Dehner Best Nature, krmivo pro koťata, mokré krmivo, vhodné pro mladé kočky, s hovězím masem/kuřetem/zelenou mušlí, 16 x 85 g (celkem 1,36 kg)

1 141,78 Kč

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

pá 9. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Tuftuf | Kousky mokrého krmiva – 400 g – 4 × 100 g – hovězí a kachna – chutné kousky pro kočky
Tuftuf | Kousky mokrého krmiva – 400 g – 4 × 100 g – hovězí a kachna – chutné kousky pro kočky
133,32 Kč/1kg
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – treska – 24 × 400 g – 65 % masa – 15 % tresky – krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – treska – 24 × 400 g – 65 % masa – 15 % tresky – krmivo pro kočky
99,92 Kč/1kg
959,22 Kč
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
88,22 Kč/1kg
423,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
229,18 Kč/1kg
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro Dehner Best Nature Krmivo pro koťata, mokré krmivo, pro mladé kočky, drůbeží srdíčka / rýže, 6 x 400 g konzervy (2,4 kg)
Dehner Best Nature Krmivo pro koťata, mokré krmivo, pro mladé kočky, drůbeží srdíčka / rýže, 6 x 400 g konzervy (2,4 kg)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
800,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Kitten Hügelland, vlhké krmivo bez obilovin / cukru, pro mladé kočky, kuře, 16 x 85 g sáček (1,36 kg)
Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Kitten Hügelland, vlhké krmivo bez obilovin / cukru, pro mladé kočky, kuře, 16 x 85 g sáček (1,36 kg)
1 287,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Royal Canin FHN Kitten Instinctive 12x85g Mokré krmivo v rosolu pro koťata do 12 měsíců věku
Royal Canin FHN Kitten Instinctive 12x85g Mokré krmivo v rosolu pro koťata do 12 měsíců věku
483,81 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
493,49 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Kitten Hügelland, mokré krmivo bez obilovin / cukru, pro mladé kočky, kuře, 16 x 100 g miska (1,6 kg)
Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Kitten Hügelland, mokré krmivo bez obilovin / cukru, pro mladé kočky, kuře, 16 x 100 g miska (1,6 kg)
1 287,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Dehner Best Nature krmivo pro kočky, multipack, mokré krmivo, pro dospělé kočky, po 2 ks: telecí / zvěřina / kuře / králík, 8 x 85 g sáčky (680 g)
Dehner Best Nature krmivo pro kočky, multipack, mokré krmivo, pro dospělé kočky, po 2 ks: telecí / zvěřina / kuře / králík, 8 x 85 g sáčky (680 g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 25
970,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Sheba Kitten, výběr příchutí, 40x85g. Kompletní vlhké krmivo pro koťata s lososem a kuřetem v omáčce
Sheba Kitten, výběr příchutí, 40x85g. Kompletní vlhké krmivo pro koťata s lososem a kuřetem v omáčce
195,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 28
662,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Dehner Best Nature, krmivo pro kočky, mokré krmivo, pro dospělé kočky, s příchutí divokého králíka / kuřete / amarantu, 16 x 85 g (celkem 1,36 kg)
Dehner Best Nature, krmivo pro kočky, mokré krmivo, pro dospělé kočky, s příchutí divokého králíka / kuřete / amarantu, 16 x 85 g (celkem 1,36 kg)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 141,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Hügelland Kitten, mokré krmivo bez obilovin / cukru, pro mladé kočky, kuře, 6 x 400 g konzerva (2,4 kg)
Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Hügelland Kitten, mokré krmivo bez obilovin / cukru, pro mladé kočky, kuře, 6 x 400 g konzerva (2,4 kg)
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Mokré krmivo, krmivo pro kočky, jehněčí, animonda Vom Feinsten 32x100g Kitten – pro rostoucí kočky v prvním roce života
Mokré krmivo, krmivo pro kočky, jehněčí, animonda Vom Feinsten 32x100g Kitten – pro rostoucí kočky v prvním roce života
349,20 Kč/1kg
1 117,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Dehner Best Nature Senior krmivo pro kočky, vlhké krmivo, pro starší kočky, jehněčí, 6 x 400 g konzerva (2,4 kg)
