5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml555,38 Kč/1kg
555,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Goldwell DS Bond Pro šampon 250ml + kondicionér 200ml2 351,72 Kč/1l
587,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Tresemmé | Šampon proti lámavosti vlasů - 828 ml - Posilující šampon - Šampon proti lámavosti vlasů - Péče o vlasy314,00 Kč/1l
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Tresemmé | Šampon - Keratin Repair - 828 ml - Regenerační - Bez parabenů - Posilující péče o vlasy314,00 Kč/1l
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
556,03 Kč/1l
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Posilující šampon pro slabé a křehké vlasy Dualsenses Bond Pro (Fortifyining Shampoo), 250 ml
1 033,20 Kč/1l
258,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro suché a lámavé vlasy Dualsenses Rich Repair (Restoring Shampoo), 1000 ml
527,31 Kč/1l
527,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml
966,15 Kč/1l
966,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon pro větší objem Dualsenses Ultra Volume (Bodifying Shampoo), 250 ml
1 119,72 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

COLOR brilliance šampon 1000ml
781,79 Kč/1l
781,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
572,10 Kč/1kg
572,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
556,03 Kč/1kg
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell, Dualsenses Men, Hair Shampoo, Thickening, 300 ml
1 342,90 Kč/1l
402,87 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon pro poškozené vlasy Caviar (Restructuring Bond Repair Shampoo), 976 ml
2 003,31 Kč/1l
1 955,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Šampon proti vypadávání vlasů Salerm Hairlab Loss, 300 ml
1 315,90 Kč/1l
394,77 Kč
Prodejce: somnia24

Nioxin Rekonstrukční kúra na vlasy 2
243 333,33 Kč/1l
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon ARGANICARE s kolagenem pro slabé a poškozené vlasy, 400 ml
968,27 Kč/1l
387,31 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Eucerin - Shampoo against hair loss DermoCapillaire 250ml
554,15 Kč/1kg
625,98 Kč
-71,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
554,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

NaturVital Šampon proti vypadávání vlasů, 300ml
979,40 Kč/1l
293,82 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Posilující šampon pro slabé a křehké vlasy Bond Pro poskytuje okamžitou sílu a odolnost. Díky technologii Inter-Amino-Bond-Builder se regenerační složky dostávají přímo do hloubky vlasu a mohou tak zajistit okamžitou obnovu tam, kde je to nejvíce potřeba. Složení je obohaceno o FadeStopFormuli, která je k vlasům velmi šetrná a chrání je před vymýváním barvy během mytí.
Šampon Goldwell Dualsenses Bond Pro 1000 ml
Posilující šampon
Šampon Goldwell Dualsenses Bond Pro je v zásadě vhodný pro všechny typy vlasů, ale byl vyvinut speciálně pro slabé vlasy a vlasy se sklonem k lámání. Má okamžitý pečující účinek a posiluje strukturu vlasů. se také ztráta barvy.
Dobrý šampon potřebuje kvalitní složení. Integrovaný Inter-Amino-Bond-Builder posiluje vlasy zevnitř. Peptidy a aminokyseliny pronikají do poškozených míst uvnitř vlasu. Výtažky z červených a hnědých řas vytvářejí iontové a vodíkové vazby a zajišťují, že vlasové vlákno je silnější a odolnější.
Použití: Vlasy jsou chráněny před poškozením, které je způsobeno jejich poškozením:
- Aplikujte do vlhkých vlasů, napěňte a důkladně opláchněte
Složení: Voda/Aqua/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Lauryl Hydroxysultaine, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Polyquaternium-10, PEG-150Pentaerythrityl Tetrastearate, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Panthenol, Hydrolyzed Rice Bran Protein, Oktyldodecyl PCA, PPG-9, Hydrolyzovaný sójový protein, Extrakt z Kappaphycus Alvarezii, Extrakt z LaminariaSaccharina, Sodium PCA, Glycerin, Glycin, Glykoproteiny, Extrakt z kůry SalixNigra (vrby), Benzoan sodný, Kyselina benzoová, Fenoxyethanol, Sorban draselný, Vůně/Parfém.
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám šampon Goldwell Bond Pro 1 l pomůže dosáhnout vašich cílů! Užívejte si výhod a předností produktů Goldwell a dalších kadeřnických doplňků od 100% originálních značek.
- Typ: Šampon
- Pohlaví: Unisex
- Doporučené použití:
- Doporučené použití: Poškozené vlasy
- Všechny typy vlasů
- Složení:
- Složení: polykaternium-10
- Sorban draselný
- Výtažek z kůry vrby černé (Salix nigra)
- Benzoan sodný
- Chlorid sodný
- Laurethsulfát sodný
- Lauroylsarkosinát sodný
- Pca sodný
- Voda (Aqua)
- Ethylhexylglycerin
- Vonná látka (parfém)
- Glycin
- Glykoproteiny
- Hydrolyzovaný sójový protein
- Výtažek z Kappaphycus alvarezii
- Extrakt z Laminaria saccharina
- Panthenol
- Peg-150 pentaerythrityl tetrastearát
- Peg-3 distearát
- Fenoxyethanol
- Glycerol
- Kyselina mléčná
- Kyselina benzoová
- Oktyldodecyl Pca
- Objem: 1 litr
Poskytuje okamžité posílení a odolnost slabým vlasům a vlasům náchylným k lámání. Okamžitá péče a struktura pro slabé a lámavé vlasy.
[Vlastnosti]
- komplex microPROtec: rychle a rovnoměrně rozděluje základní pečující složky a chrání před ztrátou barvy
- FadeStopFormula: pro výjimečné snížení ztráty barvy během mytí šamponem
[Použití]
Vmasírujte do mokrých vlasů a poté důkladně opláchněte vodou
Složení
Voda/Aqua/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Lauryl, Hydroxysultaine, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Polyquaternium-, 10, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Panthenol, Hydrolyzed Rice Bran Protein, Octyldodecyl PCA, PPG-9, Hydrolyzovaný sójový protein, Kappaphycus, Alvarezii Extract, Laminaria Saccharina Extract, Sodium PCA, Glycerin, Glycin, Glykoproteiny, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Sodium, Benzoate, Benzoic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Fragrance/, Parfum.
Obnovující šampon
Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilující šampon (slabé a lámavé vlasy) 1000ml Kosmetika. Pro ženy.
Goldwell Dualsenses Wzmacniający szampon do włosów, 1000ml
/ Pro slabé a poškozené vlasy / Posílení a odolnost pro slabé vlasy a vlasy se sklonem k lámání / Vhodné pro všechny typy vlasů
GW DS BP šampon 1000ml Dualsenses Bond Pro
[b]Šampon Goldwell Dualssenses Bond Pro 1000 ml [/b][br][br][br]- okamžité posílení[br]- proti lámání vlasů[br]- minimalizuje ztrátu barvy[br]- odolnější[br][br][br][b]Použití[/b][br][br][br]Vpracujte do vlhkých vlasů, napěňte a důkladně opláchněte
Nádherný,
- Rozměry
- 1 L
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Goldwell Dualsenses Wzmacniający szampon do włosów, 1000ml
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 4021609028833
- Číslo produktu
- 1188
- Rozměry
- 1 L
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Goldwell Dualsenses Wzmacniający szampon do włosów, 1000ml
- Výrobce
- Northio
- Kód EAN
- 4021609028833
- Číslo produktu
- 1188
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml
839,93 Kč/1l
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml
966,15 Kč/1l
966,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
556,03 Kč/1l
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Bond Pro Day and Night Bond Booster 75 ml
4 940,40 Kč/1l
370,53 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo 250 ml
931,00 Kč/1l
232,75 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Šampon pro suché a lámavé vlasy Dualsenses Rich Repair (Restoring Shampoo), 1000 ml
527,31 Kč/1l
527,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Posilující šampon pro slabé a křehké vlasy Dualsenses Bond Pro (Fortifyining Shampoo), 250 ml
1 033,20 Kč/1l
258,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Bond Pro 60sec. Treatment posilující maska pro suché a lámavé vlasy 500 ml
1 124,24 Kč/1l
562,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon a kondicionér 2v1, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Výživa, Ochana, Posilující, Ošetření
1 747,25 Kč/1l
1 747,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
572,10 Kč/1kg
572,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
979,93 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Vlasový sprej, Unisex, Všechny vlasy, 200 ml, Zvětšující objem, 1 kusů
1 784,65 Kč/1l
356,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon pro větší objem Dualsenses Ultra Volume (Bodifying Shampoo), 250 ml
1 119,72 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Obnovující kondicionér pro suché a lámavé vlasy Dualsenses Rich Repair (Restoring Conditioner), 1000 ml
612,52 Kč/1l
612,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
1 964,94 Kč/1l
982,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
594,93 Kč/1kg
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych, 200ml
1 574,65 Kč/1l
314,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell DS Bond Pro šampon 250ml + kondicionér 200ml
2 351,72 Kč/1l
587,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance šampon 1000 ml
966,35 Kč/1l
966,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Šampon, Unisex, Poškozené vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Zhuštění, Hydratující, Výživa, Ochana, Oprava, Posilující, Ošetření
666,35 Kč/1l
666,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

GOLDWELL Dualsenses Rich Repair regenerační šampon na vlasy 1000 ml
1 055,70 Kč/1l
1 055,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
556,03 Kč/1kg
556,03 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

COLOR brilliance šampon 1000ml
781,79 Kč/1l
781,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Goldwell 4021609029267, 250 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
1 033,20 Kč/1l
258,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Psací stůl FERGUS - bílý
3 317,00 Kč
-170,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 147,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Veneti

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Elektrický běžecký pás FoldPro 2v1 s LCD displejem, funkcí Bluetooth a APP, pro domácnost a kancelář, motorový posilovací stroj, rotoped - bílý
5 440,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Objem 1 l
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 1. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
460,32 Kč
Prodejce: apohealth
2 301,60 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek šampon 1000ml + kondicionér 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 1500ml + Loreal Pro Longer kondicionér 750ml NEU
1 490,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
662,64 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,56 Kč
Prodejce: apohealth
1 682,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
339,25 Kč
Prodejce: apohealth
1 696,25 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
245,08 Kč
Prodejce: apohealth
2 450,80 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l