4,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4






4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(23)Počet hodnocení: 23





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3

Další informace o reklamě
Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer102,00 Kč/1kg
1 019,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Koncentrát Phytophthora – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer1 198,99 Kč/1l
1 198,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Koncentrát půdních hub – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer1 147,99 Kč/1l
1 147,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Koncentrát proti listovému hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer1 198,99 Kč/1l
1 198,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 5 l na 1250 m2 - Organifer
714,00 Kč/1l
3 569,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 500 ml na 500 m2 - Organifer
2 143,98 Kč/1l
1 071,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Prevence proti slimákům 1000 ml – Koncentrát pro 1000 m2 - Organifer
1 147,99 Kč/1l
1 147,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát proti listovým chorobám – 500 ml na 500 m2 - Organifer
2 143,98 Kč/1l
1 071,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

SUBSTRAL® 74920 SUBSTRAL® Grünpflanzendünger 1000 ml
470,55 Kč/1l
470,55 Kč
Prodejce: somnia24

Zlepšovač půdy – Aktivátorová směs (600 l – na 600 m2) - Organifer
33,57 Kč/1l
20 144,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

BiobizzGrow, 500 ml | tekuté hnojivo
2 140,50 Kč/1l
1 070,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yucca – Zvlhčovací prostředek – 250 ml na 2500 m2 - Organifer
4 079,96 Kč/1l
1 019,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

BiobizzBloom, 250 ml | Tekuté hnojivo
1 741,60 Kč/1l
447,70 Kč
-12,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

SUBSTRAL Tekuté hnojivo pro pelargonie 1 l - koncentrát SUBSTRAL 1719101
195,17 Kč/1l
195,17 Kč
Prodejce: VISO

BioBizz Alg-A-Mic 250 ml
4 280,00 Kč/1l
1 070,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

SUBSTRAL® 7391 SUBSTRAL® Eisendünger 250,0 ml
1 023,16 Kč/1l
255,79 Kč
Prodejce: M_plus_L

SUBSTRAL® Naturen® 83940 SUBSTRAL® Naturen®Hornspäne 5,0 kg
190,53 Kč/1kg
952,64 Kč
Prodejce: somnia24

Hnojivo pro hortenzie 350 g Substral
858,20 Kč/1l
300,37 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Hnojivo pro Zamioculcas 500ml Intenzivní růst a bujná zeleň
170,00 Kč/1l
85,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Florovit tekuté hnojivo pro kyselomilné rostliny 0,5 l
194,00 Kč/1l
97,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Více o produktu