Dehner Best Nature Senior krmivo pro kočky, vlhké krmivo, pro starší kočky, jehněčí, 6 x 400 g konzerva (2,4 kg)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
800,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Dehner Best Nature Senior krmivo pro kočky, vlhké krmivo, pro starší kočky, jehněčí, 16 x 85 g sáček (1,36 kg)
Dehner Best Nature Senior krmivo pro kočky, vlhké krmivo, pro starší kočky, jehněčí, 16 x 85 g sáček (1,36 kg)
1 141,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
258,59 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
879,20 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
215,94 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Dehner Fine Nature, krmivo pro koťata, mokré krmivo bez obilovin, vhodné pro mladé kočky, hovězí, 6 x 200g konzervy (1,2 kg)
Dehner Fine Nature, krmivo pro koťata, mokré krmivo bez obilovin, vhodné pro mladé kočky, hovězí, 6 x 200g konzervy (1,2 kg)
849,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Popis produktu Dehner Best Nature krmivo pro kočky, určené pro koťata, s hovězím masem, telecí maso a kuřecí maso, je jedinečná kombinace přírodních ingrediencí v prvotřídní kvalitě. Šetrný způsob přípravy a plnění za studena zajišťují, že původní, přírodní nutriční hodnoty jsou do značné míry zachovány. Toto vysoce kvalitní kompletní krmivo obsahuje prvotřídní bílkoviny a dodává esenciální omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro metabolismus. Vybrané rostlinné složky poskytují komplexní sacharidy a vlákninu, které zásadně ovlivňují dodávku energie a funkci střev. Důsledně se vyhýbáme masným a kostním moučkám, nekvalitním vedlejším produktům, plnidlům, odpadu z porážek, barvivům, konzervantům, látek zlepšujícím chuť a aroma, umělým antioxidantům a jakýmkoli syntetickým přísadám, cukru a pojivům. Kompletní krmivo Doporučené dávkování: 1 kg = 2 - 2,5 balení 2 kg = 2,5 - 3,5 balení 3 kg = 3,5 - 4,5 balení Uvedená čísla jsou orientační. Skutečná nutriční potřeba se řídí věkem, velikostí a aktivitou vaší kočky. Čerstvá voda by měla být vždy k dispozici. Složení: 33 % hovězí maso, srdce, játra, plíce, žaludek, 33 % kuřecí maso, srdce, játra, plíce, žaludek, krk, 32,7 % voda, 1 % minerály, 0,2 % vápník, 0,1 % extrakt z mušlí. Obecné informace Krmivo pro koťata, zdravá výživa. Ingredience / Složení: žádné uvedení Návod k použití: Čerstvá voda by měla být vždy k dispozici. Doporučení pro výživu: 1 kg = 2-2,5 balení; 2 kg = 2,5-3,5 balení; 3 kg = 3,5-4,5 balení. Uvedená data jsou orientační. Skutečné nutriční potřeby se liší v závislosti na věku, velikosti a aktivitě vaší kočky. - Ingredience v prvotřídní kvalitě - Šetrně vyrobeno - Plněno za studena - Vhodné pro malá koťata - Bez chemických přísad
Hmotnost
1360 g
Objem
1.36 l
Obsah vlhkosti
viz složení krmiva
Druh krmiva
Mokré krmivo
Vhodné druhy zvířat
Kočky
Doplňkové látky
viz složení krmiva
Počet kusů
1
Kód EAN
4003572793062
Číslo produktu
5373253
Výrobce
Dehner
Schvalovací číslo
Dehner ist für den Verkauf von Bio-Produkten geprüft und zertifiziert durch: DE-ÖKO-006

Hmotnost
1360 g
Objem
1.36 l
Obsah vlhkosti
viz složení krmiva
Druh krmiva
Mokré krmivo
Vhodné druhy zvířat
Kočky
Doplňkové látky
viz složení krmiva
Počet kusů
1
Kód EAN
4003572793062
Číslo produktu
5373253
Výrobce
Dehner
Schvalovací číslo
Dehner ist für den Verkauf von Bio-Produkten geprüft und zertifiziert durch: DE-ÖKO-006
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Kitten Hügelland, mokré krmivo bez obilovin / cukru, pro mladé kočky, kuře, 16 x 100 g miska (1,6 kg)
Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Kitten Hügelland, mokré krmivo bez obilovin / cukru, pro mladé kočky, kuře, 16 x 100 g miska (1,6 kg)
1 287,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Sedací souprava FAYA - šedá / bílá , pravý roh
Sedací souprava FAYA - šedá / bílá , pravý roh
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
24 184,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Veneti
Obrázek produktu pro Pitná fontána pro kočky 2,5 l Automatický dávkovač vody + 4 filtry s aktivním uhlím
