Hmotnost:

1500 g

Cat by Nature Adult Salmon 1,5kg

228,02 Kč

152,01 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
401,13 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Hairball Care 10 kg
Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
151,82 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951014369, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951014369, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
81,71 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Cat Sterilised Salmon 6,5 kg
Cat Sterilised Salmon 6,5 kg
160,31 Kč/1kg
1 042,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Iams Cat Adult Chicken 2kg
Iams Cat Adult Chicken 2kg
141,00 Kč/1kg
282,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Cat by Nature Sensitive Lamb 300g
Cat by Nature Sensitive Lamb 300g
856,67 Kč/1kg
270,00 Kč
-13,00 Kč
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Cat by Nature konz Chicken&Rice 200g
Cat by Nature konz Chicken&Rice 200g
428,00 Kč/1kg
88,00 Kč
-2,40 Kč
85,60 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Cat GF Sterilized Urinary Health 0,4kg
Cat GF Sterilized Urinary Health 0,4kg
410,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
164,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat GF Sterilized Sensitive 2kg
Cat GF Sterilized Sensitive 2kg
256,59 Kč/1kg
513,17 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Drůbež, 3,5 kg
Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Drůbež, 3,5 kg
332,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 164,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro IAMS Cat Adult Lamb 10 kg
IAMS Cat Adult Lamb 10 kg
94,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
943,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Cat Ocean Fish & Salmon 350 g
Cat Ocean Fish & Salmon 350 g
415,77 Kč/1kg
145,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Josera 400 g pro koťata CAT
Josera 400 g pro koťata CAT
988,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
395,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Eukanuba Kitten Chicken 2kg
Eukanuba Kitten Chicken 2kg
573,57 Kč/1kg
1 147,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Acana Cat Grasslands
Acana Cat Grasslands
311,61 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 449,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro IAMS Cat Kitten Ocean Fish 10 kg
IAMS Cat Kitten Ocean Fish 10 kg
73,15 Kč/1kg
731,50 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat GF Adult Activity Support, 0,4kg
Cat GF Adult Activity Support, 0,4kg
967,85 Kč/1kg
387,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Acana Cat Indoor Entrée 4,5kg
Acana Cat Indoor Entrée 4,5kg
306,47 Kč/1kg
1 400,56 Kč
Prodejce: velmontask

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Kompletn&iacute, pr&eacute,miov&eacute, krmivo pro kočky. Receptura s lososem pro dospěl&eacute, kočky.
L&aacute,kav&eacute, a chutn&eacute, krmivo vyroben&eacute, z př&iacute,rodn&iacute,ch surovin pro každodenn&iacute, zdravou v&yacute,živu v&scaron,ech koček.

  • S om&aacute,čkou z kuřec&iacute,ch jater
  • S jablečnou dužinou &ndash, přirozen&yacute, zdroj vl&aacute,kniny
  • S rozmar&yacute,nem, hřeb&iacute,čkem, kurkumou a citrusy &ndash, př&iacute,rodn&iacute, antioxidanty
  • S prebiotiky
  • BEZ p&scaron,enice, kukuřice a soji

Složen&iacute,: dehydrovan&yacute, losos 35%, r&yacute,že, kuřec&iacute, tuk hr&aacute,&scaron,ek, su&scaron,en&aacute, jablečn&aacute, dužina, dehydrovan&eacute, kuře 4%, lososov&yacute, olej 3%, hydrolyzovan&aacute, kuřec&iacute, j&aacute,tra 2%, pivovarsk&eacute, kvasnice, su&scaron,en&yacute, &scaron,pen&aacute,t 0,5%, mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (120 mg/kg), juka schidigera (80 mg/kg), su&scaron,en&yacute, rozmar&yacute,n (11 mg/kg), su&scaron,en&yacute, hřeb&iacute,ček (11 mg/kg), su&scaron,en&eacute, citrusy (11 mg/kg), su&scaron,en&aacute, kurkuma (11 mg/kg).

Analytick&eacute, složky: hrub&yacute,protein35,0%, hrub&yacute, tuk 16,0%, hrub&aacute, vl&aacute,knina 1,9%, hrub&yacute, popel 8,1%, vlhkost 10,0%, v&aacute,pn&iacute,k 1,2%, fosfor 1,0%, sod&iacute,k 0,9%, hořč&iacute,k 0,06%.

Nutričn&iacute, aditiva v 1 kg: vitam&iacute,n A (3a672a) 20000 IU, vitam&iacute,n D3 (3a671) 850 IU, vitam&iacute,n E (3a700) 600 mg, vitam&iacute,n C (3a312) 250 mg, taurin (3a370) 2150 mg, biotin (3a880) 1,7 mg, zinek (3b606) 140 mg, mangan (3b504) 50 mg, železo (3b106) 50 mg, měď (3b406) 10 mg, j&oacute,d (3b201) 3.5 mg, selen (3b810) 0,16 mg, L-methionin (3c305) 4000 mg. Omega-3: 0,2 %, Omega-6: 2,25%. Metabolizovateln&aacute, energie: 3840 kcal/kg.

Krmn&yacute, n&aacute,vod: V z&aacute,vislosti na preferenc&iacute,ch va&scaron,&iacute, kočky můžete krmivo pod&aacute,vat such&eacute,, zvlhčen&eacute, vodou nebo v kombinaci s kapsičkami Brit Premium. Doporučen&aacute, denn&iacute, d&aacute,vka je uvedena v krmn&eacute, tabulce. Pokud pod&aacute,v&aacute,te nov&eacute, krmivo poprv&eacute,, sm&iacute,chejte ho s přede&scaron,l&yacute,m krmivem a pod&aacute,vejte po dobu 3-5 dn&iacute,, postupně zvy&scaron,ujte d&aacute,vku krmiva Brit Premium. Nezapomeňte vždy d&aacute,t sv&eacute, kočce misku s čerstvou pitnou vodou. Spotřebujte nejl&eacute,pe do data uveden&eacute,ho na obalu. Skladujte na such&eacute,m a chladn&eacute,m m&iacute,stě, chraňte před př&iacute,m&yacute,m slunečn&iacute,m světlem.

&nbsp,Krmn&aacute, tabulka:

Hmotnost kočky (kg)

2-3

3-5

5-7

8 &ge,

Množstv&iacute, (g)

55-65

65-80

80-90

100 &ge,

&nbsp,



Kompletní prémiové krmivo pro kočky. Receptura s lososem pro dospělé kočky. Lákavé a chutné krmivo vyrobené z přírodních surovin pro každodenní zdravou výživu všech koček. - S omáčkou z kuřecích jater - S jablečnou dužinou – přirozený zdroj vlákniny - S rozmarýnem, hřebíčkem, kurkumou a citrusy – přírodní antioxidanty - S prebiotiky - BEZ pšenice, kukuřice a soji Složení: dehydrovaný losos 35 %, rýže, kuřecí tuk hrášek, sušená jablečná dužina, dehydrované kuře 4 %, lososový olej 3 %, hydrolyzovaná kuřecí játra 2 %, pivovarské kvasnice, sušený špenát 0,5 %, mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (120 mg/kg), juka schidigera (80 mg/kg), sušený rozmarýn (11 mg/kg), sušený hřebíček (11 mg/kg), sušené citrusy (11 mg/kg), sušená kurkuma (11 mg/kg). Analytické složky: hrubý protein 35,0 %, hrubý tuk 16,0 %, hrubá vláknina 1,9 %, hrubý popel 8,1 %, vlhkost 10,0 %, vápník 1,2 %, fosfor 1,0 %, sodík 0,9 %, hořčík 0,06 %. Nutriční složení: vitamín A (3a672a) 20000 IU, vitamín D3 (3a671) 850 IU, vitamín E (3a700) 600 mg, vitamín C (3a312) 250 mg, taurin (3a370) 2150 mg, biotin (3a880) 1,7 mg, zinek (3b606) 140 mg, mangan (3b504) 50 mg, železo (3b106) 50 mg, měď (3b406) 10 mg, jód (3b201) 3.5 mg, selen (3b810) 0,16 mg, L-methionin (3c305) 4000 mg. Omega-3: 0,2 %, Omega-6: 2,25 %. Metabolizovatelná energie: 3840 kcal/kg

  • Velikost: 1,5 kg
  • Váha: 1.5000
  • Supplier: Plaček


Granule pro kočky Brit Premium by Nature Adult Salmon 1,5 kg
Hmotnost
1500 g
Obsah vlhkosti
10%
Druh krmiva
Kompletní krmivo
Doplňkové látky
dehydrovaný losos 35 %, rýže, kuřecí tuk hrášek, sušená jablečná dužina, dehydrované kuře 4 %, lososový olej 3 %, hydrolyzovaná kuřecí játra 2 %, pivovarské kvasnice, sušený špenát 0,5 %, mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (120 mg/kg), juka schidigera (80 mg/kg), sušený rozmarýn (11 mg/kg), sušený hřebíček (11 mg/kg), sušené citrusy (11 mg/kg), sušená kurkuma (11 mg/kg).
Počet kusů
1
Kód EAN
8595602553136
Výrobce
Schvalovací číslo
1234

Hmotnost
1500 g
Obsah vlhkosti
10%
Druh krmiva
Kompletní krmivo
Doplňkové látky
dehydrovaný losos 35 %, rýže, kuřecí tuk hrášek, sušená jablečná dužina, dehydrované kuře 4 %, lososový olej 3 %, hydrolyzovaná kuřecí játra 2 %, pivovarské kvasnice, sušený špenát 0,5 %, mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (120 mg/kg), juka schidigera (80 mg/kg), sušený rozmarýn (11 mg/kg), sušený hřebíček (11 mg/kg), sušené citrusy (11 mg/kg), sušená kurkuma (11 mg/kg).
Počet kusů
1
Kód EAN
8595602553136
Výrobce
Schvalovací číslo
1234
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
257,37 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
875,07 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Samočistící zásobník na stelivo s velkou kapacitou, automatický zásobník na stelivo v otevřeném provedení pro více koček s bezpečnostní ochranou
Samočistící zásobník na stelivo s velkou kapacitou, automatický zásobník na stelivo v otevřeném provedení pro více koček s bezpečnostní ochranou
388,81 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 65
5 449,00 Kč
-200,00 Kč
5 249,00 Kč
Prodejce: Delgeo
Obrázek produktu pro Cat by Nature Indoor Chicken 800g
Cat by Nature Indoor Chicken 800g
413,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
331,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Brit CAT FOOD BRIT CAT STERILIZED
Brit CAT FOOD BRIT CAT STERILIZED
856,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Cat by Nature Adult Salmon 300g
Cat by Nature Adult Salmon 300g
876,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
263,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Cat by Nature Sensitive Lamb 800g
Cat by Nature Sensitive Lamb 800g
235,46 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
188,37 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat by Nature Sterilized Chicken 1,5kg
Cat by Nature Sterilized Chicken 1,5kg
150,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
241,49 Kč
-16,13 Kč
225,36 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat by Nature Kitten Chicken 800g
Cat by Nature Kitten Chicken 800g
413,75 Kč/1kg
338,00 Kč
-7,00 Kč
331,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro UISEBRT Mucholapka Okno 80 X 100cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem bez vrtání a šroubů Antracitová barva
UISEBRT Mucholapka Okno 80 X 100cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem bez vrtání a šroubů Antracitová barva
558,99 Kč/1m
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 209
558,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome
Obrázek produktu pro Dehner premium cat kitten, suché krmivo bez obilovin, pro mladé kočky, kuře, 2 kg
Dehner premium cat kitten, suché krmivo bez obilovin, pro mladé kočky, kuře, 2 kg
898,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 677
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Obrázek produktu pro FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1144
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro COSTWAY 180cm umělý vánoční stromek 928 hrotů PVC jehel, vánoční stromek s kovovým stojanem, umělý stromek vánoční skládací systém zelený
COSTWAY 180cm umělý vánoční stromek 928 hrotů PVC jehel, vánoční stromek s kovovým stojanem, umělý stromek vánoční skládací systém zelený
204,15 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 154
1 326,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro HOME DELUXE - Polyratanové závěsné křeslo CIELO - včetně rámu, sedáku a opěradla
HOME DELUXE - Polyratanové závěsné křeslo CIELO - včetně rámu, sedáku a opěradla
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 21
8 515,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH
Obrázek produktu pro Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dospělý jedinec, Hovězí, Drůbež, 4 kg, Bez obilovin
Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dospělý jedinec, Hovězí, Drůbež, 4 kg, Bez obilovin
586,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 66
2 344,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Bosch BGC05A220A, 700 W, Cylindrový, Suchý, Bezsáčkové, 1,5 l, Hygienický filtr
Bosch BGC05A220A, 700 W, Cylindrový, Suchý, Bezsáčkové, 1,5 l, Hygienický filtr
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 212
2 872,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951014369, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951014369, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
81,71 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Napařovací žehlička Tefal Freemove Air FV6520, 2400 W, tyrkysová
Napařovací žehlička Tefal Freemove Air FV6520, 2400 W, tyrkysová
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 93
4 517,77 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Konferenční stolek SIMON - bílý
