5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml713,93 Kč/1l
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell DS Bond Pro šampon 250ml + kondicionér 200ml2 351,72 Kč/1l
587,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml4 920,25 Kč/1l
984,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
556,03 Kč/1l
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Bond Pro posilující šampon 1000 ml
595,88 Kč/1l
595,88 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dualsenses Bond Pro Shampoo 100 ml
886,10 Kč/1l
177,00 Kč
-88,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
88,61 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

GOLDWELL Dualsenses Rich Repair regenerační šampon na vlasy 1000 ml
1 055,70 Kč/1l
1 055,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon a kondicionér Montibello
411,18 Kč/1l
411,18 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Biolage Bond Therapy Shampoo 250 ml
1 612,00 Kč/1l
403,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Montibello Silaplex 1 Bond Reinforcer 500ml
3 627,18 Kč/1l
1 882,93 Kč
-69,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 813,59 Kč
Prodejce: Tersorte

Inebrya BLONDesse Blond Miracle Shampoo 1000 ml
395,00 Kč/1l
395,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

COLOR brilliance šampon 1000ml
781,79 Kč/1l
781,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Goldwell Dualsenses Silver Shampoo 250 ml
1 664,84 Kč/1l
416,21 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Uhlazující šampon pro nepoddajné a krepatějící se vlasy Frizz Dismiss (Shampoo), 300 ml
2 136,27 Kč/1l
640,88 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Davines NaturalTech™ Renewing Shampoo 100 ml
4 810,00 Kč/1l
481,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Echosline Discipline Shampoo uhlazující šampon proti krepatění vlasů 300 ml
464,97 Kč/1l
185,90 Kč
-46,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
139,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kerasilk Zkrocující šampon 75 ml
3 546,67 Kč/1l
266,00 Kč
Prodejce: Anteros
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Posilující šampon pro slabé a křehké vlasy Bond Pro poskytuje okamžitou sílu a odolnost. Díky technologii Inter-Amino-Bond-Builder se regenerační složky dostávají přímo do hloubky vlasu a mohou tak zajistit okamžitou obnovu tam, kde je to nejvíce potřeba. Složení je obohaceno o FadeStopFormuli, která je k vlasům velmi šetrná a chrání je před vymýváním barvy během mytí.
Obnovující šampon
Goldwell Dualsenses Bond Pro šampon 250 ml
Posilující šampon
Šampon Goldwell Dualsenses Bond Pro je v zásadě vhodný pro všechny typy vlasů, ale byl vyvinut speciálně pro slabé vlasy a vlasy náchylné k lámání. Má okamžitý pečující účinek a posiluje strukturu vlasů. se také ztráta barvy.
Dobrý šampon potřebuje kvalitní složení. Integrovaný Inter-Amino-Bond-Builder posiluje vlasy zevnitř. Peptidy a aminokyseliny pronikají do poškozených míst uvnitř vlasu. Výtažky z červených a hnědých řas vytvářejí iontové a vodíkové vazby a zajišťují, že vlasové vlákno je silnější a odolnější.
Použití: Vlasy jsou chráněny před poškozením, které je způsobeno jejich poškozením:
- Aplikujte do vlhkých vlasů, napěňte a důkladně opláchněte
Složení: Voda/Aqua/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Lauryl Hydroxysultaine, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Polyquaternium-10, PEG-150Pentaerythrityl Tetrastearate, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Panthenol, Hydrolyzed Rice Bran Protein, Oktyldodecyl PCA, PPG-9, Hydrolyzovaný sójový protein, Extrakt z Kappaphycus Alvarezii, Extrakt z LaminariaSaccharina, Sodium PCA, Glycerin, Glycin, Glykoproteiny, Extrakt z kůry SalixNigra (vrby), Benzoan sodný, Kyselina benzoová, Fenoxyethanol, Sorban draselný, Vůně/Parfém.
Goldwell Dualsenses Bond Pro posilující šampon
/ Pro slabé a poškozené vlasy / Posílení a odolnost pro slabé vlasy a vlasy se sklonem k lámání / Vhodné pro všechny typy vlasů
GW DS BP šampon 250ml Dualsenses Bond Pro
Goldwell Dualsense Bp šampon 250 ml
- Rozměry
- 250 ml
- Model
- Default Title
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 4021609028826
- Číslo produktu
- 1187
- Rozměry
- 250 ml
- Model
- Default Title
- Hmotnost
- 100 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 4021609028826
- Číslo produktu
- 1187
K tomu se hodí také

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
556,03 Kč/1l
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilující šampon (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml
1 044,33 Kč/1l
1 044,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Goldwell DS Bond Pro šampon 250ml + kondicionér 200ml
2 351,72 Kč/1l
587,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Posilující šampon pro slabé a křehké vlasy Dualsenses Bond Pro (Fortifyining Shampoo), 250 ml
1 033,20 Kč/1l
258,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 643,60 Kč/1l
1 832,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml
839,93 Kč/1l
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
979,93 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych, 200ml
1 574,65 Kč/1l
314,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair obnovující šampon 250 ml
1 063,72 Kč/1l
265,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell 4021609029267, 250 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
1 033,20 Kč/1l
258,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Montibello Cromatone K 4.60 60ml
2 130,17 Kč/1l
127,81 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Balance Senso Calm Sensitive, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Citlivé vlasy, Zklidňující
2 109,25 Kč/1l
2 109,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hluboce čisticí šampon pro všechny typy vlasů Dualsenses Scalp Specialist (Deep Cleansing Shampoo), 250 ml
952,00 Kč/1l
238,00 Kč
Prodejce: Anteros

Wella Koleston Perfect barva na vlasy 60ml odstíny 6 až 9 profesionální barva na vlasy
1 918,30 Kč/1kg
455,69 Kč
-263,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Šampon pro Zvýšení Objemu Vlasů, 1000ml
961,09 Kč/1l
961,09 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Pure Naturals pro ženy 60 - 3/00 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
484,13 Kč
-292,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

So Colour Pre-Bonded 10Av 90Ml
2 519,30 Kč/1kg
258,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Koleston Perfect ME+ barva na vlasy 66/46 Intenzivní červená 60 ml
3 197,17 Kč/1l
226,71 Kč
-34,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro větší objem Dualsenses Ultra Volume (Bodifying Shampoo), 250 ml
1 119,72 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
572,10 Kč/1kg
572,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Global kuchařský nůž 20 cm G2
4 533,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 180,80 Kč/1l
718,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Šampon pro suché a lámavé vlasy Dualsenses Rich Repair (Restoring Shampoo), 1000 ml
527,31 Kč/1l
527,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Matrix SOCOLOR Pre-Bonded - 6N - Tmavý blond přírodní - 90ml
2 954,78 Kč/1l
265,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Objem 1 l
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 1. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
460,32 Kč
Prodejce: apohealth
2 301,60 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek šampon 1000ml + kondicionér 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 1500ml + Loreal Pro Longer kondicionér 750ml NEU
1 490,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
662,64 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,56 Kč
Prodejce: apohealth
1 682,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
339,25 Kč
Prodejce: apohealth
1 696,25 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
245,08 Kč
Prodejce: apohealth
2 450,80 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l