32x85g Sheba Mega Pack mokré krmivo pro kočky v paštice s lososem, bílou rybou, tuňákem a treskou

668,34 Kč

243,03 Kč / 1kg

plus 200,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

út 6. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Tuftuf | Kousky mokrého krmiva – 400 g – 4 × 100 g – hovězí a kachna – chutné kousky pro kočky
Tuftuf | Kousky mokrého krmiva – 400 g – 4 × 100 g – hovězí a kachna – chutné kousky pro kočky
133,32 Kč/1kg
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – treska – 24 × 400 g – 65 % masa – 15 % tresky – krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – treska – 24 × 400 g – 65 % masa – 15 % tresky – krmivo pro kočky
99,92 Kč/1kg
959,22 Kč
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky s treskou – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % tresky – krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky s treskou – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % tresky – krmivo pro kočky
100,91 Kč/1kg
484,36 Kč
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
88,22 Kč/1kg
423,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
257,37 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
875,07 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sheba sáček 40x 85g - pochoutka v želé - drůbeží variace
Sheba sáček 40x 85g - pochoutka v želé - drůbeží variace
300,01 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
1 020,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Sheba 4770608257828, Dospělý jedinec, Treska, Losos, Tuňák, Bílá ryba, 80 g
Sheba 4770608257828, Dospělý jedinec, Treska, Losos, Tuňák, Bílá ryba, 80 g
165,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 17
1 121,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sheba® 2782938007 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete Geflügel Cocktail 22x 85,0 g
Sheba® 2782938007 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete Geflügel Cocktail 22x 85,0 g
381,02 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro 32x85g Sheba Selection Mega Pack mokré krmivo v omáčce pro kočky Pularda kuře drůbež krůta
32x85g Sheba Selection Mega Pack mokré krmivo v omáčce pro kočky Pularda kuře drůbež krůta
303,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro SHEBA® porcované sáčky multipack pochoutka ve variantě medúzy MSC 60 x 85g
SHEBA® porcované sáčky multipack pochoutka ve variantě medúzy MSC 60 x 85g
505,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
2 578,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Sheba Selection Select Slices, kuřecí příchuť, 40x85g, kompletní vlhké krmivo pro kočky v omáčce
Sheba Selection Select Slices, kuřecí příchuť, 40x85g, kompletní vlhké krmivo pro kočky v omáčce
539 489,97 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 28
539,49 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 25
970,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
‎Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
584,01 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sheba Koktajl z drobiem dla kota 85g
Sheba Koktajl z drobiem dla kota 85g
2 431,67 Kč/1kg
218,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sheba 4008429069772, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Losos, 85 g
Sheba 4008429069772, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Losos, 85 g
1 151 555,54 Kč/1kg
103,64 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Sheba 40x85g Nature’s Collection Výběr chutí Mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce 4 příchutě
Sheba 40x85g Nature’s Collection Výběr chutí Mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce 4 příchutě
193,25 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
657,04 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sheba Classics 22x85g s lososem mokré krmivo pro kočky v terine
Sheba Classics 22x85g s lososem mokré krmivo pro kočky v terine
441,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Sheba Selection, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g
Sheba Selection, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g
399,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
33,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Karma dla kota z kurczakiem 12 x 85 g
Karma dla kota z kurczakiem 12 x 85 g
196,03 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
225,44 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
215,94 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

32x85g Sheba Mega Pack Mokré Krmivo V Paštice Pro Kočky
Losos Treska Ryba Tuňák Treska obecná

Kompletní krmivo SHEBA® Classics je skutečnou rozkoší pro vašeho kočičího přítele. SHEBA® Classics Mega Pack se skládá ze 4 různých lahodných pokrmů: s lososem, s bílou rybou a mrkví, s tuňákem a zeleninou, s treskou obecnou. Toto chutné jídlo ve formě paštiky uspokojí chuťové buňky i toho nejnáročnějšího kočičího mazlíčka. Tajemstvím receptury SHEBA® jsou vysoce kvalitní suroviny přírodního původu.

Další výhodou je praktický tácek, který je recyklovatelný. Můžete se tak starat o svého kočičího přítele způsobem šetrným k životnímu prostředí.

Složení sady: 4x(8x85g) – 8x85g SHEBA® s lososem, 8x85g SHEBA® s bílou rybou a mrkví, 8x85g SHEBA® s tuňákem a zeleninou, 8x85g SHEBA® s treskou obecnou

Výhody podávání mokrého krmiva pro kočky SHEBA® Nature's Collection:

- Kompletní a vyvážené
Kompletní a vyvážené krmivo pro kočky, které udržuje jejich vitalitu a kondici.

- Bez přidaných obilovin
Toto kompletní krmivo neobsahuje obiloviny.

- Zkušenosti a receptura
Více než 30 let zkušeností s rozmazlováním koček krmivy SHEBA® a mistrovská receptura.

- Další příjem vody
Podáváním mokrého krmiva kočce jí dodáváte další příjem vody, čímž se staráte o zdraví močových cest vašeho kočičího přítele.

- Recyklovatelný obal
Praktický tácek zajišťuje pohodlné podávání jídel a je recyklovatelný.

SHEBA® s lososem
Složení: maso a výrobky živočišného původu (60 %, 94 % přírodního původu*), ryby a výrobky z ryb (100 % přírodního původu*; včetně lososa 4 %), minerální látky, cukry. *Složky přírodního původu

SHEBA® s bílou rybou a mrkví
Složení: maso a výrobky živočišného původu (60 %, 94 % přírodního původu*), ryby a výrobky z ryb (100 % přírodního původu*; včetně bílé ryby 4 %), zelenina (včetně mrkve 4 %), minerální látky, cukry. *Složky přírodního původu.

SHEBA® s tuňákem a zeleninou
Složení: maso a výrobky živočišného původu (60 %, 94 % přírodního původu*), ryby a výrobky z ryb (100 % přírodního původu*; včetně tuňáka 4 %), zelenina (včetně směsi mrkve a zelených fazolek 4 %), minerální látky, cukry. *Složky přírodního původu.

SHEBA® s treskou obecnou
Složení: maso a výrobky živočišného původu (60 %, 94 % přírodního původu*), ryby a výrobky z ryb (100 % přírodního původu*; včetně tresky obecné 4 %), minerální látky, cukry. *Složky přírodního původu.

Energetická hodnota: 78 kcal/85 g
Doplňkové látky / 1 kg: Dietní doplňkové látky: Taurin: 500 mg, Měď (síran měďnatý, pentahydrát): 1,1 mg, Jód (jodičnan vápenatý, bezvodý): 0,35 mg, Železo (síran železnatý, monohydrát): 17,5 mg, Mangan (síran manganatý, monohydrát): 3,5 mg, Zinek (síran zinečnatý, monohydrát): 16,0 mg / Technologické doplňkové látky: Kasjová guma: 990 mg.
Analytické složky (%): bílkoviny: 10,0; obsah tuku: 5,5; popeloviny: 2,0; hrubá vláknina: 0,30; vlhkost: 81,0.

Způsob krmení:

Doporučené denní množství krmiva pro kočku:
Kočka o hmotnosti 3 kg potřebuje 2-21/2 tácku denně, kočka o hmotnosti 4 kg potřebuje 21/2-3 tácku denně, kočka o hmotnosti 5 kg potřebuje 3-31/2 tácku denně.

1 tácek lze nahradit 19-22 g suchého krmiva.

Krmné dávky jsou pouze orientační. Množství krmiva upravte podle věku, velikosti a úrovně aktivity kočky. Krmivo rozdělte na porce během dne.

Pamatujte na to, aby zvíře mělo vždy přístup k čerstvé vodě. Krmivo podávejte při pokojové teplotě. Nespotřebovanou část uchovávejte v lednici až 2 dny.



SHEBA® miska Multipack Classics v paštice rybí variace MSC 32 x 85 g

Chutné receptury ve formě kvalitní paštiky. Každý den kulinářský zážitek, který vaše kočka bude milovat. K dispozici v praktických recyklovatelných miskách SHEBA® s krmivem pro kočky, každá o obsahu 85 g.
  • Mokré krmivo pro kočky ve formě kvalitní paštiky, vyrobené z přírodních a vysoce kvalitních surovin, které pocházejí od našich spolehlivých dodavatelů.
  • Vysoce kvalitní mokré krmivo SHEBA® pro dospělé kočky poskytuje vašemu mazlíčkovi každý den kompletní a vyváženou stravu.
  • Lahodný výběr s treskou, lososem, tuňákem a zeleninou a bílým rybím masem a mrkví v elegantní paštice. S rybamiem MSC z udržitelného rybolovu.
  • Bez umělých barviv a konzervačních látek.
  • K dispozici v praktických, snadno otevíratelných a porcovatelných vaničkách.
Ve společnosti SHEBA® vyrábíme již více než 40 let vysoce kvalitní a chutné krmivo a pamlsky pro kočky bez nežádoucích přísad. Tyto chutné a vysoce kvalitní lahůdky pro kočky jsou k dispozici v různých provedeních, příchutích a texturách a každý den se pro vaši kočku stanou skutečnou pastvou pro smysly. Tento pestrý výběr zajistí každý den nezapomenutelné okamžiky setkání mezi vámi a vaší kočkou.
Hmotnost
2750 g
Objem
2.72 l
Obsah vlhkosti
NA
Druh krmiva
Mokré krmivo
Kód EAN
3065890152670
Výrobce
Sheba
Schvalovací číslo
NA

Hmotnost
2750 g
Objem
2.72 l
Obsah vlhkosti
NA
Druh krmiva
Mokré krmivo
Kód EAN
3065890152670
Výrobce
Sheba
Schvalovací číslo
NA
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 25
970,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Sheba sáček 40x 85g - pochoutka v želé - drůbeží variace
Sheba sáček 40x 85g - pochoutka v želé - drůbeží variace
300,01 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
1 020,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Sheba® 2782938007 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete Geflügel Cocktail 22x 85,0 g
Sheba® 2782938007 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete Geflügel Cocktail 22x 85,0 g
381,02 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Sheba Classics 22x85g s lososem mokré krmivo pro kočky v terine
Sheba Classics 22x85g s lososem mokré krmivo pro kočky v terine
441,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
257,37 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
875,07 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sheba 4008429069772, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Losos, 85 g
Sheba 4008429069772, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Losos, 85 g
1 151 555,54 Kč/1kg
103,64 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Podestýlka pro kočky Cats Best original 20 l
Podestýlka pro kočky Cats Best original 20 l
46,84 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
936,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Sheba Koktajl z drobiem dla kota 85g
Sheba Koktajl z drobiem dla kota 85g
2 431,67 Kč/1kg
218,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 95
751,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Felix Soup Original Venkovské příchutě sada polévek 6x48g
Felix Soup Original Venkovské příchutě sada polévek 6x48g
358,13 Kč/1kg
114,60 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rapunzel 194010, Slunečnicová semínka, 500 g, Paket
Rapunzel 194010, Slunečnicová semínka, 500 g, Paket
133,48 Kč/1kg
66,74 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Eggersmann 3014-300, Dospělý jedinec, 20 kg, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín C,..., Vápník, Měď, Mangan, Selen, Zinek, 1 kusů, 9,6%
Eggersmann 3014-300, Dospělý jedinec, 20 kg, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín C,..., Vápník, Měď, Mangan, Selen, Zinek, 1 kusů, 9,6%
66,35 Kč/1kg
1 327,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Farmelo
Obrázek produktu pro 24 sáčků do mrazničky, LLDPE 10 l 60 cm x 40 cm průhledné ve skládací krabici
24 sáčků do mrazničky, LLDPE 10 l 60 cm x 40 cm průhledné ve skládací krabici
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 20
432,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Felix Soup Original Rybí příchutě sada polévek 6x48g
Felix Soup Original Rybí příchutě sada polévek 6x48g
378,44 Kč/1kg
108,99 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Sheba 4770608257828, Dospělý jedinec, Treska, Losos, Tuňák, Bílá ryba, 80 g
Sheba 4770608257828, Dospělý jedinec, Treska, Losos, Tuňák, Bílá ryba, 80 g
165,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 17
1 121,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro SHEBA® porcované sáčky multipack pochoutka ve variantě medúzy MSC 60 x 85g
SHEBA® porcované sáčky multipack pochoutka ve variantě medúzy MSC 60 x 85g
505,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
2 578,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Sheba Selection Select Slices, kuřecí příchuť, 40x85g, kompletní vlhké krmivo pro kočky v omáčce
Sheba Selection Select Slices, kuřecí příchuť, 40x85g, kompletní vlhké krmivo pro kočky v omáčce
539 489,97 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 28
539,49 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro 32x85g Sheba Selection Mega Pack mokré krmivo v omáčce pro kočky Pularda kuře drůbež krůta
32x85g Sheba Selection Mega Pack mokré krmivo v omáčce pro kočky Pularda kuře drůbež krůta
303,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Sheba Kitten, výběr příchutí, 40x85g. Kompletní vlhké krmivo pro koťata s lososem a kuřetem v omáčce
Sheba Kitten, výběr příchutí, 40x85g. Kompletní vlhké krmivo pro koťata s lososem a kuřetem v omáčce
195,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 28
662,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sheba kapsičky drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 40 × 85 g
Sheba kapsičky drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 40 × 85 g
195,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 28
662,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sheba 4770608257835, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Drůbež, Turecko, 85 g
Sheba 4770608257835, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Drůbež, Turecko, 85 g
186,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 17
1 265,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
‎Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
584,01 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sheba 40x85g Nature’s Collection Výběr chutí Mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce 4 příchutě
Sheba 40x85g Nature’s Collection Výběr chutí Mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce 4 příchutě
193,25 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
657,04 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 738
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Sheba Selection, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g
Sheba Selection, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g
399,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
33,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky 27111, kočičí strom s jeskyní, dutinou, plošinami a sisalem, šedé, výška: 118 cm
Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky 27111, kočičí strom s jeskyní, dutinou, plošinami a sisalem, šedé, výška: 118 cm
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 370
1 489,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto
Obrázek produktu pro FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1144
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Whiskas Adult Can 12x400g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky s kuřecím masem v želé
Whiskas Adult Can 12x400g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky s kuřecím masem v želé
182,08 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 11
895,34 Kč
-21,36 Kč
873,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 988
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro Puluomis tříúrovňová stojací lampa stojací lampa stojací lampa, E27 interiérové osvětlení do ložnice obývacího pokoje dřevěná police černá 160cm
Puluomis tříúrovňová stojací lampa stojací lampa stojací lampa, E27 interiérové osvětlení do ložnice obývacího pokoje dřevěná police černá 160cm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 387
1 124,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí
Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 582,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 582,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
1 679,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
1 007,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
50,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
632,90 Kč
Prodejce: Bult-Store
65,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
754,66 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,51 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
161,94 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
494,10 Kč
Prodejce: Bult-Store
49,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
1 046,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
87,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
56,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
142,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
423,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
88,22 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg