4,7



Na základě 614 hodnocení
Olaplex No.4D Suchy szampon do włosów, 178g
497,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
364,93 Kč-132,07Kč
1 824 650,05 Kč / 1kg
plus 139,98 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Bioblas Phytokeratin Šampon na suché/namáhané vlasy proti vypadávání vlasů 1000ml376,31 Kč/1l
376,31 Kč
Prodejce: mk-tronic

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml2 132,00 Kč/1l
533,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hloubkově čisticí šampon No.4C (Bond Maintenance Clarifying Shampoo), 250 ml
12 109,60 Kč/1kg
605,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No.4D MINI Cl. Vol. Detox Dry Shampoo 50ml, 50 ml, Suchý šampón, Profesionální, Všechny vlasy, Všechny barvy, Čištění, Zvětšující objem
6 560,00 Kč/1l
328,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
1 592,00 Kč/1l
398,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Batiste Heavenly Volume, 200 ml, Suchý šampón, Ženy, Osvěžující, Zvětšující objem, 1 kusů
945,00 Kč/1l
189,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No 4P Blonde Enhancer Tonizující šampon 1000ml
1 622,77 Kč/1l
1 622,77 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No.4P Blonde Enhancer Toning Shampoo 250 ml
1 972,00 Kč/1l
493,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

K18 AirWash Dry Shampoo 118 ml
16 753,47 Kč/1l
1 976,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 272,00 Kč/1l
1 272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Dry Shampoo Light Tones, 205 ml, Suchý šampón, Ženy, Všechny vlasy, Čištění, Osvěžující, Arganový olej, Rýžový škrob
4 033,90 Kč/1l
826,95 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Fresh Hair Dry Shampoo 250 ml
3 393,72 Kč/1l
848,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella EIMI Dry Me suchý šampon 180 ml
2 507,78 Kč/1l
451,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

K18 Peptide Prep pH Maintenance Szampon utrzymujący pH, 250ml
13 194,20 Kč/1l
3 298,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

K18 - Biomimetic Hairscience Peptide Prep Detox Shampoo 250ml
1 270,18 Kč/1kg
1 270,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Farmavita Tricogen Oczyszczający szampon, 250ml
1 121,52 Kč/1l
280,38 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Suchý šampon Olaplex No.4D Clean Volume Detox 250 ml
Suchý šampon pro pocit čistých vlasů a vlasové pokožky bez nánosů a práškových zbytků - jako čerstvě umyté.
I5
OLAPLEX No.4D Clean Volume Detox Dry Shampoo je inovativní a objemový suchý šampon se složkami, které podporují zdravou vlasovou pokožku. No.4D Clean Volume Detox je založen na suché čisticí formuli s pokročilými složkami z výzkumu péče o pleť, které detoxikují pokožku hlavy mezi jednotlivými mytími a udržují ji zdravou, aniž by ucpávaly póry. Koneckonců základem čistých a zdravých vlasů je čistá a zdravá pokožka hlavy.
Po použití jsou vlasy čerstvě umyté, objemné a hebké - matné, suché délky a nánosy u kořínků jsou minulostí.
Viditelné výhody pro vaše vlasy:
- Svěží vlasy a vlasová pokožka jako první den
- Žádné nánosy ani práškové zbytky
- Lehké zpevnění a poddajnost vlasů
- Zabraňuje tvorbě zápachu a působení znečišťujících látek
- Absorbuje přebytečný maz
- Dodává objem
- Osvěžuje a detoxikuje
Vlastnosti:
- 1. Dobře protřepejte.
- 2. Rozdělte vlasy na rovnoměrné části a nastříkejte suchý šampon ke kořínkům ze vzdálenosti 15-25 cm.
- 3. nechte působit 30 sekund a poté vmasírujte do pokožky hlavy.
O přípravku Olaplex
"Často zapomínáme, že vlivy prostředí, jako jsou UV záření, chlór a mořská voda, stejně jako horké fény a žehličky, poškozují naše vlasy, vysušují je a vedou k jejich lámání
a tím pádem vedou k lámavosti vlasů," říká Matthias Herzberg, lektor společnosti Olaplex. Proto je tak důležitá pravidelná péče s účinnou látkou Olaplex, a to i mezi návštěvami kadeřníka doma.
Olaplex změnil svět vlasů a vytváří zcela nový zážitek z barvení vlasů, který vlasy ozdravuje, místo aby je poškozoval a namáhal. Vlasy jsou posíleny a lehkost čerstvě nabarvených vlasů je zintenzivněna a prodloužena. Vlasoví profesionálové, jako jsou Tracy Cunningham a Guy Tang, jsou již fanoušky přípravku Olaplex a používají jej u svých klientů z řad celebrit, jako jsou Kim Kardashian a Jennifer Lopez.
Butan, propan, alkohol denat, Oktenylsukcinát hlinitého škrobu, izobutan, parfém / vůně, bentonit, zeolit, voda / voda / voda Eau, Oryza Sativa Starch, Distearyldimonium Chloride, Maltodextrin, Cetrimonium Chloride, Nephelium Lappaceum Seed Extract, Citric Acid, Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citral, Linalool, Citronellol, Limonene, Hexyl Cinnamal
K5
Dosáhněte osvěžených a objemných vlasů se suchým šamponem Olaplex No. 4D Clean Volume Detox 250 ml:
- Absorbuje přebytečnou mastnotu a nečistoty, aniž by zanechával zbytky.
- Dodává lehký objem a pocit čistoty.
- Vhodný pro všechny typy vlasů, zajišťuje salonní vzhled.
Suchý šampon s inovativním složením s patentovanou technologií Olaplex Bond Building Technology čistí pokožku hlavy, absorbuje přebytečný kožní maz a dodává objem. Zanechává pokožku hlavy čistou a osvěženou.
Suchý šampon
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Olaplex z kolekce byly vytvořeny pro jemné vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.
Olaplex No.4D Suchy szampon do włosów, 178g
Suchý šampon pro okamžitý objem a pocit čistoty Olaplex N°4D Clean Volume Detox Dry Shampoo s přísadami, které podporují zdravou pokožku hlavy. Obsahuje suché čistící složení inspirováno ingrediencemi používanými v pleťové péči k detoxikaci a udržení zdraví pokožky hlavy. Pro dokonale čisté vlasy a pokožku hlavy jako po mytí. Nezanechává zbytky ve vlasech.
Suchý šampon Olaplex Step No.4D Clean Volume Detox je suchý šampon, který osvěžuje vlasy a dodává jim vzdušnost bez pocitu zatížení. Vaše vlasy a pokožka hlavy mají pocit, jako by byly právě umyté. Vlasy jsou vzdušné, lehké a hebké. Nežádoucí pachy jsou maskovány. Složení je obohaceno o rýžový prášek.
Olaplex No.4D Volume Dry Shampoo 250ml Olaplex No.4D Volume Dry Shampoo 250ml
Nº4 D CLEAN VOLUME DETOX Trockenshampoo 250 ml
- Hmotnost
- 0.2 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Olaplex No.4D Suchy szampon do włosów, 178g
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8500188025670850018802567
- Číslo produktu
- 40298385
- Hmotnost
- 0.2 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Olaplex No.4D Suchy szampon do włosów, 178g
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 8500188025670850018802567
- Číslo produktu
- 40298385
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilující, Láhev
16 533,33 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 828,00 Kč/1l
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 272,00 Kč/1l
1 272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Salon Intro Kit sada pro velmi poškozené vlasy 3 x 525 ml
1 742,17 Kč/1l
6 141,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
319,78 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Bond Smoother krém na vlasy No. 6 pro ženy 100 - Olaplex
7 860,70 Kč/1l
786,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Olaplex Maske Olaplex Rich Hydration Mask 200ml
4 005,55 Kč/1l
801,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Olaplex Lotion Step No.2 Bond Perfector
4 654,80 Kč/1l
9 309,59 Kč
Prodejce: VogueVista

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
4 960,00 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Hloubková intenzivní péče o vlasy N°.0 (Intensive Bond Building Hair Treatment) 155 ml
236,52 Kč/1l
366,60 Kč
Prodejce: esiteo

Olaplex Č.9 Vlasové Sérum s Ochrannou Vazbou, 90 ml
9 504,00 Kč/1l
855,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Hydratující, Vyživující, Oprava, Lesklý, Změkčující, Posilující, 250 ml
3 206,40 Kč/1l
801,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Zacuchané vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
6 506,20 Kč/1l
650,62 Kč
Prodejce: VISO

