5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 4 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ČOKOLÁDA S MCT OLEJEM, BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ MÁSLA KETO40 g - KAKAKO10 055,00 Kč/1kg
402,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Hořká čokoláda 88%40 g - KAKA10 018,50 Kč/1kg
400,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN čokoláda 100,0 g479,30 Kč/1kg
47,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
KOKOSOVÁ ČOKOLÁDA BEZ PŘIDANÉHO CUKRU40 g - KAKAO9 818,25 Kč/1kg
392,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1430340, Mléčná čokoláda, 100 g, 2389 kJ, 574 kcal, 37,53 g, 52,4 g
3 384,00 Kč/1kg
338,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Slaný preclík - veganský 80g
1 291,88 Kč/1kg
103,35 Kč
Prodejce: taleoo

Tafelná čokoláda – Veganská skořicová rolka, 80 g | ICHOC
911,88 Kč/1kg
72,95 Kč
Prodejce: taleoo

Svátek – veganská čokoláda, 90 g | ROSENGARTEN
3 249,33 Kč/1kg
292,44 Kč
Prodejce: taleoo

Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
862,70 Kč/1kg
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition 100g
2 419,00 Kč/1kg
241,90 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt Hello Vegan Dark Crunchy Cookie s kousky tmavých sušenek 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1430295, Mléčná čokoláda, 100 g, 2324 kJ, 557 kcal, 3,54 kg, 55,8 g
654,40 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: taleoo

Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
319,80 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: CoffeeFriend

Lindt Vegan Salted Caramel s kousky slaného karamelu 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Rapunzel 231074, Mléčná čokoláda, 22 g, 2420 kJ, 581 kcal, 40,03 g, 26,76 g
1 054,55 Kč/1kg
23,20 Kč
Prodejce: taleoo

Datlová čokoláda - lískový oříšek 56% 85g
1 234,00 Kč/1kg
111,06 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 1430300, Tmavá čokoláda, 100 g, 2359 kJ, 567 kcal, 37,88 g, 47,4 g
3 677,20 Kč/1kg
367,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originální dubajská umělecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domácí l NABÍDKA!
5 198,30 Kč/1kg
611,50 Kč
-91,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
519,83 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jsem opravdu křupavá pochoutka, protože pod měkkou kakaovou skořápkou a rýžovou mléčnou čokoládou se skrývají tmavé kakaové sušenky, které mi dodávají křupavost
. čokoláda se přímo rozplývá v ústech, zatímco kousky sušenek vám při každém soustu dají trochu křupavého zvýraznění. Ochutnejte mě, jsem opravdu vynikající.Jsem vyroben z čistě přírodních surovin, neobsahuji palmový olej, sóju ani laktózu a mé ingredience jsou fair trade.Moji tvůrci dbají na to, aby byl můj obal udržitelný a zcela bez plastů. stoprocentně ekologický obal. Chrání naše životní prostředí, chrání zvířata i lidi.Ke každému balení iChoc Choco Cookie dostanete včelí krmivo Veggie Sweets.
Další informace o výrobku:
Složení: Kakaový přípravek s mandlovým olejem a kakaovými sušenkami Složení: Kakaové sušenky: Složení: řepný cukr*, kakaové máslo* 23 %, pohanková mouka*, kakaové sušenky* 12 % (pšeničná mouka*, kakaový prášek* 21 %, surový třtinový cukr*, kokosový tuk*, sirup z cukrové řepy*, mořská sůl, extrakt z bourbonské vanilky*), kakaová hmota* 9,6 %, mouka z tygřích ořechů*, mandlový olej* 2,2 %, dužina z lískových ořechů*, mořská sůl*, extrakt z bourbonské vanilky*. *z ho zemědělství.
Může obsahovat stopy jiných ořechů a mléka. Nevhodné pro alergiky na mléko.
Výživové údaje na 100 g:
Energie 2360 kJ / 555 kcal, tuky 35 g, z toho nasycené mastné kyseliny 20 g, sacharidy 54 g, z toho cukr 39 g, bílkoviny 4,4 g, sůl 0,18 g,
Alergeny viz zvýrazněné složení.
Před použitím si pečlivě přečtěte etiketu námi dodávaných výrobků. Složení, alergeny a nutriční údaje se mohou v jednotlivých případech lišit od údajů na našich webových stránkách; složení na etiketě je závazné.
Nový iChoc "Choco Cookie", nyní s vylepšenou recepturou a fairtradovým kakaem.
Pokyny pro manipulaci a skladování
Skladujte na suchém místě mimo dosah tepla.
Složení
řepný cukr*, kakaové máslo* 23 %, pohanková mouka*, kakaové sušenky* 12 % (PŠENIČNÁ mouka*, kakaový prášek* 21 %, surový třtinový cukr*, kokosový tuk*, řepný sirup*, mořská sůl, extrakt z bourbonské vanilky*), kakaová hmota* 9,6 %, mouka z tygřích ořechů*, mandlový olej* 2,2 %, pasta z lískových ořechů*, mořská sůl*, extrakt z bourbonské vanilky*. (*certifikovaná ekologická složka).
POPIS
Kakaový výrobek s mandlovým olejem a kakaovými sušenkami.
VÝŽIVOVÉ HODNOTY ve 100 g
Energetická hodnota: 2323 kJ/555 kcal
Tuky: 35 g
včetně nasycených mastných kyselin: 20 g
Sacharidy: složení: 54 g
včetně cukrů: 39 g
Bílkoviny: 4,4 g
Sůl: 0,18 g
INFORMACE PRO ALERGIKY
Může obsahovat jiné OŘECHY a MLÉKO (včetně laktózy).
DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ
Skladujte při pokojové teplotě. Chraňte před teplem.
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě. Chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- řepný cukr*, kakaové máslo* 23 %, pohanková mouka*, kakaové sušenky* 12 % (PŠENIČNÁ mouka*, kakaový prášek* 21 %, surový třtinový cukr*, kokosový tuk*, řepný sirup*, mořská sůl, extrakt z bourbonské vanilky*), kakaová hmota* 9,6 %, mouka z tygřích ořechů*, mandlový olej* 2,2 %, pasta z lískových ořechů*, mořská sůl*, extrakt z bourbonské vanilky*. (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 2323 kJ/555 kcal, tuky: 35 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 20 g, sacharidy: 54 g, z toho cukry: 39 g, bílkoviny: 4,4 g, sůl: 0,18 g
- Hmotnost
- 80 g
- Potravinářský podnik
- ECOFINIA GMBH, DIEBROCKER 17, 32051 HERFORD
- Prodejní název
- FAIR TRADE ORGANIC COCA COCA 80 g - ICHOC (VIVANI)
- Výrobce
- iChoc
- Označení množství
- szt
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 964554
- Kód EAN
- 4044889004601
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě. Chraňte před teplem.
- Seznam přísad
- řepný cukr*, kakaové máslo* 23 %, pohanková mouka*, kakaové sušenky* 12 % (PŠENIČNÁ mouka*, kakaový prášek* 21 %, surový třtinový cukr*, kokosový tuk*, řepný sirup*, mořská sůl, extrakt z bourbonské vanilky*), kakaová hmota* 9,6 %, mouka z tygřích ořechů*, mandlový olej* 2,2 %, pasta z lískových ořechů*, mořská sůl*, extrakt z bourbonské vanilky*. (*certifikovaná ekologická složka)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 2323 kJ/555 kcal, tuky: 35 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 20 g, sacharidy: 54 g, z toho cukry: 39 g, bílkoviny: 4,4 g, sůl: 0,18 g
- Hmotnost
- 80 g
- Potravinářský podnik
- ECOFINIA GMBH, DIEBROCKER 17, 32051 HERFORD
- Prodejní název
- FAIR TRADE ORGANIC COCA COCA 80 g - ICHOC (VIVANI)
- Výrobce
- iChoc
- Označení množství
- szt
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 964554
- Kód EAN
- 4044889004601
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Slaný preclík - veganský 80g
1 291,88 Kč/1kg
103,35 Kč
Prodejce: taleoo

Bílá vanilka - veganská 80g
944,75 Kč/1kg
75,58 Kč
Prodejce: BioCare

Tabulková čokoláda - Planty Classic vegan 80g
944,75 Kč/1kg
75,58 Kč
Prodejce: BioCare

Tabulková čokoláda – Bílá nugátová křupavka, 80 g | ICHOC
944,75 Kč/1kg
75,58 Kč
Prodejce: BioCare

Niederegger Vegan Caramel Crunch čokoláda s kousky karamelu 100g
1 150,30 Kč/1kg
115,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Svátek – veganská čokoláda, 90 g | ROSENGARTEN
3 249,33 Kč/1kg
292,44 Kč
Prodejce: taleoo

Tafelná čokoláda – Veganská skořicová rolka, 80 g | ICHOC
911,88 Kč/1kg
72,95 Kč
Prodejce: taleoo

Lindt Hello Vegan Dark Crunchy Cookie s kousky tmavých sušenek 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1430340, Mléčná čokoláda, 100 g, 2389 kJ, 574 kcal, 37,53 g, 52,4 g
3 384,00 Kč/1kg
338,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
862,70 Kč/1kg
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Datlová čokoláda - lískový oříšek 56% 85g
1 234,00 Kč/1kg
111,06 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 1430150, Mléčná čokoláda, 100 g, Mandle, 2411 kJ, 579 kcal, 38,36 g
72 790,00 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Čokoládová tyčinka Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition 100g
2 419,00 Kč/1kg
241,90 Kč
Prodejce: somnia24

Rapunzel 231074, Mléčná čokoláda, 22 g, 2420 kJ, 581 kcal, 40,03 g, 26,76 g
1 054,55 Kč/1kg
23,20 Kč
Prodejce: taleoo

Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1430155, Tmavá čokoláda, 100 g, Kokosová, 2363 kJ, 568 kcal, 38,39 g
748,50 Kč/1kg
74,85 Kč
Prodejce: BioCare

Schokoriegel - Milch Creme 40g | VIVANI
909,25 Kč/1kg
36,37 Kč
Prodejce: taleoo

Super ořech - veganský 80g
944,75 Kč/1kg
75,58 Kč
Prodejce: BioCare

KuchenMeister Muffin Double Choc vegan s jemnou čokoládou 75g
364,27 Kč/1kg
27,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Vegan Salted Caramel s kousky slaného karamelu 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

kinder 5733 Joy 3 St.
5 006,17 Kč/1kg
300,37 Kč
Prodejce: somnia24

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuličky s mléčnou náplní, svačina, 70 g | ROSENGARTEN
868,29 Kč/1kg
60,78 Kč
Prodejce: taleoo

Toblerone white, Bílá čokoláda, 100 g, 2245 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 62 g
2 460,80 Kč/1kg
246,08 Kč
Prodejce: somnia24

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Böhme malinová čokoláda s krémem 100g
322,00 Kč/1kg
32,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baton Snickers z orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzie 50 g
1 511,00 Kč/1kg
75,55 Kč
Prodejce: VISO

Hořká čokoláda 88%40 g - KAKA
10 018,50 Kč/1kg
400,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,08 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
852,67 Kč
Prodejce: Cactula
947,41 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg