4,5



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml556,47 Kč/1l
1 112,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
TRESemme Silky&Smooth Smoothing Shampoo 828ml - Pro vlasy bez krepatění314,00 Kč/1l
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Fanola Keraterm šampon 3x1000ml326,64 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
572,10 Kč/1kg
572,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo), 250 ml
1 091,72 Kč/1l
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon a kondicionér 2v1, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Výživa, Ochana, Posilující, Ošetření
1 709,25 Kč/1l
1 709,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon pro blond a melírované vlasy Dualsenses Blondes & Highlights (Anti-Yellow Shampoo), 250 ml
1 007,72 Kč/1l
272,23 Kč
-20,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

GOLDWELL Dualsenses Rich Repair regenerační šampon na vlasy 1000 ml
1 056,95 Kč/1l
1 056,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml
643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml
636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
556,03 Kč/1l
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Just Smooth Zkrocující šampon 1000 ml
531,99 Kč/1l
531,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kerasilk Zkrocující šampon 75 ml
3 546,67 Kč/1l
266,00 Kč
Prodejce: Anteros

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml
636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Uhlazující šampon pro nepoddajné a krepatějící se vlasy Frizz Dismiss (Shampoo), 300 ml
2 419,03 Kč/1l
725,71 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml
664,93 Kč/1l
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo 250 ml
931,00 Kč/1l
246,86 Kč
-14,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
232,75 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Densifying Shampoo 250ml
1 384,24 Kč/1l
346,06 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Men Thickening Shampoo 300 ml
1 336,63 Kč/1l
400,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Goldwell Dualsenses
Just Smooth Zkrocující šampon 1000ml
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Shampoo zkrotí nepoddajné a nepoddajné vlasy a zajistí kontrolu nad jejich krepatěním. Zklidňuje, dodává větší poddajnost, oslnivější lesk a minimalizuje ztrátu barvy.
Použití: Vlasy jsou jemné a hebké, ale přesto se dobře rozčesávají:
- Šampon vmasírujte do vlhkých vlasů
- krátce napěňte
- poté důkladně opláchněte
- V případě potřeby postup opakujte
Obecné informace:
- Řada pro neposlušné a nepoddajné vlasy nabízí zkrocení a kontrolu krepatění.
- Zároveň dodává vlasům výjimečně hladký pocit a oslnivý lesk.
- Nejlepší Dualsenses vůbec! Nový design a technologie a ještě lepší účinek.
- Díky kombinaci nejmodernějších technologií Dualsenses dosahuje profesionálních a okamžitě účinných řešení.
Voda / Aqua / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Lauryl Hydroxysultaine, PEG-3 Distearate, Amodimethicone, Aleurites Moluccana Seed Oil, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Ethylhexylglycerin, Polyquaternium-10, Lactic Acid, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Panthenol, Glycerin, C12-14 Pareth-12, Glycyl Glycin, Butylene Glycol, Citric Acid, PPG-9, Sodium Acetate, Isopropyl Alcohol, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Glycoproteins, Trideceth-12, Acetic Acid, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol.
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám šampon Goldwell Just Smooth 1 l pomůže dosáhnout vašich cílů! Využijte výhod a předností produktů Goldwell a dalších kadeřnických doplňků od 100% originálních značek.
- Typ: Šampon
- Pohlaví: Unisex
- Doporučené použití:
- Doporučené použití: Barvené vlasy
- Všechny typy vlasů
- Složení:
- Polyquaternium-10
- Výtažek z kůry vrby černé (Salix nigra)
- Octan sodný
- Benzoan sodný
- Chlorid sodný
- Laurethsulfát sodný
- Lauroylsarkosinát sodný
- Pca sodný
- Amodimetikon
- Butylenglykol
- C12-14 pareth-12
- Kyselina citronová
- Ethylhexylglycerin
- Vonná látka (parfém)
- Glykoproteiny
- Glycylglycin
- Hexyl cinnamal
- Isopropylalkohol
- Linalool
- Panthenol
- Peg-150 pentaerythrityl tetrastearát
- Peg-3 distearát
- Fenoxyethanol
- Glycerin
- Kyselina mléčná
- Geraniol
- Kyselina benzoová
- Olej ze semen Aleurites moluccana
- Laureth-9
- Oktyldodecyl Pca
- Trideceth-12
- Kyselina octová
- Objem: 1 litr
Zcela nová řada, která poskytuje neuvěřitelné zkrocení a kontrolu nad krepatěním vlasů, stejně jako výjimečně hladký pocit a oslnivý lesk. Poskytuje okamžité zkrocení a kontrolu krepatění. Minimalizuje ztrátu barvy.
[Krotící šampon]
- okamžité zkrocení a kontrola krepatění vlasů
- minimalizuje ztrátu barvy
Složení
Voda/Aqua/Eau, Laureth-sulfát sodný, Lauroyl-sarkosinát sodný, Lauryl-hydroxysultain, PEG-3-distearát, Ethylhexylglycerin, Polyquaternium-10, kyselina mléčná, chlorid sodný, amodimethicon, PEG-150 pentaerythrityl-tetrastearát, PPG-2 hydroxyethyl-kokamid, panthenol, olej ze semen Aleurites Moluccanus, Sodium PCA, Glycerin, C12-14 Pareth-12, Dipeptid-15, Octyldodecyl PCA, Butylenglykol, PPG-9, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Trideceth-12, Kyselina octová, Glykoproteiny, Extrakt z kůry vrby černé (Salix Nigra), Benzoan sodný, Kyselina benzoová, Fenoxyethanol, Sorban draselný, Vůně/Parfum, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool.
Goldwell Dualsenses Just Smooth Zkrocující šampon 1000 ml
Pro nepoddajné a nepoddajné vlasy.
- Poskytuje okamžité zkrocení a kontrolu nad krepatěním vlasů
- Minimalizuje ztrátu barvy
Jak používat
Naneste na mokré vlasy. Důkladně opláchněte.
Technologie
komplex microPROtec
Nový, inovativní komplex microPROtec zajišťuje rychlou a rovnoměrnou distribuci základních pečujících složek, a tím přináší okamžitě viditelné a znatelné výsledky.
FadeStopFormula
Součástí šamponu je vylepšená formule FadeStopFormula, která výrazně omezuje další ztrátu barvy během mytí.
Olej z ořechů kukuki
Známý pro své hydratační účinky. Kombinace účinných látek pomáhá uhladit povrch vlasů a dodat vlasové struktuře pružnost, což usnadňuje zkrocení, rozčesávání a kontrolu krepatění.
Uhlazující šampon pro nepodajné vlasy
Šampon Goldwell Dualsenses Just Smoothposkytuje výrazně hladké a jemné vlasy. Šampon zkrotí nepoddajné a nepoddajné vlasy a okamžitě je rozčeše.
Vyživující složení s olejem z ořechů Kukui je známé svými hydratačními účinky. Jedinečná kombinace zklidňujících složek uhlazuje povrch vlasů a omezuje jejich krepatění.
Vlasy jsou jedinou věcí, která je v...
Objevte šampon Goldwell Dualsenses, který byl vyvinut speciálně pro všechny typy vlasů. Tento šampon s velkorysým obsahem 1000 ml nabízí dokonalou péči pro každou potřebu vlasů. Jemně a účinně čistí, aniž by narušoval přirozenou rovnováhu vlasové pokožky, a zanechává vlasy osvěžené a oživené. Díky pokročilé technologii Goldwell je zachována a posílena zářivost a lesk barvy vlasů. Tento šampon je ideální pro každodenní použití a zajišťuje zdravý vzhled a lesk vlasů s přirozeným finišem. Dopřejte svým vlasům péči, kterou si zaslouží, s důvěryhodným šamponem Dualsenses od společnosti Goldwell.
GW DS JS Zkrocující šampon 1000ml Dualsenses Just Smooth
/ Pro nepoddajné a nepoddajné vlasy / Krotí vlasy a reguluje jejich krepatění / Pro poddajnost a lesk vlasů
Goldwell Dualsenses Just Smooth Zkrocující šampon 1000 ml
Šampon Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming (1000 ml) byl uveden na trh značkou Goldwell a od té doby se pravidelně umisťuje mezi 94 nejprodávanějších produktů v kategorii vlasových produktů pro ženy.
- Rozměry
- 1 L
- Verze
- Unisex
- Hmotnost
- 1100 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Aqua
- Výrobce
- Kód EAN
- 4021609028901
- Číslo produktu
- 8092
- Rozměry
- 1 L
- Verze
- Unisex
- Hmotnost
- 1100 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Aqua
- Výrobce
- Kód EAN
- 4021609028901
- Číslo produktu
- 8092
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml
650,93 Kč/1l
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Treatment 500 ml
1 067,28 Kč/1l
533,64 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
572,10 Kč/1kg
572,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

slunečník s LED osvětlením Slunečník s dopravním světlem 350 cm Zahradní slunečník Pavilon - krémový
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml
643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell TAMING OIL, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Normální vlasy, Změkčující, Kokosová
3 705,30 Kč/1l
370,53 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Regenerační Sérum pro Suché a Poškozené Vlasy, 100ml.
3 466,70 Kč/1l
355,00 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
346,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
531,93 Kč/1kg
531,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo), 250 ml
1 091,72 Kč/1l
272,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Wygładzająca odżywka do włosów, 200ml
1 399,65 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance, Vlasové sérum, 150 ml, Unisex, Lesklý, 1 kusů
1 959,53 Kč/1l
293,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro Day and Night Bond Booster 75 ml
5 280,00 Kč/1l
396,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Treatment 200 ml
1 576,30 Kč/1l
332,86 Kč
-17,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
315,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color Conditioner 1000 ml
629,93 Kč/1l
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell RESTORING SERUM, Vlasové sérum, 150 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Sprej
2 213,73 Kč/1l
332,06 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo posilující šampon pro poškozené vlasy 500 ml
890,46 Kč/1l
445,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Čalouněná postel Flieks 180x200 cm s lamelovým roštem, hydraulická skříňová pružinová postel s úložným prostorem, sametová manželská postel s úložným prostorem, funkční postel, šedá barva
9 324,75 Kč
-437,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 887,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
674,10 Kč/1l
674,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
556,47 Kč/1l
1 112,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon pro blond a melírované vlasy Dualsenses Blondes & Highlights (Anti-Yellow Shampoo), 250 ml
1 007,72 Kč/1l
272,23 Kč
-20,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
727,93 Kč/1l
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

GOLDWELL Dualsenses Rich Repair regenerační šampon na vlasy 1000 ml
1 056,95 Kč/1l
1 056,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
556,03 Kč/1l
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Rich Repair obnovující šampon 250 ml
1 007,72 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Dualsenses šampon Just Smooth pro ženy 250 - Goldwell
1 000,00 Kč/1l
250,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon a sprchový gel pro muže Dualsenses Men (Hair & Body Shampoo), 1000 ml
540,45 Kč/1l
540,45 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Fusion, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
678,03 Kč/1l
678,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%25% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
25%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dlouholeté zkušenosti
Objem 1 l
Výrobek používám již dlouhou dobu a jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 21. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé doručení
Objem 1 l
Skvělé
Ohodnoceno dne 4. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 26. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l