivo bez obilovin / cukru, pro dospělé psy, králík, 12 kg
2 456,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bellfor suché krmivo pro psy s hmyzem bez obilovin 7,5kg | 28439
394,27 Kč/1kg
2 957,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Josera Optiness, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12,5 kg
262,96 Kč/1kg
3 287,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Bosch ADULT MENUE, Dospělý jedinec, 15 kg
77,88 Kč/1kg
1 168,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch 52070015, Dospělý jedinec, Jáhly, Drůbež, 15 kg
80,73 Kč/1kg
1 210,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

DR JOHN Hypoalergenní kachna se lososem - suchá krmiva pro psy - 12,5 kg
138,25 Kč/1kg
1 728,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch Active 15kg
98,39 Kč/1kg
1 475,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Belcando Adult GF Beef, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Hovězí, 12,5 kg
196,36 Kč/1kg
2 454,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Josera 200131, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
111,84 Kč/1kg
1 397,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Happy Dog NaturCroq Mini Agnello & Riso 4kg
236,15 Kč/1kg
944,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Arkwrights Beef je kompletní krmivo pro dospělé psy, které bylo vyvinuto na základě vysoce kvalitního hovězího a celozrnných obilovin. Toto 15kg balení je ideální pro majitele psů, kteří chtějí svým čtyřnohým přátelům nabídnout vyváženou a výživnou stravu.
Speciální na tomto krmivu je, že neobsahuje žádná umělá barviva, aromata ani přidaný cukr. Chutné, křupavé granule podporují zdraví zubů vašeho psa a podporují jeho celkovou pohodu.
Receptura obsahuje obiloviny, maso a vedlejší výrobky živočišného původu (minimálně 10 % hovězího masa), minerální složky, vysoce kvalitní oleje a tuky a také antioxidanty, které přispívají ke každodenní vitalitě vašeho psa.
Analytické složky jsou: Vlhkost 10 %, bílkoviny 18,0 %, tuk 7 %, vláknina 3,00 %, popel 6,00 %, vápník 1,20 %, fosfor 1,00 %, draslík 0,75 %, hořčík 0,17 %, vitamín A 12.000 m.j./kg, vitamin D 1200 m.j./kg, vitamin E 110 mg/kg, zinek 377 mg/kg, měď 40 mg/kg, železo 267 mg/kg, mangan 145 mg/kg, selen 4,45 mg/kg. Poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin je 11:1.
Arkwrights Hovězí maso 15kgArkwrights
0.00
Beef je kompletní krmivo speciálně určené pro dospělé pracovní a aktivní sportovní psy.
Krmivo Arkwrights lze podávat v suchém stavu nebo s vodou či omáčkou, záleží na vašich preferencích. Při zahájení podávání krmiva jej do jídelníčku zavádějte postupně během několika dnů. Množství doporučené v návodu k použití pro denní krmení lze podávat jako jedno nebo více jídel. Potřeba krmiva závisí na individuálních potřebách a měla by být upravena podle kondice a úrovně aktivity vašeho psa.
Zajistěte psovi stálý přístup k čerstvé vodě.
Složení:
Obiloviny, maso a živočišné produkty (minimálně 10 % hovězího masa), oleje a tuky, minerální látky.
Analýza:
| Tuky | 7% |
| Bílkoviny | 18% |
| Vláknina | 3% |
| Popel | 6% |
| Železo | 80 mg/kg |
| Jód | 1,5 mg/kg |
| Mangan | 45 mg/kg |
| Chelát zinku | 18 mg/kg |
| Vitamin D | 1200 IU/kg |
| Vitamin E | 110 mg/kg |
| Celkový zinek | 150 mg/kg |
| Měď | 10 mg/kg |
| Selen | 0,2 mg/kg |
Dávkování:
| Hmotnost psa | Denní dávka | Příklad plemene |
| do 10 kg | 200 g | Jack Russell |
| 10 - 20 kg | 200 - 370 g | Border kolie, špringršpaněl |
| 20 - 45 kg | 370 - 680 g | Labrador, chrt |
| nad 45 kg | nad 680 g | Novofundlandský pes |
- Hmotnost
- 15000 g
- Obsah vlhkosti
- 9
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- Bez konzervačních látek
- Počet kusů
- 5
- Kód EAN
- 5012113001862
- Výrobce
- Glipa
- Schvalovací číslo
- PL2262112p
- Hmotnost
- 15000 g
- Obsah vlhkosti
- 9
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- Bez konzervačních látek
- Počet kusů
- 5
- Kód EAN
- 5012113001862
- Výrobce
- Glipa
- Schvalovací číslo
- PL2262112p
K tomu se hodí také

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

EMKE koupelnový radiátor plochý 1599x600 mm černý ohřívač ručníků sušák na ručníky, panelový držák ručníků boční připojení pro koupelnu 958W bez topného tělesa
5 955,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMKE

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 732,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
63,28 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
1 405,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bellfor suché krmivo pro psy s hmyzem bez obilovin 7,5kg | 28439
394,27 Kč/1kg
2 957,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Josera Salmon & Potato, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Brambor, Losos, 12,5 kg
311,76 Kč/1kg
3 897,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Krmivo pro psy s hovězím masem a zeleninou, 15 kg suchého krmiva pro dospělé psy, vyvážené – Dr. John
1 313 329,94 Kč/1l
1 313,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dehner Wild Nature krmivo pro psy Heidetal, suché krmivo bez obilovin / cukru, pro dospělé psy, králík, 12 kg
2 456,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bosch MAXI ADULT, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), 3 kg
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Suché krmivo pro psy Josera JosiDog Mini 10 kg
95,10 Kč/1kg
950,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch ADULT MENUE, Dospělý jedinec, 15 kg
77,88 Kč/1kg
1 168,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pelíšek pro psy KINGDOG 115x95 cm personalizovaný voděodolný černý
945,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Bezdrátový strojek na psí srst Strihacie strojčeky pre psov Zastřihovač srsti domácích zvířat Zastřihovač srsti pro ovce Psi Kočky Hair Clipper Retoo
801,59 Kč
Prodejce: Retoo

Bosch 52070015, Dospělý jedinec, Jáhly, Drůbež, 15 kg
80,73 Kč/1kg
1 210,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Krmivo pro psy s kuřecím masem a zeleninou, 15 kg suchého krmiva pro dospělé psy – Dr. John Gold
90,63 Kč/1l
1 359,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pelíšek pro psy KINGDOG 115x95 cm personalizovaný voděodolný zelený
945,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Mucola rampa pro psy rampa pro psy teleskopická pomoc při stravování rampa pro psy skládací schody pro domácí mazlíčky skládací rampa pro auta petwalk
1 020,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Bosch Active 15kg
98,39 Kč/1kg
1 475,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

BELCANDO Adult Light, 12,5 kg
157,53 Kč/1kg
2 014,56 Kč
-45,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 969,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Bosch 52010015, Štěně, Jehněcí, Rýže, 15 kg, Bezlepkový
165,33 Kč/1kg
2 480,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

WoofRider multifunkční přívěs pro psy, skládací, do 40 kg - šedý
3 325,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

maxxpro Pet Treatment ohrádka pro psy - výsuvná od 30 do 117 cm - pro schody nebo dveře
611,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

WISFOR Pelíšek pro psy Ortopedický polštář pro psy Pohovka pro psy Podložka pro kočky Omyvatelná voděodolná - D: 92x56x8cm
1 062,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Kočárek pro psy Bicycle Gear - Kočárek pro psy max. 40 kg - Skládací přívěs pro psy s pláštěnkou - Snadná montáž - Modrý
2 984,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, bílá barva
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Psí bunda Zimní vesty Bundy Psí kabát Psí svetr Pet Lyžařský kostým Bez rukávů Bavlněná polstrovaná vesta s hrudním popruhem Postroj
453,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Josera Optiness, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12,5 kg
262,96 Kč/1kg
3 287,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

BELCANDO Adult Iberico & Rice, 12,5 kg
153,65 Kč/1kg
1 920,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg

Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 195,60 Kč
Prodejce: superbrandshop

Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg

Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg

Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
2 822,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
194,68 Kč/1kg

Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Prodejce: superbrandshop

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg

Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg

Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg

Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg

Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l

Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
2 117,68 Kč
Prodejce: SuperMerchant

POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
2 044,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Josera Bavaro 18kg Solid 20/8



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Prodejce: superbrandshop

Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 774,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
147,92 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 775,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
148,00 Kč/1kg

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Prodejce: superbrandshop