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 506,80 Kč/1l
1 825,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.4D MINI Cl. Vol. Detox Dry Shampoo 50ml, 50 ml, Suchý šampón, Profesionální, Všechny vlasy, Všechny barvy, Čištění, Zvětšující objem
6 560,00 Kč/1l
328,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hloubkově čisticí šampon No.4C (Bond Maintenance Clarifying Shampoo), 250 ml
12 109,60 Kč/1kg
605,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kevin Murphy Fresh Hair Dry Shampoo 250 ml
3 393,72 Kč/1l
848,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
1 896,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Olaplex No 5P Blonde Enhancer Tonizační kondicionér 1000ml
1 439,10 Kč/1l
1 439,10 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No 4P Blonde Enhancer Tonizující šampon 1000ml
1 622,77 Kč/1l
1 622,77 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Philips LatteGo Filtr do expresu + Philips Descaler CA6700 250ml
3 800,00 Kč/1l
950,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%3% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
3%1% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
1%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá péče o barvené vlasy
Už po prvním použití jsem si všimla, že se vlasy na dotek cítí znatelně měkčí a hebčí, méně suché. Zejména konečky, které jinak rychle lámou, vypadají po několika týdnech pravidelného používání pevnější a lépe se rozčesávají. U barvených a/nebo odbarvených vlasů je rozdíl nejvýraznější – přesně pro to je tento produkt určen. Skutečnost, že je veganský, bez silikonů a bez sulfátů, je další plus – pro ty, kteří dbají na čisté složení,
Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé výsledky již po několika aplikacích
Olaplex č. 3 používám jako masku na vlasy 2-3krát týdně a účinek je opravdu viditelný. Mé vlasy jsou mnohem zdravější, hladší a silnější - téměř jako po keratinové kúře. Je to již moje třetí objednávka, protože jsem s výsledky velmi spokojená. Tentokrát si objednám dvě. Zjistila jsem také, že cena v Kauflandu je zde nejlepší. Výrobek mohu rozhodně doporučit.
Ohodnoceno dne 12. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající produkt
Měli spoustu pochybností o produktu, ale pravdou je, že jsem byl bez řečí, když jsem viděl výsledky dosažené při aplikaci na mé vlasy. Změna byla neuvěřitelná, vlasy byly super jemné od prvního okamžiku, kdy jsem ho začala používat. Mé vlasy se otočily o 180 stupňů. Prodejce poslal objednávku velmi rychle do Německa. řekl, že to bude trvat více či méně 10 dní a trvá 3 dny, než mi dorazí po platbě je účinná. Budu kupovat znovu. Doporučuji je.
Ohodnoceno dne 22. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá léčba vlasů, také pro kudrnaté a kudrnaté vlasy
S výrobkem jsem velmi spokojená. Používám ho pro své velmi kudrnaté až vlnité vlasy. Kondicionér dodává mým vlasům hodně hydratace. Nechávám ho ve vlasech 60 minut po umytí šamponem. Vlasy zakryji sprchovou čepicí a omotám ručníkem. Tím se vytvoří teplé prostředí, ve kterém může vlasová kúra ještě lépe působit. Olaplex používám každé 2 týdny.
Ohodnoceno dne 29. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Dodávka byla rychlá. Výrobek je vhodný zejména pro extrémně suché vlasy. Moje slámově suché vlasy byly již po prvním ošetření velmi jemné a dobře hydratované. Prosím neaplikujte na pokožku hlavy, ale pouze na mokré a umyté vlasy a po 10 minutách opláchněte, jak je doporučeno . Jsem velmi spokojená a nadšená.
Ohodnoceno dne 20. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Používám ho už roky
Tento produkt používám na doporučení své dcery už určitě 10 let. Je to to nejlepší, co existuje, a ani ho nevyplachuji. Množství je proměnlivé, ale stačí velikost lískového oříšku. Je to sice poměrně drahé, ale Kaufland má momentálně nejlepší nabídku.
Ohodnoceno dne 4. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi zajímavý produkt
Tento produkt kupuji již podruhé a nejlepší cenu jsem našla na internetu při nákupu přes Kaufland Online Marketplace.dodání bylo velmi rychlé a samotná objednávka se dá udělat velmi snadno. Takže jen doporučuji
Ohodnoceno dne 14. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Slámovité vlasy
Po několikanásobném barvení vlasů jsem měla vlasy jako sláma. Vyzkoušela jsem několik věcí a na internetu jsem narazila na Olaplex. Už po první aplikaci se mi vlasy zdály lepší. Jsem opravdu nadšená a hned jsem si objednala šampon a kondicionér.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,12 Kč
Prodejce: apohealth
2 581,20 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l