Popis produktu a údaje o produktu
Přírodně chrání rostliny proti různým škodlivým půdním nematodám, jako jsou růžové nematody (které způsobují únavu růží), různé druhy škodlivých kořenových nematod, bramborové cystové nematody a řepné cystové nematody.
Produkt je koncentrovaná směs specificky působících bylinných koncentrátů a není toxický pro lidi, zvířata a životní prostředí. Produkt není trvalý; rozkládá se v půdě a nezanechává žádné rezidua.
Koncentrát půdních nematod – Nematody poskytuje preventivní ochranu proti škůdcům v půdě. Látka je absorbována kořeny rostlin, čímž jim umožňuje vytvořit vlastní obranný mechanismus. Parazitické nematody již nebudou živit kořeny. V důsledku toho jejich populace klesá a obtíže nakonec zcela ustoupí.
Plodiny určené ke konzumaci mohou být bezpečně konzumovány.
Vlastnosti
Vysoce účinný proti téměř všem škodlivým půdním nematodům
Jednoduchá aplikace a absorpce kořeny rostlin
Pro únavu růží, bramborovou únavu, řepnou únavu atd.
Nematody již nebudou živit kořeny rostlin
Vhodné pro organické a zahradničení
Lze použít jak preventivně, tak kurativně
Bezpečný pro lidi, zvířata a životní prostředí
Podporuje růst, vitalitu a odolnost rostliny
100% přírodní a rostlinného původu
Návod k použití
Koncentrát půdních nematod – Nematody lze aplikovat v okrasných nebo zeleninových zahradách, na balkonech nebo na trávníku.
Aplikujte preventivně hned, jakmile rostlina, keř nebo strom začne rašit, zejména pokud došlo v minulosti k významnému poškození. I když jsou již viditelné škodlivé nematody a poškození, lze aplikovat Koncentrát půdních nematod – Nematody.
Před použitím Koncentrát půdních nematod – Nematody protřepejte. Nalijte nebo nastříkejte hrubými kapkami na vlhkou půdu, ideálně před deštěm. Jinak půdu hojně zalijte 5 až 10 mm vody.
Koncentrát půdních nematod – Nematody zůstává účinný přibližně 4 týdny. Léčbu lze v případě potřeby opakovat.
Dávkování
Použití / Množství / Roztok / Plocha
Prevence – mírný výskyt škůdců / 20 ml / 1 litr vody / 20 m²
Léčba – těžký výskyt škůdců / 40 ml / 1 litr vody / 20 m²
Skladování
Skladujte mimo přímé sluneční světlo na chladném a tmavém místě. Tento produkt zůstává i po otevření více než rok ve vysoké kvalitě.
Informace o pozadí
Únava Růží
Běžné onemocnění růží. Původcem jsou mikroskopické nematody, které poškozují kořeny a brání růstu a kvetení růží. Únava růží vzniká, když tyto malé červy napadají kořeny. Projevuje se tím, že růže mají mnoho květů, řídké listy a neustálé problémy s mšicemi. Při výsadbě nové růže je ideální zasadit ji tam, kde předtím růže nebyla, aby se předešlo infestaci v nové růži. Pokud to není možné, doporučuje se vykopat alespoň 50 cm hluboko a přidat čerstvou půdu. Preventivní ošetření půdy koncentrátem půdních nematod – Nematody zabraňuje problémům a zamezuje šíření nematod.
Bramborové Cystové Nematody – Únava Brambor
Existují dva typy bramborových cystových nematod: Globodera rostochiensis (žlutý bramborový cystový nematod) a Globodera pallida (bílý bramborový cystový nematod). Tyto nematody jsou vysoce specializované a na volném poli rozpoznávají jako hostitelskou rostlinu pouze brambory. Bez blízkých kořenů brambor zůstávají nematody v cystě neaktivní. Jakmile bramborová rostlina vylučuje specifické látky lákající nematody, ty se aktivují a hledají kořenový systém. Larvy pronikají do kořenového systému a brání růstu rostlin. Bez pěstování brambor může obsah cysty přežít až 15 let. Jednou infikovaná půda zůstává infikovaná! Při vysoké hustotě mohou poškození snížit výnosy až o 80 %.
Únava řepy – Bílý/Žlutý řepný cystový nematod
U bílého řepného cystového nematoda dochází k sporadickému zpomalení růstu rostlin. Od šestého listového stadia mohou rostliny začít odumírat. Poškození kořenového systému příjem vody, což způsobuje uvadnutí rostlin během suchých dnů. Kořenový systém postižených rostlin je hustý a silně rozvětvený. Na kořenech lze vidět malé bílé cysty velikosti špendlíkové hlavy. Žluté řepné cystové nematody výrazně odumírají při pěstování necílových rostlin. Pokles může dosáhnout až 70 %, na rozdíl od bílých řepných cystových nematod, které se snižují o přibližně 35 %. Infekce se zřídka vyskytuje na pozemcích s rotací hostitelských rostlin v poměru jedna ku třem nebo více. Odrůdy řepy odolné vůči bílému řepnému nematodu nejsou odolné vůči žlutému řepnému cystovému nematodu. Dokonce i odolné krycí plodiny mají na populaci tohoto nematoda jen malý vliv.
Volně žijící nematody
Jiné volně žijící nematody způsobují škody především v chladných, vlhkých jarech. Vyskytují se ve všech lehkých půdách, jako jsou písčité půdy, údolní půdy, hlinité a lehké jílovité půdy. Je typické, že řady normálně rostoucích rostlin střídají řady zaostávajících rostlin. V rámci jedné řady mohou střídat postižené a nepostižené úseky. V Nizozemsku bylo identifikováno asi deset různých druhů volně žijících nematod. Kromě zpomalení růstu způsobují nematody hustý kořenový systém a zkrácené kořeny. Plodiny s hlíznatými kořeny, jako je cukrová řepa, mrkev
- Hmotnost
- 0.25 kg
- Objem
- 0.25 l
- Model
- Nematoden - Fadenwürmer-Konzentrat
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8719958998612
- Číslo produktu
- 27602
- Výrobce
- Organifer
- Hmotnost
- 0.25 kg
- Objem
- 0.25 l
- Model
- Nematoden - Fadenwürmer-Konzentrat
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8719958998612
- Číslo produktu
- 27602
- Výrobce
- Organifer
Žádné signální slovo
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 500 ml na 500 m2 - Organifer
2 143,98 Kč/1l
1 071,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer
1 198,99 Kč/1l
1 198,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Ferrarium nematody proti slimákům pro 20m²
543,02 Kč
Prodejce: Ferrarium

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer
663,00 Kč/1l
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 10 l na 10.000 m2 - Organifer
510,00 Kč/1l
5 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

100W 287 LED lampa pro rostliny s plným spektrem světla 3 světelné režimy pokojové rostliny rostoucí lampa rostlinné světlo
1 450,39 Kč
-124,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 325,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 5 l na 1250 m2 - Organifer
714,00 Kč/1l
3 569,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Ferrarium nematody proti housenkám na 25 m² půdy
422,38 Kč
Prodejce: Ferrarium

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 1000 ml na 250 m2 - Organifer
1 274,99 Kč/1l
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

256 LED rostlinná lampa sluneční světlo vnitřní rostliny růstová lampa skleníkové rostliny světla
801,35 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Prodejce: lapamax

Koncentrát půdních hub – 250 ml na 250 m2 - Organifer
3 471,96 Kč/1l
867,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát půdních hub – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer
1 147,99 Kč/1l
1 147,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 196,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zahradní zavlažovací systém, sada pro zavlažování volným ohybem s 10 mlhovými tryskami a 10M hadicí, kapková závlaha, zahradní zavlažování, vodní chladicí postřikovač
667,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

120W 468 LED rostlinná lampa plné spektrum rostlinné světlo vnitřní rostliny rostou lampa rostou lampa
1 389,69 Kč
-148,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 240,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

50cm lampa pro rostliny s vypínačem LED s plným spektrem světla pro rostliny Připojitelné světlo pro rostliny, L
882,96 Kč
-25,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
857,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 500 ml na 125 m2 - Organifer
2 143,98 Kč/1l
1 071,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 500 ml na 500 m2 - Organifer
2 143,98 Kč/1l
1 071,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Kärcher WRE 18-55, 2800 ot/min, 18 cm, 132 cm, Černá, Šedá, Žlutá, Baterie, 18 V
3 157,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

312 LED lampa pro rostliny Rostoucí lampa s plným spektrem Rostoucí lampa pro pokojové rostliny Světlo pro rostliny
1 320,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Sada 10 ochranných kroužků proti slimákům, ochranný kroužek pro rostliny proti slimákům
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer
586,50 Kč/1l
5 864,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

4x T5 LED lampa pro rostliny Plné spektrum světla pro rostliny Rozšiřitelná rostoucí lampa pro pokojové rostliny
954,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Balkonová elektrárna 2000W Bifacial fotovoltaické sklo / sklo solární systém kompletní sada WIFI Smart mini PV systém 2000 wattů
21 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

HI Skleník 200 x 77 x 169/ 148 cm Zelený
989,00 Kč
Prodejce: Tradior

Repeater 600, Síťový opakovač, 600 Mbit/s, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Jednopásmový (2,4 GHz), WPA2
1 667,79 Kč
Prodejce: somnia24

SONGMICS Skládací šatní skříň s tyčí na oblečení
1 107,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%25% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
25%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi užitečné
Hmotnost 1 kgObjem 1 l
Tento produkt mi doporučil jeden z farmářů sdružených v Demeteru. Používá se proti bramborovému broukovi. Má velmi dobrý účinek.
Ohodnoceno dne 11. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nesmírně smrdí
Hmotnost 1 kgObjem 1 l
Už dlouho používám háďátka jako prevenci pro své rostliny. Zatím jsem vždy používal jiné značky, které po aplikaci nezapáchaly. Tento přípravek od Organiferu zapáchal tak, že jsem zbylých 980 ml vyhodila. Vracím se k jiným značkám.
Ohodnoceno dne 1. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kgObjem 1 l
Ohodnoceno dne 3. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 1 kgObjem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l