Pitná fontána pro kočky 2,5 l Automatický dávkovač vody + 4 filtry s aktivním uhlím
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 074,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE
Obrázek produktu pro Dehner Premium Lovely krmivo pro kočky, bezlepkové mokré krmivo, pro kočky, kuřecí prsa / sýr / rýže, 24 x 70 g konzerva (1,68 kg)
Dehner Premium Lovely krmivo pro kočky, bezlepkové mokré krmivo, pro kočky, kuřecí prsa / sýr / rýže, 24 x 70 g konzerva (1,68 kg)
1 409,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Dehner Best Nature krmivo pro kočky, vlhké krmivo, pro dospělé kočky, zvěřina / kachna / nudle, 16 x 85 g sáček (1,36 kg)
Dehner Best Nature krmivo pro kočky, vlhké krmivo, pro dospělé kočky, zvěřina / kachna / nudle, 16 x 85 g sáček (1,36 kg)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 141,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Whiskas Adult 7kg - suché krmivo pro kočky s kuřecím masem a zeleninou
Whiskas Adult 7kg - suché krmivo pro kočky s kuřecím masem a zeleninou
107,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Antar AT51036, 136 kg, Sklopný, Hliník, Černá, Walker
Antar AT51036, 136 kg, Sklopný, Hliník, Černá, Walker
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 111
6 013,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Bartscher 190014, Pohár, Jednorázový kávový filtr, Papír, Hnědá, 25 cm, 150 mm
Bartscher 190014, Pohár, Jednorázový kávový filtr, Papír, Hnědá, 25 cm, 150 mm
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 24
1 467,90 Kč
-602,00 Kč
865,90 Kč
Prodejce: Gastrojoker
Obrázek produktu pro Dehner Best Nature Krmivo pro koťata, mokré krmivo, pro mladé kočky, drůbeží srdíčka / rýže, 6 x 400 g konzervy (2,4 kg)
Dehner Best Nature Krmivo pro koťata, mokré krmivo, pro mladé kočky, drůbeží srdíčka / rýže, 6 x 400 g konzervy (2,4 kg)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
800,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Royal Canin FHN Kitten Instinctive 12x85g Mokré krmivo v rosolu pro koťata do 12 měsíců věku
Royal Canin FHN Kitten Instinctive 12x85g Mokré krmivo v rosolu pro koťata do 12 měsíců věku
483,81 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
493,49 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Škrabadlo Feandrea XXL, 199 cm, víceúrovňové, se sisalovými sloupky, světle šedé
Škrabadlo Feandrea XXL, 199 cm, víceúrovňové, se sisalovými sloupky, světle šedé
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 689
2 141,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Kerbl Katzenspielzeug 2in1 Catch the TailFeather (70x53x5cm) gelb/grau 81666
Kerbl Katzenspielzeug 2in1 Catch the TailFeather (70x53x5cm) gelb/grau 81666
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
699,22 Kč
Prodejce: TR8
Obrázek produktu pro Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 76
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro Royal Canin Kitten Jelly, Kotě, Kuřecí maso, 85 g
Royal Canin Kitten Jelly, Kotě, Kuřecí maso, 85 g
9 185,18 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
780,74 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrátový, Hovory/hudba, Sluchátka, Bílá
Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrátový, Hovory/hudba, Sluchátka, Bílá
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 181
4 216,00 Kč
75Kč poukaz
Prodejce: MMGlobalTrade
Obrázek produktu pro FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1144
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Ergonomická matrace ze studené pěny 90 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
Ergonomická matrace ze studené pěny 90 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 1905
1 969,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro 2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2121
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Obrázek produktu pro Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Kitten Hügelland, vlhké krmivo bez obilovin / cukru, pro mladé kočky, kuře, 16 x 85 g sáček (1,36 kg)
Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Kitten Hügelland, vlhké krmivo bez obilovin / cukru, pro mladé kočky, kuře, 16 x 85 g sáček (1,36 kg)
1 287,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
317,94 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 43
1 080,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky 27111, kočičí strom s jeskyní, dutinou, plošinami a sisalem, šedé, výška: 118 cm
Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky 27111, kočičí strom s jeskyní, dutinou, plošinami a sisalem, šedé, výška: 118 cm
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 370
1 489,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto
Obrázek produktu pro Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky Amy 27027, kočičí strom s jeskyněmi, ložnými plochami, žebříky a sisalovými kmeny, stabilní, šedé, 170 cm
Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky Amy 27027, kočičí strom s jeskyněmi, ložnými plochami, žebříky a sisalovými kmeny, stabilní, šedé, 170 cm
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 526
1 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Obrázek produktu pro GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 25
970,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 738
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Hügelland Kitten, mokré krmivo bez obilovin / cukru, pro mladé kočky, kuře, 6 x 400 g konzerva (2,4 kg)
Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Hügelland Kitten, mokré krmivo bez obilovin / cukru, pro mladé kočky, kuře, 6 x 400 g konzerva (2,4 kg)
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Sheba Kitten, výběr příchutí, 40x85g. Kompletní vlhké krmivo pro koťata s lososem a kuřetem v omáčce
Sheba Kitten, výběr příchutí, 40x85g. Kompletní vlhké krmivo pro koťata s lososem a kuřetem v omáčce
195,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 28
662,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Cuddle Cave Bed for Indoor Cats and Small Dogs, Cat Soothing Bed Cosy Covered Sleep House for Puppies, Kittens Velikost M 33 cm
Cuddle Cave Bed for Indoor Cats and Small Dogs, Cat Soothing Bed Cosy Covered Sleep House for Puppies, Kittens Velikost M 33 cm
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 9
559,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro animonda 4017721834490, Dospělý jedinec, Drůbež, 200 g
animonda 4017721834490, Dospělý jedinec, Drůbež, 200 g
72,49 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Dehner Best Nature Senior krmivo pro kočky, vlhké krmivo, pro starší kočky, jehněčí, 6 x 400 g konzerva (2,4 kg)
Dehner Best Nature Senior krmivo pro kočky, vlhké krmivo, pro starší kočky, jehněčí, 6 x 400 g konzerva (2,4 kg)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
800,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 1. dubna 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Moje kočka nechce nic jiného
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí
Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 582,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 582,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
1 679,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
1 007,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
50,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
632,90 Kč
Prodejce: Bult-Store
65,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
754,66 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,51 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
161,94 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
494,10 Kč
Prodejce: Bult-Store
49,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
1 046,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
87,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
56,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
142,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
423,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
88,22 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg