5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Příchuť:
Ořech, Čokoláda- Banán
- Karamel, Čokoláda
- Kokosový ořech, Čokoláda
- Ořech, Čokoláda
- Vanilka
- Čokoláda
Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 932 g chocolate peanut / Hydrolyzované syrovátkové proteiny / Prémiový syrovátkový izolát s 50% podílem hydrolyzátu
2 604,12 Kč
2 794,12 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
WHEY 80 vysokoproteinový doplněk stravy WPC karamel s čokoládou Activlab720,71 Kč/1kg
504,50 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
OstroVit | Izolát syrovátkové bílkoviny Vanilia1 450,71 Kč/1l
1 204,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU

Další informace o reklamě
Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 2264 g cookies&cream / Hydrolyzované syrovátkové proteiny / Prémiový syrovátkový izolát s 50% podílem hydrolyzátu
2 181,02 Kč/1kg
4 798,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Open Food 4029679676329, 362 kcal, 2,7 g, 0,8 g, 1,5 g, 0,392 g, 83 g
2 644,68 Kč/1kg
2 464,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Dymatize Elite 100% Whey 2170 g čokoláda / Syrovátkové whey proteiny / Elitní syrovátkový protein s vynikající chutí
1 776,68 Kč/1kg
3 731,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Optimum Nutrition 100% Isolate Gold Standard 930 g vanilka / Syrovátkové izoláty / Lahodný syrovátkový izolát a hydrolyzovaný syrovátkový izolát té nejvyšší kvality
2 202,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

BioTech USA Iso Whey Zero 908 g pistácie / Syrovátkové izoláty / Prémiový syrovátkový izolát s extra přidanými aminokyselinami a BCAA
1 440,15 Kč/1l
1 307,66 Kč
Prodejce: VISO

BioTech USA Iso Whey Zero 908 g černá sušenka / Syrovátkové izoláty / Prémiový syrovátkový izolát s extra přidanými aminokyselinami a BCAA
1 440,15 Kč/1l
1 307,66 Kč
Prodejce: VISO

GymBeam | HydroFue | Hydrolyzovan syrovtka s DigeZyme Chocolate
937,19 Kč/1kg
1 989,22 Kč
-114,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 874,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Scitec Nutrition Anabolic Iso+Hydro 920 g čokoláda / Syrovátkové izoláty / Chutný syrovátkový protein vyrobený z izolátu a hydrolyzovaného izolátu
5 041,09 Kč/1kg
4 637,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Biotech USA Iso Whey Zero 1816g Schokolade
1 122 077,95 Kč/1kg
2 446,13 Kč
Prodejce: VISO

GymBeam | IsoFue | Izolt syrovtkov blkoviny s DigeZyme okoldou
1 569,24 Kč/1l
3 204,70 Kč
-66,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 138,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

BioTech USA Iso Whey Zero 908 g jahoda / Syrovtkov izolty / Prmiov syrovtkov izolt s extra pidanmi aminokyselinami a BCAA
1 440,15 Kč/1kg
1 307,66 Kč
Prodejce: VISO

BioTech USA Iso Whey Zero 908 g pistcie / Syrovtkov izolty / Prmiov syrovtkov izolt s extra pidanmi aminokyselinami a BCAA
1 440,15 Kč/1kg
1 307,66 Kč
Prodejce: VISO

Scitec Nutrition 100% Whey Isolate 700 g vanilka / Syrovátkové izoláty / Lahodný syrovátkový izolát nejvyšší kvality obohacený o glutamin a syrovátkový hydrolyzát
1 197,54 Kč/1kg
877,49 Kč
-39,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
838,28 Kč
Prodejce: Katomix

BioTech USA Hydro Whey Zero 454 g vanilka / Syrovátkové whey proteiny / Chutný rychle vstřebatelný syrovátkový protein s podílem hydrolyzátu přes 40%
1 369,96 Kč/1l
620,59 Kč
Prodejce: VISO

GymBeam - Anabolic Whey 2500 g okolda
627,70 Kč/1l
1 569,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dymatize ISO 100 Hydrolyzed je prémiový, lahodný, ultra-čistý, rychle vstřebatelný a lehce stravitelný protein nejvyšší kvality bez cukrů a tuků, který kombinuje hydrolyzovaný syrovátkový izolát a 100% syrovátkový izolát. Představuje ideální volbu pro všechny sportovce a lidi, kteří chtějí před, během a po tréninku svým svalům rychle dodat důležité aminokyseliny a podpořit tak jejich růst a rychlejší regeneraci. Každá 30 g dávka obsahuje až 25 g nejkvalitnějších bílkovin z čehož 5,5 g představují aminokyseliny BCAA. ISO 100 je vyroben technologií cross-flow mikrofiltrace a vícestupňovým procesem čištění, který zachovává důležité bílkovinné frakce a odstraňuje přebytečné sacharidy, tuky, laktózu a cholesterol.
Výhody
- prvotřídní zdroj bílkovin - hydrolyzovaný syrovátkový izolát, syrovátkový izolát
- vyrobený technologií cross-flow mikrofiltrace a vícestupňovým čištěním
- podporuje růst čistých svalů bez tuku
- urychluje a zlepšuje regeneraci
- více než 80% podíl bílkovin na dávku
- neobsahuje cukry a tuky, minimální obsah laktózy
- vysoký obsah BCAA - 5,5 g včetně 2,7 g L-leucinu
- lehká stravitelnost a rychlá vstřebatelnost
- vhodný pro vegetariány
- výborná rozpustnost
- lahodná chuť
- bez lepku
Doporučené dávkování
Rozmíchejte 1 dávku (1 odměrku = 30 g) ve 150 - 200 ml vody a užijte kdykoliv podle potřeby 1 až 3 krát denně. Doporučujeme užít před a po tréninku.
Nutriční hodnoty
| Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 932 g chocolate peanut | |||
| Velikost jedné dávky: 31 g | |||
| Počet dávek v balení: 30 | |||
| Nutriční hodnoty | 1 dávka(31 g) | 100g | RVH%* |
| Energetická hodnota | 464kJ / 111kcal | 1498kJ / 357,98kcal | ** |
| Tuky | 0,6g | 1,94g | ** |
| z toho nasycené | 0,3g | 0,97g | ** |
| Sacharidy | 0,7g | 2,26g | ** |
| z toho cukry | 0,5g | 1,61g | ** |
| Bílkoviny | 25g | 80,62g | ** |
| Sůl | 0,42g | 1,35g | ** |
| *RVH - Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| **RVH není stanoveno | |||
| Složení | |||
| Hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát (mléko) (47 %), syrovátkový proteinový izolát (mléko) (45 %), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, sůl, emulgátor (lecitiny), aromata, látka zvýrazňující chuť a vůni (chlorid draselný), sladidla (sukralóza, steviol-glykosidy ze stévie), protispékavá látka (oxid křemičitý). | |||
| Alergeny | |||
| Obsahuje mléko nebo mléčné výrobky. | |||
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem
- Výrobce
- Dymatize
- Model
- DYMATIZE Whey Protein Hydrolysat Eiweiß ISO 100 Hydrolyzed Isolat Chocolate Peanut
- Hmotnost
- 932 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- OřechČokoláda
- Objem
- 932 ml
- Seznam přísad
- Hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát (mléko) (47 %), syrovátkový proteinový izolát (mléko) (45 %), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, sůl, emulgátor (lecitiny), aromata, látka zvýrazňující chuť a vůni (chlorid draselný), sladidla (sukralóza, steviol-glykosidy ze stévie), protispékavá látka (oxid křemičitý).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 30 g / 100 g, Energetická hodnota: 110 kcal (460,2 kJ) / 354,8 kcal (1484,3 kJ), Tuky: 0,1 g / 0,3 g, Sacharidy: 2,3 g / 7,4 g, Bílkoviny: 25 g / 80,6 g
- Doporučená spotřeba
- Rozmíchejte 1 dávku (1 odměrku = 30 g) ve 150 - 200 ml vody a užijte kdykoliv podle potřeby 1 až 3 krát denně. Doporučujeme užít před a po tréninku.
- Alergeny
- Může obsahovat: vejce a výrobky z nichMůže obsahovat: sójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Potravinářský podnik
- Dymatize Enterprises Inc., 13737 N Stemmons FWY, Dallas, TX 75234, USA
- Prodejní název
- Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 932 g chocolate peanut
- Kód EAN
- 4029679676367
- Číslo produktu
- 25181002
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem
- Výrobce
- Dymatize
- Model
- DYMATIZE Whey Protein Hydrolysat Eiweiß ISO 100 Hydrolyzed Isolat Chocolate Peanut
- Hmotnost
- 932 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- OřechČokoláda
- Objem
- 932 ml
- Seznam přísad
- Hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát (mléko) (47 %), syrovátkový proteinový izolát (mléko) (45 %), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, sůl, emulgátor (lecitiny), aromata, látka zvýrazňující chuť a vůni (chlorid draselný), sladidla (sukralóza, steviol-glykosidy ze stévie), protispékavá látka (oxid křemičitý).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 30 g / 100 g, Energetická hodnota: 110 kcal (460,2 kJ) / 354,8 kcal (1484,3 kJ), Tuky: 0,1 g / 0,3 g, Sacharidy: 2,3 g / 7,4 g, Bílkoviny: 25 g / 80,6 g
- Doporučená spotřeba
- Rozmíchejte 1 dávku (1 odměrku = 30 g) ve 150 - 200 ml vody a užijte kdykoliv podle potřeby 1 až 3 krát denně. Doporučujeme užít před a po tréninku.
- Alergeny
- Může obsahovat: vejce a výrobky z nichMůže obsahovat: sójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Potravinářský podnik
- Dymatize Enterprises Inc., 13737 N Stemmons FWY, Dallas, TX 75234, USA
- Prodejní název
- Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 932 g chocolate peanut
- Kód EAN
- 4029679676367
- Číslo produktu
- 25181002
K tomu se hodí také

