Reno CAT 2 kg s DRŮBEŽÍM, granule

106,38 Kč

plus 96,72 Kč poštovné

Doprava k vám domů

so 3. – čt 8. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
81,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Bosch 8kg Sanabelle Urinary
Bosch 8kg Sanabelle Urinary
269,72 Kč/1kg
2 157,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Royal Canin Hairball Care 10 kg
Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951014345, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, 14 kg
‎Whiskas 5900951014345, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, 14 kg
81,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro PreVital 1,4 kg ADULT TUŇÁK granule pro kočku
PreVital 1,4 kg ADULT TUŇÁK granule pro kočku
98,80 Kč/1kg
138,32 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat Exigent 2 kg
Cat Exigent 2 kg
198,50 Kč/1kg
397,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro PreVital 950 g JUNIOR granule pro kočku
PreVital 950 g JUNIOR granule pro kočku
270,00 Kč/1kg
270,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Kočka VETEXPERT Intestinal Cat 2 kg
Kočka VETEXPERT Intestinal Cat 2 kg
304,24 Kč/1kg
608,48 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro PreVital 1,4 kg ADULT KUŘECÍ granule pro kočku
PreVital 1,4 kg ADULT KUŘECÍ granule pro kočku
171,53 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Dax CAT Granule 10 kg DRŮBEŽÍ
Dax CAT Granule 10 kg DRŮBEŽÍ
630,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro IAMS Cat Adult Hairball Chicken 10 kg
IAMS Cat Adult Hairball Chicken 10 kg
94,30 Kč/1kg
943,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro IAMS Cat Adult Lamb 10 kg
IAMS Cat Adult Lamb 10 kg
94,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
943,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro JosiCat sterilizovaný 18 kg
JosiCat sterilizovaný 18 kg
84,41 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 21
1 519,46 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Whiskas Kurczak dla kota 1,4 kg
Whiskas Kurczak dla kota 1,4 kg
362,91 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
508,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Cat GF Sterilized Urinary Health 2kg
Cat GF Sterilized Urinary Health 2kg
200,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
401,08 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro VetExpert Veterinary Diet Urinary Cat 6 kg
VetExpert Veterinary Diet Urinary Cat 6 kg
243,17 Kč/1kg
1 458,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Kočka krmivo Shelma hovězí maso 8 kg
Kočka krmivo Shelma hovězí maso 8 kg
761,93 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Sanabelle Adult Geflugel s drůbežím 10kg
Sanabelle Adult Geflugel s drůbežím 10kg
189,65 Kč/1kg
2 216,81 Kč
-320,34 Kč
1 896,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951014369, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951014369, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
81,71 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera 4032254755005, Kotě, Drůbež, 2 kg
Josera 4032254755005, Kotě, Drůbež, 2 kg
220,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
441,98 Kč
Prodejce: velmontask

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Složení: obiloviny, maso a výrobky živočišného původu ( 4% drůbeží v béžových granulích), vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky.

Analytické složky: protein 28%, obsah tuku 9%, hrubý popel 9,5%, hrubá vláknina 3,5%.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamin A 8000 m.j.,vitamin D3 800 m.j., vitamin E 65 mg, síran měďnatý pentahydrát (Cu) 10 mg, síran železnatý monohydrát (Fe) 75 mg, jodičnan vápenatý bezvodý (I) 2 mg, oxid manganatý (Mn) 12 mg, síran zinečnatý monohydrát (Zn) 85 mg, seleničitan sodný (Se) 0,15 mg, taurin 1000 mg. Výrobek obsahuje antioxidanty a barviva.

Krmný návod - doporučené dávkování: Výrobek je připraven k podávání. Dostatek čerstvé a čisté pitné vody musí být stále k dispozici. Denní dávku upravte podle věku a stavu vaší kočky, výkonu, kondice a ročního období. U některých koček trvá návyk na nové krmivo déle, proto při přechodu na nové krmivo podávejte snížené dávky a přimíchávejte je do krmiva, na které je vaše kočka dosud zvyklá po dobu .



Reno Granule pro kočky drůbež 2kg
Hmotnost
2000 g
Obsah vlhkosti
10
Druh krmiva
Suché krmivo
Počet kusů
1
Kód EAN
8594014722789
Výrobce
Reno
Schvalovací číslo
1234

Hmotnost
2000 g
Obsah vlhkosti
10
Druh krmiva
Suché krmivo
Počet kusů
1
Kód EAN
8594014722789
Výrobce
Reno
Schvalovací číslo
1234
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Leonardo Cat Food 757025, Dospělý jedinec, Kachna, 4 kg, Bez obilovin
Leonardo Cat Food 757025, Dospělý jedinec, Kachna, 4 kg, Bez obilovin
579,14 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 66
2 316,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951014352, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951014352, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
81,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Suché krmivo Iams for Vitality v granulích pro koťata s čerstvým kuřecím masem 10kg
Suché krmivo Iams for Vitality v granulích pro koťata s čerstvým kuřecím masem 10kg
94,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
943,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Josera JosiCat Tasty Beef 10kg, Dospělý jedinec, Hovězí, 10 kg
Josera JosiCat Tasty Beef 10kg, Dospělý jedinec, Hovězí, 10 kg
105,89 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
1 058,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary Early Renal 1,5 kg suché krmivo pro dospělé kočky s renálním selháním
Royal Canin Veterinary Early Renal 1,5 kg suché krmivo pro dospělé kočky s renálním selháním
427,73 Kč/1l
641,60 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro N&D LG DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5kg
N&D LG DOG Puppy Mini Lamb & Blueberry 2,5kg
221,79 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
608,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Applaws 5060122491419, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 2 kg
Applaws 5060122491419, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 2 kg
221,50 Kč/1kg
443,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Acana Wild Prairie Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
Acana Wild Prairie Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
233,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 275,20 Kč
-189,20 Kč
1 086,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Sanabelle Adult Geflugel s drůbežím 10kg
Sanabelle Adult Geflugel s drůbežím 10kg
189,65 Kč/1kg
2 216,81 Kč
-320,34 Kč
1 896,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Sanabelle Senior - 2 kg
Sanabelle Senior - 2 kg
462,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
924,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Brit Care Cat Grain-Free Kitten 2 kg, Kotě, Jakékoli plemeno, Jablko, Heřmánek, Kuřecí maso, Brusinka, Kulička, Drůbež, Losos, Turecko, 2 kg, Bez obilovin
Brit Care Cat Grain-Free Kitten 2 kg, Kotě, Jakékoli plemeno, Jablko, Heřmánek, Kuřecí maso, Brusinka, Kulička, Drůbež, Losos, Turecko, 2 kg, Bez obilovin
220,18 Kč/1kg
440,35 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro One Sterilcat Cat Salmon Wheat 800Gn1Pl
One Sterilcat Cat Salmon Wheat 800Gn1Pl
597,51 Kč/1kg
495,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro PREVITAL Cat Food Adult with Beef - Suchá krmiva pro kočky - 1,4 kg
PREVITAL Cat Food Adult with Beef - Suchá krmiva pro kočky - 1,4 kg
96,73 Kč/1kg
138,32 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Comfy Appetit Premium Mousse - mokrá strava s lososem pro kočky 85g Aquael
Comfy Appetit Premium Mousse - mokrá strava s lososem pro kočky 85g Aquael
337,53 Kč/1kg
28,69 Kč
Prodejce: Aquario_pl
Obrázek produktu pro Farmina Pet Food N&D Prime, Dospělý jedinec, Borůvka, Jehněcí, 1,5 kg, Bez obilovin, Včetně antioxidantů
Farmina Pet Food N&D Prime, Dospělý jedinec, Borůvka, Jehněcí, 1,5 kg, Bez obilovin, Včetně antioxidantů
405,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
608,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Dax CAT Granule 1 kg HOVĚZÍ mix
Dax CAT Granule 1 kg HOVĚZÍ mix
261,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro ROYAL CANIN VHN CAT EARLY RENAL 400g -suché krmivo pro kočky na podporu funkce ledvin, 550914628
ROYAL CANIN VHN CAT EARLY RENAL 400g -suché krmivo pro kočky na podporu funkce ledvin, 550914628
58,21 Kč/1kg
232,85 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dospělý jedinec, Hovězí, Drůbež, 4 kg, Bez obilovin
Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dospělý jedinec, Hovězí, Drůbež, 4 kg, Bez obilovin
586,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 66
2 344,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Leonardo Cat Food 757225, Dospělý jedinec, Losos, 4 kg, Bez obilovin
Leonardo Cat Food 757225, Dospělý jedinec, Losos, 4 kg, Bez obilovin
582,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 66
2 329,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Leonardo Cat Food 758625, Dospělý jedinec, Drůbež, 7,5 kg
Leonardo Cat Food 758625, Dospělý jedinec, Drůbež, 7,5 kg
294,91 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
2 211,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Josera JosiCat Crispy Duck 10kg, Dospělý jedinec, Kachna, 10 kg
Josera JosiCat Crispy Duck 10kg, Dospělý jedinec, Kachna, 10 kg
91,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
913,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
123,02 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 21
1 230,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Leonardo suché krmivo pro kočky Čerstvé hovězí 1,5 kg
Leonardo suché krmivo pro kočky Čerstvé hovězí 1,5 kg
1 011,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 66
1 516,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
81,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
2 846,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
474,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 450,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
345,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
401,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene
Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 895,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
389,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
1 947,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
486,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
1 932,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
386,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
411,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem
Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 739,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
178,38 Kč/1l
Obrázek produktu pro Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení
Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 896,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
289,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
184,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
15,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Hairball Care 10 kg
Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
2 576,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
257,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
1 383,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
173,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
2 162,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
216,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O 2,5 kg suché krmivo pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O 2,5 kg suché krmivo pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
477,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kattovit Renal 4 kg
Kattovit Renal 4 kg
1 241,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
295,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
2 142,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
306,00 Kč/1kg