Konferenční stolek SIMON - bílý
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
2 237,00 Kč
-129,00 Kč
2 108,00 Kč
Prodejce: Veneti
Obrázek produktu pro Rám postele VASAGLE, hydraulický systém, 140 x 200 cm, skládací lamelový rošt, úložný prostor pod postelí, čelo postele, rám postele, moderní
Rám postele VASAGLE, hydraulický systém, 140 x 200 cm, skládací lamelový rošt, úložný prostor pod postelí, čelo postele, rám postele, moderní
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 133
4 622,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Steinborg SB-2060 Waffle Iron Square
Steinborg SB-2060 Waffle Iron Square
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 13
969,73 Kč
Prodejce: Enstore
Obrázek produktu pro Vánoční stromek - španělská jedle - elegantní a tradiční tvar - kovový stojan - 2,20 m
Vánoční stromek - španělská jedle - elegantní a tradiční tvar - kovový stojan - 2,20 m
309,40 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 236
3 217,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro COSTWAY 180cm umělý vánoční stromek Jedle s 1000 tipy PVC jehlic Kovový stojan a skládací systém Vánoční stromek zelený
COSTWAY 180cm umělý vánoční stromek Jedle s 1000 tipy PVC jehlic Kovový stojan a skládací systém Vánoční stromek zelený
122,40 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 132
1 272,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro REAVET Lososový olej pro psy 1 litr - bohatý na omega 3 a 6, vysoce dávkovaný rybí olej pro psy, skutečná kvalita krmiva bez přídatných látek, čerstvě stáčený v Německu
REAVET Lososový olej pro psy 1 litr - bohatý na omega 3 a 6, vysoce dávkovaný rybí olej pro psy, skutečná kvalita krmiva bez přídatných látek, čerstvě stáčený v Německu
1 908,90 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 50
1 908,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Bomann DB 6003 CB, Suché i parní žehlení, Černá, Modrá, 1800 W, 220-240 V, 50 - 60 Hz, 270 mm
Bomann DB 6003 CB, Suché i parní žehlení, Černá, Modrá, 1800 W, 220-240 V, 50 - 60 Hz, 270 mm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 94
666,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
317,94 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 43
1 080,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro SoBuy FBT42-N Konferenční stolek set 2 Rozkládací stolek Konferenční stolek Odkládací stolek
SoBuy FBT42-N Konferenční stolek set 2 Rozkládací stolek Konferenční stolek Odkládací stolek
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 151
844,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy
Obrázek produktu pro Dřevěný rozkládací stolek konferenční stolek zásuvka Junata
Dřevěný rozkládací stolek konferenční stolek zásuvka Junata
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
2 730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Obrázek produktu pro JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 554
871,00 Kč
Prodejce: Alky
Obrázek produktu pro Šatní skříň do předsíně 90 cm TAAVI - antracitová / bílá
Šatní skříň do předsíně 90 cm TAAVI - antracitová / bílá
3,2Průměrné hodnocení: 3,2 z 5Počet hodnocení: 33
3 100,00 Kč
Prodejce: Babylike

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 3. listopadu 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vynikající
Hmotnost 0,8 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
81,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
2 846,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
474,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene
Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 895,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
389,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 450,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
345,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
401,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení
Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 896,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
289,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
1 947,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
486,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
1 932,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
386,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
411,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem
Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 737,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
178,22 Kč/1l
Obrázek produktu pro Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
2 162,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
216,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Hairball Care 10 kg
Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
2 576,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
257,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
1 383,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
173,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
184,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
15,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
2 142,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
306,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 508,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
754,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 343,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
671,57 Kč/1kg