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 932 g chocolate coconut / Hydrolyzované syrovátkové proteiny / Prémiový syrovátkový izolát s 50% podílem hydrolyzátu
2 373,21 Kč/1kg
2 211,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 932 g gourmet vanilla / Hydrolyzované syrovátkové proteiny / Prémiový syrovátkový izolát s 50% podílem hydrolyzátu
3 586,33 Kč/1kg
3 227,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 2264 g cookies&cream / Hydrolyzované syrovátkové proteiny / Prémiový syrovátkový izolát s 50% podílem hydrolyzátu
2 181,02 Kč/1kg
4 798,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Open Food 4029679676329, 362 kcal, 2,7 g, 0,8 g, 1,5 g, 0,392 g, 83 g
2 644,68 Kč/1kg
2 464,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 2264 g smooth banana / Hydrolyzované syrovátkové proteiny / Prémiový syrovátkový izolát s 50% podílem hydrolyzátu
1 763,64 Kč/1kg
4 628,05 Kč
-748,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 880,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 2264 g strawberry / Hydrolyzovan syrovtkov proteiny / Prmiov syrovtkov izolt s 50% podlem hydrolyztu
2 037,25 Kč/1kg
4 481,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 932 g smooth banana / Hydrolyzovan syrovtkov proteiny / Prmiov syrovtkov izolt s 50% podlem hydrolyztu
2 347,85 Kč/1kg
2 188,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 2264 g chocolate coconut / Hydrolyzované syrovátkové proteiny / Prémiový syrovátkový izolát s 50% podílem hydrolyzátu
2 162,61 Kč/1kg
4 896,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

DYMATIZE Whey Protein Powder Shake ISO 100 Hydrolyzed Protein Gourmet Chocolate 576 g
3 172,33 Kč/1kg
1 827,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

DYMATIZE Whey Protein Powder Shake ISO 100 Hydrolyzovaný protein Gourmet Vanilla 570 g
3 069,40 Kč/1kg
1 831,73 Kč
-82,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 749,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dymatize Elite 100% Whey 2170 g čokoláda / Syrovátkové whey proteiny / Elitní syrovátkový protein s vynikající chutí
1 776,68 Kč/1kg
3 731,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 932 g strawberry / Hydrolyzované syrovátkové proteiny / Prémiový syrovátkový izolát s 50% podílem hydrolyzátu
2 457,59 Kč/1kg
2 211,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 932 g gourmet chocolate / Hydrolyzovan syrovtkov proteiny / Prmiov syrovtkov izolt s 50% podlem hydrolyztu
2 932,04 Kč/1kg
2 638,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 932 g fudge brownie / Hydrolyzované syrovátkové proteiny / Prémiový syrovátkový izolát s 50% podílem hydrolyzátu
2 459,01 Kč/1kg
2 291,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2250-2280 g okolda-lskov oech / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein s vysokou biologickou hodnotou obohacen o sms trvicch enzym
2 566,50 Kč/1kg
5 825,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Optimum Nutrition 100% Isolate Gold Standard 930 g čokoláda / Syrovátkové izoláty / Lahodný syrovátkový izolát a hydrolyzovaný syrovátkový izolát té nejvyšší kvality
2 092,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Prášek, Koncentrát syrovátkového proteinu, Izolát syrovátkového proteinu, Karamel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal
1 230,37 Kč/1kg
1 119,64 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

Dymatize ISO 100 - 2200g-dávka čokoláda arašídová
2 553,26 Kč/1kg
5 617,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Maso Banánové Bílkoviny, 2000g - Kvalitní zdroj bílkovin z banánů
251,94 Kč/1l
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Powerstar SOY 90+ | 1kg sójového proteinového izolátu | Geneticky nemodifikovaný a bez GMO | Veganský proteinový prášek pro budování svalů | Vanilka
1 941,71 Kč/1l
1 941,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BioTech USA 100% Pure Whey 2270 g cookies&cream / Syrovtkov whey proteiny / Lahodn syrovtkov protein obohacen o bromealn a extra aminokyseliny
884,11 Kč/1kg
2 006,94 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilka-karamel / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6
1 598,23 Kč/1kg
3 895,23 Kč
-219,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 675,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Optimum Nutrition 100% Isolate Gold Standard 930 g vanilka / Syrovátkové izoláty / Lahodný syrovátkový izolát a hydrolyzovaný syrovátkový izolát té nejvyšší kvality
2 202,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

DYMATIZE Whey Protein Powder Shake Hydrolysate Protein ISO 100 Birthday Cake 2264g
2 286,44 Kč/1kg
5 030,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Získávání hmoty, komplexní směs s proteinem, příchuť banán, 2270 g
493,18 Kč
-22,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
471,07 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Příchuť Ořech, Čokoláda
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 410,16 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 327,18 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Izolát syrovátkové bílkoviny Snickers
3 185,79 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 592,90 Kč/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - sáček Snickers



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 792,86 Kč
Prodejce: FIT1EU
398,98 Kč/1kg

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 458,94 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
878,29 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 045,58 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
731,67 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 611,61 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l