5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bosch 52010015, Štěně, Jehněcí, Rýže, 15 kg, Bezlepkový165,33 Kč/1kg
2 480,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg247,77 Kč/1kg
2 973,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg160,45 Kč/1kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera 200062, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový194,50 Kč/1kg
2 431,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bosch MAXI ADULT, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), 3 kg
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch Active 15kg
98,39 Kč/1kg
1 475,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Bosch ADULT MENUE, Dospělý jedinec, 15 kg
77,88 Kč/1kg
1 168,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch 52070015, Dospělý jedinec, Jáhly, Drůbež, 15 kg
80,73 Kč/1kg
1 210,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch Adult Fresh Łosoś i Ziemniaki - Sucha karma dla psa 15 kg
105,71 Kč/1kg
1 585,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bosch SENIOR, Senior, 12,5 kg
88,08 Kč/1kg
1 100,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch 52190015, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 15 kg, Bezlepkový
122,78 Kč/1kg
1 841,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bosch 52050015, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Jehněcí, Rýže, 15 kg, Bezlepkový
103,27 Kč/1kg
1 549,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bosch MINI JUNIOR, Štěně, Malý (5-10 kilogramů), 3 kg
103,05 Kč/1kg
309,14 Kč
Prodejce: velmontask

Belcando 557825, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 12,5 kg, Bezlepkový
176,94 Kč/1kg
2 211,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Bosch MEDIUM JUNIOR, Štěně, Střední (11 - 25kg), 15 kg
116,60 Kč/1kg
1 749,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
63,28 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch MAXI ADULT, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), 3 kg
360,15 Kč/1kg
1 080,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Bosch High Premium Concept Reproduction, Dospělý jedinec, Střední (11 - 25kg), Drůbež, 7,5 kg
210,71 Kč/1kg
1 580,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Brit 8595602558896, Dospělý jedinec, Střední (11 - 25kg), Brambor, Losos, 12 kg
122,62 Kč/1kg
1 471,43 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kompletní krmivo pro dospělé psy
ADULT FISH & POTATO je vyvážené kompletní krmivo pro všechny dospělé psy s normální aktivitou.
ADULT FISH & POTATO obsahuje drůbeží maso a kvalitní ryby jako důležitý zdroj bílkovin.
ADULT FISH & POTATO je vyrobeno bez pšenice s použitím bramborové moučky jako vysoce stravitelného zdroje sacharidů.
Koncentrace energie a hrubých bílkovin je zvolena tak, aby ve spojení s obsaženými výtažky z mušlí zabránila rizikům obezity pro kosti a klouby.
Použití imunitního komplexu mannanů a glukanů stabilizuje střevní flóru a posiluje imunitní systém.
- Vysoce kvalitní bílkoviny (včetně rybí moučky (4 %))
- s manany a glukany pro stabilizaci střevní flóry a imunitního systému
- Výtažky z mušlí pro chrupavky a klouby
- Vysoký podíl nenasycených mastných kyselin pro kůži a srst
Složení:
Složení: drůbeží masová moučka, ječmen, kukuřice, proso (milo), rýže, živočišný tuk, rybí moučka (4 %), bramborová moučka (4 %), sušená řepná dužina (odcukřená), hydrolyzát hrubého proteinu, masová moučka, proso (žluté), Kvasnice (sušené, 0,1 % mannanoligosacharidů, 0,06 % &beta,-glukanů), hrách, rybí tuk, chlorid sodný, chlorid draselný, extrakt ze slávky zelenoústé (0,1 %), čekanka (sušená)
Analytické složky:
Hrubý protein 21,5 %, hrubý tuk 10,5 %, hrubá vláknina 2,5 %, hrubý popel 5,5 %, vápník 1,05 %, fosfor 0,85 %
Přídatné látky:
Vitamín A 12000 m.j., vitamín D3 1200 m.j., vitamín E 70 mg, zinek (jako oxid zinečnatý) 70 mg, zinek (jako aminokyselina chelát zinku, hydrát) 45 mg, měď (jako síran měďnatý [II], pentahydrát) 10 mg, jód (jako jodičnan vápenatý, bezvodý) 2 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0,2 mg, antioxidant, ,
Krmný návod:
| Hmotnost psa | Gramů denně |
| 10 kg | 155 g |
| 12,5 kg | 180 g |
| 15 kg | 205 g |
| 17,5 kg | 230 g |
| 20 kg | 255 g |
| 22,5 kg | 280 g |
| 25 kg | 305 g |
| 27,5 kg | 325 g |
| 30 kg | 350 g |
| 35 kg | 390 g |
| 40 kg | 430 g |
| 45 kg | 470 g |
| 50 kg | 510 g |
| 55 kg | 550 g |
| 60 kg | 585 g |
Bosch Adult Fish & Brambory 15 kg
bosch
Adult s rybou a bramborami - kompletní krmivo pro psy s normální aktivitou
Složení:
Drůbeží protein sušený (17,5 %), ječmen, kukuřice,proso (milo), rýže, drůbeží tuk, rybí moučka (4 %),bramborová mouka (4 %), řepná dužina (bez cukru),hydrolyzovaný protein, vepřový protein sušený, žluté proso,sušené pivovarské kvasnice (0,1% mannooligosacharidy,0,06% β-glukan), hrách sušený,rybí oleje, chlorid sodný, chlorid draselný, extrakt ze zeleného mušle (0,1 %), čekanka (sušená).
Analytické složky: Bílkoviny 21,50% Hrubý tuk 10,50% Hrubá vláknina 2,50% Hrubý popel 6,00% Vápník 1,05% Fosfor 0,85% Omega-3 0,3%
Nutriční doplňkové látky na kg: Vitamin A 12.000 I.E. Vitamin D3 1.200 I.E. Vitamin E 70 mg měď (jako síran měďnatý, pětivodý) 10 mg zinek (jako oxid zinečnatý) 70 mg zinek (jako aminokyselinový chelát zinku, hydratovaný) 45 mg jód (jako jodid vápenatý, bezvodý) 2 mg selen (jako seleničitan sodný) 0,2 mg
80 630
Hmotnost psaDenní porce 10,0 kg 155 g 12,5 kg 180 g 15,0 kg 210 g 17,5 kg 235 g 20,0 kg 260 g 22,5 kg 280 g 25,0 kg 305 g 27,5 kg 304,3 kg 305,03 kg 3025 kg 435 g 45,0 kg 475 g 50,0 kg 510 g 55,0 kg 550 g 60,0 kg 585 g * krmivo lze podávat nasucho i po namočení ve vodě
- Fáze života zvířete:
- Dospělý jedinec
- Příchuť krmiva:
- Brambor, Losos
- Hmotnost:
- 15 kg
- Specifické potřeby zvířete:
- Kůže a srst
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamín B6, Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E
- Složení krmiva:
- Poultry meat meal, salmon (fresh, 14 %), millet, barley, maize, rice, potato (dehydrated, 5 %), beet pulp (sugar removed), animal fat, hydrolysed protein, peas, fish oil, yeast (dehydrated, 0.1 % mannan oligosaccharides, 0.06 % β-glucans), sodium chloride, colostrum (0,3 %), monocalcium phosphate, potassium chloride, green-lipped mussel extract (0,1 %), chicory (dried).
- Bílkoviny:
- 21,5%
- Obsah tuku:
- 10,5%
- Hrubý popel:
- 5,7%
- Hrubá vláknina:
- 2,5%
- Fosfor:
- 0,85%
- Vápník:
- 1,05%
- Sodík:
- 0,3%
- Obsah hořčíku:
- 0,11%
- Obsah draslíku:
- 0,5%
- Metabolizovatelná energie (ME):
- 15,3 MJ/kg
- Obsah biotinu:
- 250 μg/kg
- Obsah vitamínu C:
- 70 mg/kg
- Obsah železa:
- 250 mg/kg
- Obsah zinku:
- 70 mg/kg
- Obsah manganu:
- 20 mg/kg
- Obsah mědi:
- 10 mg/kg
- Obsah jódu:
- 2 mg/kg
- Obsah selénu:
- 0,2 mg/kg
- Obsah vitamínu A:
- 12000 IU/kg
- Obsah vitamínu D3:
- 1200 IU/kg
- Obsah vitamínu E:
- 70 mg/kg
- Obsah Thiaminu (vitamín B1):
- 10 mg/kg
- Obsah riboflavinu (vitamín B2):
- 10 mg/kg
- Obsah niacinu (vitamín B3):
- 40 mg/kg
- Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5):
- 20 mg/kg
- Obsah vitamínu B6:
- 6 mg/kg
- Obsah kyseliny listové (vitamín B9):
- 2 mg/kg
- Obsah vitamínu B12:
- 30 μg/kg
Bosch Adult Fish & Potato je vyvážené kompletní krmivo pro všechny dospělé psy s normální aktivitou. Kromě drůbeže obsahuje krmivo Bosch Adult Fish & Potato jako důležitý zdroj bílkovin také vysoce kvalitní ryby. Krmivo Bosch Adult Fish & Potato je vyrobeno bez pšenice s použitím bramborové moučky jako vysoce stravitelného zdroje sacharidů. Koncentrace energie a bílkovin je zvolena tak, aby ve spojení s obsaženými výtažky z mušlí zabraňovala rizikům obezity pro kosti a klouby. Použití imunitního komplexu mannanů a glukanů stabilizuje střevní flóru a posiluje imunitní systém.
Podrobnosti o výrobku
| Složení | Maso a vedlejší výrobky živočišného původu, oleje a tuky, kvasnice, ryby a vedlejší výrobky z ryb, obiloviny, zelenina, vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu |
|---|---|
| Přídatné látky (na kg) | Z 1 Vitamin A 12 000 000 j.U/kgZ 2 Vitamin D3 1 200 000 j.U/kgZ 3 Vitamin E 70 000 mg/kg Z 5 Měď jako pentahydrát síranu měďnatého (II) 10 000 mg/kg Z 200 Vápník 1,050 % Z 201 Fosfor 0,850 % Z 204 Jodičnan vápenatý bezvodý 2 000 mg/kg Z 255 Aminokyselina chelát zinku, hydrát 45 000 mg/kg |
| Výrobce | Bosch |
| Oblast použití | Psi |
| Použití | Krmení |
| Typ výrobku | Krmivo pro psy |
| Verze | Suché krmivo |
| Typ krmiva | Kompletní krmivo |
| Obsah v kg | 15.0 kg |
| Typ | Suché krmivo pro psy |
| Životní fáze | Dospělý pes |
Bosch Adult Fish & Potato 15kgBosch
0
s rybou a bramborem-
kompletní krmivo pro psy s normální aktivitouSložení:
Složení: sušené drůbeží bílkoviny (17,5 %), ječmen, kukuřice, proso (milo), rýže, drůbeží tuk, rybí moučka (4 %), bramborová moučka (4 %), řepné řízky (bez cukru), hydrolyzované bílkoviny, sušené vepřové bílkoviny, žluté proso, sušené pivovarské kvasnice (0,1 % mannooligosacharidů, 0,06 % β-glukanů), sušený hrách, rybí tuk, chlorid sodný, chlorid draselný, extrakt ze slávky zelenoústé (0,1 %), čekanka (sušená).
| Analytické složky: | |
| Bílkoviny | 21,50% |
| Hrubý tuk | 10,50% |
| Hrubá vláknina | 2,50% |
| Hrubý popel | 6,00% |
| Vápník | 1,05% |
| Fosfor | 0,85% |
| Omega-3 | 0,3% |
| Výživové doplňky na kg: | |
| Vitamín A | 12.000 I.E. |
| Vitamin D3 | 1.200 I.E. |
| Vitamin E | 70 mg |
| měď (jako síran měďnatý, pentahydrát) | 10 mg |
| zinek (jako oxid zinečnatý) | 70 mg |
| zinek (jako chelát aminokyseliny zinečnaté, hydratovaný) | 45 mg |
| jód (jako jodid vápenatý, bezvodý) | 2 mg |
| selen (jako selenan sodný) | 0,2 mg |
Dávkování:
| Hmotnost psa | Denní dávka |
| 10,0 kg | 155 g |
| 12,5 kg | 180 g |
| 15,0 kg | 210 g |
| 17,5 kg | 235 g |
| 20,0 kg | 260 g |
| 22,5 kg | 280 g |
| 25,0 kg | 305 g |
| 27,5 kg | 325 g |
| 30,0 kg | 350 g |
| 35,0 kg | 390 g |
| 40,0 kg | 435 g |
| 45,0 kg | 475 g |
| 50,0 kg | 510 g |
| 55,0 kg | 550 g |
| 60,0 kg | 585 g |
| *lze podávat v suchém stavu nebo po namočení ve vodě | |
Nečekejte, objednejte si ještě dnes! Zajistěte svému psovi zdravé a chutné krmivo. Kupte si ho hned teď!
- Hmotnost
- 15000 g
- Objem
- 15 l
- Obsah vlhkosti
- 8 %
- Prodejní název
- 14077
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- bez obilovin
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4015598013260
- Číslo produktu
- 52220015
- Výrobce
- Bosch Tiernahrung
- Schvalovací číslo
- n/a
- Hmotnost
- 15000 g
- Objem
- 15 l
- Obsah vlhkosti
- 8 %
- Prodejní název
- 14077
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- bez obilovin
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4015598013260
- Číslo produktu
- 52220015
- Výrobce
- Bosch Tiernahrung
- Schvalovací číslo
- n/a
K tomu se hodí také

Bosch MAXI ADULT, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), 3 kg
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch 52080015, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 15 kg
81,13 Kč/1kg
1 216,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch 52070015, Dospělý jedinec, Jáhly, Drůbež, 15 kg
80,73 Kč/1kg
1 210,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch Adult Fresh Łosoś i Ziemniaki - Sucha karma dla psa 15 kg
105,71 Kč/1kg
1 585,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bosch Active 15kg
98,39 Kč/1kg
1 475,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Afp Interactive Fetch 'N Treat
882,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Balloonify® kanystr s héliem pro 30 balónků
2 057,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

SodaStream 1047202410, Karafa pro bublinkovatá pití, Průhledná, Sklo, 1 l, 2 kusů, 195 mm
447,56 Kč
Prodejce: esiteo

Einhell Power X-Change akumulátorové nůžky na živý plot GE-CH 1846 Li-Solo
2 040,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Rychlovarná konvice Lehmann o objemu 1,7 litru s regulací teploty 45-100 ?C, nerezová konvice s funkcí udržování teploty a dotykovým panelem, matná černá barva
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Bosch 52050015, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Jehněcí, Rýže, 15 kg, Bezlepkový
103,27 Kč/1kg
1 549,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Kancelářská židle Bigzzia, herní židle, herní křeslo, kancelářská židle, ergonomický design s polštářem, do 110 kg, růžová barva
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

Astra 15225 - Minecraft: pouzdro na tuky
332,00 Kč
Prodejce: MATFEL

Bosch Plus Strauß & Kartoffel - 12,5 kg
253,61 Kč/1kg
3 170,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bosch 52010015, Štěně, Jehněcí, Rýže, 15 kg, Bezlepkový
165,33 Kč/1kg
2 480,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Samsung Galaxy S22 / S22 Plus ochranná fólie na fotoaparát skleněná fólie tvrzené sklo ochranná fólie na fotoaparát tvrzená fólie ochranné sklo 2 kusy
217,96 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Bílá, 6 zásuvka/zásuvek, Dřevotřískové desky, Jednobarevný, Moderní, Dřevotřískové desky
3 582,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WellStoreJTS

Leonardo Cat Food 758725, Dospělý jedinec, 7,5 kg
294,91 Kč/1kg
2 211,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Pelíšek pro psy KINGDOG 100x75 cm personalizovaný voděodolný tmavě šedý
850,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Toboli ruční vozík skládací offroad černý, skládací ruční vozík s nosností až 100 kg, skládací ruční vozík na pláž, zahradu, nákupy
1 485,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Bosch Dog Adult Duck & Rice 3kg
277,04 Kč/1kg
831,13 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: everybuy_at

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Bosch ADULT MENUE, Dospělý jedinec, 15 kg
77,88 Kč/1kg
1 168,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Police regál VASAGLE s 6 policemi, vintage design, rozměry 70 x 24 x 191,6 cm, vyrobený z dřeva, stojací regál
1 638,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

BOUTIQUE ZOO Pelíšek pro psy | Oválný polštář pro psy nebo kočky | Gauč pro psy s polštářem odolným proti poškrábání | Omyvatelný polyester šedý XL
593,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší zboží a nejprodávanější
Hmotnost 15 kgObjem 15 l
Zboží bylo odesláno velmi rychle a dorazilo okamžitě, nebyly žádné problémy, jako je poškození Cena byla také přiměřená Jsem naprosto spokojen a rád od dodavatele opět nakoupím
Ohodnoceno dne 6. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 15 kgObjem 15 l
Ohodnoceno dne 12. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 15 kgObjem 15 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg

CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg

Wolfsblut VetLine Weight Management, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Turecko, 12 kg
2 458,50 Kč
Prodejce: SuperMerchant
204,88 Kč/1kg

Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg

Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Prodejce: superbrandshop

Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg

Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg

Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg

Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg

Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l

POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
2 044,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Josera Bavaro 18kg Solid 20/8



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Prodejce: superbrandshop

Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 774,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
147,92 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 775,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
148,00 Kč/1kg

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Prodejce: superbrandshop

ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergenní suché krmivo pro psy 14 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 261,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant
232,99 Kč/1kg

Royal Canin VD Dog Dry Gastro Intestinal 15 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 677,59 Kč
Prodejce: SuperMerchant
178,51 Kč/1kg